Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (0 μέλη και 19 επισκέπτες)

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36
Συναντηση χθες με μαρια-μολδαβη,αδυνατο σωμα με πλαστικα ωραια μπιμπι κ ρωγα που βγαζει ματι.....
Ευγενικο το  μωρακι,καθαρο και ολιγον τι ευθραυστον....
Συνεννοηση ευκολη,ηρθε στην ωρα της,ντυσιμο που δεν δινει στοχο στη γειτονια....μπαμπη φλου.... ;)
Πολυ καλη περιπτωση για 50 γουαν με  :pipa1:  :fuck2: και μασαζ αρκετα καλο..
Να ναι καλα ο γκαρι,που εδωσε κατι καινουργιο,γιατι πηξαμε στα γιουβαρλακια... :headbang:
Με το μαλακο μαγκες,δεν ειναι τυπου μαρινα60.... :2funny:
να συμπληρώσω ότι εκτός του σιλικονάτου στήθους διαθέτει και σιλικονάτα χείλη κάτι που για εμένα προσωπικά δεν είναι ότι το καλύτερο.. κατά τα άλλα εύκολη επικοινωνία , ακριβής στην ώρα της , ευγενική, πολύ αδύνατη, 1.65 περίπου, μακρύ ξανθό μαλλί , περιποιημένα άκρα , στήθος 2,5 περίπου σιλικονάτο...
αρχίζει κατευθείαν με το β΄μέρος της θεραπείας. μασάζ δυνατό (πατάει δυνατά και περιοχές που δεν θα έπρεπε και μπορεί να αφήσει πρόβλημα).. άμα της πεις όχι δυνατό όλα οκ. Γενικά δεν μετανιώνει κανείς για τα 50   
 

pkalexkaz

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2006
Μηνύματα
12
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Συνάντηση με την κυρία: www.xe.gr/health/MASER|ad-243677090.html]http://www.xe.gr/health/MASER|ad-243677090.html[/url]

Με άριστα το 10 της βάζω 3. Όριστε γιατί: παίρνει έναν βαθμό για κάθε πεντάλεπτο που ήταν μαζί μου.

Πρώτο τηλέφωνο στις 18:00 περίπου. Αφού πρώτα κανονίσαμε για τα παρελκόμενα, μασάζ και εκτόνωση στο τέλος στα 40 ευρώ, μου λέει ότι σε μισή ώρα θα είναι εκεί. Άφιξη στις 19:30. Δεν της είπα κάτι και το άφησα να περάσει έτσι. Πάμε στο δωμάτιο, γδύνομαι, γδύνεται και αυτή έμεινε μόνο με το εσώρουχο, δεν το περίμενα) και ξαπλώνω. Μασαζ στα πόδια γύρω στα 5 λεπτά. Μασάζ πλάτη 3 λέπτα. Μου λέει να γυρίσω. Δεν λέω πάλι κάτι, γυρνάω. Περνάει αμέσως στο λουλούκο και ξεκινάει μια απλά.. χάλια πίπα. Από τα πρώτα 30 δευτέρολεπτα μου λέει "θα χύσεις μωρό μου;" Πάλι δεν λέω κάτι, είχα ήδη ξενερώσει πάρα πολυ. Βιάστηκα και εγώ να τελειώσω για να φύγει. Ντύθηκε αμέσως και έφυγε. Μάλιστα, είχε ξεχάσει και ένα μπρελόκ που είχε και κάτεβηκα κάτω να την ψάχνω για να της το δώσω. Γενικά ψαχνόταν, αν μένω με κάποιον κτλ.

Εγώ μάγκες τελείωσα. Γενίκα ψάχνομαι για να ενημερώσω και εσάς, αλλά δεν έχω βρει κάτι που πραγματικά να αξίζει. Η Βίκυ ήταν καλή στην αρχή, μετά μου φαίνεται σήκωσε πολύ τον αμανέ, αν και πιστεύω ότι παραμένει η καλύτερη επιλογή, γιατί τουλάχιστον δείχνει να σέβεται τον πελάτη (τουλάχιστον προς εμένα, αν και έχω σπαστεί και με αυτήν τον τελευταίο καιρό) Από εκεί και πέρα δεν βλέπω κάτι καλο. Εγώ προσωπικά δεν ξανασχολούμαι άλλο με αυτήν την κατηγορία, γιατί απλά ΔΕΝ υπάρχει κάτι καλό. Δεν μιλάω να υπάρχει το τελείο μουνί που κάνει τα πάντα. Ένα καλό μασάζ και μια εκτόνωση, εγώ αυτά ζητάω (φαντάζομαι και άλλοι συναγωνιστές)

Πλέον έχω καταλάβει ότι το Μασάζ κατ'οίκον έχει πεθάνει. Πιο παλιά υπήρχαν καλές επιλογές. Τώρα πια μόνο κάποιες που κοιτάνε να φάνε ότι μπορούνε.

Καλή σας μέρα κύριοι. Σας ευχαριστώ για την ενημέρωση που κάποιοι δίνετε.
 

helloathens

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2016
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
Συνάντηση με την κυρία: www.xe.gr/health/MASER|ad-243677090.html]http://www.xe.gr/health/MASER|ad-243677090.html[/url]

Ντύθηκε αμέσως και έφυγε. Μάλιστα, είχε ξεχάσει και ένα μπρελόκ που είχε και κάτεβηκα κάτω να την ψάχνω για να της το δώσω. Γενικά ψαχνόταν, αν μένω με κάποιον κτλ.

Κλείδωσε καλού κακού καμια πόρτα  :-
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.048
Κριτικές
34
Like
3.821
Πόντοι
4.365
Συνάντηση με την κυρία: www.xe.gr/health/MASER|ad-243677090.html]http://www.xe.gr/health/MASER|ad-243677090.html[/url]

Με άριστα το 10 της βάζω 3. Όριστε γιατί: παίρνει έναν βαθμό για κάθε πεντάλεπτο που ήταν μαζί μου.

Πρώτο τηλέφωνο στις 18:00 περίπου. Αφού πρώτα κανονίσαμε για τα παρελκόμενα, μασάζ και εκτόνωση στο τέλος στα 40 ευρώ, μου λέει ότι σε μισή ώρα θα είναι εκεί. Άφιξη στις 19:30. Δεν της είπα κάτι και το άφησα να περάσει έτσι. Πάμε στο δωμάτιο, γδύνομαι, γδύνεται και αυτή έμεινε μόνο με το εσώρουχο, δεν το περίμενα) και ξαπλώνω. Μασαζ στα πόδια γύρω στα 5 λεπτά. Μασάζ πλάτη 3 λέπτα. Μου λέει να γυρίσω. Δεν λέω πάλι κάτι, γυρνάω. Περνάει αμέσως στο λουλούκο και ξεκινάει μια απλά.. χάλια πίπα. Από τα πρώτα 30 δευτέρολεπτα μου λέει "θα χύσεις μωρό μου;" Πάλι δεν λέω κάτι, είχα ήδη ξενερώσει πάρα πολυ. Βιάστηκα και εγώ να τελειώσω για να φύγει. Ντύθηκε αμέσως και έφυγε. Μάλιστα, είχε ξεχάσει και ένα μπρελόκ που είχε και κάτεβηκα κάτω να την ψάχνω για να της το δώσω. Γενικά ψαχνόταν, αν μένω με κάποιον κτλ.

Εγώ μάγκες τελείωσα. Γενίκα ψάχνομαι για να ενημερώσω και εσάς, αλλά δεν έχω βρει κάτι που πραγματικά να αξίζει. Η Βίκυ ήταν καλή στην αρχή, μετά μου φαίνεται σήκωσε πολύ τον αμανέ, αν και πιστεύω ότι παραμένει η καλύτερη επιλογή, γιατί τουλάχιστον δείχνει να σέβεται τον πελάτη (τουλάχιστον προς εμένα, αν και έχω σπαστεί και με αυτήν τον τελευταίο καιρό) Από εκεί και πέρα δεν βλέπω κάτι καλο. Εγώ προσωπικά δεν ξανασχολούμαι άλλο με αυτήν την κατηγορία, γιατί απλά ΔΕΝ υπάρχει κάτι καλό. Δεν μιλάω να υπάρχει το τελείο μουνί που κάνει τα πάντα. Ένα καλό μασάζ και μια εκτόνωση, εγώ αυτά ζητάω (φαντάζομαι και άλλοι συναγωνιστές)

Πλέον έχω καταλάβει ότι το Μασάζ κατ'οίκον έχει πεθάνει. Πιο παλιά υπήρχαν καλές επιλογές. Τώρα πια μόνο κάποιες που κοιτάνε να φάνε ότι μπορούνε.

Καλή σας μέρα κύριοι. Σας ευχαριστώ για την ενημέρωση που κάποιοι δίνετε.

Ευχαριστούμε παίκτη, μας γλιτωσες από κασκαντεριλικι..  :hi:
 

nikosalex1

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2011
Μηνύματα
116
Like
87
Πόντοι
1
Συνάντηση με την κυρία: www.xe.gr/health/MASER|ad-243677090.html]http://www.xe.gr/health/MASER|ad-243677090.html[/url]

Με άριστα το 10 της βάζω 3. Όριστε γιατί: παίρνει έναν βαθμό για κάθε πεντάλεπτο που ήταν μαζί μου.

Πρώτο τηλέφωνο στις 18:00 περίπου. Αφού πρώτα κανονίσαμε για τα παρελκόμενα, μασάζ και εκτόνωση στο τέλος στα 40 ευρώ, μου λέει ότι σε μισή ώρα θα είναι εκεί. Άφιξη στις 19:30. Δεν της είπα κάτι και το άφησα να περάσει έτσι. Πάμε στο δωμάτιο, γδύνομαι, γδύνεται και αυτή έμεινε μόνο με το εσώρουχο, δεν το περίμενα) και ξαπλώνω. Μασαζ στα πόδια γύρω στα 5 λεπτά. Μασάζ πλάτη 3 λέπτα. Μου λέει να γυρίσω. Δεν λέω πάλι κάτι, γυρνάω. Περνάει αμέσως στο λουλούκο και ξεκινάει μια απλά.. χάλια πίπα. Από τα πρώτα 30 δευτέρολεπτα μου λέει "θα χύσεις μωρό μου;" Πάλι δεν λέω κάτι, είχα ήδη ξενερώσει πάρα πολυ. Βιάστηκα και εγώ να τελειώσω για να φύγει. Ντύθηκε αμέσως και έφυγε. Μάλιστα, είχε ξεχάσει και ένα μπρελόκ που είχε και κάτεβηκα κάτω να την ψάχνω για να της το δώσω. Γενικά ψαχνόταν, αν μένω με κάποιον κτλ.

Εγώ μάγκες τελείωσα. Γενίκα ψάχνομαι για να ενημερώσω και εσάς, αλλά δεν έχω βρει κάτι που πραγματικά να αξίζει. Η Βίκυ ήταν καλή στην αρχή, μετά μου φαίνεται σήκωσε πολύ τον αμανέ, αν και πιστεύω ότι παραμένει η καλύτερη επιλογή, γιατί τουλάχιστον δείχνει να σέβεται τον πελάτη (τουλάχιστον προς εμένα, αν και έχω σπαστεί και με αυτήν τον τελευταίο καιρό) Από εκεί και πέρα δεν βλέπω κάτι καλο. Εγώ προσωπικά δεν ξανασχολούμαι άλλο με αυτήν την κατηγορία, γιατί απλά ΔΕΝ υπάρχει κάτι καλό. Δεν μιλάω να υπάρχει το τελείο μουνί που κάνει τα πάντα. Ένα καλό μασάζ και μια εκτόνωση, εγώ αυτά ζητάω (φαντάζομαι και άλλοι συναγωνιστές)

Πλέον έχω καταλάβει ότι το Μασάζ κατ'οίκον έχει πεθάνει. Πιο παλιά υπήρχαν καλές επιλογές. Τώρα πια μόνο κάποιες που κοιτάνε να φάνε ότι μπορούνε.

Καλή σας μέρα κύριοι. Σας ευχαριστώ για την ενημέρωση που κάποιοι δίνετε.

Μπορείς να κάνεις μια περιγραφή της εμφάνισης? Η ηλικία είναια αληθινή?
 

tangocash

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2016
Μηνύματα
410
Κριτικές
9
Like
264
Πόντοι
281
Καλησπέρα.
Ραντεβού με την Μαρία(κινεζάκι).
Μικροκαμωμένη με 2αρια  χαλαρά βυζάκια, λευκό δέρμα, με λίγη κοιλίτσα.
Μασάζ σε όλο το σώμα,δάκτυλα ποδιών μέχρι κεφάλι,πολυ δυνατό αλλά οχι πολυ τεχνικό, λίγο άγαρμπο.
Στα του αγώνα, για αρχή τρίβεται πάνω σου απο πάνω μέχρι κάτω , μετά σε γλύφει-φιλάει παντού, πέρασμα σκούφου και ξεκινάει το κυρίως παιχνίδι. Εκεί σταματάνε οι πρωτοβουλίες της και ξεκινάς παιχνίδι εσύ.
Δεν λέει οχι σε κατι, εκτος πρωκτικού.
Βγαζει κραυγες , δειχνει οτι το ευχαριστιεται.
Κόστος, μασάζ-πίπα €50 , μασάζ-σεξ €70. Χώρος συνάντησης δικός μου.
Συμπέρασμα, αν θες καλό μασάζ και εκτόνωση ή σεξ χωρίς να σε ενδιαφέρει η εμφάνιση ή το performance , δοκιμάζεις.
Αν θες χάδια και σεξ με 2 εκτονώσεις με μια εμφανίσιμη κοπέλα με παρόμοιο performance, τότε προτιμάς Μαρία(μολδαβή).
Σίγουρα με €70 δεν είναι vfm.
Αυτά  τα λίγα και να περνάτε καλά.
 

jonotan3

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
228
Like
16
Πόντοι
1
Καλησπέρα.
Ραντεβού με την Μαρία(κινεζάκι).
Μικροκαμωμένη με 2αρια  χαλαρά βυζάκια, λευκό δέρμα, με λίγη κοιλίτσα.
Μασάζ σε όλο το σώμα,δάκτυλα ποδιών μέχρι κεφάλι,πολυ δυνατό αλλά οχι πολυ τεχνικό, λίγο άγαρμπο.
Στα του αγώνα, για αρχή τρίβεται πάνω σου απο πάνω μέχρι κάτω , μετά σε γλύφει-φιλάει παντού, πέρασμα σκούφου και ξεκινάει το κυρίως παιχνίδι. Εκεί σταματάνε οι πρωτοβουλίες της και ξεκινάς παιχνίδι εσύ.
Δεν λέει οχι σε κατι, εκτος πρωκτικού.
Βγαζει κραυγες , δειχνει οτι το ευχαριστιεται.
Κόστος, μασάζ-πίπα €50 , μασάζ-σεξ €70. Χώρος συνάντησης δικός μου.
Συμπέρασμα, αν θες καλό μασάζ και εκτόνωση ή σεξ χωρίς να σε ενδιαφέρει η εμφάνιση ή το performance , δοκιμάζεις.
Αν θες χάδια και σεξ με 2 εκτονώσεις με μια εμφανίσιμη κοπέλα με παρόμοιο performance, τότε προτιμάς Μαρία(μολδαβή).
Σίγουρα με €70 δεν είναι vfm.
Αυτά  τα λίγα και να περνάτε καλά.

Πω πω λύσσα  :pipa1: :2on1: :knockinb:
 

sfakiot

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2014
Μηνύματα
663
Κριτικές
1
Like
353
Πόντοι
26
Συνάντηση με την κυρία: www.xe.gr/health/MASER|ad-243677090.html]http://www.xe.gr/health/MASER|ad-243677090.html[/url]

Με άριστα το 10 της βάζω 3. Όριστε γιατί: παίρνει έναν βαθμό για κάθε πεντάλεπτο που ήταν μαζί μου.

Πρώτο τηλέφωνο στις 18:00 περίπου. Αφού πρώτα κανονίσαμε για τα παρελκόμενα, μασάζ και εκτόνωση στο τέλος στα 40 ευρώ, μου λέει ότι σε μισή ώρα θα είναι εκεί. Άφιξη στις 19:30. Δεν της είπα κάτι και το άφησα να περάσει έτσι. Πάμε στο δωμάτιο, γδύνομαι, γδύνεται και αυτή έμεινε μόνο με το εσώρουχο, δεν το περίμενα) και ξαπλώνω. Μασαζ στα πόδια γύρω στα 5 λεπτά. Μασάζ πλάτη 3 λέπτα. Μου λέει να γυρίσω. Δεν λέω πάλι κάτι, γυρνάω. Περνάει αμέσως στο λουλούκο και ξεκινάει μια απλά.. χάλια πίπα. Από τα πρώτα 30 δευτέρολεπτα μου λέει "θα χύσεις μωρό μου;" Πάλι δεν λέω κάτι, είχα ήδη ξενερώσει πάρα πολυ. Βιάστηκα και εγώ να τελειώσω για να φύγει. Ντύθηκε αμέσως και έφυγε. Μάλιστα, είχε ξεχάσει και ένα μπρελόκ που είχε και κάτεβηκα κάτω να την ψάχνω για να της το δώσω. Γενικά ψαχνόταν, αν μένω με κάποιον κτλ.

Εγώ μάγκες τελείωσα. Γενίκα ψάχνομαι για να ενημερώσω και εσάς, αλλά δεν έχω βρει κάτι που πραγματικά να αξίζει. Η Βίκυ ήταν καλή στην αρχή, μετά μου φαίνεται σήκωσε πολύ τον αμανέ, αν και πιστεύω ότι παραμένει η καλύτερη επιλογή, γιατί τουλάχιστον δείχνει να σέβεται τον πελάτη (τουλάχιστον προς εμένα, αν και έχω σπαστεί και με αυτήν τον τελευταίο καιρό) Από εκεί και πέρα δεν βλέπω κάτι καλο. Εγώ προσωπικά δεν ξανασχολούμαι άλλο με αυτήν την κατηγορία, γιατί απλά ΔΕΝ υπάρχει κάτι καλό. Δεν μιλάω να υπάρχει το τελείο μουνί που κάνει τα πάντα. Ένα καλό μασάζ και μια εκτόνωση, εγώ αυτά ζητάω (φαντάζομαι και άλλοι συναγωνιστές)

Πλέον έχω καταλάβει ότι το Μασάζ κατ'οίκον έχει πεθάνει. Πιο παλιά υπήρχαν καλές επιλογές. Τώρα πια μόνο κάποιες που κοιτάνε να φάνε ότι μπορούνε.

Καλή σας μέρα κύριοι. Σας ευχαριστώ για την ενημέρωση που κάποιοι δίνετε.

Ωραια ενημερωση φιλε, ευχαριστουμε
 

panathasta

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2010
Μηνύματα
62
Κριτικές
1
Like
25
Πόντοι
0
Καλησπέρα, συνάντησα την Αγνή
Λοιπόν η κοπέλα είναι πολύ καλή για τα γούστα μου, σε καμία περίπτωση δεν είναι χοντρή ή γιουβαριλάκι όπως έχουν γράψει κάποιοι, είναι κοντούλα πολύ σφιχτή στο σώμα με στενή περιφέρεια (κάτι που εμένα με τρελαίνει), το μόνο που θα μπορούσα να πω σαν μείον είναι οτι έχει λίγο πλαδαρή κοιλιά που το έψαξα να το δώ γιατί είχε αναφερθεί, δηλαδή δεν είναι κάτι βγάζει μάτια, στο πρόσωπο εγώ την βρήκα γλυκιά, άλλοι μπορεί να την πουν αδιάφορη, σίγουρα όμως δεν την λες άσχημη.
Στο μασάζ είναι πολύ καλή,της αρέσει και αυτό φαίνεται,στα του αγώνα πίπα καλή με πολύ σάλιο,χωρίς να βιάζεται και με καλή τεχνική, στο sex δείχνει να το απολαμβάνει χωρίς κάτι το ψεύτικο που μπορεί να σε ξενερώσει, εγώ σίγουρα θα την ξαναδώ. 
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720
Καλησπέρα, συνάντησα την Αγνή
Λοιπόν η κοπέλα είναι πολύ καλή για τα γούστα μου, σε καμία περίπτωση δεν είναι χοντρή ή γιουβαριλάκι όπως έχουν γράψει κάποιοι, είναι κοντούλα πολύ σφιχτή στο σώμα με στενή περιφέρεια (κάτι που εμένα με τρελαίνει), το μόνο που θα μπορούσα να πω σαν μείον είναι οτι έχει λίγο πλαδαρή κοιλιά που το έψαξα να το δώ γιατί είχε αναφερθεί, δηλαδή δεν είναι κάτι βγάζει μάτια, στο πρόσωπο εγώ την βρήκα γλυκιά, άλλοι μπορεί να την πουν αδιάφορη, σίγουρα όμως δεν την λες άσχημη.
Στο μασάζ είναι πολύ καλή,της αρέσει και αυτό φαίνεται,στα του αγώνα πίπα καλή με πολύ σάλιο,χωρίς να βιάζεται και με καλή τεχνική, στο sex δείχνει να το απολαμβάνει χωρίς κάτι το ψεύτικο που μπορεί να σε ξενερώσει, εγώ σίγουρα θα την ξαναδώ. 
ποιά είναι η Αγνή?
 

panathasta

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2010
Μηνύματα
62
Κριτικές
1
Like
25
Πόντοι
0
Ευχαριστώ συναγωνιστή.Οι φωτό εχουν κάποια σχέση με τήν πραγματικότητα?

και εγώ είχα αμφιβολίες με αυτά που διάβαζα αλλά ναι είναι τόσο στενή όσο φαίνεται, και το στήθος της είναι αυτό που φαίνεται
 

SEXY_TED

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2012
Μηνύματα
150
Κριτικές
1
Like
58
Πόντοι
1
Κατιάνα λέει, νέες αφίξεις λέει στο yourmassage... ωραίο ...βλάκι!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom