Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (4 μέλη και 24 επισκέπτες)

dms458

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2006
Μηνύματα
139
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
1
Εγώ το έκανα το κασκαντεριλίκι μου πάντως... Έκλεισα ραντεβού την Παρασκευή το απόγευμα και ξεκίνησα με κατέυθυνση τα Λιόσια για να βρω το στενό στο οποίο είναι χωμένο το σπίτι της. Δεν παιδεύτηκα ιδιαίτερα, ελέω GPS. Η τύπισσα είναι ακριβώς αυτό που περιέγραψε ο xpapad. Χοντρούλα, με μουστάκι (ξυρισμένο κόντρα), σπυριά και σημάδια στο πρόσωπο, μελαχρινή, προς το ψηλό, με καλό βυζί (τριαροτεσσαρι). Ο χωρος θα ελεγα οτι ειναι ψιλοχαλι, ενω το μασαζ ειναι καλουτσικο. Στο τηλ σου λεει οτι υπαρχουν τρια προγραμματα: 40λεπτο με 40 γιουρια, 50λεπτο με 50 και ωρα με 60. Καλα, καλα της λεω... Παω εκει και πριν ξεκινησω της λεω ή θα γδυθεις τελειως και θα παρεις το 60αρι για μια ωρα ή αν μεινεις ντυμενη θα παρεις 40 πάλι για μια ωρα. Ξινυσε λιγο και ξεκινησε ντυμενη. Λιγο πριν ληξη το ματς, κι ενω εφτιαχνε φραπογαλο αλλα Λεντζος, της βγαζω εξω τις βυζαρες και αρχιζω να χουφτωνω και κωλο μεχρι που την τιμησα. 40 εδωσα, αλλα δεν θα τα ξαναεδινα.

Συνοπτικα, και έχοντας δοκιμασει τις εξης τεσσερις:

α)Φωτεινη, Ιλιον 40 ευρω
β)Αννα, Καμινια (υπαρχει κριτικη μου σε προηγουμενη σελιδα) 40 ευρω
γ)Μαρια, αλβανοτρικαλινη 35αρα που εχει αναφερθει απο πολλους 50 ευρω
δ)Ηλεκτρα, γνωστη και απο τις πρωτες στο κουρμπετι του μασαζ κατ'οικον 70 ευρω

συμπεραινω οτι με τη λογικη "στους τυφλους βασιλευει ο μονοφθαλμος" η λιγοτερο μετρια ηταν η τελευταια. Ολες τους παντως ηταν καπου μεταξυ του "χαμενος κοπος" και "πεταμενα λεφτα"... 

Η Ηλεκτρα ειναι η ψηλη ξανθια που προχωραει μεχρι φραπε? την εχει παρει κανεις ρε παιδια?
 

Dragoon

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
307
Κριτικές
7
Like
77
Πόντοι
1
Φιλε μου , μηπως μπορεις να μας πεις περισοτερες λεπτομερειες?
Εννοω , εκτονωση ειχε?Με ποιον τροπο?Σε αφηνε να της βαλεις δαχτυλο?

Ναι,  :bigdick: .Οχι, ήταν ντυμένη σε όλη την διαρκεια..
 

Επισκέπτης
Πηρα κι'εγω την Εβελινα μετα τις 2-3 καλες κριτικες που αναφερθηκαν απο εδω μεσα.
Να διευκρινησω κατ'αρχην πως ειμαι ασχετος καθως  ηταν η πρωτη φορα στην ζωη μου που εκανα μασαζ με δεδομενη την προσδοκια οτι σε καποια στιγμη της συνεδριας θα συνεβαινε ο,τιδηποτε σεξουαλικο μεταξυ θεραπευομενου και θεραπευτριας. Θα πρεπει να αναφερω πως ηταν πολυ ευγενικη και μιλησαμε αρκετα πριν αλλα και μετα το μασαζ.Εκατσε συνολικα 1 1/2 ωρα πραγμα ενδεικτικο οπως μου ειπε πως με συμπαθησε
Απο την εμφανιση της και απο τον τροπο ομιλιας της μου εδωσε σαφως την εντυπωση πως ειναι αλβανιδα. Με το που μπηκε μεσα στο σπιτι και αμεσως πριν φυγει καποιος τσεκαρε μαζι της τηλεφωνικα αν ολα εβαιναν καλως.
Το μασαζ δεν μπορω να πω πως με ενθουσιασε ουτε απο θυσιοθεραπευτικης πλευρας ουτε ομως και απο ερωτικης. Πριν αρχισει το μασαζ και για να δικαιολογησει την αμηχανια που προεκυψε απο το γεγονος οτι εμεινε με τα εσωρουχα μονο, ειπε πως την "ποδια" της την αφησε στο αμαξι που αναγκαστηκε να το παρκαρει μακρυα απ'το σπιτι (λογω της πληροτητας θεσεων σταθμευσης στους πλησιεστερους δρομους.) Προς το τελος της συνεδριας αρχισε να χαιδευει και τα επιμαχα σημεια λεγοντας μου να γυρισω ανασκελα αλλα επειδη δεν μ'ενθουσιαζε και τοσο η ιδεα μιας εσπευσμενης εκσπερματωσης κατοπιν μιας απλης μηχανικης μαλακιας κι'απο την στιγμη που εγινε αυτο φανερο δεν εβγαζε καν τα εσωρουχα της, δεν υπηρξε και καμια απολυτως ανταποκριση εκ μερους του κατω κεφαλιου.
Οταν προς το τελος της συνεδριας σχολιασε το ποσο αναπαυτικο ηταν το κρεβατι μου και εγω της ειπα ν'αρθει μια βραδυα να κοιμηθει σπιτι μου να το ευχαριστηθει οσο θελει, μου απαντησε πως αυτο δεν γινεται γιατι εχει αντρα... 
 

costaspireas

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
96
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
0
Πωπώ! καλα, εγώ άργησα..Εσεις με γλωσσοφάγατε! :)
Μάλλον η αξιότιμη θεραπεύτρια με γλωσσοφαγε..Πολύ πάρλα όμως! ( Σείχη, έπρεπε να μου το είχες πεί απο πρίν.. :S  )
Στο Θέμα τώρα..Ολα καλά, με εξαιρεση το οτι μέχρι να βρεί το σπίτι παιδεύτηκε η κοπέλλα..
Κατα τα άλλα άψογη, στην ώρα της καλή εμφάνιση (μια νορμάλ κοπέλλα) μαζεμενη όμως λόγω πρώτης φοράς όπως μου ειπε μετα..
Τέλος πάντων, δεν είναι κακή αλλα δυσκολα θα ξαναπάρω..( Η χημεία ίσως..)
Επιβεβαίωσε πάντως, ότι εάν της αρέσεις και με το κατάλληλο ποσον παιζει να σου κάτσει για :knockinb: Εγω δεν δοκίμασα καν πάντως..
Αυτά. Α, και οχι, δεν μας έπιασε η βροχή!   :2funny:

οταν λες νορμαλ κοπελα δηλαδη? δεν κανεις μια περιγραφη αν θες για να δουμε ολοι για να μην σε τρελανουμε στα πμ....
 

Dragoon

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
307
Κριτικές
7
Like
77
Πόντοι
1
οταν λες νορμαλ κοπελα δηλαδη? δεν κανεις μια περιγραφη αν θες για να δουμε ολοι για να μην σε τρελανουμε στα πμ....

Καστανα μάτια και μαλλια μεχρι τον σβέρκο, βυζι δυαρι, πιασιματακια στους γοφους.
Φτάνει αυτο; Μια καθημερινή κοπέλλα είναι, όχι CT..
Ο λόγος που το έγραψα έτσι, ειναι για να είστε ήσυχοι οτι δεν θα έρθει κανένα τέρας.
Απο κεί και πέρα, όλα είναι θέμα γούστου νομίζω..
 

costaspireas

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
96
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
0
Καστανα μάτια και μαλλια μεχρι τον σβέρκο, βυζι δυαρι, πιασιματακια στους γοφους.
Φτάνει αυτο; Μια καθημερινή κοπέλλα είναι, όχι CT..
Ο λόγος που το έγραψα έτσι, ειναι για να είστε ήσυχοι οτι δεν θα έρθει κανένα τέρας.
Απο κεί και πέρα, όλα είναι θέμα γούστου νομίζω..

ναι οκ...απλα υπαρχουν κοπελες κ "κοπελες"....τεσπα γουστα ειναι αυτα...
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
ρε παιδες να ρωτησω και γω κατι?.....την εβελινα, την εχει παρει κανεις δευτερη τριτη φορα, να μας πει αν το πνιγει το κουνελι?.....
 

Steven_1

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.659
Κριτικές
3
Like
19
Πόντοι
16
Οταν προς το τελος της συνεδριας σχολιασε το ποσο αναπαυτικο ηταν το κρεβατι μου και εγω της ειπα ν'αρθει μια βραδυα να κοιμηθει σπιτι μου να το ευχαριστηθει οσο θελει, μου απαντησε πως αυτο δεν γινεται γιατι εχει αντρα... 

Ο οποιος την περιμενε απο κατω με το αμαξι, εκει θα καταληξουν ολες  :cheesy:
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.130
Κριτικές
491
Like
37.439
Πόντοι
41.447
ρε παιδες να ρωτησω και γω κατι?.....την εβελινα, την εχει παρει κανεις δευτερη τριτη φορα, να μας πει αν το πνιγει το κουνελι?.....

μάλλον το πνίγει αδερφέ, αλλά πρέπει να νοίωσει πρώτα πολύ άνετα με τον άλλο. Στην πρώτη φορά δεν δίνει τίποτα.
Παντως η κωλοτρυπίδα της είναι σούπερ δουλεμενη.  ;)
 

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.268
Κριτικές
14
Like
321
Πόντοι
2.287
ρε παιδες να ρωτησω και γω κατι?.....την εβελινα, την εχει παρει κανεις δευτερη τριτη φορα, να μας πει αν το πνιγει το κουνελι?.....
Με ενα 100ρικο Β2Β και σεξακι...
 

dvd

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2006
Μηνύματα
236
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Παίζει κάτι σίγουρο και καλό σε δικό της χώρο?
 

costaspireas

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
96
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
0
Na ρωτησω και γω ρε παιδια...Εχει παρει κανεις?

Kai θα απαντησω μονος μου στην ερωτηση,μιας,και μολις εφυγε η κυρια.
100e στο συνολο.εκατσε στο συνολο 45λ απο την ωρα που μπηκε μεσα.
Μασαζακι ψιλομετριο με λαδακι.Πληθυκε και ηρθε.Μου εκανε μια αεροπιπα που δεν ενιωθα τιποτα.Ηρθε το ΄σκουφακι' και ανεβηκε που της ειπα.Λογο μεγαλης χαλαρωσης....δυστυχως,ετελειωσα..αμεσως!Ετσι δεν μπορω να πω τι κανει στον αγωνιστικο στοιβο..
Κατα τα αλλα,καλη φαινοταν...ελληνιδα μαλλον,δε ξερω,δε καταλαβα.
Κορμι οπως τις φωτος.Καταπληκτικη ρογα!
αυτα.Ευχαριστω!


αναφερθηκε στο θρεντ για ανεξαρτητες αλλα μιας κ γραφει κ μασαζ στην αγγελια το μεταφερω κ εδω οτι εγραψα κ διπλα...

απο κωστα σε κωστα πηγε η κυρια....την συναντησα κ γω σημερα μιας κ καιρο εβλεπα την αγγελια κ παρολο που καποιος ειχε αναφερθει στο παρελθον δεν θυμομουν εντυπωσεις κ ουτε βρηκα κ το αναλογο ποστ.

λοιπον, παρολο που λεει ελληνιδα απο την Λαρισσα κ φοιτητρια αισθητικης εναμιση χρονο στην Αθηνα εμενα μαλον για ξενη μεγαλωμενη στην Ελλαδα μου φανηκε, μιας κ διεκρινα μια καποια δυσκολια στην εκφραση,
εγω δεν το βρισκω ενοχλητικο παντος να μην ειναι ελληνιδα.

απο ηλικια δηλωνει 22 αλλα μαλον γυρω στα 27 πρεπει να ειναι.

στο προσωπο δεν ειναι ασχημη αλλα ουτε κ κατι ιδιαιτερο..γλυκια παντος.

στο σωμα ειναι λιγο 'κοντοπουτανο', δεν εχει παραπανισια κιλα αλλα ο κωλος δεν ειναι τουμπανο, δεν θα τον ελεγα χαλαρο κ πεσμενο αλλα για την ηλικια κ τα κυβικα της θα τον περιμενα καλυτερο.
απο στηθος παντος ειναι κομπλε (το δυνατο της σημειο).

στον αγωνα τωρα η κοπελα ειναι amateur φαση...δεν μου φανηκε να εχει γραψει χιλιομετρα κ θελει καθοδηγηση...για πρωτη φορα δεν ειναι για PSE...ειναι για φιλακια, χαδια κ χαλαρα χουφτωματα
που εμενα προσωπικα δεν ειναι κ η καλυτερη μου αλλα οκ.

χυσιμο στο στομα δεν κανει, ουτε βαθια πιπα , κουλουρι δεν δινει, δαχτυλα οκ αλλα σε χαλαρους ρυθμους κ σεξ κ αυτο χαλαρο. βεβαια δεν κρατηθηκα κ πολυ οποτε κραταω μια επιφυλαξη αν απελευθερωνεται
μετα απο λιγη ωρα.

συμπερασμα...για 100 ευρω δεν ειναι κακη επιλογη,,,αν μετα απο την πρωτη φορα που νιωθει κ πιο οικεια εχει πιο ενεργη συμμετοχη ισως τοτε αξιζει, για τα δικα μου γουστα παντα (που κυριες σαν την Anastasia Ru
εγω σορρυ αλλα δεν τις παλευω)

Αααα ξεχασα, κανει κ μασαζ στην αρχη, αλλα για λιγο...το προσπαθει δηλαδη αλλα δεν τα καταφερνει ιδιαιτερα.
 

Επισκέπτης
μάλλον το πνίγει αδερφέ, αλλά πρέπει να νοίωσει πρώτα πολύ άνετα με τον άλλο. Στην πρώτη φορά δεν δίνει τίποτα.
Παντως η κωλοτρυπίδα της είναι σούπερ δουλεμενη.  ;)

Αν ειναι να πρεπει να ξοδεψεις 180 ευρω τις πρωτες τρεις φορες για μασαζ και  :jerking: κι'αλλα 100? την τεταρτη φορα για ενα πιθανολογουμενο αγνωστου και αμφιβολου ποιοτητος  :fuck1:,  συνολικα δηλαδη 300 ευρω, γιατι τοτε να μην δωσεις τα ιδια και λιγοτερα χρηματα για καποιο πολυ καλο CT της αρεσκειας σου, γλυτωνοντας ετσι και την αγγαρια να εισαι αναγκασμενος να την πληρωνεις συνεχεια μπας και σε αφησει να την ψησεις για  :fuck1: την (αντι)μεθεπομενη φορα?
 

georgekara

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2009
Μηνύματα
534
Like
228
Πόντοι
26


λοιπον πιστευω απο τα καλυτερα VFM K GFE του χωρου.πολυ καλο μασαζ κ επιτελους μια ελληνιδα που γουσταρει αυτο που κανει....τιποτα αλλο απλα πηγαινεται μια βολτα νεα σμυρνη.ουτε κουδουνια να χτυπανε.... χαλαρα μονη της.... η κοπελα της διπλανης πορτας....με καλο μασαζ λιγο b2b και πολυ καλη πιπα!!πιστευω πρεπει να παρουν κ αλλες το παραδειγμα της συγκεκριμενης.ξεκιναει απο 40 ευρω μονο μασαζ κ ανεβαινει....οπως το καυλι μας... :dancing: :dancing: :dancing:
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.581
Κριτικές
31
Like
13.161
Πόντοι
5.097


λοιπον πιστευω απο τα καλυτερα VFM K GFE του χωρου.πολυ καλο μασαζ κ επιτελους μια ελληνιδα που γουσταρει αυτο που κανει....τιποτα αλλο απλα πηγαινεται μια βολτα νεα σμυρνη.ουτε κουδουνια να χτυπανε.... χαλαρα μονη της.... η κοπελα της διπλανης πορτας....με καλο μασαζ λιγο b2b και πολυ καλη πιπα!!πιστευω πρεπει να παρουν κ αλλες το παραδειγμα της συγκεκριμενης.ξεκιναει απο 40 ευρω μονο μασαζ κ ανεβαινει....οπως το καυλι μας... :dancing: :dancing: :dancing:
apo εμφανηση τι λεει :think:
 

georgekara

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2009
Μηνύματα
534
Like
228
Πόντοι
26
Πολυ καλη!κοπελα της διπλανης πορτας.λιγα πιασηματακια εχει αλλα μια χαρα....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom