Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 30 άτομα (2 μέλη και 28 επισκέπτες)

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.268
Κριτικές
14
Like
321
Πόντοι
2.287
δουλεύει ως μοντέλο στο εξωτερικό και έβαλε αγγελία στη χρυσή ευκαιρία γιατί η ως τώρα πελατεία της είναι vip :headbang:
επίσης δεν είναι πολλά τα λεφτά που ζητάει γιατί παρακαλάνε οι πελάτες να κλείσουνε ραντεβού μαζί της αλλά δεν τους προλαβαίνει  :jerking:

αϊ σιχτίρ ελλεϊνίδα!
Την ειδα απο κοντα κ δε λεει με τπτ, οσο πιο ευγενικα μπορω να το θεσω,
φυσικα δεν κ δεν εκανα...
 
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
192
Κριτικές
4
Like
355
Πόντοι
21
πριν λίγες ωρες με την μαριαλενα στο Μπιλ.Η κοπελα εχει ανοίξει και δίκη της καρτέλα εδω μεσα,ειναι φίλη της γνωστής στελλας.ευκολη συνεννόηση απο το τηλ μου ειπε οτι ειναι 35,οταν έφτασε στο δωματιο καταλαβα οτι μου έκρυψε μια δεκαετία.Απο κει και πέρα πρόθυμη και ορεξατη στο κυρίως πιατο,δεν δυσανασχετησε σε κατι.μασαζ μέτριο στην μέση του προγράμματος και μετα απο λιγο και δεύτερος γυρος,η τιμή στα 70 με δυο εκτονωσεις και μασάζ.συμπερασματικα λοιπον,πρόκειται για μια Ρωσίδα ψηλή γυρω στο 1,77 ,Μπαμπάτσικη με χαλαρό κορμί σχετικά αλλα οχι ατσουμπαλο και με μια σχετική κοιλιτσα μιας και την έκοψα 45-47 ηλικιακά.το σώμα της αρκετές ομοιότητες με την Στέλλα σελενα απο Αιγάλεω,μου ειπε οτι ειναι και φίλες.αν θα ξαναδοκιμάζα μαλλον οχι διοτι τα 70 ειναι πολλα σε σχεση με Στέλλα που παιζει στο πενηνταρικο.στα 50 ευχαρίστως θα ξαναπαιρνα,αλλα στα λεφτα αυτα υπαρχουν αλλες επιλογές με πιο νεανικές καταστάσεις.αυτα απο μενα και συγνωμη αν σας κούρασα με την μακροσκελή κριτική μου.
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Μια χαρά είναι η κριτική σου. Μπράβο κι ευχαριστούμε για την ενημέρωση!
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
πριν λίγες ωρες με την μαριαλενα στο Μπιλ.Η κοπελα εχει ανοίξει και δίκη της καρτέλα εδω μεσα,ειναι φίλη της γνωστής στελλας.ευκολη συνεννόηση απο το τηλ μου ειπε οτι ειναι 35,οταν έφτασε στο δωματιο καταλαβα οτι μου έκρυψε μια δεκαετία.Απο κει και πέρα πρόθυμη και ορεξατη στο κυρίως πιατο,δεν δυσανασχετησε σε κατι.μασαζ μέτριο στην μέση του προγράμματος και μετα απο λιγο και δεύτερος γυρος,η τιμή στα 70 με δυο εκτονωσεις και μασάζ.συμπερασματικα λοιπον,πρόκειται για μια Ρωσίδα ψηλή γυρω στο 1,77 ,Μπαμπάτσικη με χαλαρό κορμί σχετικά αλλα οχι ατσουμπαλο και με μια σχετική κοιλιτσα μιας και την έκοψα 45-47 ηλικιακά.το σώμα της αρκετές ομοιότητες με την Στέλλα σελενα απο Αιγάλεω,μου ειπε οτι ειναι και φίλες.αν θα ξαναδοκιμάζα μαλλον οχι διοτι τα 70 ειναι πολλα σε σχεση με Στέλλα που παιζει στο πενηνταρικο.στα 50 ευχαρίστως θα ξαναπαιρνα,αλλα στα λεφτα αυτα υπαρχουν αλλες επιλογές με πιο νεανικές καταστάσεις.αυτα απο μενα και συγνωμη αν σας κούρασα με την μακροσκελή κριτική μου.



ωραιος
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720
Την ειδα απο κοντα κ δε λεει με τπτ, οσο πιο ευγενικα μπορω να το θεσω,
φυσικα δεν κ δεν εκανα...
για πες
γιατί από το τηλέφωνο με φλόμωσε στην ομορφιά για να δικαιολογήσει το +200
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.389
Κριτικές
19
Like
9.844
Πόντοι
9.095
Ρε εδω η Αλεξάνδρα που ειναι η μόνη που μπορεί να ζητήσει τα 200 κ δε τα ζητάει τους εχει κανει κ κλαινε με τα 120 θα βρεθεί κάποιος να δώσει 200;! Τι ώρα;
 
  • Like
Αντιδράσεις: gari10

sfakiot

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2014
Μηνύματα
663
Κριτικές
1
Like
353
Πόντοι
26
πριν λίγες ωρες με την μαριαλενα στο Μπιλ.Η κοπελα εχει ανοίξει και δίκη της καρτέλα εδω μεσα,ειναι φίλη της γνωστής στελλας.ευκολη συνεννόηση απο το τηλ μου ειπε οτι ειναι 35,οταν έφτασε στο δωματιο καταλαβα οτι μου έκρυψε μια δεκαετία.Απο κει και πέρα πρόθυμη και ορεξατη στο κυρίως πιατο,δεν δυσανασχετησε σε κατι.μασαζ μέτριο στην μέση του προγράμματος και μετα απο λιγο και δεύτερος γυρος,η τιμή στα 70 με δυο εκτονωσεις και μασάζ.συμπερασματικα λοιπον,πρόκειται για μια Ρωσίδα ψηλή γυρω στο 1,77 ,Μπαμπάτσικη με χαλαρό κορμί σχετικά αλλα οχι ατσουμπαλο και με μια σχετική κοιλιτσα μιας και την έκοψα 45-47 ηλικιακά.το σώμα της αρκετές ομοιότητες με την Στέλλα σελενα απο Αιγάλεω,μου ειπε οτι ειναι και φίλες.αν θα ξαναδοκιμάζα μαλλον οχι διοτι τα 70 ειναι πολλα σε σχεση με Στέλλα που παιζει στο πενηνταρικο.στα 50 ευχαρίστως θα ξαναπαιρνα,αλλα στα λεφτα αυτα υπαρχουν αλλες επιλογές με πιο νεανικές καταστάσεις.αυτα απο μενα και συγνωμη αν σας κούρασα με την μακροσκελή κριτική μου.

Αριστος
 

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.268
Κριτικές
14
Like
321
Πόντοι
2.287
για πες
γιατί από το τηλέφωνο με φλόμωσε στην ομορφιά για να δικαιολογήσει το +200
Δεν ειναι 26 π λεει, 40+ μ φανηκε, ψηλη, ομορφη "καποτε" τυπου Κατερινα Λεχου,
παλια ομως, πολυ παλια...
Το χειροτερο ομως, ηταν απεριποιητη εντελως, παρακμη μ φανηκε, δε θελω ν μπω σε λεπτομερεις...
κ οταν πας για 270 πρεπει να ΦΥΣΑΣ!!!!!!
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.115
Κριτικές
8
Like
3.025
Πόντοι
736
Δεν ειναι 26 π λεει, 40+ μ φανηκε, ψηλη, ομορφη "καποτε" τυπου Κατερινα Λεχου,
παλια ομως, πολυ παλια...
Το χειροτερο ομως, ηταν απεριποιητη εντελως, παρακμη μ φανηκε, δε θελω ν μπω σε λεπτομερεις...
κ οταν πας για 270 πρεπει να ΦΥΣΑΣ!!!!!!
270 ...το θεμα εχει γινει πλεον πολυ σουρεαλιστικο χαχαχαχα ουτε ο μπονουελ δε θα τα σκεφτοταν κατι τετοια..
 

NOTIS47

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2015
Μηνύματα
455
Κριτικές
2
Like
180
Πόντοι
1
Εμφανισιακα λεει? Ειναι αυτο που βλεπουμε στις φωτο?
Η Ina ειναι πολυ μικροκαμωμενη,γυρω στα 40 κιλα κ πολυ κοντη.Βγαζει μια απεχθεια για αυτο που κανει κ ειναι πολυ φανερη.
Ουτε μασαζ ξερει,ολα γινονται γιατι εχει δυσκολιεs...
Hλικιακα 37 με 40 χρονων.
 

Koukouloforos

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
179
Like
31
Πόντοι
1
Ευχαριστω για την απαντηση.
Ρωτησα γιατι οι 2 φωτογραφιες που εχει στην αγγελια ειναι "too good to be true"...
 

trelokotsidou

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2006
Μηνύματα
713
Κριτικές
1
Like
397
Πόντοι
26
Ρε εδω η Αλεξάνδρα που ειναι η μόνη που μπορεί να ζητήσει τα 200 κ δε τα ζητάει τους εχει κανει κ κλαινε με τα 120 θα βρεθεί κάποιος να δώσει 200;! Τι ώρα;
Ποια είναι αυτή η Αλεξάνδρα;
 

NOTIS47

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2015
Μηνύματα
455
Κριτικές
2
Like
180
Πόντοι
1
Ευχαριστω για την απαντηση.
Ρωτησα γιατι οι 2 φωτογραφιες που εχει στην αγγελια ειναι "too good to be true"...
οι φωτο που εχει στην αγγελια αλλα κ στο φβ δειχνουν μια γυμνασμενη,απο το στυλοχορο,με τα παραπανω ομωs χαρακτηριστικα κ πολλα κιλα ξυνιλαs...
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720

Η κυρά Ελένη της αγγελίας πρέπει να κοντεύει τα πενήντα είναι ξανθιά ψηλή αλλά βάρος δεν μου είπε.
Κάνει μασάζ με 40 ευρώ και χρεώνει +10 το φραπέ
Εγώ θα προσπεράσω.

Η φωνή της είναι τσιριχτή και μοιάζει με της Αυλωνίτου του σύριζα
Λες?
 

Mahone

Νέο Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2017
Μηνύματα
3
Like
2
Πόντοι
0

Καλησπέρα σας ειμαι νέος στο φόρουμ 
Απο city massage εχω μπανισει μια που λέγεται Στεφανια, μελαχρινό ωραίο μωρό φαίνεται και κανει Κατ οίκον μασάζ. Αν έχετε κάποιες πληροφορίες- εμπειρίες ενδιαφέρομαι☺
 

maba

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
333
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
1
Καλησπέρα σας ειμαι νέος στο φόρουμ 
Απο city massage εχω μπανισει μια που λέγεται Στεφανια, μελαχρινό ωραίο μωρό φαίνεται και κανει Κατ οίκον μασάζ. Αν έχετε κάποιες πληροφορίες- εμπειρίες ενδιαφέρομαι☺
καλος ηρθες φιλε!
προσωπικη εμπειρια δεν εχω αλλα εχουν γραψει αλλοι εδω μεσα οτι δεν παιζει κατι αλλο απο μασαζ μονο!
 
  • Like
Αντιδράσεις: Mahone

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom