Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (2 μέλη και 15 επισκέπτες)

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.498
Κριτικές
1.272
Like
227.868
Πόντοι
46.232
Εχουμε πει χιλιάδες φορές ότι η αναφορά στο site δεν βοηθάει τα πράγματα....πουθενά.και σίγουρα όχι στις "μισόκρυφες" περιπτώσεις,όπου ΠΑΝΤΟΤΕ ο τελικός στόχος είναι η δημιουργία ολιγάριθμης,αλλά τακτικής πελατείας και η "απόσυρση" απο την πιάτσα.....Πότε επιτέλους θα το καταλάβετε αυτό?
Εντάξει,ίσως τα φανερά μπουρδέλλα η τα μασατζίδικα (ίδια είναι κι' αυτά,με αλλον μανδυα) να θέλουν δημοσιότητα.Δεν έχουμε κανένα λόγο να τους την προσφέρουμε εμεις....Εμείς θέλουμε να κάνουμε τη δουλειά μας,όμορφα κι ωραία.....
Ο καλός φίλος dimit31 παραπονιέται συχνά για κάποιους που ενω ενημερώνονται απο εδω,"παραλείπουν" στην συνέχεια να ενημερώσουν το φόρουμ για τις δικές τους εμπειρίες....Φίλε dimit31,δεν είμαι πια καθόλου σίγουρος οτι αυτή είναι η καλύτερη τακτική....ενημέρωση ας γίνεται για τις κακές περιπτώσεις.Για προστασία των συναγωνιστών...αν και,αρκετοί φίλοι,προτιμούν να διαπιστώσουν μόνοι τους αν οι κακές κριτικές έχουν βάση.... :think:
φιλε andy  ενημερωση πρεπει να υπαρχει ειτε για καλη κριτικη ειτε για κακη , παντα κατα την αποψη μου ,αν καποια κοπελα και καλα την "καιμε" απο καλο μας φυλλο πχ ,εγω θα πω ε και τι εγινε , υπαρχουν κι αλλου πορτοκαλιες που κανουν πορτοκαλια....
διαθεση για εξερευνηση να υπαρχει και παντα ανακαλυπτεις ενα νεο αστερι.....ετσι κι αλλιος οσο καλη και να ειναι η κοπελα θα πας μια θα πας δυο τρεις αντε τεσσερις μετα παντα ψαχνεις για κατι αλλο.... ;)ελπιζω να τα πουμε αυριο απο κοντα.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.498
Κριτικές
1.272
Like
227.868
Πόντοι
46.232
μαλλον θα αρχισω απο τα βασικα!
μαθηματα κατ οικον στο bilaki για βελτιωση της ορθογραφιας!
ναι εγω χρειαζομαι μαθηματα γιατι γραφω γρηγορα ποτε δεν δινω σημασια στην ορθογραφια  ;)
εκτος απο μαθηματα κατ οικον στην ορθογραφια μηπως κανεις κ αλλα μαθηματα???????/ :grin: :grin:
 

The Lover

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.825
Like
412
Πόντοι
36
ναι εγω χρειαζομαι μαθηματα γιατι γραφω γρηγορα ποτε δεν δινω σημασια στην ορθογραφια  ;)
εκτος απο μαθηματα κατ οικον στην ορθογραφια μηπως κανεις κ αλλα μαθηματα???????/ :grin: :grin:


..λες να κάνει μαθήματα πίπας???
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
H GARDENIA είναι μεν καινούργια στο site,αν φυσικά είναι γυναίκα,αλλά δίνει πολύ εύστοχες απαντήσεις.....
Για το θέμα που δημιουργήθηκε έχει δίκιο ο jerry....κάνουμε σαν να είμαστε εγκλειστοι κανένα εξάμηνο και μόλις μας εδωσαν αδεια εξόδου....έχουμε αναγάγει σε "υπεργκόμενες" κοπέλλες που αν μας τις συστήνανε σε μια παρέα,ούτε το τηλέφωνο δεν θα ζητούσαμε...
Εγω δεν έχω ούτε την διάθεση,ούτε το δικαίωμα να κριτικάρω κανέναν.Αλλά η συμπεριφορά ορισμένων είναι αχαρακτήριστη....καμμία ευγένεια,καμμία διακριτικότητα,ούτε καν μια πολιτισμένη προσέγγιση....αν φέρεστε ετσι στις παρέες σας,είναι λογικό να μην μπορείτε να σταυρώσετε γκόμενα και γι' αυτό φταίτε αποκλειστικά εσείς.Ο φίλος n.smirni76 σωστά είπε οτι για ολα χρειάζεται τρόπος...
 

GARDENIA

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2011
Μηνύματα
56
Like
0
Πόντοι
0
H GARDENIA είναι μεν καινούργια στο site,αν φυσικά είναι γυναίκα,αλλά δίνει πολύ εύστοχες απαντήσεις.....
Για το θέμα που δημιουργήθηκε έχει δίκιο ο jerry....κάνουμε σαν να είμαστε εγκλειστοι κανένα εξάμηνο και μόλις μας εδωσαν αδεια εξόδου....έχουμε αναγάγει σε "υπεργκόμενες" κοπέλλες που αν μας τις συστήνανε σε μια παρέα,ούτε το τηλέφωνο δεν θα ζητούσαμε...
Εγω δεν έχω ούτε την διάθεση,ούτε το δικαίωμα να κριτικάρω κανέναν.Αλλά η συμπεριφορά ορισμένων είναι αχαρακτήριστη....καμμία ευγένεια,καμμία διακριτικότητα,ούτε καν μια πολιτισμένη προσέγγιση....αν φέρεστε ετσι στις παρέες σας,είναι λογικό να μην μπορείτε να σταυρώσετε γκόμενα και γι' αυτό φταίτε αποκλειστικά εσείς.Ο φίλος n.smirni76 σωστά είπε οτι για ολα χρειάζεται τρόπος...
αν και ειμαι λιγο εδω μεσα βλεπω οτι ειναι μια μικρη κοινωνια.Τα εχει ολα.Και andy οποτε θελεις μπορω να σου δειξω ποσο γυναικα ειμαι.
 

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.054
Like
359
Πόντοι
36
Γαρδενια μηπως κατω από τη φωτο σου να εγραφες καλύτερα "Εδώ ολα πληρωνονται" ?
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
αν και ειμαι λιγο εδω μεσα βλεπω οτι ειναι μια μικρη κοινωνια.Τα εχει ολα.Και andy οποτε θελεις μπορω να σου δειξω ποσο γυναικα ειμαι.

Σε καμμία περίπτωση δεν ήταν πρόθεσή μου να σε προσβάλλω....καταλαβαίνεις όμως,οτι πίσω απο ένα ψευδώνυμο μπορεί να κρύβεται οποιοσδήποτε και δεν είναι λίγες οι περιπτώσεις όπου κάποιος παρίστανε κάτι που δεν ήταν...
Πολύ σωστό αυτό που είπες για την "μικρή κοινωνία"...υπάρχουν όλα τα "φρούτα".Οι καυγάδες και οι εντάσεις δεν λείπουν,αλλά γενικά έχουμε καλό κλίμα.Βασικός στόχος είναι η αλληλοενημέρωση.Κάποιοι προσφέρουν περισσότερα,κάποιοι λιγότερα.Λίγη εμπειρία να έχει κάποιος ξεχωρίζει γρήγορα αυτούς που μπορεί να εμπιστευθεί και ίσως να κάνει και λίγο παρέα μαζί τους.
 

GARDENIA

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2011
Μηνύματα
56
Like
0
Πόντοι
0
Σε καμμία περίπτωση δεν ήταν πρόθεσή μου να σε προσβάλλω....καταλαβαίνεις όμως,οτι πίσω απο ένα ψευδώνυμο μπορεί να κρύβεται οποιοσδήποτε και δεν είναι λίγες οι περιπτώσεις όπου κάποιος παρίστανε κάτι που δεν ήταν...
Πολύ σωστό αυτό που είπες για την "μικρή κοινωνία"...υπάρχουν όλα τα "φρούτα".Οι καυγάδες και οι εντάσεις δεν λείπουν,αλλά γενικά έχουμε καλό κλίμα.Βασικός στόχος είναι η αλληλοενημέρωση.Κάποιοι προσφέρουν περισσότερα,κάποιοι λιγότερα.Λίγη εμπειρία να έχει κάποιος ξεχωρίζει γρήγορα αυτούς που μπορεί να εμπιστευθεί και ίσως να κάνει και λίγο παρέα μαζί τους.
δεν προσβαλομαι και δεν ειχε αυτο τον τονο το μνμ μου.Ηταν μαλλον περισσοτερο με ποληρο υπονοουμενο και κλεισιμο του ματιου!!
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477

309ade7ada2ae805988604adb31b558b-7-7.jpg
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
sa gamo ti ana tis ine  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.498
Κριτικές
1.272
Like
227.868
Πόντοι
46.232
αν νομιζεις οτι πρεπει να μαθεις την τεχνικη γιατι μπορει να σου χρειαστει για δευτερη καριερα ευχαριστως!! :grin:
δεν αφηνεις να πεσει τιποτα κατω ,καλη απαντηση  :2funny: :2funny:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.498
Κριτικές
1.272
Like
227.868
Πόντοι
46.232
Δευτερη επισκεψη μεσα στη βδομαδα καλυτερη απο την πρωτη!!!εδωσε κ κωλο στα 80!!!εγινα πελατης εγω που δευτερη φορα δυσκολα ξαναπαω με την ιδια!λοιπον απο οτι καταλαβα την τρελαναν στα τηλεφωνα κ κατεβασε την αγγελια.αφηστε να περασει καμια βδομαδα κ μετα....μου ειπε κ οτι πηγε καποιος που τις ελεγε μαλακιες...ρε παιδια οτι λεμε εδω μην πατε κ τα λετε στην κοπελα χυμα!!!λιγο τροπο θελει για να φας...
αγαπητε συναγωνηστη καλησπερα , εχω μερικες αποριες κ αν σου ηταν ευκολο να μου απαντησεις για να της λυσω
σου εδωσε κωλο σε εμενα αρνηθηκε ,εισαι γλυκοτσουτσουνος??? :grin: :grin:
μπορεις να μου πεις σε ποιο απο τα δυο τατουαζ αποικονιζει το ζωωδιο της κ ποιο ειναι αυτο?????
καταρχην η μαρια διαβαζει ,εισαι σιγουρος οτι πηγε καποιος κ της ελεγε μαλακιες????
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.498
Κριτικές
1.272
Like
227.868
Πόντοι
46.232
επισκεψη σημερα στην μαρια οπου μαλιστα οταν εγω ανεβαινα κατεβαινε εκλεκτος συναγωνηστης που φατσικα δεν γνωριζα ποιος ηταν  αλλα εμαθα εκ τον υστερων.....
λεπτομεριες κ πληροφοριες αφου μου απαντησει ο φιλος georgekaras σε καποιες ερωτησεις που του εκανα ποιο πανω...



 

The Lover

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.825
Like
412
Πόντοι
36
χμμμ...!
πάει κι αυτή η "μπουμπού", μπήκαν τα μεγάλα αφεντικά στη μέση....!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom