Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 49 άτομα (6 μέλη και 43 επισκέπτες)

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.447
Κριτικές
17
Like
2.535
Πόντοι
2.756
μυριζομαι Στεφανια(η οπως αλλιως)αναμεσα μας... :grin:
 
Εγγρ.
27 Μαρ 2016
Μηνύματα
21
Like
2
Πόντοι
0
Φιλε μου, η Στεφανία είναι και θα είναι αναμεσα μας... τουλαχιστων ανάμεσα σε όλους όσους λατρεύουν το ποιοτικό μασαζ
 
Εγγρ.
27 Μαρ 2016
Μηνύματα
21
Like
2
Πόντοι
0
Συμφωνώ 100% μαζί σου στο γεγονός ότι όταν μια γυναικα δέχεται στο στόμα της τους ερωτικούς χυμούς ενός άντρα ειναι το πιο απόλυτα ερωτικό συμβαν για έναν άντρα... Αλλά, λατρέυω να γεύομαι αυτήν την απόλυτη εμπειρία μόνον αν και όταν μια γυναίκα γουστάρει απο μόνη της, με την ψυχή της να τα πάρει, να τα γευτεί και να τα πιεί σαν να ήταν το πιο γλυκό γλυκόπιοτο στον κόσμο! και για να το κάνει αυτό θα πρεπει να με γουσταρει τρελλά, και όχι επειδη θέλω εγώ με το ζόρι να το κάνει
 
Εγγρ.
27 Μαρ 2016
Μηνύματα
21
Like
2
Πόντοι
0
Αν έχετε κατι με την κοπέλα δεν είνα προβλημα μου. Θα είναι μόνο αν ποτέ μου κανει εμένα κάτι κακό
 

athensstef

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2009
Μηνύματα
563
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
6
Συμφωνώ 100% μαζί σου στο γεγονός ότι όταν μια γυναικα δέχεται στο στόμα της τους ερωτικούς χυμούς ενός άντρα ειναι το πιο απόλυτα ερωτικό συμβαν για έναν άντρα... Αλλά, λατρέυω να γεύομαι αυτήν την απόλυτη εμπειρία μόνον αν και όταν μια γυναίκα γουστάρει απο μόνη της, με την ψυχή της να τα πάρει, να τα γευτεί και να τα πιεί σαν να ήταν το πιο γλυκό γλυκόπιοτο στον κόσμο! και για να το κάνει αυτό θα πρεπει να με γουσταρει τρελλά, και όχι επειδη θέλω εγώ με το ζόρι να το κάνει

Αρλεκιν σελιδα 69 :rockon:
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Συμφωνώ 100% μαζί σου στο γεγονός ότι όταν μια γυναικα δέχεται στο στόμα της τους ερωτικούς χυμούς ενός άντρα ειναι το πιο απόλυτα ερωτικό συμβαν για έναν άντρα... Αλλά, λατρέυω να γεύομαι αυτήν την απόλυτη εμπειρία μόνον αν και όταν μια γυναίκα γουστάρει απο μόνη της, με την ψυχή της να τα πάρει, να τα γευτεί και να τα πιεί σαν να ήταν το πιο γλυκό γλυκόπιοτο στον κόσμο! και για να το κάνει αυτό θα πρεπει να με γουσταρει τρελλά, και όχι επειδη θέλω εγώ με το ζόρι να το κάνει

η πολύ αθωος εισαι,η παριστάνεις τον αθώο........αλήθεια,πόσων ετων εισαι?

Πρώτη φορά ακούω ότι για να τα πάρει μια πουτάνα στο στόμα πρέπει να σε γουστάρει τρελλά......... :rockon: :rockon:
 
Εγγρ.
27 Μαρ 2016
Μηνύματα
21
Like
2
Πόντοι
0
49... το είπες μονος σου φιλε... "πουτάνα" Οι πουτάνες κάνουν ότι τις πληρώσεις να κάνουν!!!κανένα συναισθημα!!! Δεν είδα καμία πουτάνα όμως
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.447
Κριτικές
17
Like
2.535
Πόντοι
2.756
49... το είπες μονος σου φιλε... "πουτάνα" Οι πουτάνες κάνουν ότι τις πληρώσεις να κάνουν!!!κανένα συναισθημα!!! Δεν είδα καμία πουτάνα όμως
  :2funny: :2funny: 
μαλακες κλαιω ρε....τι αλλο θα διαβασω ρε πουστη μου για την καριολα τη Στεφανια...Που αν ειναι στα πανω της δεν μετραει ποσους παιρνει....οχι ρε παιδια σταματηστε ρε....
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
49... το είπες μονος σου φιλε... "πουτάνα" Οι πουτάνες κάνουν ότι τις πληρώσεις να κάνουν!!!κανένα συναισθημα!!! Δεν είδα καμία πουτάνα όμως


απολύτως σεβαστό αυτό που λές.........από μένα οκ.Μαζί σου......πρόσεξε όμως,γιατί η προσγείωση στις περιπτώσεις αυτές είναι ανώμαλη........όλοι έχουμε περάσει από αυτό το στάδιο.......
 

con7green

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2009
Μηνύματα
32
Κριτικές
1
Like
89
Πόντοι
0
Παιδιά καλησπέρα, πληροφορίες για Στεφανία - Βίκη μπορώ να έχω; Σε χώρο δικό της δέχεται ή σε ξενοδοχείο; Μπριζόλα σερβίρει; Πώς τη βρίσκω; Ευχαριστώ προκαταβολικά.
 

DENIRO

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
45
Κριτικές
2
Like
83
Πόντοι
0
Καλησπερα σε ολους.Μηπως υπαρχει δυνατοτητα με pm να μου μεταφερετε το τηλ της Στεφανιας?Ευχαριστω προκαταβολικα
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.447
Κριτικές
17
Like
2.535
Πόντοι
2.756
Έχω μια απορία...Αφού λέτε ότι τα κάνει όλα,γιατί την βρίζετε?
θα σου πω εγω φιλαρακο γιατι...μιας και εχω λοιπον αποψη...η φιλεναδα σου ειναι ενας χαρακτηρας πολυ περιεργος...δλδ...σπαει ραντεβου χαλαει παρτυ, βριζει τις υπολοιπες φιλες μας,.δημιουργει προβληματα σε φιλους...και το κυριοτερο λεει ψεματα για το προγραμμα της...ολα μαθαινονται φιλε...και ανα τα ζεις κιολας ξερεις... ;)

και μια συμβουλη...να σταματησει η κυρια να βαζει ανθρωπους εδω μεσα να γραφουν μαλακιες...
 
Εγγρ.
27 Μαρ 2016
Μηνύματα
21
Like
2
Πόντοι
0
Φίλε Zadren, σε ευχαριστω για την απαντηση σου. Δεν είμαι ούτε βαλτός ουτε είναι φιλεναδα μου. απλά μου έκανε ένα καταπληκτικό μασαζ με φραπέ και είπα να μοιραστω την εμπειρία μου στο φόρουμ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom