Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

gasper

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2013
Μηνύματα
1.995
Like
1.016
Πόντοι
96
Ενα κινεζάκι που κάνει πολύ καλό μασάζ και μετά γλύφει τα πάντα. Εχουν γραφτεί διάφορα παλαιότερα απο συναγωνιστές. Εγώ καλή εμπειρία έχω αν και δεν ήταν ακριβώς το στύλ του μασάζ που μου αρέσει. Τα Ελληνικά πάντως δεν τα μαθαίνει με τίποτα. Ακόμα στα Ελληνοκινέζικα η επικοινωνία.
Σ ευχαριστω πολυ για την απαντηση!
        Με καθαριοτητα ειναι οκ? Κοστος?
 

NickGeek

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
1.346
Κριτικές
6
Like
632
Πόντοι
96
Σ ευχαριστω πολυ για την απαντηση!
        Με καθαριοτητα ειναι οκ? Κοστος?

Καθαριότητα ΟΚ. Δεν είναι αποστειρωμένη αλλά δεν την λες βρωμιάρα σε καμία περίπτωση. Το κόστος τελευταία φορά ήταν 60 αλλά στους πρωτοεμφανιζόμενους ζήταγε 70. Δεν συνιστώ σε κανέναν να δώσει 70 πάντως γιατί δεν αξιζει για τόσα. Πιο VFM θα ήτανε στα 50 πάντως.
Να εχετε παντως υπόψη οτι μιλάμε για μασατζού που γαμιέται και οχι για πουτάνα που μασαζάρει. Μη περιμένετε δηλαδή σεξ υψηλών ρυθμών και φοβερής πρωτοβουλίας.
 

NickGeek

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
1.346
Κριτικές
6
Like
632
Πόντοι
96
Μηπως ειναι μια Ασιατισα που εμφανιζοταν παλια με μαγιω στην παραλια, λιγο ζουμπουρλουδικη, ονοματι Καταλινα?
χμ.. δεν ξέρω να σου πω για αυτό αλλά δεν μου φαίνεται να είναι αυτή. Δεν πρέπει να έχει κυκλοφορήσει ποτέ φωτογραφίες της
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
Καθαριότητα ΟΚ. Δεν είναι αποστειρωμένη αλλά δεν την λες βρωμιάρα σε καμία περίπτωση. Το κόστος τελευταία φορά ήταν 60 αλλά στους πρωτοεμφανιζόμενους ζήταγε 70. Δεν συνιστώ σε κανέναν να δώσει 70 πάντως γιατί δεν αξιζει για τόσα. Πιο VFM θα ήτανε στα 50 πάντως.
Να εχετε παντως υπόψη οτι μιλάμε για μασατζού που γαμιέται και οχι για πουτάνα που μασαζάρει. Μη περιμένετε δηλαδή σεξ υψηλών ρυθμών και φοβερής πρωτοβουλίας.


Συμφωνω απολυτα με την τελευταια φραση φιλε
πολλοι τα μπλεκουν κ λενε γραφουν μαλακιες μετα
 

NickGeek

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
1.346
Κριτικές
6
Like
632
Πόντοι
96
Συμφωνω απολυτα με την τελευταια φραση φιλε
πολλοι τα μπλεκουν κ λενε γραφουν μαλακιες μετα

Ναι, ειναι σημαντική διαφοροποίηση, ειδικά για την συγκεκριμένη. Την παίρνεις αμα γουστάρεις πραγματικό μασάζ αλλά θέλεις να ρίξεις και ενα πούτσο να αδειάσεις στο τελευταίο δεκάλεπτο.
 

gasper

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2013
Μηνύματα
1.995
Like
1.016
Πόντοι
96
Καθαριότητα ΟΚ. Δεν είναι αποστειρωμένη αλλά δεν την λες βρωμιάρα σε καμία περίπτωση. Το κόστος τελευταία φορά ήταν 60 αλλά στους πρωτοεμφανιζόμενους ζήταγε 70. Δεν συνιστώ σε κανέναν να δώσει 70 πάντως γιατί δεν αξιζει για τόσα. Πιο VFM θα ήτανε στα 50 πάντως.
Να εχετε παντως υπόψη οτι μιλάμε για μασατζού που γαμιέται και οχι για πουτάνα που μασαζάρει. Μη περιμένετε δηλαδή σεξ υψηλών ρυθμών και φοβερής πρωτοβουλίας.
Ησουν απολυτα κατατοπιστικος!! Ευχαριστω!
 

sfakiot

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2014
Μηνύματα
663
Κριτικές
1
Like
353
Πόντοι
26
Εντάξει αλλά ο τύπος ήταν θρασύτατος. Εκείνη είχε μπεί μέσα με το ενα πόδι και της άρχισε ολόκληρη κουβέντα για το τι πρόγραμμα κάνει κτλπ. Λίγο ακόμα και θα της έλεγε να παρακολουθήσει τι κάνει στο δωμάτιο μαζί μου. Αφου μου ρθε να τον ρωτήσω μήπως θέλει να μου ρίξει και μένα κανα πούτσο αλλά φοβήθηκα μην πεί ναι
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Κλαιω απο τα γελια
 

Babis flou

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2016
Μηνύματα
84
Like
48
Πόντοι
0
Είχα πρόσφατη επικοινωνία με το κινεζάκι, τη Νανα/Μαρία και παίζει μπάλα ακόμα. Έχω 1 χρόνο να την πάρω και ετυχε κατι και αναγκάστηκα να ακυρώσω οπότε δεν ξέρω αν έχει αλλάξει κάτι στις υπηρεσίες ή στο παρουσιαστικό.
Θα πρότεινα πάντως τη συγκεκριμένη να μην την παίρνετε σπίτι. Εγώ είχα πάει να την πάρω από το μετρό (με μηχανή μάλιστα) για να πάμε σπίτι μου και σκάει με κίτρινο φωσφοριζέ κολλητό φορεματάκι και γόβες 12ποντες μέρα μεσημέρι! Πιο κάρφωμα πεθαίνεις! Προτείνω ξενοδοχείο...
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Μιλησα με κινεζούλα σήμερα το πρωί. 50 ευρω για μια ωρα μου ειπε σε ξενοδοχείο τκυ κέντρου.
Δεν έχω κλείσει ακόμα ραντεβού. Σκέφτομαι να κάνω το κασκαντεριλίκι,επειδή έχει αναφερθεί ότι κάνει καλό μασαζ.
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Θα πρότεινα πάντως τη συγκεκριμένη να μην την παίρνετε σπίτι. Εγώ είχα πάει να την πάρω από το μετρό (με μηχανή μάλιστα) για να πάμε σπίτι μου και σκάει με κίτρινο φωσφοριζέ κολλητό φορεματάκι και γόβες 12ποντες μέρα μεσημέρι! Πιο κάρφωμα πεθαίνεις! Προτείνω ξενοδοχείο...
Μπορείς να δώσεις μια συντομη περιγραφή εμφάνισης αν θυμάσαι;
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720
Θα πρότεινα πάντως τη συγκεκριμένη να μην την παίρνετε σπίτι. Εγώ είχα πάει να την πάρω από το μετρό (με μηχανή μάλιστα) για να πάμε σπίτι μου και σκάει με κίτρινο φωσφοριζέ κολλητό φορεματάκι και γόβες 12ποντες μέρα μεσημέρι! Πιο κάρφωμα πεθαίνεις! Προτείνω ξενοδοχείο...
:2funny:
 

suncity

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.190
Κριτικές
21
Like
341
Πόντοι
2.027
Είχα πρόσφατη επικοινωνία με το κινεζάκι, τη Νανα/Μαρία και παίζει μπάλα ακόμα. Έχω 1 χρόνο να την πάρω και ετυχε κατι και αναγκάστηκα να ακυρώσω οπότε δεν ξέρω αν έχει αλλάξει κάτι στις υπηρεσίες ή στο παρουσιαστικό.
αν εννοεις αυτην που το τηλ τελειωνει σε 608...αυτο εχω εγω απο μια κινεζα με το ονομα νανα..
αν μιλας για την ιδια ..απο τα καλυτερα μασαζ που παιζουν ...με αρκετα καλη πιπα και μετριο γαμησι στα παρελκομενα ..
κανει και μονο μασαζ για οποιον δεν θελει τα παρελκομενα ...εχω και εγω πολυ καιρο να την παρω ειχε γραφτει στα πεταχτα οτι την επαιρναν τηλ και δεν απανταγε και οτι μαλλον εκοψε...ειχε αναλυθει και πιο παλια εδω μεσα και ειχα καταθεσει την αποψη μου ...για να δωσω σημα ..τοτε λεγοταν οτι εχει μαυρα δοντια ..κατι που δεν ισχυει βεβαια...και το κλου τοτε ηταν οτι ειχε μαζι και λιστερινγκ και ξεπλαινε το στομα της και σου εδινε και εσενα ..για αποφυγη μικροβιων... 

αν ειναι για αυτην που νομιζω ..αξιζει ..
 

NickGeek

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
1.346
Κριτικές
6
Like
632
Πόντοι
96
αν εννοεις αυτην που το τηλ τελειωνει σε 608...αυτο εχω εγω απο μια κινεζα με το ονομα νανα..
αν μιλας για την ιδια ..απο τα καλυτερα μασαζ που παιζουν ...με αρκετα καλη πιπα και μετριο γαμησι στα παρελκομενα ..
κανει και μονο μασαζ για οποιον δεν θελει τα παρελκομενα ...εχω και εγω πολυ καιρο να την παρω ειχε γραφτει στα πεταχτα οτι την επαιρναν τηλ και δεν απανταγε και οτι μαλλον εκοψε...ειχε αναλυθει και πιο παλια εδω μεσα και ειχα καταθεσει την αποψη μου ...για να δωσω σημα ..τοτε λεγοταν οτι εχει μαυρα δοντια ..κατι που δεν ισχυει βεβαια...και το κλου τοτε ηταν οτι ειχε μαζι και λιστερινγκ και ξεπλαινε το στομα της και σου εδινε και εσενα ..για αποφυγη μικροβιων... 

αν ειναι για αυτην που νομιζω ..αξιζει ..

Ναι μαν αυτή είναι. Οπως τα λες είναι και απο οτι βλέπω έχει πεσει στα 50 που την κανει VFM καθώς δεν εχει πολυ ανταγωνισμό στην κατηγορία που παίζει
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.155
Κριτικές
2
Like
9.047
Πόντοι
2.456
Θα πρότεινα πάντως τη συγκεκριμένη να μην την παίρνετε σπίτι. Εγώ είχα πάει να την πάρω από το μετρό (με μηχανή μάλιστα) για να πάμε σπίτι μου και σκάει με κίτρινο φωσφοριζέ κολλητό φορεματάκι και γόβες 12ποντες μέρα μεσημέρι! Πιο κάρφωμα πεθαίνεις! Προτείνω ξενοδοχείο...
Αν σκασει σε μενα με τα κιτρινα φωσφοριζε κ την δει ο κυρ βασιλης ο φιδεμπορας απο τον 5ο, θα του πω,πως ειναι γκομενα αστροναυτης... :rockon:
:kneel:  :kneel:  :kneel:
Τυπε μ.. εχουν κρεμασει κουδουνια στη πολυκατοικια..  :2funny:
 

Babis flou

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2016
Μηνύματα
84
Like
48
Πόντοι
0
Αν σκασει σε μενα με τα κιτρινα φωσφοριζε κ την δει ο κυρ βασιλης ο φιδεμπορας απο τον 5ο, θα του πω,πως ειναι γκομενα αστροναυτης... :rockon:
:kneel:  :kneel:  :kneel:
Τυπε μ.. εχουν κρεμασει κουδουνια στη πολυκατοικια..  :2funny:
Εμένα μου τα κρέμασαν κανονικά! Ευτυχώς μετακόμισα!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom