Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 32 άτομα (4 μέλη και 28 επισκέπτες)

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
Απο φατσα η 45αρα τι ελεγε ? Θελει οντως μαξιλαρι ? :Ρ
Επισης μια Μαρινα που εχει αγγελια και την πηρα τηλεφωνο, μου ειπε οτι εχει δικο της χωρο στη Θησεως καπου. Θελει 70 την ωρα. Ξερει κανεις τπτ που να εχει δοκιμασει?
μαλλον ειναι μαζι με νανουκα....
 

Progressive

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2008
Μηνύματα
803
Like
134
Πόντοι
6
ξερει κανεις γιαυτη την αγγελια? στη φωτο δειχνει μουναρα αλλα οταν την πηρα τηλ και ρωτησα για εκτονωση το κλεισε.την εχει δοκιμασει κανεις?

τα βυζιά είναι σίγουρα σιλικόνη.
νομίζω ότι κάπου διάβασα αναφορά για την συγκεκριμένη. ίσως σε αυτό το thread πριν από 1-2 μήνες
 

vyzaras

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2011
Μηνύματα
947
Like
0
Πόντοι
6
ξερει κανεις γιαυτη την αγγελια? στη φωτο δειχνει μουναρα αλλα οταν την πηρα τηλ και ρωτησα για εκτονωση το κλεισε.την εχει δοκιμασει κανεις?
εχουν αναφερθει κατα καιρους διαφοροι συναγωνιστες....για τον πουτσο παιδες....μακρια!!! :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:....
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
4
Like
1.907
Πόντοι
266
Που είναι ο BBWlover???  :grin: :grin: :grin: :grin:

ΑΝ ΣΟΥ αρέσουν οι εύσωμες σαραντάρες με εμπειρία στο μασάζ, τότε κάλεσέ με, έρχομαι αποκλειστικά στον χώρο σου, έχοντας άνεση χρόνου.  6976.****13


...Τη δοκίμασε κανείς???
 

goustarw_polles

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
28
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
συναγωνιστη για πες λεπτομερειες.δεν ειναι η ιδια στις φωτο η δεν προσφερει εξτρα υπηρεσιες?ρωταω για την αγγελια

Ρε παλίκαρε διάβασε λίγο τις πιο πίσω σελίδες και θα βρεις απαντήσεις... έχει γίνει αναφορά για αυτή σε προηγούμενες σελίδες..!!! :idiot: :idiot:
 

takislarisa

Νέο Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Παιδες την πειρα τηλ και περιμενω να ερθει κατα της 8 μου ειπε,θα αναρτησω σχολια....... :kissass:
 

ZAPATA

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2007
Μηνύματα
226
Like
2
Πόντοι
1
Που είναι ο BBWlover???  :grin: :grin: :grin: :grin:

ΑΝ ΣΟΥ αρέσουν οι εύσωμες σαραντάρες με εμπειρία στο μασάζ, τότε κάλεσέ με, έρχομαι αποκλειστικά στον χώρο σου, έχοντας άνεση χρόνου.  6976.****13
sorry ρε παιδιά αλλά που είναι αυτή η αγγελία γιατί εδω δεν εμφανίζεται ολόκληρο το τηλέφωνο
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
sorry ρε παιδιά αλλά που είναι αυτή η αγγελία γιατί εδω δεν εμφανίζεται ολόκληρο το τηλέφωνο
την ξηλωσε την αγγελια η χοντρη, συγγνωμη, ευσωμη  :grin:

αμα καιγεσαι πάραυτα...
**** = 7204
 

ZAPATA

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2007
Μηνύματα
226
Like
2
Πόντοι
1

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366

filistaios

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2011
Μηνύματα
99
Like
0
Πόντοι
0
συνεδρία με αυτήν
Μετά την αναφορά του συναθλητή Kosnic 26, συνάντησα κι εγώ την εν λόγω "κοπέλα"  :-

Είναι γύρω στα 45 με 47, με ρώτησε πού έμαθα γι' αυτήν, της λέω από ένα σάιτ που γράφει κριτική και μου λέει μπορείς να μου το δείξεις; Όπως καταλαβαίνετε, έκανα το Κινέζο  :zzzzz: γιατί δεν ήθελα να δει τις αναφορές για μαξιλαροθήκες και τέτοια και να τα πάρει λίγο πριν από τον αγώνα. Δεν μου πολυάρεσε σαν γκόμενα, σε καμία περίπτωση δεν θα της κολλούσα κάπου έξω, αλλά έκανε καλό μασαζάκι, σε όλο το σώμα, με λάδι και τέτοια  :* Μόνο που σε κάποια φάση της λέω δε βγάζεις την μπλούζα σου, θέλω 10 ευρώ λέει, εντάξει λέω, την έβγαλε κι έμεινε με το σουτιέν. Αυτό δεν θα το βγάλεις της λέω και μου ζήταγε άλλα 10 ευρώ  :idiot: :2funny:. Επίσης, άφησε σαφώς να εννοηθεί ότι γίνεται και κάτι παραπάνω από το φραπέ αλλά δεν είχα καμία διάθεση να δώσω ακόμα περισσότερα λεφτά στη συγκεκριμένη. Το τέλος είχε φραπέ  :jerking: όχι πιεστικό για να τελειώσεις γρήγορα, εντάξει, καλός ήταν. Το σύνολο κράτησε γύρω στα 30 - 35 λεπτά και 60 ευρώ. Αν θα την ξανάπαιρνα; Δύσκολο εως αδύνατον  :zzzzz: Μια φορά φτάνει.

καλά ρε την παλεύετε καθόλου? :idiot: αφού είχε αγγελία στο mylist και είναι γνωστό, ήταν ανάγκη να της πεις για κριτικές και μαλακίες? :headbang: να καρφωνόμαστε και όταν δεν υπάρχει λόγος δηλαδή? :headbang:

έλεος :helpplea: :helpplea: :helpplea:
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
3.021
Πόντοι
6.495
Δεν σε καταλαβαίνω. Αν στις κριτικές έλεγε ότι ήταν καμιά μουνάρα θα της το έδειχνα. Το απέφυγα επειδή ειπώθηκε ότι μια μαξιλαροθήκη χρειάζεται για να κρύβει τη φάτσα της, αν το έβλεπε αυτό θα τα έπαιρνε. Κατά τα άλλα, δε βλέπω πού είναι το κακό. Νομίζεις ότι οι 9 στις 10 δεν μπαίνουν να διαβάσουν; Ποιο είναι το κάρφωμα;  :think:
 

georgekara

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2009
Μηνύματα
534
Like
228
Πόντοι
26
πηρα και εγω την συγκεκριμενη την κυριακη.λοιπον ειναι μια πολυ καλη προταση για 50αρικο στο σπιτι σου για 1 ωρα.απο φατσα οκ αυτα περι σακουλες δεν υπαρχουν.μια χαρα βλεμμα εχει και αρκετα ομιλιτικη.εχει λιγα κιλα παραπανω για μενα.σε αλλους αρεσουν αυτα....απο μασαζακι αρκετα καλο και στο τελος αν εισαι καλος βγαζει την μπλουζιτσα της :tits2: και στον παιζει  :jerking: πολυ ωραια....τωρα αν καποιος θελει κατι παραπανω υπαρχει τιμοκαταλογος....εγω δεν ηθελα και εμεινα εκει...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom