Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (3 μέλη και 18 επισκέπτες)

tsiribomb

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
141
Like
20
Πόντοι
1
Καλημέρα  πάτε να κάνετε αυτό που θέλετε  και γουστάρετε και μετράτε τι είπε τι έφαγε πόσο σαπούνι χάλασε. (Είνα ξεφτίλα  και μιζέρια )
Καλή συνέχεια.
Μου αρέσει ο Ανδρας να είναι LARGE...Και Αν δείτε και εσείς την χονδρούλα λίγο κομμένη ταιστε την κανένα πιτόγυρο να στανιάρει
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
φιλε τζιμη γιατι κουραστηκες? Κατι καλο εκανες :rockon: και δεν το μοιραζεσαι...!!! Παρτακια, ε παρτακια :2funny: :2funny:
:hi:

:grin:
μακαρι να ταν αυτο φιλε >:(
εγω παντα γραφω για τις εμπειριες μου(βλεπε κριτικες)
Παντως  ενα καλο μασαζακι με εκτονωση θα ταν οτι πρεπει τωρα
την καλημερα μου :hi:
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
Μου αρέσει ο Ανδρας να είναι LARGE...Και Αν δείτε και εσείς την χονδρούλα λίγο κομμένη ταιστε την κανένα πιτόγυρο να στανιάρει

νομιζα οτι εγραψες ΑΝΔΡΕΑΣ :2funny:
ναι γιατι οχι
μια φορα με ενα milf oστανταρακι μου παραγγειλαμε κρεατικα κ κρασι
ειχαμε κατσει 3 ωρες στο χοτελι κ πεινασαμε μετα απο τοσο σεξ :rockon:
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.115
Κριτικές
8
Like
3.023
Πόντοι
736
Ρε djonotan μιλάς κι εσύ? Που υποτίθεται ότι έκανες μασαζ με κάποια που δεν θέλει να ακουστεί το όνομά της, το οποίο το έμαθες από προηγούμενες κριτικές (έστω και αρνητικές), που έδωσες (αν εδωσες) 60€ χωρίς να γίνει "κάτι πονηρό" και ένα σωρό άλλες παπαριές που έγραψες;

Για τις παραθέσεις που κάναμε στις μαλακίες που γράφεις, δεν έχεις να σχολιάσεις κάτι;
μεγαλη φαρσοκωμωδια ο τυπακος. Το πιο πιθανο να μην εκανε τιποτα και να τα εβγαλε απο το μυαλο του ετσι για να περναει η ωρα  :rockon:
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.447
Κριτικές
17
Like
2.539
Πόντοι
2.756
Ρε djonotan μιλάς κι εσύ? Που υποτίθεται ότι έκανες μασαζ με κάποια που δεν θέλει να ακουστεί το όνομά της, το οποίο το έμαθες από προηγούμενες κριτικές (έστω και αρνητικές), που έδωσες (αν εδωσες) 60€ χωρίς να γίνει "κάτι πονηρό" και ένα σωρό άλλες παπαριές που έγραψες;

Για τις παραθέσεις που κάναμε στις μαλακίες που γράφεις, δεν έχεις να σχολιάσεις κάτι;
τι να σχολιασει ρε φιλε? Αστον καλυτερα ...ας μεινει ασχολιαστο το θεμα...δεν καταλαβες τι παιχτηκε? :hi:
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.447
Κριτικές
17
Like
2.539
Πόντοι
2.756
και μην το ονομαζουμε κριτικη...αυτο δεν λεγεται κριτικη...και μαλιστα με ειρωνικο επιλογο..
 

nordalta

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.282
Like
384
Πόντοι
36
40€ χρεώνει η Βίκη για μιαμιση  ωρα μασαζ. Τα υπόλοιπα 30€ για ταξι μου φαίνονται πολλά. Εκτός αν ισχύει άλλη χρέωση λόγω τελευταίου ραντεβού αλλα και πάλι δεν μου φαίνεται λογικό κάτι τέτοιο.
ετσι ειναι 30 η ωρα 40 1.5 ωρα και 50 οι 2 ωρες εμενα αυτα μου ειπε,αν και δεν  την εχω παρει
 

sersegas

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2006
Μηνύματα
853
Κριτικές
10
Like
248
Πόντοι
2.277
τι άκρη να βγάλω από τα λινκ, για τον πούτσο τρικαβαλο με λίγα λόγια ή αξίζει το πενηντάρικο?

" Ξεκολλάκι στο χώρο σου σε πολύ λογικές τιμές.. Πάρε με κ ξαναπάρε με.. 694....... απλά μάρεσει να με [size=10pt]πουτσωνουνε..[/size]  "  Κορυφαιο προμοσιον της κοπελλαρας  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.115
Κριτικές
8
Like
3.023
Πόντοι
736
" Ξεκολλάκι στο χώρο σου σε πολύ λογικές τιμές.. Πάρε με κ ξαναπάρε με.. 694....... απλά μάρεσει να με [size=10pt]πουτσωνουνε..[/size]  "  Κορυφαιο προμοσιον της κοπελλαρας  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
απλως τα λεει με δικα της λογια η κοπελα  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Καλήμερα κατέβασε τις τιμές η βικη στεφανια μάλλον επεσε πολυ πεινα.  :jerking: :jerking: :jerking: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3:
Τελικά για ακόμα μια φορά μας επιβεβαιώνεις πανηγυρικά ότι πείνα έχει πέσει σε σένα. Δεν εξηγείται διαφορετικά τόση λάσπη για κάποια η οποία αποδεδειγμένα σύμφωνα με αναρτήσεις πολλών έγκυρων μελών έχει αποσπάσει θετικές κριτικές για τις υπηρεσίες της. Όσο για την εμφάνιση είναι καθαρά υποκειμενικό το θέμα. Εσύ μπορείς να συνεχίσεις να την αποκαλείς μπάζο, αλλά δεν ξέρουμε πόσο μπάζο είσαι εσύ και τι σκατά υπηρεσίες προσφέρεις. Η άλλη τουλάχιστον έχει το θάρρος να εμφανίζεται  στo facebook.

Οσο για τις τιμές δεν τις έριξε λόγω πείνας. Αυτές είχε εξ'αρχής. Ακολουθεί την εξής τακτική: "καλύτερα λίγα από πολλούς, παρά πολλά από έναν."
Εσύ (ή πουτάνα σου αν είσαι ο νταβατζής) πόσο χρεώνεις;
 

jonotan3

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
228
Like
16
Πόντοι
1
Τελικά για ακόμα μια φορά μας επιβεβαιώνεις πανηγυρικά ότι πείνα έχει πέσει σε σένα. Δεν εξηγείται διαφορετικά τόση λάσπη για κάποια η οποία αποδεδειγμένα σύμφωνα με αναρτήσεις πολλών έγκυρων μελών έχει αποσπάσει θετικές κριτικές για τις υπηρεσίες της. Όσο για την εμφάνιση είναι καθαρά υποκειμενικό το θέμα. Εσύ μπορείς να συνεχίσεις να την αποκαλείς μπάζο, αλλά δεν ξέρουμε πόσο μπάζο είσαι εσύ και τι σκατά υπηρεσίες προσφέρεις. Η άλλη τουλάχιστον έχει το θάρρος να εμφανίζεται  στo facebook.

Οσο για τις τιμές δεν τις έριξε λόγω πείνας. Αυτές είχε εξ'αρχής. Ακολουθεί την εξής τακτική: "καλύτερα λίγα από πολλούς, παρά πολλά από έναν."
Εσύ (ή πουτάνα σου αν είσαι ο νταβατζής) πόσο χρεώνεις;
Ελα μηπως εσυ εισαι ο νταβατζής της Βικη-Στεφανια γιατι ολο γλυκες και διαφιμησεις για την συγκεκριμενη..... :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :orchestra:
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.447
Κριτικές
17
Like
2.539
Πόντοι
2.756
απο τη μια λεμε καλα λογια αν περασουμε καλα με μια τανα-μας λενε νταβατζηδες :jerking: :jerking:
απο την αλλη δεν περναμε καλα με την τανα-μας λενε οτι ειμαστε ΑΛΛΗ τανα και κοβουμε δουλεια απο την αλλη τανα!! :jerking: :jerking:
μια ειμαστε νταβατζηδες, μια ειμαστε τανες... :jerking:

ας αρχισουμε οσοι εχουμε αμφιβολιες να δοκιμαζουμε και μονοι μας καπου καπου...

για μενα ολοι οσοι κανουν σχολια καλα κανουν και τα κανουν...ολα τελικα ειναι στο μυαλο μας, με αλλες περναμε καλα με αλλες οχι...δεμ ειναι λογος να φερνουμε αντιρησεις στις καβλες και το μυαλο του αλλου...
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.115
Κριτικές
8
Like
3.023
Πόντοι
736
Ελα μηπως εσυ εισαι ο νταβατζής της Βικη-Στεφανια γιατι ολο γλυκες και διαφιμησεις για την συγκεκριμενη..... :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :orchestra:
ρε μαγκα ο terry εχει κανει κριτικες και προσφερει παντα χρησιμες συμβουλες σε ολους, εσυ τι εκανες? εκλεισες μασατζου και ηταν καλη αλλα δε μας λες ποια ειναι? λοιπον , στις αρχιδαρες μας  :rockon: μαλλον το πουλακι σου επαιξες απλως. Μη λες και μαλακιες ομως, η ανοχη εχει και τα ορια της  :rockon:
 

jonotan3

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
228
Like
16
Πόντοι
1
απο τη μια λεμε καλα λογια αν περασουμε καλα με μια τανα-μας λενε νταβατζηδες :jerking: :jerking:
απο την αλλη δεν περναμε καλα με την τανα-μας λενε οτι ειμαστε ΑΛΛΗ τανα και κοβουμε δουλεια απο την αλλη τανα!! :jerking: :jerking:
μια ειμαστε νταβατζηδες, μια ειμαστε τανες... :jerking:

ας αρχισουμε οσοι εχουμε αμφιβολιες να δοκιμαζουμε και μονοι μας καπου καπου...

για μενα ολοι οσοι κανουν σχολια καλα κανουν και τα κανουν...ολα τελικα ειναι στο μυαλο μας, με αλλες περναμε καλα με αλλες οχι...δεμ ειναι λογος να φερνουμε αντιρησεις στις καβλες και το μυαλο του αλλου...

:hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:
 

jonotan3

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
228
Like
16
Πόντοι
1
ρε μαγκα ο terry εχει κανει κριτικες και προσφερει παντα χρησιμες συμβουλες σε ολους, εσυ τι εκανες? εκλεισες μασατζου και ηταν καλη αλλα δε μας λες ποια ειναι? λοιπον , στις αρχιδαρες μας  :rockon: μαλλον το πουλακι σου επαιξες απλως. Μη λες και μαλακιες ομως, η ανοχη εχει και τα ορια της  :rockon:

:vomit: :vomit: :vomit:
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
απο τη μια λεμε καλα λογια αν περασουμε καλα με μια τανα-μας λενε νταβατζηδες :jerking: :jerking:
απο την αλλη δεν περναμε καλα με την τανα-μας λενε οτι ειμαστε ΑΛΛΗ τανα και κοβουμε δουλεια απο την αλλη τανα!! :jerking: :jerking:
μια ειμαστε νταβατζηδες, μια ειμαστε τανες... :jerking:

ας αρχισουμε οσοι εχουμε αμφιβολιες να δοκιμαζουμε και μονοι μας καπου καπου...

για μενα ολοι οσοι κανουν σχολια καλα κανουν και τα κανουν...ολα τελικα ειναι στο μυαλο μας, με αλλες περναμε καλα με αλλες οχι...δεμ ειναι λογος να φερνουμε αντιρησεις στις καβλες και το μυαλο του αλλου...


Σωστος φιλε :thumbsup: :thumbsup:
εγω οταν δοκιμασω βικυ θα πω γνωμη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom