Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 32 άτομα (4 μέλη και 28 επισκέπτες)

concavles

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2010
Μηνύματα
125
Like
0
Πόντοι
1
Δεν είναι για full καταστάσεις, Πολύ ώραίο "μωρό", κορμάρα, αλλά μόνο λοδοτρίψιμο. Τα υπόλοιπα τα φιλαέι για τον καλό της.
 

concavles

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2010
Μηνύματα
125
Like
0
Πόντοι
1

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.268
Κριτικές
14
Like
321
Πόντοι
2.287
...Μην ασχολείστε,ρε...Το βυζί είναι σιλικόνη και φαίνεται ότι πρέπει να μένεις βόρεια προάστεια για ναρθει...Δεν πάνε στο διάολο όλες τους...
Στα νοτια παιζει μπαλα φιλε και το ξερω γιατι την εχω παρει και ειμαι Γλυφαδιωτης
 

goustarw_polles

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
28
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
ρε παιδια με ολο το συμπαθειο κιολας!!! γιατι συνεχιζετε να ασχολειστε με την ιδια σχεδον 2 σελιδες τωρα??? Απορώ!!!  :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh:
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
Δεν είναι για full καταστάσεις, Πολύ ώραίο "μωρό", κορμάρα, αλλά μόνο λοδοτρίψιμο. Τα υπόλοιπα τα φιλαέι για τον καλό της.
Τώρα έβαλα και την παράθεση... :headbang:

επιβεβαιώνω

τα λεφτά σας θα χάσετε και θα σας πάρει τα μυαλά με την πάρλα :headbang:
 

charis205

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
153
Like
52
Πόντοι
1
Μηπως καποιος φιλος ξερει κατι για αυτο απο τα ΝΕΑ ειναι 40χρ.Ελληνιδα λεει......
ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ εντυπωσιακή μασέζ, έμπειρη, ξανθιά, καμπυλόγραμμη, με θηλυκότητα μοναδική, προσφέρει μασάζ μοναδικής ποιότητας  *******860
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366


συνεδρία με αυτήν
από εμφάνιση, σαν την γειτόνισσα που έχει το μπακάλικο της γειτονιάς σας (και δεν το λέω υποτιμητικά, απλά η τύπισσα είναι υπεράνω κάθε υποψίας)

μικροκαμωμένη, καστανομάλα, ηλικία 40+, σώμα με λίγα πιασιματάκια νορμάλ της ηλικίας, φάτσα καλούλα/αδιάφορη, μπάζο δεν την λες, απλώς όταν κάνω κασκαντεριλίκια περιμένω να μου εμφανιστεί πάντα το χειρότερο, οπότε τα κριτήριά μου αυτομάτως γίνονται πολύ ελαστικά :huh: δεν ξέρω αν γίνομαι αντιληπτός :huh:

αν και προσπαθούσε να μιλάει συνέχεια, εμένα μου φάνηκε υπερβολικά αμήχανη, δείγμα ότι μάλλον πρόκειται για πολύ φρέσκο αματούρι :cool2:

στο δια ταύτα, το μασαζάκι πέρασε αξιοπρεπώς την βάση (φιλότιμη) και κατέληξε σε φραπεδιά

δεν ζήτησα κάτι παραπάνω, οπότε δεν ξέρω αν έκανε και κάτι άλλο (πιθανόν ναι)

διάρκεια κάτι λιγότερο από 1 ώρα, κόστος 50 Ευρώ (νομίζω όχι και άσχημα)

ανάμεικτες εντυπώσεις :huh: πάντως για τα λεφτά που δίνεις σε συνδυασμό με το ότι είναι ντελίβερι, νομίζω ότι δεν είναι κακή :huh: δεν ξέρω, με μπέρδεψε λίγο :huh: :huh: :huh:
 

vyzaras

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2011
Μηνύματα
947
Like
0
Πόντοι
6
συνεδρία με αυτήν
από εμφάνιση, σαν την γειτόνισσα που έχει το μπακάλικο της γειτονιάς σας (και δεν το λέω υποτιμητικά, απλά η τύπισσα είναι υπεράνω κάθε υποψίας)

μικροκαμωμένη, καστανομάλα, ηλικία 40+, σώμα με λίγα πιασιματάκια νορμάλ της ηλικίας, φάτσα καλούλα/αδιάφορη, μπάζο δεν την λες, απλώς όταν κάνω κασκαντεριλίκια περιμένω να μου εμφανιστεί πάντα το χειρότερο, οπότε τα κριτήριά μου αυτομάτως γίνονται πολύ ελαστικά :huh: δεν ξέρω αν γίνομαι αντιληπτός :huh:

αν και προσπαθούσε να μιλάει συνέχεια, εμένα μου φάνηκε υπερβολικά αμήχανη, δείγμα ότι μάλλον πρόκειται για πολύ φρέσκο αματούρι :cool2:

στο δια ταύτα, το μασαζάκι πέρασε αξιοπρεπώς την βάση (φιλότιμη) και κατέληξε σε φραπεδιά

δεν ζήτησα κάτι παραπάνω, οπότε δεν ξέρω αν έκανε και κάτι άλλο (πιθανόν ναι)

διάρκεια κάτι λιγότερο από 1 ώρα, κόστος 50 Ευρώ (νομίζω όχι και άσχημα)

ανάμεικτες εντυπώσεις :huh: πάντως για τα λεφτά που δίνεις σε συνδυασμό με το ότι είναι ντελίβερι, νομίζω ότι δεν είναι κακή :huh: δεν ξέρω, με μπέρδεψε λίγο :huh: :huh: :huh:
ρε συ...δεν της εβαλες κανενα χερι να δεις τι γινεται?...αν τσιναει....το φραπε στον εκανε ντυμενη?....
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
ρε συ...δεν της εβαλες κανενα χερι να δεις τι γινεται?...αν τσιναει....το φραπε στον εκανε ντυμενη?....


ντυμένη ναι, της κατέβασα το πανοφώρι όμως :grin:

μια χαρά έπιανα ρε :sunglasses: και φιλούρες έπεσαν :rolleyes: αλλά δεν ήθελα να την πιέσω γιατί δεν μου έκανε και τρελό κλικ και μου φαινόταν εξαιρετικά αμήχανη και την ψιλολυπήθηκα :P
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
συνεδρία με αυτήν
από εμφάνιση, σαν την γειτόνισσα που έχει το μπακάλικο της γειτονιάς σας (και δεν το λέω υποτιμητικά, απλά η τύπισσα είναι υπεράνω κάθε υποψίας)

μικροκαμωμένη, καστανομάλα, ηλικία 40+, σώμα με λίγα πιασιματάκια νορμάλ της ηλικίας, φάτσα καλούλα/αδιάφορη, μπάζο δεν την λες, απλώς όταν κάνω κασκαντεριλίκια περιμένω να μου εμφανιστεί πάντα το χειρότερο, οπότε τα κριτήριά μου αυτομάτως γίνονται πολύ ελαστικά :huh: δεν ξέρω αν γίνομαι αντιληπτός :huh:

αν και προσπαθούσε να μιλάει συνέχεια, εμένα μου φάνηκε υπερβολικά αμήχανη, δείγμα ότι μάλλον πρόκειται για πολύ φρέσκο αματούρι :cool2:

στο δια ταύτα, το μασαζάκι πέρασε αξιοπρεπώς την βάση (φιλότιμη) και κατέληξε σε φραπεδιά

δεν ζήτησα κάτι παραπάνω, οπότε δεν ξέρω αν έκανε και κάτι άλλο (πιθανόν ναι)

διάρκεια κάτι λιγότερο από 1 ώρα, κόστος 50 Ευρώ (νομίζω όχι και άσχημα)

ανάμεικτες εντυπώσεις :huh: πάντως για τα λεφτά που δίνεις σε συνδυασμό με το ότι είναι ντελίβερι, νομίζω ότι δεν είναι κακή :huh: δεν ξέρω, με μπέρδεψε λίγο :huh: :huh: :huh:
γεια σου ρε κοσνικ με τις καταδρομικες σου...χαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!!!
 

Progressive

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2008
Μηνύματα
803
Like
134
Πόντοι
6
ντυμένη ναι, της κατέβασα το πανοφώρι όμως :grin:

μια χαρά έπιανα ρε :sunglasses: και φιλούρες έπεσαν :rolleyes: αλλά δεν ήθελα να την πιέσω γιατί δεν μου έκανε και τρελό κλικ και μου φαινόταν εξαιρετικά αμήχανη και την ψιλολυπήθηκα :P

όταν λές φιλούρες εννοείς γλωσσόφυλα ;
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Kosnik την φραπεδιά της την ζήτησες εσύ ή προσφέρθηκε από μόνη της;
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Μωρέ και άλλες σου λένε να γυρίσεις από μπροστά, αλλα σε αφήνουν με το πουλί στο χέρι.  :headbang: Θα της τηλεφωνήσω να κανονίσω συνάντηση και ελπίζω να δέχεται και στο χώρο της. Δεν γουστάρω να μου έρχονται κατ'οίκον
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
<ωρέ και άλλες σου λένε να γυρίσεις από μπροστά, αλλα σε αφήνουν με το πουλί στο χέρι. Θα της τηλεφωνήσω να κανονίσω συνάντηση και ελπίζω να δέχεται και στο χώρο της. Δεν γουστάρω να μου έρχονται κατ'οίκον

σε προλαβαίνω, δεν δέχεται στον χώρο της.
 

georgekara

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2009
Μηνύματα
534
Like
228
Πόντοι
26
αν απο μονη της εδωσε φιλακια και φραπε σιγουρα με λιγο πιεση κ λιγα ευρω παραπανω θα εχει και αλλα το μενου..... :rockon:θα το τιμησω....
 

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537
αν απο μονη της εδωσε φιλακια και φραπε σιγουρα με λιγο πιεση κ λιγα ευρω παραπανω θα εχει και αλλα το μενου..... :rockon:θα το τιμησω....
Εχει,εχει.....χωρις πιεση αλλα με τα ευρωπουλα....70,100 οπου σε πιασει!  παντως απο προσωπο 3/10....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom