Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 41 άτομα (1 μέλη και 40 επισκέπτες)

tsitsinoua-48-

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2016
Μηνύματα
175
Κριτικές
3
Like
154
Πόντοι
281
Την τιμησα αδερφε....μιλαμε για 19χρονο διμετρο μπουμπουκι....
 

cretan_nudist

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
454
Κριτικές
8
Like
890
Πόντοι
81
Καλησπέρα, συνάντησα την Αγνή
Λοιπόν η κοπέλα είναι πολύ καλή για τα γούστα μου, σε καμία περίπτωση δεν είναι χοντρή ή γιουβαριλάκι όπως έχουν γράψει κάποιοι, είναι κοντούλα πολύ σφιχτή στο σώμα με στενή περιφέρεια (κάτι που εμένα με τρελαίνει), το μόνο που θα μπορούσα να πω σαν μείον είναι οτι έχει λίγο πλαδαρή κοιλιά που το έψαξα να το δώ γιατί είχε αναφερθεί, δηλαδή δεν είναι κάτι βγάζει μάτια, στο πρόσωπο εγώ την βρήκα γλυκιά, άλλοι μπορεί να την πουν αδιάφορη, σίγουρα όμως δεν την λες άσχημη.
Στο μασάζ είναι πολύ καλή,της αρέσει και αυτό φαίνεται,στα του αγώνα πίπα καλή με πολύ σάλιο,χωρίς να βιάζεται και με καλή τεχνική, στο sex δείχνει να το απολαμβάνει χωρίς κάτι το ψεύτικο που μπορεί να σε ξενερώσει, εγώ σίγουρα θα την ξαναδώ. 
Θα μας πεις και την τιμή της Αγνής, συναγωνιστά μας;
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.444
Κριτικές
17
Like
2.499
Πόντοι
2.756
Καλησπέρα, συνάντησα την Αγνή
Λοιπόν η κοπέλα είναι πολύ καλή για τα γούστα μου, σε καμία περίπτωση δεν είναι χοντρή ή γιουβαριλάκι όπως έχουν γράψει κάποιοι, είναι κοντούλα πολύ σφιχτή στο σώμα με στενή περιφέρεια (κάτι που εμένα με τρελαίνει), το μόνο που θα μπορούσα να πω σαν μείον είναι οτι έχει λίγο πλαδαρή κοιλιά που το έψαξα να το δώ γιατί είχε αναφερθεί, δηλαδή δεν είναι κάτι βγάζει μάτια, στο πρόσωπο εγώ την βρήκα γλυκιά, άλλοι μπορεί να την πουν αδιάφορη, σίγουρα όμως δεν την λες άσχημη.
Στο μασάζ είναι πολύ καλή,της αρέσει και αυτό φαίνεται,στα του αγώνα πίπα καλή με πολύ σάλιο,χωρίς να βιάζεται και με καλή τεχνική, στο sex δείχνει να το απολαμβάνει χωρίς κάτι το ψεύτικο που μπορεί να σε ξενερώσει, εγώ σίγουρα θα την ξαναδώ.  
:thumbsup:
τα λεγαμε και τοτε παλια, αλλα καποια αρχιδια που την βρισκουν με γιουβαρλακια μου ειπαν πως την προμοταριζα! Σουρτηδες! Μακαρι να γαμαγατε να ειχατε και αποψη εδω μεσα!
 

panathasta

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2010
Μηνύματα
62
Κριτικές
1
Like
25
Πόντοι
0
:thumbsup:
τα λεγαμε και τοτε παλια, αλλα καποια αρχιδια που την βρισκουν με γιουβαρλακια μου ειπαν πως την προμοταριζα! Σουρτηδες! Μακαρι να γαμαγατε να ειχατε και αποψη εδω μεσα!

Σωστός + 10000
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.444
Κριτικές
17
Like
2.499
Πόντοι
2.756
"....κάνει μασάζ και ελεύθερη σχέση στα 50 ευρώ ..."

τι εννοεις ελευθερη σχεση?
λευκο γαμο φιλε! παντρευεσαι, γαμας νομιμα πλεον, και χωριζεις την επομενη!

καλα στεφανα! αν θες περνα απο την ενορια μας για λεπτομερειες!
 

ermis1964

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
646
Κριτικές
22
Like
244
Πόντοι
2.955
:thumbsup:
τα λεγαμε και τοτε παλια, αλλα καποια αρχιδια που την βρισκουν με γιουβαρλακια μου ειπαν πως την προμοταριζα! Σουρτηδες! Μακαρι να γαμαγατε να ειχατε και αποψη εδω μεσα!
Αληθινός καί καυστικός,όπως πάντα.Τά σέβη μου :hi:                                                                         
λευκο γαμο φιλε! παντρευεσαι, γαμας νομιμα πλεον, και χωριζεις την επομενη!

καλα στεφανα! αν θες περνα απο την ενορια μας για λεπτομερειες!
  :2funny: :2funny: :2funny:
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
Παίζει τίποτα παραπάνω με κατιανα;
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Παίζει τίποτα παραπάνω με κατιανα;
Από ότι έχει δέιξει η μέχρι τώρα καταγεγραμένη εμπειρία των μελών, μετά από 2 χρόνια και μετά τις 40 επισκέψεις κάτι μπορεί να παίξει
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.108
Κριτικές
8
Like
2.991
Πόντοι
736
Από ότι έχει δέιξει η μέχρι τώρα καταγεγραμένη εμπειρία των μελών, μετά από 2 χρόνια και μετά τις 40 επισκέψεις κάτι μπορεί να παίξει
μη λες τετοια σε παρακαλω, θα τσαντιστει ο sexy ted  :2funny: :2funny: :2funny:
 

ermis1964

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
646
Κριτικές
22
Like
244
Πόντοι
2.955
Ωχ!Θά αρχίσουν τά όργανα πάλι...
 

The Lover

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.825
Like
411
Πόντοι
36
...μικροί μεγάλοι στο καφενείο, λέω εγώ....  ;)
 

tsitsinoua-48-

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2016
Μηνύματα
175
Κριτικές
3
Like
154
Πόντοι
281
Κατιανα ειναι απιστευτο πιπινι οτι πρεπει για πιπινολατρες...πρωτη συνεδρια καλο μασαζακι μεχρι αλλα μεχρι εκει...προ 10 ημερων...σημερινη επαναληψη ψιλοανεβηκε η πετσετουλα ουυυυπς καταλαθος μου σηκωθηκε..πονηρο γελακι με ειπε ζωηρο δεκτικη ομως στο οτι εξηχε ολο το κεφαλι....ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΗΣΕ για παραπανω λεγοντας μου οτι ειμαι βιαστικος...ελπιζω να ακολουθησει τα βηματα αλλων κορασιδων του χωρου και την επομενη φορα να φλογερισει...and thats all..
 

SEXY_TED

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2012
Μηνύματα
150
Κριτικές
1
Like
58
Πόντοι
1
Κατιανα ειναι απιστευτο πιπινι οτι πρεπει για πιπινολατρες...πρωτη συνεδρια καλο μασαζακι μεχρι αλλα μεχρι εκει...προ 10 ημερων...σημερινη επαναληψη ψιλοανεβηκε η πετσετουλα ουυυυπς καταλαθος μου σηκωθηκε..πονηρο γελακι με ειπε ζωηρο δεκτικη ομως στο οτι εξηχε ολο το κεφαλι....ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΗΣΕ για παραπανω λεγοντας μου οτι ειμαι βιαστικος...ελπιζω να ακολουθησει τα βηματα αλλων κορασιδων του χωρου και την επομενη φορα να φλογερισει...and thats all..
Ωραίος! Φαίνεται ωραίο ..βλάκι, εγώ το είπα! Μου κάνει εντύπωση που την έχωσαν κατευθείαν στο συγκεκριμένο site που έχει αποκτήσει μια εμπειρία και μια φήμη..., κι όχι στο citylux που είναι πιο μασάζ φάση.

Υ.Γ.: Πριν 10 μέρες η πρώτη?? νομίζω ότι σήμερα ανέβηκε φώτο της στην σελίδα τους..
 

The Lover

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.825
Like
411
Πόντοι
36
Ωραίος! Φαίνεται ωραίο ..βλάκι, εγώ το είπα! Μου κάνει εντύπωση που την έχωσαν κατευθείαν στο συγκεκριμένο site που έχει αποκτήσει μια εμπειρία και μια φήμη..., κι όχι στο citylux που είναι πιο μασάζ φάση.

Υ.Γ.: Πριν 10 μέρες η πρώτη?? νομίζω ότι σήμερα ανέβηκε φώτο της στην σελίδα τους..

σήμερα πρέπει να ανέβηκε....(άντε χτες αργαμιση)...
άρα ο νοών νοειτω....!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom