Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (3 μέλη και 25 επισκέπτες)

tsiribomb

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
141
Like
20
Πόντοι
1
Κάνε μια πρόσθεση...70+25(hotel)+20(delivery, γιατι πείναγε :2funny:)=115€!!!!!!!!
ΕΛΕΟΣ........ :kneel:
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.447
Κριτικές
17
Like
2.541
Πόντοι
2.756
..εκτός αν και έχει ιδιαίτερο τιμολόγιο για μετασονύχτια ραντεβού και εκτός "περιμετρικής" ζώνης..... :2funny:
ασε φιλε μου, μας εχει τυχει και αυτο... τιμη 80ε/ωρα και οταν της ειπα για 1000μμ μου ειχε πει 110ε!!!  :2funny: :2funny: :2funny:
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
Καλησπερα σε ολους.

Μασαζ με την Στεφανια / Βικυ.

Ο.τι εχει γραφτει για την κοπελα ειναι σωστο... Ειναι ηρεμη και επαγγελματιας.
Ηρθε και με βρηκε στο ξενοδοχειο, παραγγειλαμε κατι γιατι ηταν αργα και ηθελε να φαει. Τα ειπαμε λιγακι με την ανεση μας και χαλαρα με εβαλε να ξαπλωσω.

Ειχα κανει μπανιο, εκανε και αυτη γιατι οπως μου ειπε ηταν ολη μερα στους δρομους για δουλεια και ηθελε να ηρεμησει λιγο... μετα το μπανιο εβαλε μια μακο μπλουζα και ενα σορτσακι που ειχε μαζι της.

Το μασαζ της ειναι πραγματικα ΑΡΙΣΤΟ, θα το ηθελα λιγο πιο δυνατο, αλλα δεν της ειπα τιποτα γιατι ειχε πολυ καλη πιεση και επαφη. Μπρουμητα πρεπει να με κρατησε γυρω στα 60++ λεπτα και μετα με γυρισε. Ολα με ηρεμη φωνη απαλη και εχοντας διωξει πραγματικα ολο το στρες και την κουραση της ημερας.
Συνεχησε το μασαζ και εκανε μια μικρη παυση πριν ασχοληθει με τα πιο αποκρυφα (μονο αποκρυφα δεν ηταν εκεινη τη στιγμη, αλλα τελος παντων). Το χαδι της και ο τροπος που το κανει ειναι πολυ "σωστος". Με τελειωσε μετα απο 1,5 ωρα γεματη.

Δεν γδυθηκε, δεν εκανε τιποτα αλλο περα απο τα αναμενομενα ΑΛΛΑ πραγματικα τα εκανε ολα ΑΨΟΓΑ.

Κοστος 70€ γιατι ειχε παει αργα και επρεπε να παρει ταξι αλλα και γιατι γουσταρα να της τα δωσω.

Αυτα απο μενα,
Καλη συνεχεια


Τελος με φραπε η χερι
 

Upogeios

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.320
Κριτικές
2
Like
804
Πόντοι
96
χαιρομαι που μου κανατε τις προσθεσεις και μου ειπατε ποσα χαλασα, χαιρομαι που με βαζετε στον ισιο δρομο...

ΛΟΙΠΟΝ, στο χοτελ εμενα ετσι και αλλιως, γιατι ΔΕΝ ειμαι απο Αθηνα, το delivery κοστησε 4,5€ (εδωσα 5€ χωρις να παρω ρεστα) οποτε χαλασα και εκει την πιατσα προφανως, ηπιε και ενα νερο απο το ξενοδοχειο (αλλο 1,5€ γιατι πηρε μεγαλο μπουκαλι) χαλασε και απο το σαμπουαν μου (δεν ξερω ποσα ml για να βγαλω τιμη)...

Τωρα, μπαζο ή οχι, δεν ηρθε για να παντρευτουμε. Ηρθε για ενα πολυ καλο μασαζ με πολυ καλο τελειωμα... γουσταρα και εδωσα 70€ απο αυτα (τα παραπανω) φανταζομαι οτι τις εφυγε ενα 20αρικο στο ταξι, αν πηγε με τα ποδια φυσικα μπορει να τα τσεπωσε ολα.

Εχουμε γεμισει λογιστες και οικονομολογους χωρις φραγκο στην τσεπη προφανως για να ζοριζονται τοσο που χαλαει ο αλλος τα λεφτα του και πως... get a life αγορια.
Η ουσια του post ειναι πως εκανε μια πολυ καλη συνεδρια και για να σε χαλαρωσει ειναι ιδανικη

Καλημερες
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
χαιρομαι που μου κανατε τις προσθεσεις και μου ειπατε ποσα χαλασα, χαιρομαι που με βαζετε στον ισιο δρομο...

ΛΟΙΠΟΝ, στο χοτελ εμενα ετσι και αλλιως, γιατι ΔΕΝ ειμαι απο Αθηνα, το delivery κοστησε 4,5€ (εδωσα 5€ χωρις να παρω ρεστα) οποτε χαλασα και εκει την πιατσα προφανως, ηπιε και ενα νερο απο το ξενοδοχειο (αλλο 1,5€ γιατι πηρε μεγαλο μπουκαλι) χαλασε και απο το σαμπουαν μου (δεν ξερω ποσα ml για να βγαλω τιμη)...

Τωρα, μπαζο ή οχι, δεν ηρθε για να παντρευτουμε. Ηρθε για ενα πολυ καλο μασαζ με πολυ καλο τελειωμα... γουσταρα και εδωσα 70€ απο αυτα (τα παραπανω) φανταζομαι οτι τις εφυγε ενα 20αρικο στο ταξι, αν πηγε με τα ποδια φυσικα μπορει να τα τσεπωσε ολα.

Εχουμε γεμισει λογιστες και οικονομολογους χωρις φραγκο στην τσεπη προφανως για να ζοριζονται τοσο που χαλαει ο αλλος τα λεφτα του και πως... get a life αγορια.
Η ουσια του post ειναι πως εκανε μια πολυ καλη συνεδρια και για να σε χαλαρωσει ειναι ιδανικη

Καλημερες

σωστος φιλε
κ γω παντα κερναω ανυψικτικο η ποτο
σιγα το πραμα ρε παιδια
Keep on
 

jonotan3

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
228
Like
16
Πόντοι
1
Βλέπω οτι το μπάζο ανεβάζει τιμές σιγα-σιγα, 70 ο ενας 60 ο αλλος... :headbang:
Αν ειναι αλήθεια τοτε υπάρχει μεγάλη απογνωση στον κόσμο δυστυχως...
Καλημέρα  πάτε να κάνετε αυτό που θέλετε  και γουστάρετε και μετράτε τι είπε τι έφαγε πόσο σαπούνι χάλασε. (Είνα ξεφτίλα  και μιζέρια )
Καλή συνέχεια.
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
Καλημέρα  πάτε να κάνετε αυτό που θέλετε  και γουστάρετε και μετράτε τι είπε τι έφαγε πόσο σαπούνι χάλασε. (Είνα ξεφτίλα  και μιζέρια )
Καλή συνέχεια.

Πες τα man
παμε γουσταρουμε τελειωσε
υπαρχουν κ πιο φθηνες λυσεις
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
χαιρομαι που μου κανατε τις προσθεσεις και μου ειπατε ποσα χαλασα, χαιρομαι που με βαζετε στον ισιο δρομο...

ΛΟΙΠΟΝ, στο χοτελ εμενα ετσι και αλλιως, γιατι ΔΕΝ ειμαι απο Αθηνα, το delivery κοστησε 4,5€ (εδωσα 5€ χωρις να παρω ρεστα) οποτε χαλασα και εκει την πιατσα προφανως, ηπιε και ενα νερο απο το ξενοδοχειο (αλλο 1,5€ γιατι πηρε μεγαλο μπουκαλι) χαλασε και απο το σαμπουαν μου (δεν ξερω ποσα ml για να βγαλω τιμη)...

Τωρα, μπαζο ή οχι, δεν ηρθε για να παντρευτουμε. Ηρθε για ενα πολυ καλο μασαζ με πολυ καλο τελειωμα... γουσταρα και εδωσα 70€ απο αυτα (τα παραπανω) φανταζομαι οτι τις εφυγε ενα 20αρικο στο ταξι, αν πηγε με τα ποδια φυσικα μπορει να τα τσεπωσε ολα.

Εχουμε γεμισει λογιστες και οικονομολογους χωρις φραγκο στην τσεπη προφανως για να ζοριζονται τοσο που χαλαει ο αλλος τα λεφτα του και πως... get a life αγορια.
Η ουσια του post ειναι πως εκανε μια πολυ καλη συνεδρια και για να σε χαλαρωσει ειναι ιδανικη

Καλημερες
Ωπα φίλε, μην θυμώνεις. Απλά μας ενδιαφέρει να μάθουμε αν η νεαρά αύξησε το κοστολόγιο των υπηρεσιών της. Αν εξαιρέσουμε τα παραπάνω που έδωσες επειδή γούσταρες, πόσα ζήτησε για μιαμιση ώρα μασάζ? Προ διμήνου χρέωνε 40€. Ισχύει αυτή η τιμή;
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
Ωπα φίλε, μην θυμώνεις. Απλά μας ενδιαφέρει να μάθουμε αν η νεαρά αύξησε το κοστολόγιο των υπηρεσιών της. Αν εξαιρέσουμε τα παραπάνω που έδωσες επειδή γούσταρες, πόσα ζήτησε για μιαμιση ώρα μασάζ? Προ διμήνου χρέωνε 40€. Ισχύει αυτή η τιμή;


++1
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.447
Κριτικές
17
Like
2.541
Πόντοι
2.756
Ωπα
σωστος ο φιλος
γραψε λαθος
τα χω λιγο χαμενα απ την κουραση :( :hi:
φιλε τζιμη γιατι κουραστηκες? Κατι καλο εκανες :rockon: και δεν το μοιραζεσαι...!!! Παρτακια, ε παρτακια :2funny: :2funny:
:hi:
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Καλημέρα  πάτε να κάνετε αυτό που θέλετε  και γουστάρετε και μετράτε τι είπε τι έφαγε πόσο σαπούνι χάλασε. (Είνα ξεφτίλα  και μιζέρια )
Καλή συνέχεια.
Ρε djonotan μιλάς κι εσύ? Που υποτίθεται ότι έκανες μασαζ με κάποια που δεν θέλει να ακουστεί το όνομά της, το οποίο το έμαθες από προηγούμενες κριτικές (έστω και αρνητικές), που έδωσες (αν εδωσες) 60€ χωρίς να γίνει "κάτι πονηρό" και ένα σωρό άλλες παπαριές που έγραψες;

Για τις παραθέσεις που κάναμε στις μαλακίες που γράφεις, δεν έχεις να σχολιάσεις κάτι;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom