Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 39 άτομα (8 μέλη και 31 επισκέπτες)

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
παιδια γι'αυτην εδω γνωριζουμε κατι? ειναι στο ιλιον και παιρνει 40ευρω τα 40 λεπτα.....αισθησιακο με εκτονωση λεει...
αν δεν κανω λαθος εχει εδρα στο ιλιον, ειναι γυρω στα 35 εχει λιγο μουστακακι αλλα το ξυριζει κανει αρκετο καλο μασαζκι και τη χυνεις στις βυζαρες.... νομιζω ειναι αυτη ειχα παει πριν κανα τριμηνο δεν μου αρεσε οταν την ειδα αλλα επειδη παιδευτηκα να το βρω ειπα δεν γαμιεται και την εχυσα....
 

lazzio

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
111
Like
1
Πόντοι
1
αν δεν κανω λαθος εχει εδρα στο ιλιον, ειναι γυρω στα 35 εχει λιγο μουστακακι αλλα το ξυριζει κανει αρκετο καλο μασαζκι και τη χυνεις στις βυζαρες.... νομιζω ειναι αυτη ειχα παει πριν κανα τριμηνο δεν μου αρεσε οταν την ειδα αλλα επειδη παιδευτηκα να το βρω ειπα δεν γαμιεται και την εχυσα....


Η αγγελια λεει "ΠΡΟΣΦΕΡΩ ΧΑΛΑΡΩΤΙΚΟ ΑΙΣΘΗΣΙΑΚΟ ΜΑΣΑΖ ΜΕ ΛΑΔΙΑ". Δεν ειδα πουθενα να λεει για εκτονωση, εκτως αν ειμαι στραβος και δεν το βλεπω ! Αλλα μην τρεχουμε αδικα στο Ιλιον αν δεν...
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
Η αγγελια λεει "ΠΡΟΣΦΕΡΩ ΧΑΛΑΡΩΤΙΚΟ ΑΙΣΘΗΣΙΑΚΟ ΜΑΣΑΖ ΜΕ ΛΑΔΙΑ". Δεν ειδα πουθενα να λεει για εκτονωση, εκτως αν ειμαι στραβος και δεν το βλεπω ! Αλλα μην τρεχουμε αδικα στο Ιλιον αν δεν...
παρε τηλ να σου λυθει η απορια...αμα ειναι στο ιλιον κερδιζω κουκουρουκου
 

gatik

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.114
Like
42
Πόντοι
16
Η αγγελια λεει "ΠΡΟΣΦΕΡΩ ΧΑΛΑΡΩΤΙΚΟ ΑΙΣΘΗΣΙΑΚΟ ΜΑΣΑΖ ΜΕ ΛΑΔΙΑ". Δεν ειδα πουθενα να λεει για εκτονωση, εκτως αν ειμαι στραβος και δεν το βλεπω ! Αλλα μην τρεχουμε αδικα στο Ιλιον αν δεν...









προσφερει και εκτονωση...το λεει στο τηλεφωνο! τελικα πηγα απο κει αλλα το μετανιωσα....κωλος και μεση ενα πραγμα! φατσα με προγουλια! εμφανιστηκε με βερμουδα!!! και σαγιοναρα μιγιακι!! μασαζακι καλο....χαλαρωτικο...τιποτε αλλο....τον επαιζα και στο σπιτι μου....
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
4
Like
1.907
Πόντοι
266
αλμπα που το παιζει κρητικορωσιδα
θες κ αλλη διευκρινιση;

...Στον καθένα λέει και από ένα παραμύθι...άλλοτε το παίζει ΕλληνοΙταλίδα...τυπική ξεπέτα..μόνο για να φύγουν τα πολύ χοντρά...μουνί και κώλος ξεχειλωμένα...
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
...Στον καθένα λέει και από ένα παραμύθι...άλλοτε το παίζει ΕλληνοΙταλίδα...τυπική ξεπέτα..μόνο για να φύγουν τα πολύ χοντρά...μουνί και κώλος ξεχειλωμένα...
της μιλησες ιταλικα και απαντησε?  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
Τη ξεβρασε η θαλασσα, εχει και αυτη γουστο...
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


και μια από τις διακοπες στα Κουφονησια με τις φίλες της:
2011-06-02-13-40-54-3-in-summer-if-the-creatures-dont-rest-and-sleep.jpeg



* κάπου αναμεσα διακρίνεται ο δεξιος αστραγαλος του Παθου που είχε κλεισει παραλιακή καμπάνα από το ΜΑΗ!!!!  :rockon: :rockon:
 

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.268
Κριτικές
14
Like
321
Πόντοι
2.287
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


και μια από τις διακοπες στα Κουφονησια με τις φίλες της:
2011-06-02-13-40-54-3-in-summer-if-the-creatures-dont-rest-and-sleep.jpeg



* κάπου αναμεσα διακρίνεται ο δεξιος αστραγαλος του Παθου που είχε κλεισει παραλιακή καμπάνα από το ΜΑΗ!!!!  :rockon: :rockon:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Galatsi007

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
17
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


και μια από τις διακοπες στα Κουφονησια με τις φίλες της:
2011-06-02-13-40-54-3-in-summer-if-the-creatures-dont-rest-and-sleep.jpeg



* κάπου αναμεσα διακρίνεται ο δεξιος αστραγαλος του Παθου που είχε κλεισει παραλιακή καμπάνα από το ΜΑΗ!!!!  :rockon: :rockon:

Εγραψες φιλε, εγραψες!!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
την εχει δοκιμασει κανενας την κοπελα παιδια?..φαινεται καλουτσικι για 50αρι σπιτι..!!??
στο θρεντ με τις ανεξάρτητες έχουν αναφερθεί πολλοί κατά καιρούς γι'αυτήν, δεν θυμάμαι ούτε έναν να γράφει θετικά σχόλια, οπότε μακριά...
 

bluetheo

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2010
Μηνύματα
20
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
παιδια γι'αυτην εδω γνωριζουμε κατι? ειναι στο ιλιον και παιρνει 40ευρω τα 40 λεπτα.....αισθησιακο με εκτονωση λεει...
Εγώ το έκανα το κασκαντεριλίκι μου πάντως... Έκλεισα ραντεβού την Παρασκευή το απόγευμα και ξεκίνησα με κατέυθυνση τα Λιόσια για να βρω το στενό στο οποίο είναι χωμένο το σπίτι της. Δεν παιδεύτηκα ιδιαίτερα, ελέω GPS. Η τύπισσα είναι ακριβώς αυτό που περιέγραψε ο xpapad. Χοντρούλα, με μουστάκι (ξυρισμένο κόντρα), σπυριά και σημάδια στο πρόσωπο, μελαχρινή, προς το ψηλό, με καλό βυζί (τριαροτεσσαρι). Ο χωρος θα ελεγα οτι ειναι ψιλοχαλι, ενω το μασαζ ειναι καλουτσικο. Στο τηλ σου λεει οτι υπαρχουν τρια προγραμματα: 40λεπτο με 40 γιουρια, 50λεπτο με 50 και ωρα με 60. Καλα, καλα της λεω... Παω εκει και πριν ξεκινησω της λεω ή θα γδυθεις τελειως και θα παρεις το 60αρι για μια ωρα ή αν μεινεις ντυμενη θα παρεις 40 πάλι για μια ωρα. Ξινυσε λιγο και ξεκινησε ντυμενη. Λιγο πριν ληξη το ματς, κι ενω εφτιαχνε φραπογαλο αλλα Λεντζος, της βγαζω εξω τις βυζαρες και αρχιζω να χουφτωνω και κωλο μεχρι που την τιμησα. 40 εδωσα, αλλα δεν θα τα ξαναεδινα.

Συνοπτικα, και έχοντας δοκιμασει τις εξης τεσσερις:

α)Φωτεινη, Ιλιον 40 ευρω
β)Αννα, Καμινια (υπαρχει κριτικη μου σε προηγουμενη σελιδα) 40 ευρω
γ)Μαρια, αλβανοτρικαλινη 35αρα που εχει αναφερθει απο πολλους 50 ευρω
δ)Ηλεκτρα, γνωστη και απο τις πρωτες στο κουρμπετι του μασαζ κατ'οικον 70 ευρω

συμπεραινω οτι με τη λογικη "στους τυφλους βασιλευει ο μονοφθαλμος" η λιγοτερο μετρια ηταν η τελευταια. Ολες τους παντως ηταν καπου μεταξυ του "χαμενος κοπος" και "πεταμενα λεφτα"... 
 

Progressive

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2008
Μηνύματα
803
Like
134
Πόντοι
6
Εγώ το έκανα το κασκαντεριλίκι μου πάντως... Έκλεισα ραντεβού την Παρασκευή το απόγευμα και ξεκίνησα με κατέυθυνση τα Λιόσια για να βρω το στενό στο οποίο είναι χωμένο το σπίτι της. Δεν παιδεύτηκα ιδιαίτερα, ελέω GPS. Η τύπισσα είναι ακριβώς αυτό που περιέγραψε ο xpapad. Χοντρούλα, με μουστάκι (ξυρισμένο κόντρα), σπυριά και σημάδια στο πρόσωπο, μελαχρινή, προς το ψηλό, με καλό βυζί (τριαροτεσσαρι). Ο χωρος θα ελεγα οτι ειναι ψιλοχαλι, ενω το μασαζ ειναι καλουτσικο. Στο τηλ σου λεει οτι υπαρχουν τρια προγραμματα: 40λεπτο με 40 γιουρια, 50λεπτο με 50 και ωρα με 60. Καλα, καλα της λεω... Παω εκει και πριν ξεκινησω της λεω ή θα γδυθεις τελειως και θα παρεις το 60αρι για μια ωρα ή αν μεινεις ντυμενη θα παρεις 40 πάλι για μια ωρα. Ξινυσε λιγο και ξεκινησε ντυμενη. Λιγο πριν ληξη το ματς, κι ενω εφτιαχνε φραπογαλο αλλα Λεντζος, της βγαζω εξω τις βυζαρες και αρχιζω να χουφτωνω και κωλο μεχρι που την τιμησα. 40 εδωσα, αλλα δεν θα τα ξαναεδινα.

Συνοπτικα, και έχοντας δοκιμασει τις εξης τεσσερις:

α)Φωτεινη, Ιλιον 40 ευρω
β)Αννα, Καμινια (υπαρχει κριτικη μου σε προηγουμενη σελιδα) 40 ευρω
γ)Μαρια, αλβανοτρικαλινη 35αρα που εχει αναφερθει απο πολλους 50 ευρω
δ)Ηλεκτρα, γνωστη και απο τις πρωτες στο κουρμπετι του μασαζ κατ'οικον 70 ευρω

συμπεραινω οτι με τη λογικη "στους τυφλους βασιλευει ο μονοφθαλμος" η λιγοτερο μετρια ηταν η τελευταια. Ολες τους παντως ηταν καπου μεταξυ του "χαμενος κοπος" και "πεταμενα λεφτα"...   

αυτό θα πει ρεπορτάζ. εύγε φιλε
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Πολλές φορές τα νεώτερα μέλη,με ελάχιστα μηνύματα,κάνουν εξαιρετικό ρεπορτάζ,ενημερώνουν αντικειμενικά και σωστά και προφανώς θα λάβουν και αυτοί ανάλογη ενημέρωση απο τους παλαιότερους...
Να τα βλέπουν αυτά 2 κατηγορίες συναγωνιστων :
1.Αυτοί που γράφουν ανοησίες η βάζουν μόνο emoticons για να έχουν πολλά posts και να νομίζουν οτι είναι καποιοι...
2.Οσοι με μηδεν η 2-3 posts στέλνουν πριβέ μηνύματα και ζητάνε τηλέφωνα και εμπιστευτικές πληροφορίες....

Εδω μέσα είναι μια κοινότητα και για να είσαι μέσα στην κοινότητα πρέπει και να προσφέρεις...ας μην το ξεχνάμε αυτό.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom