Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 41 άτομα (2 μέλη και 39 επισκέπτες)

NickGeek

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
1.346
Κριτικές
6
Like
630
Πόντοι
96
Καμία τριχωτούλα υπάρχει?
Δεν λέμε θάμνο αλλά έστω λουριδίτσα ή κανα τριγωνάκι πάνω από την κλειτορίδα για να δείχνει το δρόμο :)
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
Καμία τριχωτούλα υπάρχει?
Δεν λέμε θάμνο αλλά έστω λουριδίτσα ή κανα τριγωνάκι πάνω από την κλειτορίδα για να δείχνει το δρόμο :)

Ελα ρε γιγαντα
Δικος μου εισαι

Μια γραμμουλα τριχουλα θελω κ γω :heavymetalbig:
 

Oletiras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
1.521
Like
3.826
Πόντοι
456

Συνημμένα

  • arrow.jpg
    arrow.jpg
    153,9 KB · Εμφανίσεις: 27

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.155
Κριτικές
2
Like
9.047
Πόντοι
2.456
Ωραια τα προηγουμενα μασαζοτεμαχια..
Τίποτα καινούργιο του 2018 έχουμε;  :think:  :S
 

Chorry10

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2016
Μηνύματα
8
Like
8
Πόντοι
0
Καμία τριχωτούλα υπάρχει?
Δεν λέμε θάμνο αλλά έστω λουριδίτσα ή κανα τριγωνάκι πάνω από την κλειτορίδα για να δείχνει το δρόμο :)

εχω μια αλλα θελει παρτουζα με αλλη μια μαζι και εμενα.Αν δεν εχεις θεμα εγω στρειτ ειμαι η τιμη ειναι 60ευρο κανεις τριο απλα συμετεχω κ εγω γιατι ειναι κοπελα μου η μια.
 

kav69

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2009
Μηνύματα
20.843
Κριτικές
47
Like
16.790
Πόντοι
7.135
εχω μια αλλα θελει παρτουζα με αλλη μια μαζι και εμενα.Αν δεν εχεις θεμα εγω στρειτ ειμαι η τιμη ειναι 60ευρο κανεις τριο απλα συμετεχω κ εγω γιατι ειναι κοπελα μου η μια.
Πρωτος μάγκας εισαι
με 0 μηνύματα
τα 60 τα θελεις με ΦΠΑ φανταζομαι
 

NickGeek

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
1.346
Κριτικές
6
Like
630
Πόντοι
96
εχω μια αλλα θελει παρτουζα με αλλη μια μαζι και εμενα.Αν δεν εχεις θεμα εγω στρειτ ειμαι η τιμη ειναι 60ευρο κανεις τριο απλα συμετεχω κ εγω γιατι ειναι κοπελα μου η μια.

Κάτσε γιατι δε βγαίνουν τα μαθηματικά. 2 εμείς και 2 αυτές ίσον 4 άρα όχι τριο.
 

fafoutis69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2011
Μηνύματα
825
Κριτικές
4
Like
1.255
Πόντοι
206
εχω μια αλλα θελει παρτουζα με αλλη μια μαζι και εμενα.Αν δεν εχεις θεμα εγω στρειτ ειμαι η τιμη ειναι 60ευρο κανεις τριο απλα συμετεχω κ εγω γιατι ειναι κοπελα μου η μια.
θα μας κόψεις και απόδειξη?...χαχαχα
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Επέστρεψε αλλά δεν την "δίνουν" σε όλους.
 

mitsosoft

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2012
Μηνύματα
100
Like
158
Πόντοι
1
Προχθεσινη δοκιμη οπου εχουμε να κανουμε με μια που ειναι περιπου στα 50 θα έλεγα και με αρκετά κιλά παραπανω. Ο χώρος της βρισκεται στο Παγκράτι επί της Δαμάρεως και έχει 2 προγραμματα, 30 λεπτά 20€ και 60 λεπτά 40€. Σφραγισμενες πετσέτες καθώς και παντοφλες οποτε μπορεις να κανεις ντουζακι πριν και μετα αν θελεις.

Από μασάζ απολύτος τίποτα.. μονο χάδι θα έλεγα και οχι κατι που εχει σχεση με μασαζ. Στο τελος παρέχει και φραπεδακι και σε αφηνει να παιξεις με τα βυζι@ της οπου ειναι μικρά προς μετρια σε μεγεθος αλλά με αρκετά μεγάλες ρώγες.

Εγώ είχα πάρει το πρόγραμμα της μια ωρας αλλά πιστέυω ότι και στο μισάωρο ισχύουν τα ίδια. Επίσης μου ειπε οτι υπάρχει πιθανότητα απο εβδομαδα να συνεργαστεί με μια αλλη που έχει μεγάλα βυζι@. Αν οντως ισχυει αυτός καθώς και να ισχυουν τα ιδια και στο προγραμμα της μισής ώρας με 20€ τότε λογικα θα κανω μια δοκιμή.


 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
Προχθεσινη δοκιμη οπου εχουμε να κανουμε με μια που ειναι περιπου στα 50 θα έλεγα και με αρκετά κιλά παραπανω. Ο χώρος της βρισκεται στο Παγκράτι επί της Δαμάρεως και έχει 2 προγραμματα, 30 λεπτά 20€ και 60 λεπτά 40€. Σφραγισμενες πετσέτες καθώς και παντοφλες οποτε μποτριε να κανεις ντουζακι πριν και μετα αν θελεις.

Από μασάζ απολύτος τίποτα.. μονο χάδι θα έλεγα και οχι κατι που εχει σχεση με μασαζ. Στο τελος παρέχει και φραπεδακι και σε αφηνει να παιξεις με τα βυζι@ της οπου ειναι μικρά προς μετρια σε μεγεθος αλλά με αρκετά μεγάλες ρώγες.

Εγώ είχα πάρει το πρόγραμμα της μια ωρας αλλά πιστέυω ότι και στο μισάωρο ισχύουν τα ίδια. Επίσης μου ειπε οτι υπάρχει πιθανότητα απο εβδομαδα να συνεργαστεί με μια αλλη που έχει μεγάλα βυζι@. Αν οντως ισχυει αυτός καθώς και να ισχυουν τα ιδια και στο προγραμμα της μισής ώρας με 20€ τότε λογικα θα κανω μια δοκιμή.


ωραιος
 

Atrotos20

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2017
Μηνύματα
158
Like
216
Πόντοι
21
Προχθεσινη δοκιμη οπου εχουμε να κανουμε με μια που ειναι περιπου στα 50 θα έλεγα και με αρκετά κιλά παραπανω. Ο χώρος της βρισκεται στο Παγκράτι επί της Δαμάρεως και έχει 2 προγραμματα, 30 λεπτά 20€ και 60 λεπτά 40€. Σφραγισμενες πετσέτες καθώς και παντοφλες οποτε μπορεις να κανεις ντουζακι πριν και μετα αν θελεις.

Από μασάζ απολύτος τίποτα.. μονο χάδι θα έλεγα και οχι κατι που εχει σχεση με μασαζ. Στο τελος παρέχει και φραπεδακι και σε αφηνει να παιξεις με τα βυζι@ της οπου ειναι μικρά προς μετρια σε μεγεθος αλλά με αρκετά μεγάλες ρώγες.

Εγώ είχα πάρει το πρόγραμμα της μια ωρας αλλά πιστέυω ότι και στο μισάωρο ισχύουν τα ίδια. Επίσης μου ειπε οτι υπάρχει πιθανότητα απο εβδομαδα να συνεργαστεί με μια αλλη που έχει μεγάλα βυζι@. Αν οντως ισχυει αυτός καθώς και να ισχυουν τα ιδια και στο προγραμμα της μισής ώρας με 20€ τότε λογικα θα κανω μια δοκιμή.

καλα που ενημερωσες........
 
  • Like
Αντιδράσεις: gasper

mitsosoft

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2012
Μηνύματα
100
Like
158
Πόντοι
1
Αυτή μού φαίνεται ότι είναι η ίδια με την παραπάνω που πήγα στο Παγκράτι αν και έχει άλλο τηλέφωνο στην αγγελία... Ίδιος καναπές, ίδιο κρεβάτι, σφραγισμένες πετσέτες κ παντόφλες στην ίδια σακούλα, ίδιο πάτωμα κτλ.. και στην κορμοστασιά ίδια μου φαίνεται με αυτή που είδα από κοντά!

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom