Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 29 άτομα (4 μέλη και 25 επισκέπτες)

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166


λοιπον πιστευω απο τα καλυτερα VFM K GFE του χωρου.πολυ καλο μασαζ κ επιτελους μια ελληνιδα που γουσταρει αυτο που κανει....τιποτα αλλο απλα πηγαινεται μια βολτα νεα σμυρνη.ουτε κουδουνια να χτυπανε.... χαλαρα μονη της.... η κοπελα της διπλανης πορτας....με καλο μασαζ λιγο b2b και πολυ καλη πιπα!!πιστευω πρεπει να παρουν κ αλλες το παραδειγμα της συγκεκριμενης.ξεκιναει απο 40 ευρω μονο μασαζ κ ανεβαινει....οπως το καυλι μας... :dancing: :dancing: :dancing:
Τελικο κοστος, με  :fuck1:, :pipa1:, μασαζ, ποσο ???
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Πολύ καλή η ανακάλυψη του georgekara.

παραθέτω κι εγώ με τη σειρά μου το link της αγγελίας


Ελληνίδα, περίπου στο 1.65, όμορφη, με γεμάτα 3άρια βυζιά, λίγα κιλά στην περιφέρεια (σε καμία περίπτωση χοντρή, αφού έμενα μου αρέσουν οι αδύνατες και μικρόσωμες). Γενικά η όμορφη κοπέλα της διπλανής πόρτας, όπως είπε και ο georgekara.

Εγώ δεν ήξερα αν πρέπει να γράψω σε άλλο thread, καθώς ο χώρος είναι επαγγελματικός, χωρίς όμως να χτυπάνε κουδούνια.

Στα 60 ευρώ προσφέρει πολύ καλό επαγγελματικό μασάζ με επίσης πολύ καλό b2b και εκτόνωση με χέρι ή με πίπα (με προφυλακτικό). Γενικά η όλη φάση με άφησε ικανοποιημένο και θα ξαναπάω.
 

Maxitis

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Αυγ 2005
Μηνύματα
970
Κριτικές
67
Like
303
Πόντοι
5.855
Ευχαριστουμε για την ανταποκριση συναγωνιστη κ μαλλον θα τιμησω κ εγω συντομα
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265

georgekara

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2009
Μηνύματα
534
Like
228
Πόντοι
26
τα παντα ολα ειναι στα 80.εγω παντως θα γινω πελατης εκει.....ετσι πρεπει να ειναι τα μασαζ.οχι 10 λεπτα χαιδεμα και μετα γυρνα να στον πιασω...
 

The Lover

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.825
Like
412
Πόντοι
36
τα παντα ολα ειναι στα 80.εγω παντως θα γινω πελατης εκει.....ετσι πρεπει να ειναι τα μασαζ.οχι 10 λεπτα χαιδεμα και μετα γυρνα να στον πιασω...

σύνολο από χρόνο το πακετάκι???
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36


λοιπον πιστευω απο τα καλυτερα VFM K GFE του χωρου.πολυ καλο μασαζ κ επιτελους μια ελληνιδα που γουσταρει αυτο που κανει....τιποτα αλλο απλα πηγαινεται μια βολτα νεα σμυρνη.ουτε κουδουνια να χτυπανε.... χαλαρα μονη της.... η κοπελα της διπλανης πορτας....με καλο μασαζ λιγο b2b και πολυ καλη πιπα!!πιστευω πρεπει να παρουν κ αλλες το παραδειγμα της συγκεκριμενης.ξεκιναει απο 40 ευρω μονο μασαζ κ ανεβαινει....οπως το καυλι μας... :dancing: :dancing: :dancing:
Και πως πάνε Νεα Σμύρνη ρε παιδιά;; Είναι σε κάποιο σημείο που να βολεύει ΜΜΜ;;;
 

Progressive

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2008
Μηνύματα
803
Like
134
Πόντοι
6
τα παντα ολα ειναι στα 80.εγω παντως θα γινω πελατης εκει.....ετσι πρεπει να ειναι τα μασαζ.οχι 10 λεπτα χαιδεμα και μετα γυρνα να στον πιασω...

περιλαμβάνονται γλωσσόφιλα ;
 

bluetheo

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2010
Μηνύματα
20
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Και πως πάνε Νεα Σμύρνη ρε παιδιά;; Είναι σε κάποιο σημείο που να βολεύει ΜΜΜ;;;
Τραμ. Βεβαια ειναι πιο αργο κι απ το θανατο, αλλα με λιγη υπομονη θα φτασεις. Μεχρι να φτασεις ομως μπορει να σου εχει κοπει η ορεξη για :knockinb:
 

man27forsex

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.103
Κριτικές
18
Like
8
Πόντοι
2.945
περιγραφη της κοπελιας?
 

bilaki**

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2007
Μηνύματα
218
Like
33
Πόντοι
1
Συναδελφοι εδω μιλαμε για μασαζ ντελιβερη, γιατη βλεπω οτι "ξεστρατηζουμε".
Καμια να ερχετε κηψελη ξερουμε? δεν το εχω δοκιμαση ποτε στο σπητι μου
αλλα ηρθε η ωρα. Αν κανενας συναδελφος εχει να προτηνη καπια που πεζει στο 50αρικο ας ενημεροση.
Ευχαρηστο εκ τον προτερον...
 

ZAPATA

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2007
Μηνύματα
226
Like
2
Πόντοι
1
Συναδελφοι εδω μιλαμε για μασαζ ντελιβερη, γιατη βλεπω οτι "ξεστρατηζουμε".
Καμια να ερχετε κηψελη ξερουμε? δεν το εχω δοκιμαση ποτε στο σπητι μου
αλλα ηρθε η ωρα. Αν κανενας συναδελφος εχει να προτηνη καπια που πεζει στο 50αρικο ας ενημεροση.
Ευχαρηστο εκ τον προτερον...
με 50αρικο μόνο μασάζ βρίσκεις πολλές για σεξ πρέπει να βάλεις κάτι παραπάνω, εκτος κι' αν η γκόμενα είναι μπαζο
 

proktologos

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2007
Μηνύματα
396
Like
0
Πόντοι
1
αν κάποιος συνάδελφος θυμάται μια μασατζου που δεχόταν στο χώρο της  στη περιοχή γκαζι
είχε βάλει και 3 photo  στο mylist αν θυμάμαι καλά
θα ήθελα να μου στείλει το τηλ. γιατί το έχασα.... έστω και πμ
ευχαριστώ
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
To συγκεκριμένο link με οδηγει στην κεντρική σελίδα του mylist. Koιταξα και στην κατηγορια μασάζ και δεν υπάρχει πουθενά η συγκεκριμένη αγγελία, ας βοηθήσει κάποιος, ευχαριστώ!

Πολύ καλή η ανακάλυψη του georgekara.

παραθέτω κι εγώ με τη σειρά μου το link της αγγελίας


Ελληνίδα, περίπου στο 1.65, όμορφη, με γεμάτα 3άρια βυζιά, λίγα κιλά στην περιφέρεια (σε καμία περίπτωση χοντρή, αφού έμενα μου αρέσουν οι αδύνατες και μικρόσωμες). Γενικά η όμορφη κοπέλα της διπλανής πόρτας, όπως είπε και ο georgekara.

Εγώ δεν ήξερα αν πρέπει να γράψω σε άλλο thread, καθώς ο χώρος είναι επαγγελματικός, χωρίς όμως να χτυπάνε κουδούνια.

Στα 60 ευρώ προσφέρει πολύ καλό επαγγελματικό μασάζ με επίσης πολύ καλό b2b και εκτόνωση με χέρι ή με πίπα (με προφυλακτικό). Γενικά η όλη φάση με άφησε ικανοποιημένο και θα ξαναπάω.
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
To συγκεκριμένο link με οδηγει στην κεντρική σελίδα του mylist. Koιταξα και στην κατηγορια μασάζ και δεν υπάρχει πουθενά η συγκεκριμένη αγγελία, ας βοηθήσει κάποιος, ευχαριστώ!

μάλλον την κατέβασε την αγγελία...κι εγώ δεν κράτησα το τηλέφωνο

λογικά θα ξανανέβει κάποια στιγμή
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom