Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 30 άτομα (2 μέλη και 28 επισκέπτες)

Klalas_1

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2016
Μηνύματα
23
Like
2
Πόντοι
0
Γεια σας και απο εμενα. Καλη χρονια κιολας μιας και ειναι το πρωτο μου μηνυμα για τον νεο χρονο. Μου εχει ερθει ορεξη για μασαζ και εκτονωση απο μια οριμη κοπελα. Βασικα αν γνωριζει κανεις το τηλ της magic μου εχει μεινει αποθιμενο απο οταν τα ειχαμε πει το mamba. Και καμια αλλη αναλογης ηλικιας καλοδεχουμενη.
 

mitsosoft

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2012
Μηνύματα
100
Like
158
Πόντοι
1
Αυτή μού φαίνεται ότι είναι η ίδια με την παραπάνω που πήγα στο Παγκράτι αν και έχει άλλο τηλέφωνο στην αγγελία... Ίδιος καναπές, ίδιο κρεβάτι, σφραγισμένες πετσέτες κ παντόφλες στην ίδια σακούλα, ίδιο πάτωμα κτλ.. και στην κορμοστασιά ίδια μου φαίνεται με αυτή που είδα από κοντά!

Απο οτι βλεπω άλλαξε τις φωτό αλλά πάντως απο οτι διεκρίνω στις καινούργιες φαινεται μια χαρακτηριστική πορτα φυσαρμονικα που έχει στο πολύ μικρό χωλ πριν μπεις στο δωμάτιο
 

Klalas_1

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2016
Μηνύματα
23
Like
2
Πόντοι
0
Γεια σας και απο εμενα. Καλη χρονια κιολας μιας και ειναι το πρωτο μου μηνυμα για τον νεο χρονο. Μου εχει ερθει ορεξη για μασαζ και εκτονωση απο μια οριμη κοπελα. Βασικα αν γνωριζει κανεις το τηλ της magic μου εχει μεινει αποθιμενο απο οταν τα ειχαμε πει το mamba. Και καμια αλλη αναλογης ηλικιας καλοδεχουμενη.καμια πληροφορια?
 
  • Like
Αντιδράσεις: Kr_29

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
Αυτή μού φαίνεται ότι είναι η ίδια με την παραπάνω που πήγα στο Παγκράτι αν και έχει άλλο τηλέφωνο στην αγγελία... Ίδιος καναπές, ίδιο κρεβάτι, σφραγισμένες πετσέτες κ παντόφλες στην ίδια σακούλα, ίδιο πάτωμα κτλ.. και στην κορμοστασιά ίδια μου φαίνεται με αυτή που είδα από κοντά!

παντως,αν οι φωτος ειναι δικες της,απο στηθος καλα τα παει.
 

Progressive

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2008
Μηνύματα
803
Like
134
Πόντοι
6
Αυτή μού φαίνεται ότι είναι η ίδια με την παραπάνω που πήγα στο Παγκράτι αν και έχει άλλο τηλέφωνο στην αγγελία... Ίδιος καναπές, ίδιο κρεβάτι, σφραγισμένες πετσέτες κ παντόφλες στην ίδια σακούλα, ίδιο πάτωμα κτλ.. και στην κορμοστασιά ίδια μου φαίνεται με αυτή που είδα από κοντά!


Φίλε ανέφερες μικρό στήθος κ εδώ βλέπουμε μεγάλο
 

mitsosoft

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2012
Μηνύματα
100
Like
158
Πόντοι
1
Αυτή που είδα εγώ είχε μικρό προς μέτριο (όχι μικρό) αλλά δεν θα το έλεγα μεγάλο... μου ειχε πει ότι ισως να συνεργαζοταν με άλλη μια κοπέλα η οποία θα είχε μεγάλο στήθος... Από τις φωτο δυστηχώς δεν μπορώ να καταλάβω αν ειναι η ίδια πάντως...
 

Klalas_1

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2016
Μηνύματα
23
Like
2
Πόντοι
0
Γεια σας και απο εμενα. Καλη χρονια κιολας μιας και ειναι το πρωτο μου μηνυμα για τον νεο χρονο. Μου εχει ερθει ορεξη για μασαζ και εκτονωση απο μια οριμη κοπελα. Βασικα αν γνωριζει κανεις το τηλ της magic μου εχει μεινει αποθιμενο απο οταν τα ειχαμε πει το mamba. Και καμια αλλη αναλογης ηλικιας καλοδεχουμενη.
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
καλα που ενημερωσες........
Προχθεσινη δοκιμη οπου εχουμε να κανουμε με μια που ειναι περιπου στα 50 θα έλεγα και με αρκετά κιλά παραπανω. Ο χώρος της βρισκεται στο Παγκράτι επί της Δαμάρεως και έχει 2 προγραμματα, 30 λεπτά 20€ και 60 λεπτά 40€. Σφραγισμενες πετσέτες καθώς και παντοφλες οποτε μπορεις να κανεις ντουζακι πριν και μετα αν θελεις.

Από μασάζ απολύτος τίποτα.. μονο χάδι θα έλεγα και οχι κατι που εχει σχεση με μασαζ. Στο τελος παρέχει και φραπεδακι και σε αφηνει να παιξεις με τα βυζι@ της οπου ειναι μικρά προς μετρια σε μεγεθος αλλά με αρκετά μεγάλες ρώγες.

Εγώ είχα πάρει το πρόγραμμα της μια ωρας αλλά πιστέυω ότι και στο μισάωρο ισχύουν τα ίδια. Επίσης μου ειπε οτι υπάρχει πιθανότητα απο εβδομαδα να συνεργαστεί με μια αλλη που έχει μεγάλα βυζι@. Αν οντως ισχυει αυτός καθώς και να ισχυουν τα ιδια και στο προγραμμα της μισής ώρας με 20€ τότε λογικα θα κανω μια δοκιμή.

To link δεν ανοίγει υπάρχει κάποιο στοιχείο επικοινωνίας;
 

sfakiot

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2014
Μηνύματα
663
Κριτικές
1
Like
353
Πόντοι
26

Τα τηλεφωνα και οι τιμες ειναι διαφορετικα παντως.
Η πρωτη θυμιζει μια που ειχα παει πριν απο 3-4 χρονια καπου σε Καλλιθεα ή Μοσχατο. Ειχα γραψει τοτε κριτικη, αν θυμαμαι καλα, το απολυτο τιποτα γι αυτο δεν ξαναπηγα ποτε και το εσβησα απο την μνημη μου
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.936
Κριτικές
37
Like
2.868
Πόντοι
1.446
Παίδες καλημέρα...


έχουμε καμιά πληροφορία??

έστειλα και email που δίνει αλλά ακόμα δεν έχω λάβει απάντηση. Στο τήλ. που πήρα δεν το σήκωσε κάποιος αλλά ίσως ήταν νωρίς και δεν είχαν πάει ακόμα...
 

astrofisikos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2006
Μηνύματα
155
Like
26
Πόντοι
1

Η γνωστή Φωτεινή είναι.

Παίδες καλημέρα...


έχουμε καμιά πληροφορία??

έστειλα και email που δίνει αλλά ακόμα δεν έχω λάβει απάντηση. Στο τήλ. που πήρα δεν το σήκωσε κάποιος αλλά ίσως ήταν νωρίς και δεν είχαν πάει ακόμα...
 

astrofisikos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2006
Μηνύματα
155
Like
26
Πόντοι
1
Υπάρχουν αναφορές εδώ μέσα αρκετές, ψάξε να βρεις.
Μόνο φραπές παίζει(τίποτα παραπάνω). Από εμφάνιση μην περιμένεις κάτι ιδιαίτερο.
Τον τελευταίο καιρό έχει και μια άλλη κοπέλα που κάνει μασάζ.
Μασάζ γενικά καλό.
Περιοχή Καλλιθέα.

οταν λέμε γνωστη?  που βρισκουμε τις πληροφοριες??
 
  • Like
Αντιδράσεις: gatik

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom