Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (3 μέλη και 21 επισκέπτες)

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.274
Πόντοι
8.645
Δεν εχετε καταλάβει κάτι. Δεν σας υποχρεώνει κανείς να απαντάτε στα μυνήματα που για χ,y λόγους δεν σας αρέσουν..
Εαν εγώ πχ βαριέμαι να ψάχνω το φόρουμ και ποστάρω κάτι που γράφτηκε δυο γραμμές πιο πάνω δεν σε κάνει μάγκα και σωστό το να με ειρωνευτείς.... Μην μου απαντήσεις καν....

Eπίσης υπάρχει κάπου στους κανονισμούς του φόρουμ ότι αν δεν έχω κριτικές ή δεν "βοηθάω" ότι δεν δικαιούμαι απαντησης από τους άλλους;;

Τεσπα σε ευχαριστώ για την απαντηση σου στο δευτερο σκελος.
Κλασική νοοτροπία Έλληνα τεμπέλαρου παρτάκια που θα πάρει από το φόρουμ αυτό που θελει και μετά μην τον είδατε τον Παναή. Και ξανά μετά από κάνα τρίμηνο ερώτηση για την τάδε χωρίς ψάξιμο εννοειται. Για αυτό υπάρχει η αναζήτηση ξέρεις, για αυτό λέγεται φόρουμ και όχι τσατ. Αν κάθεται ο καθένας και ρωτάει για την κάθε μια που έχουν γραφτεί πράγματα καταλαβαίνεις τι θα γίνεται εδώ μέσα. Ήδη ψάχνεις για κάποια στην αναζήτηση π.χ. Νίκη, και τα πιο πολλά αποτέλεσματα είναι "Τι κάνει η Νίκη;", "Παιδιά η Νίκη προχωράει" κλπ.
 

chris drs

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
4.837
Κριτικές
30
Like
20.847
Πόντοι
8.815
13 μελη διαβαζουν το νημα και 46 επισκεπτες,αχαχαχα.
μαλακα τι γινεται...
 

Xalarhs

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2017
Μηνύματα
13
Κριτικές
1
Like
28
Πόντοι
0
Όλγα δεν μου έστειλαν σε viber...
Δεν την έχω δει...
Καινούργια που δοκιμάστηκε πριν λίγες ώρες η Μόνικα.Απο Deluxe.
Φωτογραφία που αφήνει υποσχέσεις...Σαν την Αφροδίτη ένα πράγμα...
Μελαχρινή με συμπαθητικό πρόσωπο.Δεν είναι σκινυ αντιθετα- πληθωρική λόγω στήθους...
Μασάζ πολύ καλό χαλαρωτικο δεν ήθελα και δυνατό αν και δείχνει να ξέρει...Τίμια επιλογή πάντως.
Φραπε κερναει ?
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
Πριν λίγες μέρες ξαναπήρα τη ΤΕΑ (δεύτερη φορά). Τελικά η κοπελιά είναι φουλ άνετη και πιστεύω ότι όποιος την έχει συναντήσει σίγουρα πέρασε καλά!! Θέλει να φύγεις οπωσδήποτε ευχαριστημένος. Αρχίσαμε το ντους και προς το τέλος μου ξεκινάει μια πίπα που με τρέλανε! ευτυχώς κρατήθηκα!!! Ξαπλώνω στο κρεβάτι μπρούμυτα και με εγλυψε όπου υπάρχει δέρμα στο σώμα και ένα πολύ καλό Β2Β ... δεν άφησε τίποτα που να μη το περιποιηθεί. Είχαμε και πολύ καλό rimjob. Πίπα ξανά ανάποδη και γλείψιμο στα μπαλάκια. Γύρισμα ανάσκελα και επαναλήψεις σε γλείψιμο από λαιμό ως πόδια πίπα, σπατουλαρισμα στα μπαλάκια και rimjob. Ξεκίνησα να τη «περιποιούμαι» και εγώ. Mε άδειασε κατά τη διάρκεια του μασάζ με εξαιρετική πίπα και είχαμε και πολύ καλό ταντρικό. Με κορύφωσε άλλες 2 φορές. Τη περιποίηση μου την απόλαυσε πάρα πολύ και έδειξε ότι κορύφωσε πάνω 2 φορές. Τη τελευταία μάλιστα είχαμε και squirting.
Μουσικούλα είχαμε από το κινητό της που ήταν τέλεια για την όλη φάση. Σεξ είχαμε ούτε το επιχείρησα. Μετά ντουζάκι μαζί με επανάληψη μια πίπας.
Γενικά πέρασα ένα πολύ καλό 90 λεπτο και σίγουρα θα ξαναπάρω στο μέλλον..
Η Τεα τελικά είναι πολύ καλή στη δουλειά της.
Μη ξεχνάμε ότι: Σημασία έχει στο τέλος να έχεις περάσει καλά και η Τεα το καταφέρνει αυτό.
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.930
Like
9.709
Πόντοι
1.056
Σεξ είχαμε ούτε το επιχείρησα.
Νομίζω ότι εκεί σου ξέφυγε ένα ΔΕΝ . Για μα στιγμή χάρηκα αλλά από τα συμφραζόμενα κατάλαβα ότι ακόμα δεν παίζει σεξ από Τέα.
 

tangocash

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2016
Μηνύματα
410
Κριτικές
9
Like
264
Πόντοι
281
Πριν λίγες μέρες ξαναπήρα τη ΤΕΑ (δεύτερη φορά). Τελικά η κοπελιά είναι φουλ άνετη και πιστεύω ότι όποιος την έχει συναντήσει σίγουρα πέρασε καλά!! Θέλει να φύγεις οπωσδήποτε ευχαριστημένος. Αρχίσαμε το ντους και προς το τέλος μου ξεκινάει μια πίπα που με τρέλανε! ευτυχώς κρατήθηκα!!! Ξαπλώνω στο κρεβάτι μπρούμυτα και με εγλυψε όπου υπάρχει δέρμα στο σώμα και ένα πολύ καλό Β2Β ... δεν άφησε τίποτα που να μη το περιποιηθεί. Είχαμε και πολύ καλό rimjob. Πίπα ξανά ανάποδη και γλείψιμο στα μπαλάκια. Γύρισμα ανάσκελα και επαναλήψεις σε γλείψιμο από λαιμό ως πόδια πίπα, σπατουλαρισμα στα μπαλάκια και rimjob. Ξεκίνησα να τη «περιποιούμαι» και εγώ. Mε άδειασε κατά τη διάρκεια του μασάζ με εξαιρετική πίπα και είχαμε και πολύ καλό ταντρικό. Με κορύφωσε άλλες 2 φορές. Τη περιποίηση μου την απόλαυσε πάρα πολύ και έδειξε ότι κορύφωσε πάνω 2 φορές. Τη τελευταία μάλιστα είχαμε και squirting.
Μουσικούλα είχαμε από το κινητό της που ήταν τέλεια για την όλη φάση. Σεξ είχαμε ούτε το επιχείρησα. Μετά ντουζάκι μαζί με επανάληψη μια πίπας.
Γενικά πέρασα ένα πολύ καλό 90 λεπτο και σίγουρα θα ξαναπάρω στο μέλλον..
Η Τεα τελικά είναι πολύ καλή στη δουλειά της.
Μη ξεχνάμε ότι: Σημασία έχει στο τέλος να έχεις περάσει καλά και η Τεα το καταφέρνει αυτό.
Αν μπορεις να μας πεις και το κοστος της συναντησης?
Ευχαριστω
 
  • Like
Αντιδράσεις: gasper

sigman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2019
Μηνύματα
728
Κριτικές
4
Like
1.056
Πόντοι
366
Καλησπέρα και απο εμένα αγωνιστες... τελευταία φορά είχε έρθει η Δανάη ( φανταστείτε δλδ πόσο συχνός είμαι στο παιχνίδι χαχα)η οποία έμαθα πως πλέον δεν συνεχίζει... Γενικά κάτι πρέπει να κάνουμε με τα photoshop xaxax. Σε κάποιες περιπτώσεις δεν αναγνωρίζονται καν.... δυστυχώς και για τα κορίτσια εχω ρίξει πολύ άκυρο.....
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.930
Like
9.709
Πόντοι
1.056
Μη ξεχνάμε ότι: Σημασία έχει στο τέλος να έχεις περάσει καλά και η Τεα το καταφέρνει αυτό.
Αυτός πρέπει να είναι πάντα ο στόχος μας στο σύστημα του πληρωμένου και η Τέα το προσφέρει όσο μπορεί??
Ποιός είναι ο Αντώνης Σκουλός που βγάζει το Link από Patreon που έβαλες; Εσύ;
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470
Eπίσης υπάρχει κάπου στους κανονισμούς του φόρουμ ότι αν δεν έχω κριτικές ή δεν "βοηθάω" ότι δεν δικαιούμαι απαντηση από τους άλλους;;
Αν αυτό κατάλαβες απο την ευγενική (περίεργο για εμένα) απάντηση μου τότε λυπάμαι!
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
Πριν λίγες μέρες ξαναπήρα τη ΤΕΑ (δεύτερη φορά). Τελικά η κοπελιά είναι φουλ άνετη και πιστεύω ότι όποιος την έχει συναντήσει σίγουρα πέρασε καλά!! Θέλει να φύγεις οπωσδήποτε ευχαριστημένος. Αρχίσαμε το ντους και προς το τέλος μου ξεκινάει μια πίπα που με τρέλανε! ευτυχώς κρατήθηκα!!! Ξαπλώνω στο κρεβάτι μπρούμυτα και με εγλυψε όπου υπάρχει δέρμα στο σώμα και ένα πολύ καλό Β2Β ... δεν άφησε τίποτα που να μη το περιποιηθεί. Είχαμε και πολύ καλό rimjob. Πίπα ξανά ανάποδη και γλείψιμο στα μπαλάκια. Γύρισμα ανάσκελα και επαναλήψεις σε γλείψιμο από λαιμό ως πόδια πίπα, σπατουλαρισμα στα μπαλάκια και rimjob. Ξεκίνησα να τη «περιποιούμαι» και εγώ. Mε άδειασε κατά τη διάρκεια του μασάζ με εξαιρετική πίπα και είχαμε και πολύ καλό ταντρικό. Με κορύφωσε άλλες 2 φορές. Τη περιποίηση μου την απόλαυσε πάρα πολύ και έδειξε ότι κορύφωσε πάνω 2 φορές. Τη τελευταία μάλιστα είχαμε και squirting.
Μουσικούλα είχαμε από το κινητό της που ήταν τέλεια για την όλη φάση. Σεξ είχαμε ούτε το επιχείρησα. Μετά ντουζάκι μαζί με επανάληψη μια πίπας.
Γενικά πέρασα ένα πολύ καλό 90 λεπτο και σίγουρα θα ξαναπάρω στο μέλλον..
Η Τεα τελικά είναι πολύ καλή στη δουλειά της.
Μη ξεχνάμε ότι: Σημασία έχει στο τέλος να έχεις περάσει καλά και η Τεα το καταφέρνει αυτό.
ΔΙΩΡΘΩΣΗ:

Σεξ ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ούτε το επιχείρησα, ούτε τη ρώτησα!!!

Ζητω ταπεινά συγνώμη για την απροσεξία μου στο αρχικόκείμενο.
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.274
Πόντοι
8.645
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
21 Σεπ 2020
Μηνύματα
1.046
Κριτικές
22
Like
9.448
Πόντοι
6.246
Συνάντηση με Ιωάννα από lux, joy και massage now. Στο μασάζ ελαφρώς ασυγχρόνιστη, ενώ έχει καλούτσικο χέρι. Καλή εμφάνιση, φουλ το πρόγραμμα. Μείον; Μιλάει πολύ! Παρά πολύ!
 

Oletiras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
1.524
Like
3.831
Πόντοι
456
Συνάντηση με Ιωάννα από lux, joy και massage now. Στο μασάζ ελαφρώς ασυγχρόνιστη, ενώ έχει καλούτσικο χέρι. Καλή εμφάνιση, φουλ το πρόγραμμα. Μείον; Μιλάει πολύ! Παρά πολύ!
Δηλαδη η ιωαννα ειναι ταυτοχρονα στο lux ,στο joy και στο massage now?
Ποσο πηγε το φουλ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom