Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 59 άτομα (5 μέλη και 54 επισκέπτες)

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.447
Κριτικές
17
Like
2.535
Πόντοι
2.756
Φίλε Zadren, σε ευχαριστω για την απαντηση σου. Δεν είμαι ούτε βαλτός ουτε είναι φιλεναδα μου. απλά μου έκανε ένα καταπληκτικό μασαζ με φραπέ και είπα να μοιραστω την εμπειρία μου στο φόρουμ.
καλα εκανες...
 

ermis1964

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
646
Κριτικές
22
Like
244
Πόντοι
2.955
Τό έχω πεί ότι είναι επιτηδευμένα ευγενής καί μειλίχια η Βίκη-Στεφανία.Καλό μασάζ κάνει αλλά μέχρι εκεί.Δυστυχώς διακατέχετε από κουτοπονηριά καί καιροσκοπισμό.Βέβαια οποιος πάει μαζί της καί περνά καλά,καλά κάνει καί τό λέει.Δεν θάβουμε καμμία εδώ μέσα.Διαπιστώσεις κάνουμε γιά νά μαθαίνουμε καί νά προσέχουμε.Αλλωστε αυτός είναι καί ο λόγος ύπαρξης τού site.
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.447
Κριτικές
17
Like
2.535
Πόντοι
2.756
Τό έχω πεί ότι είναι επιτηδευμένα ευγενής καί μειλίχια η Βίκη-Στεφανία.Καλό μασάζ κάνει αλλά μέχρι εκεί.Δυστυχώς διακατέχετε από κουτοπονηριά καί καιροσκοπισμό.Βέβαια οποιος πάει μαζί της καί περνά καλά,καλά κάνει καί τό λέει.Δεν θάβουμε καμμία εδώ μέσα.Διαπιστώσεις κάνουμε γιά νά μαθαίνουμε καί νά προσέχουμε.Αλλωστε αυτός είναι καί ο λόγος ύπαρξης τού site.
:thumbsup:
 
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
330
Like
182
Πόντοι
1
Τό έχω πεί ότι είναι επιτηδευμένα ευγενής καί μειλίχια η Βίκη-Στεφανία.Καλό μασάζ κάνει αλλά μέχρι εκεί.Δυστυχώς διακατέχετε από κουτοπονηριά καί καιροσκοπισμό.Βέβαια οποιος πάει μαζί της καί περνά καλά,καλά κάνει καί τό λέει.Δεν θάβουμε καμμία εδώ μέσα.Διαπιστώσεις κάνουμε γιά νά μαθαίνουμε καί νά προσέχουμε.Αλλωστε αυτός είναι καί ο λόγος ύπαρξης τού site.
Η αδεφη της παντως ειναι πολυ καλο εργαλειο!!!
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Να θυμίσω 2 πράγματα για να μην μου στέλνετε πμ,τα οποία δεν πρόκειται να απαντήσω.........όποια κοπέλλα κάνει αυτή τη δουλειά,είναι εξ' ορισμού πουτάνα....τέλος! τώρα,υπάρχουν καλές και κακές πουτάνες.Δηλαδή,καλές και κακές συμπεριφορές.Μην παραμυθιάζεστε από το "ενδιαφέρον" η την ευγένεια κάποιας κοπέλλας,τη δουλειά της κάνει........Δοκιμάστε να της ζητήσετε κάτι δωρεάν και θα δείτε αλλαγή συμπεριφοράς αμεσως.........
Δεύτερον,την τελευταία φορά που δώσαμε τηλέφωνο σε μέλος με 2 ποστς και εγγραφή την ιδια μερα,πήγε ενας μαλάκας από εδώ μεσα,το έπαιξε αστυνομικός στην κοπέλλα,δεν την πλήρωσε και την εκβίασε κιόλας........Οι περισσότεροι ξερουν το περιστατικό.Λοιπόν,κομμένα αυτά.Πρώτα θα συμμετέχετε ενεργά,θα δόσετε πληροφορίες και ενημερώσεις,και μετά θα ζητάτε τηλέφωνα και πληροφορίες........
 

NOTIS47

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2015
Μηνύματα
455
Κριτικές
2
Like
180
Πόντοι
1
μυριζομαι Στεφανια(η οπως αλλιως)αναμεσα μας... :grin:
Διαβαζω κ ξαναδιαβαζω κ αναρωτιεμαι,υπαρχει μηπωs κ αλλη Στεφανια εκτοs τηs γνωστηs;  με το μετριο μασαζ,τη περιεργη μυρωδια,τον βρωμικο δικο τηs χωρο με τα ιδια σεντονια να εχουν χρησιμοποιηθει απο πολλουs,κ αυτη τη πουτανιστικη τακτικη τηs περασμενηs 20ετιαs,οτι δηλ εγω ειμαι κυρια κ δεν πρεπει να ζηταs sex κ αs σε τριβει σε ευαισθητα σημεια για να σου αφησει κ κανενα σημα στον αερα για την επομενη φορα που κ καλα θα γνωριστουμε καλυτερα,να τσιμπισει ο χανοs κ να ξαναπαει ''ελπιζονταs'',ετοιμοs βεβαια να ακουσει κ το νεο τιμοκαταλογο!!
ΤΟ ΚΑΛΟ κ επαγγελματικο μασαζ γινεται σε συγκεκριμενουs με προδιαγραφεs χωρουs,παντα σε ειδικο κρεββατι μασαζ κ οχι σε κρεββατι για υπνο,με τα πτυχια κρεμασμενα στο τοιχο, χωριs υπονοουμενα για την αλλη φορα,κ με μεγαλη προσοχη στη καθαριοτητα σαν ιατρειο.
Τωρα αυτα που διαβαζω για το ατομο αυτο με κανουν να αναρωτιεμαι αν υπαρχει κ αλλη Στεφανια η ειναι τοσο δυσκολο καποιοs να βρει στιs μερεs μαs το ΣΩΣΤΟ μασαζ,η το ΣΩΣΤΟ κοριτσι για να γαμησει κ να μη χρειαζεται να παρακαλαει για μια μαλακια!!
 

nikosalex1

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2011
Μηνύματα
116
Like
87
Πόντοι
1
Εμένα προσωπικά μου αρκεί ότι η υπηρεσία που προσφέρει η Στεφανία είναι πολύ καλή και σε καλή τιμή. Όλα τα άλλα μπορεί να ισχύουν αλλά δε με ενδιαφέρουν γιατί δεν πρόκειται ούτε να την παντρευτώ ούτε να την πιάσω γκόμενα. Είναι μια καθαρά εμπορική συναλλαγή και θεωρώ ότι και τα 2 μέρη είναι κερδισμένα από αυτή.
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.447
Κριτικές
17
Like
2.535
Πόντοι
2.756
Διαβαζω κ ξαναδιαβαζω κ αναρωτιεμαι,υπαρχει μηπωs κ αλλη Στεφανια εκτοs τηs γνωστηs;  με το μετριο μασαζ,τη περιεργη μυρωδια,τον βρωμικο δικο τηs χωρο με τα ιδια σεντονια να εχουν χρησιμοποιηθει απο πολλουs,κ αυτη τη πουτανιστικη τακτικη τηs περασμενηs 20ετιαs,οτι δηλ εγω ειμαι κυρια κ δεν πρεπει να ζηταs sex κ αs σε τριβει σε ευαισθητα σημεια για να σου αφησει κ κανενα σημα στον αερα για την επομενη φορα που κ καλα θα γνωριστουμε καλυτερα,να τσιμπισει ο χανοs κ να ξαναπαει ''ελπιζονταs'',ετοιμοs βεβαια να ακουσει κ το νεο τιμοκαταλογο!!
ΤΟ ΚΑΛΟ κ επαγγελματικο μασαζ γινεται σε συγκεκριμενουs με προδιαγραφεs χωρουs,παντα σε ειδικο κρεββατι μασαζ κ οχι σε κρεββατι για υπνο,με τα πτυχια κρεμασμενα στο τοιχο, χωριs υπονοουμενα για την αλλη φορα,κ με μεγαλη προσοχη στη καθαριοτητα σαν ιατρειο.
Τωρα αυτα που διαβαζω για το ατομο αυτο με κανουν να αναρωτιεμαι αν υπαρχει κ αλλη Στεφανια η ειναι τοσο δυσκολο καποιοs να βρει στιs μερεs μαs το ΣΩΣΤΟ μασαζ,η το ΣΩΣΤΟ κοριτσι για να γαμησει κ να μη χρειαζεται να παρακαλαει για μια μαλακια!!
φιλε συγνωμη...εχεις παρακαλεσει πουτανα να σου βαρεσει τη πουτσα??
και αν ναι, ποια???
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.447
Κριτικές
17
Like
2.535
Πόντοι
2.756
Αρκετα με τη μαλακω και τις διαφορες αλλες μαλακιες...Καλη συνεχεια εδω μαγκες και καλα γαμησια...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom