Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (0 μέλη και 18 επισκέπτες)

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.249
Κριτικές
4
Like
1.889
Πόντοι
266
ημουν σιγουρος οτι θα ειχες χτυπησει και αυτο το σαπιο εκτρωμα περουκοφορε πεθεροπληκτε αγαπουλη  :2funny:

..Τουλαχιστον αυτη εχει κωλάρα, ΣΑΒΟΥΡΟΓΑΜΗ των ακωλων Σοβιετικών συνταξιούχων.



 

Συνημμένα

  • 417312.jpg
    417312.jpg
    58,5 KB · Εμφανίσεις: 36
  • Like
Αντιδράσεις: gatik

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
δεν ημανε γραμμενο μελος συναγωνιστη
Αυτό ακριβώς είναι το κακό συναγωνιστή.. Διαβάζετε σαν επισκέπτες, κάνετε τις καβάντζες σας και μόλις τις χάνετε, αποφασίζετε να γραφτείτε και να ζητήσετε πληροφορίες.
 

Atrotos20

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2017
Μηνύματα
158
Like
216
Πόντοι
21
Αυτό ακριβώς είναι το κακό συναγωνιστή.. Διαβάζετε σαν επισκέπτες, κάνετε τις καβάντζες σας και μόλις τις χάνετε, αποφασίζετε να γραφτείτε και να ζητήσετε πληροφορίες.
Σωστο ειναι αυτο που λες και γω σαν νεο μελος το αντιλαμβανομαι....αλλα βλεπουμε τι γινεται και οταν πεφτει ενημερωση για καλα κομμάτια τα οποια ανεβαζουν τιμες η καινε φλατζα......
 

Επισκέπτης
Αυτό ακριβώς είναι το κακό συναγωνιστή.. Διαβάζετε σαν επισκέπτες, κάνετε τις καβάντζες σας και μόλις τις χάνετε, αποφασίζετε να γραφτείτε και να ζητήσετε πληροφορίες.

Σωστο ειναι αυτο που λες και γω σαν νεο μελος το αντιλαμβανομαι....αλλα βλεπουμε τι γινεται και οταν πεφτει ενημερωση για καλα κομμάτια τα οποια ανεβαζουν τιμες η καινε φλατζα......

αυτη μπορει να εκανε και ξεπετα και να εξαφανιστηκε μετα.

επιπλεον, και γω το επαιξα και εκατσε καλη.

αν ρωταγε κανεις για αυτη εννοειται θα απανταγα....για αυτο και γω ρωταω..οποιος θελει ρωταει δε κρυψαμε τιποτις

:orchestra:
 

buderus

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2017
Μηνύματα
326
Like
103
Πόντοι
1
Σωστο ειναι αυτο που λες και γω σαν νεο μελος το αντιλαμβανομαι....αλλα βλεπουμε τι γινεται και οταν πεφτει ενημερωση για καλα κομμάτια τα οποια ανεβαζουν τιμες η καινε φλατζα......

καλησπερα. καλα τα λες. επισης μποντυ του μποντυ δεν ξερει Κ-Α-Μ-Ι-Α σχεδον και απο λαδια εχουν πληρη μεσανυχτα. υποτιθεται παμε για χαλαρωση (;) κι οχι μονο για γαμησι. εμενα μου ειχε τυχει μια μουναρα που ειχε αφησει νυχι σαν κονδορας και με ξεγαλισε. θα βαζω κι εγω πληροφοριες αλλα πακετο δυσκολο να βγει καλο.
 

Atrotos20

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2017
Μηνύματα
158
Like
216
Πόντοι
21
καλησπερα. καλα τα λες. επισης μποντυ του μποντυ δεν ξερει Κ-Α-Μ-Ι-Α σχεδον και απο λαδια εχουν πληρη μεσανυχτα. υποτιθεται παμε για χαλαρωση (;) κι οχι μονο για γαμησι. εμενα μου ειχε τυχει μια μουναρα που ειχε αφησει νυχι σαν κονδορας και με ξεγαλισε. θα βαζω κι εγω πληροφοριες αλλα πακετο δυσκολο να βγει καλο.
ναι βεβαια ολα δυσκολα να τα βρεις τουλαχιστον να ειναι οκ στα βασικα εμενα με ενδιαφερει συμπεριφορά καθαριοτητα λιγο μασαζ γιατι πολυ καλο μασαζ δυσκολα.
 

Chorry10

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2016
Μηνύματα
8
Like
8
Πόντοι
0
παιδες εχει νεο αιμα στην χε.

δυο με εχουν ψησει
η μια που λεει ρωσιδα μελαχρινη με μπλε ματια κοντουλα
και
αυτη εδω

εχει δοκιμασει κανεις  :think:

για την δευτερη αγγελια

παρτουζα καλο μπουκι.καλτ σκηνικα σε φαση να κανω μασαζ με μια να μιλανε μεσα στο σπιτι η αλλη η βουλγαρα 50+ ηλικια με μια 20αρα με βυζαρες που ηρθε να την δει.Φοναζω την μια την 50αρα να ερθει μεσα ερχεται μου λεει ενω ειχα πληρωσει 40 δεν μπορω να στον παιξω γιατι εχω την φιλη μου μεσα.Της λεω φωναξε την και αυτη και ξαφνικα μου τον επεζαν 3 με την μια να χει βυζαρες πιτσιρικα,η αλλη η 50αρα να μου τον παιζει και η βασικη μου επιλογη ποθ αυτη εκανε μασαζ να γλυφει μπαλες.για μενα απο τα πιο δυνατα καλτ σκινικα σε σπιτι στην ευελπιδων.απο τοτε παω κ πληρωνω 20ευρο.και συνδραμω σε παρτουζες οποτε με φωναζουν
 

buderus

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2017
Μηνύματα
326
Like
103
Πόντοι
1
αρχηγε νομιζω οτι αυτη η φατσα ειχε χωρο υπογα κυψελη αλλα δεν ελεγε πολλα ο χωρος κι απο μασαζ μπουρδες.  κατι μου θυμιζει.
 

buderus

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2017
Μηνύματα
326
Like
103
Πόντοι
1
για την δευτερη αγγελια

παρτουζα καλο μπουκι.καλτ σκηνικα σε φαση να κανω μασαζ με μια να μιλανε μεσα στο σπιτι η αλλη η βουλγαρα 50+ ηλικια με μια 20αρα με βυζαρες που ηρθε να την δει.Φοναζω την μια την 50αρα να ερθει μεσα ερχεται μου λεει ενω ειχα πληρωσει 40 δεν μπορω να στον παιξω γιατι εχω την φιλη μου μεσα.Της λεω φωναξε την και αυτη και ξαφνικα μου τον επεζαν 3 με την μια να χει βυζαρες πιτσιρικα,η αλλη η 50αρα να μου τον παιζει και η βασικη μου επιλογη ποθ αυτη εκανε μασαζ να γλυφει μπαλες.για μενα απο τα πιο δυνατα καλτ σκινικα σε σπιτι στην ευελπιδων.απο τοτε παω κ πληρωνω 20ευρο.και συνδραμω σε παρτουζες οποτε με φωναζουν
ευελπιδων; χοχοχοχο.
μηπως αναφερεσαι στην γνωστη οδο με τις παχουλουλες; αλλα η εικοσαρα που βρεθηκε;
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
για την δευτερη αγγελια

παρτουζα καλο μπουκι.καλτ σκηνικα σε φαση να κανω μασαζ με μια να μιλανε μεσα στο σπιτι η αλλη η βουλγαρα 50+ ηλικια με μια 20αρα με βυζαρες που ηρθε να την δει.Φοναζω την μια την 50αρα να ερθει μεσα ερχεται μου λεει ενω ειχα πληρωσει 40 δεν μπορω να στον παιξω γιατι εχω την φιλη μου μεσα.Της λεω φωναξε την και αυτη και ξαφνικα μου τον επεζαν 3 με την μια να χει βυζαρες πιτσιρικα,η αλλη η 50αρα να μου τον παιζει και η βασικη μου επιλογη ποθ αυτη εκανε μασαζ να γλυφει μπαλες.για μενα απο τα πιο δυνατα καλτ σκινικα σε σπιτι στην ευελπιδων.απο τοτε παω κ πληρωνω 20ευρο.και συνδραμω σε παρτουζες οποτε με φωναζουν

Ωραιο σκηνικο :heavymetalbig:
 

fafoutis69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2011
Μηνύματα
825
Κριτικές
4
Like
1.255
Πόντοι
206

fafoutis69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2011
Μηνύματα
825
Κριτικές
4
Like
1.255
Πόντοι
206
για την δευτερη αγγελια

παρτουζα καλο μπουκι.καλτ σκηνικα σε φαση να κανω μασαζ με μια να μιλανε μεσα στο σπιτι η αλλη η βουλγαρα 50+ ηλικια με μια 20αρα με βυζαρες που ηρθε να την δει.Φοναζω την μια την 50αρα να ερθει μεσα ερχεται μου λεει ενω ειχα πληρωσει 40 δεν μπορω να στον παιξω γιατι εχω την φιλη μου μεσα.Της λεω φωναξε την και αυτη και ξαφνικα μου τον επεζαν 3 με την μια να χει βυζαρες πιτσιρικα,η αλλη η 50αρα να μου τον παιζει και η βασικη μου επιλογη ποθ αυτη εκανε μασαζ να γλυφει μπαλες.για μενα απο τα πιο δυνατα καλτ σκινικα σε σπιτι στην ευελπιδων.απο τοτε παω κ πληρωνω 20ευρο.και συνδραμω σε παρτουζες οποτε με φωναζουν
μπράβο φιλαράκι εισαι ηρωας. Εγω ούτε απ εξω δεν πρόκειται να περάσω...χαχαχα
 

Atrotos20

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2017
Μηνύματα
158
Like
216
Πόντοι
21
αυτη μπορει να εκανε και ξεπετα και να εξαφανιστηκε μετα.

επιπλεον, και γω το επαιξα και εκατσε καλη.

αν ρωταγε κανεις για αυτη εννοειται θα απανταγα....για αυτο και γω ρωταω..οποιος θελει ρωταει δε κρυψαμε τιποτις

:orchestra:ναι βεβαια αλλωστε αυτη ειναι και η χρησιμότητα τ ου site.Απλα απ οτι βλεπω τοσο καιρο που διαβαζω οτι δεν ειναι παντα καλο να λεγονται πραγματα γιατι μετα αλλαζουν τα δεδομένα.μολις ανακαλυφθει κατι καλο και παιξει εδω μεσα καιγεται με συνοπτικες διαδικασιες οποτε καποια πραγματα ισως να μην λεγονται.Αποψη μου παντα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom