Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 62 άτομα (17 μέλη και 45 επισκέπτες)

arpaxtras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2013
Μηνύματα
47
Κριτικές
4
Like
155
Πόντοι
280
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ file μου είσαι πολύ καλο παιδί.


την κάλεσα

έχω ραντεβού μαζί τις μετά τις 21:00

Φοβάμαι να τις πω τα περιτέρω, πως θα το κάνω? δεν έχω εμπειρία.

να βγάλω και άλλο χρήμα? να το ζητήσω?

Τιποτα φιλαρακι, το βασικο ειναι να εισαι ευγενικος και χαλαρος!! αυτο ειναι παντα το παν.. τωρα την εκτονωση με το χερι ισως θα επρεπε να την αναφερεις πριν ξαπλωσεις μολις γνωριστειτε και την χαλαρωσεις, για να μην φας νιλα και μεινεις μονο στο μασαζ.. τωρα δεν γνωριζω και δεν θυμαμαι καλα απο τις εδω αναφορε, αν τον παιζει ουτως η αλλως χωρις να το πεις κ της το αναφερεις, απο μονη της. Αναμενουμε περιγραφη σου φιλε να μας πεις πως εινια ωστε να ξερουμε, αν εχει αλλαξει για αυτους που την εχουν παρει αλλα και να ακουσουν και να θυμηθουν τι κανει για τυπαδες σαν και εμενα που οπως ειπα παραπανω ειμαι διστακτικος λογο της συμπεριφορα της απο το τηλεφωνο..
 

KINGLUCAS1975

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2017
Μηνύματα
186
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
1
Τιποτα φιλαρακι, το βασικο ειναι να εισαι ευγενικος και χαλαρος!! αυτο ειναι παντα το παν.. τωρα την εκτονωση με το χερι ισως θα επρεπε να την αναφερεις πριν ξαπλωσεις μολις γνωριστειτε και την χαλαρωσεις, για να μην φας νιλα και μεινεις μονο στο μασαζ.. τωρα δεν γνωριζω και δεν θυμαμαι καλα απο τις εδω αναφορε, αν τον παιζει ουτως η αλλως χωρις να το πεις κ της το αναφερεις, απο μονη της. Αναμενουμε περιγραφη σου φιλε να μας πεις πως εινια ωστε να ξερουμε, αν εχει αλλαξει για αυτους που την εχουν παρει αλλα και να ακουσουν και να θυμηθουν τι κανει για τυπαδες σαν και εμενα που οπως ειπα παραπανω ειμαι διστακτικος λογο της συμπεριφορα της απο το τηλεφωνο..

Οκ ευχαριστώ θα σας πω ναι στην χειρότερη χαμένα 30υρω. Αλλά θα πάρω call girl σήμερα
 

arpaxtras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2013
Μηνύματα
47
Κριτικές
4
Like
155
Πόντοι
280

KINGLUCAS1975

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2017
Μηνύματα
186
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
1

kolpos75

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.080
Like
4.507
Πόντοι
1.706
Και φραπέ δια και μετά αγώνα. ..χαράς στο κουράγιο σου....Μπορεί να κάνεις αγώνα και με την πρώτη όμως και να παίξεις παράταση γιατί δεν περιμένεις να δεις τι  σου έχει η τύχη επιφυλάξει σήμερα. ..
 

KINGLUCAS1975

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2017
Μηνύματα
186
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
1
Και φραπέ δια και μετά αγώνα. ..χαράς στο κουράγιο σου....Μπορεί να κάνεις αγώνα και με την πρώτη όμως και να παίξεις παράταση γιατί δεν περιμένεις να δεις τι  σου έχει η τύχη επιφυλάξει σήμερα. ..

42 ετών τις προάλλες έχυσα 4 call girl ίδιο βράδυ. Αυτό που λες είναι καλή ιδεα
 

arpaxtras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2013
Μηνύματα
47
Κριτικές
4
Like
155
Πόντοι
280

fafoutis69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2011
Μηνύματα
837
Κριτικές
4
Like
1.327
Πόντοι
206
  • Like
Αντιδράσεις: makmak

arpaxtras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2013
Μηνύματα
47
Κριτικές
4
Like
155
Πόντοι
280

KINGLUCAS1975

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2017
Μηνύματα
186
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
1
Φάγαμε πόρτα από την μασέρ κλειστό το κινητό τις
 

kostasss26

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2013
Μηνύματα
117
Like
211
Πόντοι
21
Ευχαριστω πολύ για τις απαντήσεις.
Θα περιμένω και τον φίλο για την 30χρονη το βραδυ μιας και σίγουρα θέλω να την δοκιμάσω!!
 

KINGLUCAS1975

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2017
Μηνύματα
186
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
1
Δεν μπορούσε λέει να μιλήσει να την πάρω μετά μάλλον μπουκομενη θα ήταν
 

KINGLUCAS1975

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2017
Μηνύματα
186
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
1
Έφαγα πόρτα δεν την βόλευε η απόσταση δεν απαντάει. Πάμε για τηλ γυναίκα call.girl
 

Koukouloforos

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
179
Like
31
Πόντοι
1
Αντιεπαγγελματικη συμπεριφορα.
Μαλλον η ζητηση ειναι μεγαλυτερη απο την προσφορα και κρασαρε το συστημα.
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
Ξερει κανείς κάτι για το παρακάτω λινκ?


οπου *** κανεσεξ ντοτ κομ

Λοιπόν η παραπάνω αγγελία και η:

Είναι το ίδιο. Εγινε και τεστ ντραϊβ. Πολωνέζα συστήνεται ως Ολγα και απο μασαζ τιποτα. Πρακτικά είναι ένα κρυφο μπου στη Νεα Ιωνία κοντά στον σταθμό του ηλεκτρικού. Είναι γύρω στα 35 αδύνατη μικρό στήθος και το κάνει φορώντας τα γυαλιά της. Είναι εμφανίσιμη. Το πρόγραμμα έχει 30€ μόνο μασαζ και εκτόνωση, 40€ μασαζ και επαφή και 50€ τα ίδια για μια ώρα με δυο εκτονώσεις.
Προσωπικά δεν ευχαριστήθηκα (πήρα το πρόγραμμα των 40€).
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom