Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Ρε λεβέντες,με βάλατε στα αίματα,πάνω που ειχα πει να μην ασχοληθώ με την συγκεκριμένη κυρία....αντε,θα θυσιασθώ να κανω μια επίσκεψη,να δουμε αν ειναι καλύτερη απο αυτές που επιχορηγούμε τόσο καιρό....
Οποιος συναγωνιστής έχει την καλοσύνη ας μου στείλει με μηνυμα το τηλεφωνό της....
 

kopronio

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2008
Μηνύματα
77
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
0
Προσπαθησα σκληρα την περασμενη εβδομαδα να παρω τηλ. την τυπισσα στην Ν.Σμυρνη και δεν το σηκωνε.Αλλαξα και κινητο αλλα τιποτα.Προφανως θα συνεβη το αδιαχωρητο.Η αγγελια βλεπω οτι δεν υπαρχει πλεον και στο κινητο μου προστεθηκαν αλλες κλησεις με αποτελεσμα να χασω τον αριθμο της.Ας μου τον στειλει καποιος και θα προσπαθησω απο βδομαδα μπας και απαντησει.Ελπιζω απο εμφανιση να ειναι προσεγμενη.Ευχαριστω προκαταβολικα οπιον το στειλει.
 

kopronio

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2008
Μηνύματα
77
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
0
Εννοω "οποιον"και ουχι "οπιον"
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.498
Κριτικές
1.272
Like
227.876
Πόντοι
46.232
επισκεψη χθες στις 20.00 με την μαρια μετα απο τηλεφωνικη επικοινωνια αφθημερων...μαλιστα οταν εγω ανεβαινα εκλεκτος συναγωνηστης καποχωρουσε ,το διαμερισμα ειναι παλιο βρισκεται στον τριτο οροφο , ενα δωματιο με σχετικα μικρο μασαζοκρεβατο ενω και το μπανιο χρηζει ανακαινησης......λοιπον η μαρια ειναι 28 ετων , θα την εβαζα στην κατηγορια για τα γουστα μου στο συμπαθητικη ,ειναι αυτο που λεμε η νοικοκυρα της διπλανης πορτας εχει ωραια μεγαλα βυζια(που δεν αφηνει να της τα χυσεις)ασπρη  απαλη επιδερμιδα ειναι πολυ καθαρη κ λιγο τονισμενη περιφερεια που ομως δενει αρμονικα με το συνολο του σωματωτυπου της,ειναι πολυ επικοινωνιακη κ ανετη μιλαγαμε κανα 30λεπτο πριν αρχισουμε το μασαζ ,κανει πολλες ερωτησεις για να δει τι καπνο φουμαρεις κ γουσταρει να τις πεις χυμα τι γουσταρεις να κανεις μαζι της,θελω να πω οτι κατα καποιον τροπο κανει αξιολογηση στο ατομο που εχει απεναντι της και αν δεν της "αρεσει"του λεει οτι κανει μονο μασαζ τιποτα αλλο ενω αν εισαι κ καποιας ηλικιας δεν παιζει να μπριζολιασεις.......το προγραμμα ειναι 60ευρω μασαζ(που ξερει ειναι φυσιοθεραπευτρεια αλλα....ειναι πολλα τα λεφτα αρη κ το γυρισε τι θεμα εδω κ δυο χρονια)κ εκτονωση με  :pipa2: ,ενω στα 80ευρω ειναι το  :fuck2: χωρις να κανει τιποτα το εξτριμ(δεν κανει πιπα χωρις , δεν κανει κωλο , δεν δεχεται χυσιμο σε κανενα σημειο του σωματος της)στο μασαζ ειναι πολυ καλη κανει κ b2b ενω μεχρι να περασει στο μπριζολιασμα ειναι μονο με το στρινγκ ,σεχεται δαχτυλα στο μουνι δεν φιλαει κ κανει 69 ,στο γαμησι οσο προλαβα(γιατι ειχαμε ενα μικρο ατυχημα)θα αρκεστv να πω οτι ηταν κατι το τυπικο ,οχι για τα γουστα μου που ειναι ποιο pse αλλα οχι και κατι κακο.......να μην ξεχασω ακομα περιμενω καποιες απαντησεις απο εναν συναγωνηστη οχι τιποτα αλλο απλα για να μην υπαρχει παραπληροφορηση...
 

kritwn99

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Ιουν 2010
Μηνύματα
362
Κριτικές
16
Like
1.690
Πόντοι
2.472
Επανήλθε η κυρία παίδες,

www.mylist.gr/?view=showad&adid=48236&cityid=2]http://www.mylist.gr/?view=showad&adid=48236&cityid=2[/url]

Είναι γλυκό το μαύρο κ εύκολο χρήμα τελικά....

Με πρόχειρους υπολογισμούς δείτε πόσα μπορεί να κερδίσει μια γυναίκα σε ένα μήνα.

80 χ 5 ραντεβού τη μέρα = 400 €

400 χ 30 ημέρες = 12.000 € το μήνα κ αφορολόγητα. κ όλα αυτά με μοναδικό κεφάλαιο το αιδοίο της...

Κ εγώ με PHD κ 11 χρόνια στα Πανεπιστήμια βγάζω μόνο 1700 το μήνα κ φορολογημένα..

Για σκέψου....  :think: :think: :think:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.498
Κριτικές
1.272
Like
227.876
Πόντοι
46.232

Steven_1

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.659
Κριτικές
3
Like
19
Πόντοι
16
Επανήλθε η κυρία παίδες,

www.mylist.gr/?view=showad&adid=48236&cityid=2]http://www.mylist.gr/?view=showad&adid=48236&cityid=2[/url]

Είναι γλυκό το μαύρο κ εύκολο χρήμα τελικά....

Με πρόχειρους υπολογισμούς δείτε πόσα μπορεί να κερδίσει μια γυναίκα σε ένα μήνα.

80 χ 5 ραντεβού τη μέρα = 400 €

400 χ 30 ημέρες = 12.000 € το μήνα κ αφορολόγητα. κ όλα αυτά με μοναδικό κεφάλαιο το αιδοίο της...

Κ εγώ με PHD κ 11 χρόνια στα Πανεπιστήμια βγάζω μόνο 1700 το μήνα κ φορολογημένα..

Για σκέψου....  :think: :think: :think:


Η γυναικα γεννιεται με την επαγγελματικη αποκατασταση αναμεσα στα ποδια της
 

Progressive

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2008
Μηνύματα
803
Like
134
Πόντοι
6
η κοπέλα στην οποία αναφέρεσαι είναι η πιο κάτω αγγελία ;



Πολύ καλή η ανακάλυψη του georgekara.

παραθέτω κι εγώ με τη σειρά μου το link της αγγελίας


Ελληνίδα, περίπου στο 1.65, όμορφη, με γεμάτα 3άρια βυζιά, λίγα κιλά στην περιφέρεια (σε καμία περίπτωση χοντρή, αφού έμενα μου αρέσουν οι αδύνατες και μικρόσωμες). Γενικά η όμορφη κοπέλα της διπλανής πόρτας, όπως είπε και ο georgekara.

Εγώ δεν ήξερα αν πρέπει να γράψω σε άλλο thread, καθώς ο χώρος είναι επαγγελματικός, χωρίς όμως να χτυπάνε κουδούνια.

Στα 60 ευρώ προσφέρει πολύ καλό επαγγελματικό μασάζ με επίσης πολύ καλό b2b και εκτόνωση με χέρι ή με πίπα (με προφυλακτικό). Γενικά η όλη φάση με άφησε ικανοποιημένο και θα ξαναπάω.
 

Progressive

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2008
Μηνύματα
803
Like
134
Πόντοι
6
φίλε πιο κάτω γραφεις πως δεν δίνει κόλο

ο georgekara πιο πίσω έγραψε ότι δίνει και κόλο

τελικά δίνει ή δεν δίνει ;

επισκεψη χθες στις 20.00 με την μαρια μετα απο τηλεφωνικη επικοινωνια αφθημερων...μαλιστα οταν εγω ανεβαινα εκλεκτος συναγωνηστης καποχωρουσε ,το διαμερισμα ειναι παλιο βρισκεται στον τριτο οροφο , ενα δωματιο με σχετικα μικρο μασαζοκρεβατο ενω και το μπανιο χρηζει ανακαινησης......λοιπον η μαρια ειναι 28 ετων , θα την εβαζα στην κατηγορια για τα γουστα μου στο συμπαθητικη ,ειναι αυτο που λεμε η νοικοκυρα της διπλανης πορτας εχει ωραια μεγαλα βυζια(που δεν αφηνει να της τα χυσεις)ασπρη  απαλη επιδερμιδα ειναι πολυ καθαρη κ λιγο τονισμενη περιφερεια που ομως δενει αρμονικα με το συνολο του σωματωτυπου της,ειναι πολυ επικοινωνιακη κ ανετη μιλαγαμε κανα 30λεπτο πριν αρχισουμε το μασαζ ,κανει πολλες ερωτησεις για να δει τι καπνο φουμαρεις κ γουσταρει να τις πεις χυμα τι γουσταρεις να κανεις μαζι της,θελω να πω οτι κατα καποιον τροπο κανει αξιολογηση στο ατομο που εχει απεναντι της και αν δεν της "αρεσει"του λεει οτι κανει μονο μασαζ τιποτα αλλο ενω αν εισαι κ καποιας ηλικιας δεν παιζει να μπριζολιασεις.......το προγραμμα ειναι 60ευρω μασαζ(που ξερει ειναι φυσιοθεραπευτρεια αλλα....ειναι πολλα τα λεφτα αρη κ το γυρισε τι θεμα εδω κ δυο χρονια)κ εκτονωση με  :pipa2: ,ενω στα 80ευρω ειναι το  :fuck2: χωρις να κανει τιποτα το εξτριμ(δεν κανει πιπα χωρις , δεν κανει κωλο , δεν δεχεται χυσιμο σε κανενα σημειο του σωματος της)στο μασαζ ειναι πολυ καλη κανει κ b2b ενω μεχρι να περασει στο μπριζολιασμα ειναι μονο με το στρινγκ ,σεχεται δαχτυλα στο μουνι δεν φιλαει κ κανει 69 ,στο γαμησι οσο προλαβα(γιατι ειχαμε ενα μικρο ατυχημα)θα αρκεστv να πω οτι ηταν κατι το τυπικο ,οχι για τα γουστα μου που ειναι ποιο pse αλλα οχι και κατι κακο.......να μην ξεχασω ακομα περιμενω καποιες απαντησεις απο εναν συναγωνηστη οχι τιποτα αλλο απλα για να μην υπαρχει παραπληροφορηση...
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
@kritwn99 : τι τους θέλετε τους υπολογισμούς? υπάρχει γυναίκα που αυτά τα λεφτά τα βγάζει σε ενα σαββατοκύριακο...και υπάρχει και άλλη που πηδιέται με 15-20 ατομα τη μέρα,για 20 ευρώ...
Δεν θέλω να υπερασπιστώ την συγκεκριμένη,ούτε καμμιά αλλη του συναφιού της.Ομως φίλε μου,ναι είναι πολλά και γρήγορα τα λεφτά,αλλά σε καμμία περίπτωση εύκολα....είναι πάρα πολύ σκληρή αυτή η δουλειά.Ολοι οι πελάτες δεν είναι ούτε οι σούπερ γκόμενοι,ούτε ολοι ειναι ευγενικοί,ούτε ολοι ειναι καθαροί....
Βεβαίως,αυτές ειναι προσωπικές επιλογές της κάθε γυναίκας...υπάρχουν άλλες,πολύ πιο όμορφες,που δουλευουν σκληρά για 800-1000 ευρώ το μήνα.8ωρα και 10ωρα κάθε μέρα.....
Είναι αστείο να συγκρίνεις το δίπλωμά σου με το μουνί μιας γυναίκας.....εχω κουβεντιάσει με αρκετές απο αυτές και,πιστεψέ με,ελάχιστες γουστάρουν πραγματικά αυτό που κάνουν...
Σταματάω εδω γιατί είμαι  :offtopic:
 

dvd

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2006
Μηνύματα
236
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
b2b τι είναι ρε παιδιά ?
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.506
Κριτικές
21
Like
6.898
Πόντοι
8.345
εννοεις οτι θα...αλληλομυριζετε τα ποδια? :2funny: :2funny: :2funny:
 

georgekara

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2009
Μηνύματα
534
Like
228
Πόντοι
26
αγαπητε συναγωνηστη καλησπερα , εχω μερικες αποριες κ αν σου ηταν ευκολο να μου απαντησεις για να της λυσω
σου εδωσε κωλο σε εμενα αρνηθηκε ,εισαι γλυκοτσουτσουνος??? :grin: :grin:
μπορεις να μου πεις σε ποιο απο τα δυο τατουαζ αποικονιζει το ζωωδιο της κ ποιο ειναι αυτο?????
καταρχην η μαρια διαβαζει ,εισαι σιγουρος οτι πηγε καποιος κ της ελεγε μαλακιες????
λοιπον καλησπερα!!σορρυ που δεν απαντησα στα πμ.την αγγελια την ξαναεβαλε οποτε θα το βρειτε το τηλ.διπλα στα goodys ειναι στην πλατεια.
μερικοι εδω μεσα πραγματικα δεν πεζεστε!!αυτο μου εχει συμβει 3 φορες εδω μεσα.αντι να πειτε ενα ευχαριστω(ενας φιλος μου ειπε με πμ)που μοιραστηκα μαζι σας κατι καινουργιο και αρκετα καλο για πολλους με κραζετε....μετα μην εχετε απορια που στο αλλο site αρχιζουν κ μεγαλωνουν επικινδυνα!!εκει κανονιζω παρτουζα με την ρενια δουκα κ εδω γραφω για κατι καινουργιο κ μου τι λενε κιολας...λοιπον οπως σου ειπα αγαπητε πηγα κ δευτερη φορα...πηγαινε κ εσυ δευτερη φορα κ ζητα το με ομορφο τροπο οχι απο την αρχη(για κωλο λεω).πανω στην φαση εγιναν ολα.ναι δεν δινει φιλια οπως λες ναι βαζει προφυλακτικο και ναι εχει τατου κατω απο το βυζι ενα ψαρι....αντε γεια
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.498
Κριτικές
1.272
Like
227.876
Πόντοι
46.232
λοιπον καλησπερα!!σορρυ που δεν απαντησα στα πμ.την αγγελια την ξαναεβαλε οποτε θα το βρειτε το τηλ.διπλα στα goodys ειναι στην πλατεια.
μερικοι εδω μεσα πραγματικα δεν πεζεστε!!αυτο μου εχει συμβει 3 φορες εδω μεσα.αντι να πειτε ενα ευχαριστω(ενας φιλος μου ειπε με πμ)που μοιραστηκα μαζι σας κατι καινουργιο και αρκετα καλο για πολλους με κραζετε....μετα μην εχετε απορια που στο αλλο site αρχιζουν κ μεγαλωνουν επικινδυνα!!εκει κανονιζω παρτουζα με την ρενια δουκα κ εδω γραφω για κατι καινουργιο κ μου τι λενε κιολας...λοιπον οπως σου ειπα αγαπητε πηγα κ δευτερη φορα...πηγαινε κ εσυ δευτερη φορα κ ζητα το με ομορφο τροπο οχι απο την αρχη(για κωλο λεω).πανω στην φαση εγιναν ολα.ναι δεν δινει φιλια οπως λες ναι βαζει προφυλακτικο και ναι εχει τατου κατω απο το βυζι ενα ψαρι....αντε γεια
μπραβο αυτο ηθελα να ακουσω....επειδη πολλοι γραφουν μαλακιες εδω μεσα σου εκανα της ερωτησεις.....παντος φιλε επιμενω οτι κωλο  δεν δινει ηταν καθετη απο  την αρχη ,σε αλλο χωρο με κρεβατι ειπε ναι εδω σε μασαζοκρεβατο με τιποτα , μετα να σε ευχαριστησουμε δεν καταλαβα για ποιο πραγμα.....σορρυ που στο λεω σιγα την ανακαλυψη....υπαρχουν πολυ καλυτερες...
οσο για την ρενια δουκα εκτος του οτι ειναι ασχετο εντελος οτι κανονιζεις δεν σημαινει τιποτα...παρεπιπτοντος αν εχεις προβλημα με το να κανονισεις την παρτουζα με την ρενια πεστο μου να σε φερω σε επαφη με ατομο που την ξερει!!!!
α και κατι αλλο η μαρια γουσταρει απο την αρχη κ ξεκαθαρα να της πεις τι θελεις κ τι γουσταρεις κ δεν της αρεσουν τα μισολογα...καλο βραδυ , δεν εχω τιποτα μαζι σου απλα εγραψες οτι πηγε καποιος οτι πηγε κ εκανε φασαρια εκει...αυτο εινα κατι που δεν ισχυει....το τατου οντοςειναι ενα ψαρι(αποτυχημενο) και ειναι λιγο ποιο κατω απο την αριστερη μασχαλη....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom