Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (3 μέλη και 15 επισκέπτες)

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.447
Κριτικές
17
Like
2.539
Πόντοι
2.756
ρε μαγκα ο terry εχει κανει κριτικες και προσφερει παντα χρησιμες συμβουλες σε ολους, εσυ τι εκανες? εκλεισες μασατζου και ηταν καλη αλλα δε μας λες ποια ειναι? λοιπον , στις αρχιδαρες μας  :rockon: μαλλον το πουλακι σου επαιξες απλως. Μη λες και μαλακιες ομως, η ανοχη εχει και τα ορια της  :rockon:
αλλο παλι αυτο...τα ειπαμε για την κριτικη (δεν ειναι κριτικη ουτε πληροφορια). Για τον terry υπαρχει ενα μεγαλο δικιο...παντα μοιραζεται την πληροφορια και πολλες φορες εδω, δημοσια. Τουλαχιστον ξερουμε τα λινκς και τα ονοματα των κοριτσιων. Στην συγκεκριμενη περιπτωση εχουμε ονειρο θερινης νυκτος. Αλλα δεν πειραζει, ολοι καταλαβαμε τι παιχτηκε...
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.447
Κριτικές
17
Like
2.539
Πόντοι
2.756
Σωστος φιλε :thumbsup: :thumbsup:
εγω οταν δοκιμασω βικυ θα πω γνωμη
και ετσι πρεπει τζιμη...αν δεν δοκιμασουμε δεν μπορουμε να ξερουμε. Παιρνουμε ινφος απο εδω, οκ....Αλλα καποτε θα πρεπει να γαμαμε πρωτα και μετα να ποσταρουμε. Και προσοχη να λεμε ΠΑΝΤΑ το ονομα της κοπελας... ;) :headbang:

Ολοι εχουμε πμ για το πως περασανε φιλοι με καποια κοπελα και μας συστηνουν η οχι...Δεν παει να πει οτι και εμεις θα περασουμε το ιδιο... :hi:

Επι της συγκεκριμενης οι αποψεις διίστανται. Αντε λοιπον να δοκιμασει οποιος θελει...

Και κατι ακομα...οποιος πραγματικα θελει του αρκει να δει φωτο και τηλ. (τουλαχιστον εγω ετσι κανω) και αν του κανει ενα κλικ (εμενα λογω αρρωστιας τις περισσοτερες φορες μου κανει κλικ :rockon:) αμεσως κλεινει ραντεβου, γαμαει η ο,τι αλλο κανει...ερχεται εδω αφου κανει ντουζακι και ΓΡΑΦΕΙ κριτικη(ΜΕ ΟΝΟΜΑ)...αυτα τα απλα φιλοι μου :hi:
 

jonotan3

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
228
Like
16
Πόντοι
1
:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
Εδώ είτε γράφουμε κριτικές σωστές για να ξέρουν και να μαθαίνουν και οι άλλοι, ή αν δεν έχουμε τίποτα να πούμε το βουλώνουμε και καθόμαστε στα αυγά μας.
Με τις μαλακίες που γράφεις περιμένεις να σε πάρουμε στα σοβαρά;

 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.447
Κριτικές
17
Like
2.539
Πόντοι
2.756
τι ειναι αυτο ρε φιλε?  :idiot: :idiot:Συνεχιζεις και εκτιθεσαι. Οχι τιποτα αλλο αλλα παιρνεις το μυαλο των φιλων απο την ουσια του φορουμ και θα ασχολουνται με μαλακιες τωρα αντι να κουβεντιαζουμε για κανενα φαρμακειο που διανυκτερευει(συνθηματικο ειναι φιλε για πουτανες, ετσι τις λεμε εδω μεσα) Δηλαδη ρε φιλε δεν ηθελε το ονομα της φορα παρτιδα, αλλα απο την αλλη εχει και σαιτ στο μπουρδελονετ? Και ποιοα ειναι ρε φιλε? Δεν βγαζω ακρη για πες μας.
Και επειδη το συνεχισες (εγω ελεγα να το σαλαμοποιησουμε το θεμα σου) στειλε μας και την ΠΑΡΑΘΕΣΗ της κριτικης να δουμε!
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.447
Κριτικές
17
Like
2.539
Πόντοι
2.756
οκ....τωρα καταλαβα
 

Συνημμένα

  • 1234.jpg
    1234.jpg
    200,1 KB · Εμφανίσεις: 46

nordalta

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.282
Like
384
Πόντοι
36
Καλήμερα κατέβασε τις τιμές η βικη στεφανια μάλλον επεσε πολυ πεινα.  :jerking: :jerking: :jerking: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3:
δεν της κατεβασε απο την αρχη αυτες ηταν αντιθετα με την φιλη σου την ναταλια που μια λεει 50 μια 35  και την αλλη 40
παντα φιλικα
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Ελα μηπως εσυ εισαι ο νταβατζής της Βικη-Στεφανια γιατι ολο γλυκες και διαφιμησεις για την συγκεκριμενη..... :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :orchestra:
Μπράβο με κατάλαβες. Τελικά έχετε πολύ πλάκα ορισμένοι εδώ μέσα
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
Τοσα χρονια που ειμαι στο site δεν εχει υπαρξει μερα που σε καποιο thread να υπαρχει τσακωμος >:(
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
Θα μου πει καποιος υπευθυνα το προγραμμα κ τις τιμες της βικυς :grin:
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.447
Κριτικές
17
Like
2.539
Πόντοι
2.756
ρε παιδια ο φιλος ο μοχα που ειναι σημερα? τι εγινε?

 

Συνημμένα

  • μον.jpg
    μον.jpg
    122,6 KB · Εμφανίσεις: 23

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Θα μου πει καποιος υπευθυνα το προγραμμα κ τις τιμες της βικυς :grin:
Ως επίσημος νταβατζής μετα τις συγκλονιστικές αποκαλύψεις του djonotan, θα σου πω εγώ.

Το πρόγραμμα περιλαμβάνει καλό μασάζ με φραπέ διάρκειας 1 , 1,5 ή 2 ωρών με τιμές 30, 40 & 50 ευρώ αντίστοιχα.
Ρούχα δεν βγάζει η κοπέλα. Αλλά αυτό δεν είναι απόλυτο. Πχ εμένα την πρώτη φορά δεν με αφησε ουτε να την αγγίξω, ενώ την δεύτερη εβγαλε την μπλούζα της και της χούψτωνα τα βυζιά μέσα από το σουτιέν. Μάλλον είναι θέμα διάθεσης και χημείας.
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
Ως επίσημος νταβατζής μετα τις συγκλονιστικές αποκαλύψεις του djonotan, θα σου πω εγώ.

Το πρόγραμμα περιλαμβάνει καλό μασάζ με φραπέ διάρκειας 1 , 1,5 ή 2 ωρών με τιμές 30, 40 & 50 ευρώ αντίστοιχα.
Ρούχα δεν βγάζει η κοπέλα. Αλλά αυτό δεν είναι απόλυτο. Πχ εμένα την πρώτη φορά δεν με αφησε ουτε να την αγγίξω, ενώ την δεύτερη εβγαλε την μπλούζα της και της χούψτωνα τα βυζιά μέσα από το σουτιέν. Μάλλον είναι θέμα διάθεσης και χημείας.

:2funny: :hi:
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.447
Κριτικές
17
Like
2.539
Πόντοι
2.756
[size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt]Ως επίσημος νταβατζής μετα τις συγκλονιστικές αποκαλύψεις του djonotan, θα σου πω εγώ.[/size][/size][/size][/size]

Το πρόγραμμα περιλαμβάνει καλό μασάζ με φραπέ διάρκειας 1 , 1,5 ή 2 ωρών με τιμές 30, 40 & 50 ευρώ αντίστοιχα.
Ρούχα δεν βγάζει η κοπέλα. Αλλά αυτό δεν είναι απόλυτο. Πχ εμένα την πρώτη φορά δεν με αφησε ουτε να την αγγίξω, ενώ την δεύτερη εβγαλε την μπλούζα της και της χούψτωνα τα βυζιά μέσα από το σουτιέν. Μάλλον είναι θέμα διάθεσης και χημείας.
:να σε εχουμε στα υποψιν...αντε και εμεις να κανουμε και μια καλη γνωριμια στην αρρωστη ζωη μας :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom