Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

MarkMazz

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2018
Μηνύματα
211
Κριτικές
6
Like
370
Πόντοι
281
Η Ιωάννα από massagenow είναι η Ευτυχία από lux? Τι γνώμη έχετε για την τελευταία? Φαίνεται cyber punk γκομενακι...
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Η Ιωάννα από massagenow είναι η Ευτυχία από lux? Τι γνώμη έχετε για την τελευταία? Φαίνεται cyber punk γκομενακι...
Η Ιωάννα από massagenow είναι η Ιωάννα από joy, πιθανως και αυτή που λες από lux.
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Γιατί εγώ δε βλέπω καμία Ιωάννα στο joy?
Δεν υπάρχει στο site, μόνο στο viber. Επίσης είδα την Ευτυχία που λες στο site του lux, δεν έχει καμία σχέση με την Ιωάννα του joy/massagenow
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2020
Μηνύματα
1.046
Κριτικές
22
Like
9.448
Πόντοι
6.246
Δηλαδη η ιωαννα ειναι ταυτοχρονα στο lux ,στο joy και στο massage now?
Ποσο πηγε το φουλ?
Ναι, είναι ταυτόχρονα και στα 3. Στην αρχή 150 ζήταγε μαζί με το γραφείο, στα 120 κλείσαμε.
 

analskipper

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.679
Κριτικές
33
Like
3.625
Πόντοι
2.660
Μη ξεχνάμε ότι: Σημασία έχει στο τέλος να έχεις περάσει καλά και η Τεα το καταφέρνει αυτό.
Αυτός πρέπει να είναι πάντα ο στόχος μας στο σύστημα του πληρωμένου και η Τέα το προσφέρει όσο μπορεί??
Σεξ κάνεις με την Τέα ή μένεις με τον πούτσο σου στο χέρι της ????
 

jeisonkm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
993
Κριτικές
4
Like
3.373
Πόντοι
446
Ναι, είναι ταυτόχρονα και στα 3. Στην αρχή 150 ζήταγε μαζί με το γραφείο, στα 120 κλείσαμε.
Μια χαρά 120 για όλα, όντως μιλάει πολύ, καμιά φορά ασχολείται και με το κινητό.. το θέμα της είναι η διαφορά στο στήθος κλπ..οτι να ναι..Ακόμη ράστα τα έχει τα μαλλιά ?
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470

john_65

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2021
Μηνύματα
22
Κριτικές
4
Like
293
Πόντοι
280
Καλησπέρα, επειδή με ενδιαφέρει το θέμα και δεν έχω ασχοληθεί ποτέ στην Ελλάδα παρά μόνο σε Βιετνάμ, Ταυλάνδη για να μη ψάχνω 1000 σελίδες έχει κάποιος την ευγενή καλοσύνη να μου πει τα πολύ βασικά;;
Μιλάμε για μασάζ με happy end?:angel: και ποιό είναι το πιο γνωστό και έμπιστο στη μετά covid εποχή;;...
 

giorgos21024

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2021
Μηνύματα
40
Κριτικές
1
Like
126
Πόντοι
0
Καλησπέρα στη μασαζοπαρεα!Εχει παρει κανείς απο masazenow?Εχει δύο μωρά που έχω βαλει στο ματι την ματη 36 και την κατια 32 που εχουν κανονικά στο site! Προσπάθησα να τις κλείσω σήμερα αλλα δεν ηταν διαθέσιμες... Ρώτησα στο viber αν ειναι άνετες για μασαζ χωρις πετσέτα και αν είναι διαθέσιμες σήμερα και έπαιρνα μονολεκτικές απαντήσεις τυπου ΟΧΙ! Παίζει τίποτα παραπάνω? Επίσης προσπάθησα να κλείσω ΜΟΝΙΚΑ (DELUXE) και εδώ και δυο μέρες ειναι συνέχεια κλεισμένη!Οποιος έχει πληροφορίες για τις εν λόγω εδώ η σε pm θα εκτιμηθούν! Ευχαριστώ!
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.112
Like
3.126
Πόντοι
456
Καλησπέρα στη μασαζοπαρεα!Εχει παρει κανείς απο masazenow?Εχει δύο μωρά που έχω βαλει στο ματι την ματη 36 και την κατια 32 που εχουν κανονικά στο site! Προσπάθησα να τις κλείσω σήμερα αλλα δεν ηταν διαθέσιμες... Ρώτησα στο viber αν ειναι άνετες για μασαζ χωρις πετσέτα και αν είναι διαθέσιμες σήμερα και έπαιρνα μονολεκτικές απαντήσεις τυπου ΟΧΙ! Παίζει τίποτα παραπάνω? Επίσης προσπάθησα να κλείσω ΜΟΝΙΚΑ (DELUXE) και εδώ και δυο μέρες ειναι συνέχεια κλεισμένη!Οποιος έχει πληροφορίες για τις εν λόγω εδώ η σε pm θα εκτιμηθούν! Ευχαριστώ!
πολύ χύμα το σάιτ όσον αφορά τις φωτό ,οι μισές+ είναι σηκωμένες απο νετ,ειδικά της ΜΑΤΗ βγάζει μάτια!
 

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.154
Κριτικές
2
Like
3.691
Πόντοι
456
Καλησπέρα στη μασαζοπαρεα!Εχει παρει κανείς απο masazenow?Εχει δύο μωρά που έχω βαλει στο ματι την ματη 36 και την κατια 32 που εχουν κανονικά στο site! Προσπάθησα να τις κλείσω σήμερα αλλα δεν ηταν διαθέσιμες... Ρώτησα στο viber αν ειναι άνετες για μασαζ χωρις πετσέτα και αν είναι διαθέσιμες σήμερα και έπαιρνα μονολεκτικές απαντήσεις τυπου ΟΧΙ! Παίζει τίποτα παραπάνω? Επίσης προσπάθησα να κλείσω ΜΟΝΙΚΑ (DELUXE) και εδώ και δυο μέρες ειναι συνέχεια κλεισμένη!Οποιος έχει πληροφορίες για τις εν λόγω εδώ η σε pm θα εκτιμηθούν! Ευχαριστώ!
εμενα , παντως , η ματη 36 με την ευα21 μου φαινονται η ιδια κοπελα σε αλλη φωτο .ασε που φαινονται μουφα καποιες φωτογραφιες τους...
 

giorgos21024

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2021
Μηνύματα
40
Κριτικές
1
Like
126
Πόντοι
0
εμενα , παντως , η ματη 36 με την ευα21 μου φαινονται η ιδια κοπελα σε αλλη φωτο .ασε που φαινονται μουφα καποιες φωτογραφιες τους...
Κατάλαβα.... Οπότε αλλη θα περιμένουμε να έρθει και θα μας στειλουν κανα γκρεμλιν!
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2020
Μηνύματα
1.046
Κριτικές
22
Like
9.448
Πόντοι
6.246
Μια χαρά 120 για όλα, όντως μιλάει πολύ, καμιά φορά ασχολείται και με το κινητό.. το θέμα της είναι η διαφορά στο στήθος κλπ..οτι να ναι..Ακόμη ράστα τα έχει τα μαλλιά ?
:) Ναι ακόμα κοτσιδάκια τα έχει. Ροκ η τύππισα. Όπως το είπες: «Ότι να ´ναι»
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.911
Like
9.623
Πόντοι
1.056
εδώ έχει κριτική απο 2 ανθρώπους που εμπιστεύομαι.
Μη του απαντας ρε συ του μαλάκα. Από τότε που γράφτηκε κάνει carbon copy την ίδια ερώτηση και αλλάζει μόνο το όνομα της κοπέλας. Τον έχει πάρει χαμπάρι όλο το φορουμ.
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Μη του απαντας ρε συ του μαλάκα. Από τότε που γράφτηκε κάνει carbon copy την ίδια ερώτηση και αλλάζει μόνο το όνομα της κοπέλας. Τον έχει πάρει χαμπάρι όλο το φορουμ.
Όντως. Μέχρι και για Μάρα Ζαχαρέα έχει ρωτήσει αν κάνει ραντεβού
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
Για νίκη και Ρίτα από βελβετ γνωρίζει κάποιος;
Η Ρίτα είναι ένα μελαχροινό , μικρό που θα σου κάνει ένα αδιάφορο μασαζ και ύστερα φραπέ, φρεσκαδούρα μεν αλλά στο τέλος δεν ξέρεις αν τα έκλαψες ή αν άξιζαν τα χρήματα που έδωσες.
Βέβαια για εσένα που είσαι fan osmose δεν σε κόβω να περάσεις καλά.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom