Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (2 μέλη και 22 επισκέπτες)

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.115
Κριτικές
8
Like
3.023
Πόντοι
736
παντως περναμε γαματα εδω μεσα  :2funny: :2funny: :2funny: μαλλον θα πρεπει να εχουμε μαζι σι ντι πετρος γαιτανος, ψαλμωδιες της μεγαλης εβδομαδας  :rockon: :s&m_1:
 

Upogeios

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.320
Κριτικές
2
Like
804
Πόντοι
96
Καλησπερα σε ολους.

Μασαζ με την Στεφανια / Βικυ.

Ο.τι εχει γραφτει για την κοπελα ειναι σωστο... Ειναι ηρεμη και επαγγελματιας.
Ηρθε και με βρηκε στο ξενοδοχειο, παραγγειλαμε κατι γιατι ηταν αργα και ηθελε να φαει. Τα ειπαμε λιγακι με την ανεση μας και χαλαρα με εβαλε να ξαπλωσω.

Ειχα κανει μπανιο, εκανε και αυτη γιατι οπως μου ειπε ηταν ολη μερα στους δρομους για δουλεια και ηθελε να ηρεμησει λιγο... μετα το μπανιο εβαλε μια μακο μπλουζα και ενα σορτσακι που ειχε μαζι της.

Το μασαζ της ειναι πραγματικα ΑΡΙΣΤΟ, θα το ηθελα λιγο πιο δυνατο, αλλα δεν της ειπα τιποτα γιατι ειχε πολυ καλη πιεση και επαφη. Μπρουμητα πρεπει να με κρατησε γυρω στα 60++ λεπτα και μετα με γυρισε. Ολα με ηρεμη φωνη απαλη και εχοντας διωξει πραγματικα ολο το στρες και την κουραση της ημερας.
Συνεχησε το μασαζ και εκανε μια μικρη παυση πριν ασχοληθει με τα πιο αποκρυφα (μονο αποκρυφα δεν ηταν εκεινη τη στιγμη, αλλα τελος παντων). Το χαδι της και ο τροπος που το κανει ειναι πολυ "σωστος". Με τελειωσε μετα απο 1,5 ωρα γεματη.

Δεν γδυθηκε, δεν εκανε τιποτα αλλο περα απο τα αναμενομενα ΑΛΛΑ πραγματικα τα εκανε ολα ΑΨΟΓΑ.

Κοστος 70€ γιατι ειχε παει αργα και επρεπε να παρει ταξι αλλα και γιατι γουσταρα να της τα δωσω.

Αυτα απο μενα,
Καλη συνεχεια
 

jonotan3

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
228
Like
16
Πόντοι
1
Καλησπέρα όπως σας είπα  ότι θα σας ενημερώσω  από Δευτέρα. Λοιπόν το ραντεβού έγινε  στο χώρο μου η κοπελα ήρθε στήν  ώρα που είχαμε κανονίσει. Το έκλεισα για 1.30 λεπτά αλλά κράτησε 2.00 ώρες  το μασαζ τις εξερετικο δεν είναι απλή μασατζου έχει γνώσεις  πάνω σε αυτό προσφέρει  και άλλη υπηρεσία για αυτό και κράτησε 2 ωρες(τίποτα πονηρό) όλα φυσιολογικά. Και κόστος ήταν 60 ευρώ. Ποια είναι δεν μπορώ να σας πω γιατί  με την κουβέντα μου ανέφερε  κάποια πράγματα  και το κατάλαβα ότι δεν θέλει  να εμφανίζεται το όνομα της. Εμένα προσωπικά  μου άρεσε θα την ξανά πάρω ευχαριστώ για τις πληροφορίες.
P.S. Τελικά  η αρνητική και άσχημη πληροφοριση σας για την συγκεκριμένη κοπέλα μου βγήκαν σε καλό.
:dancing: :dancing:
 

Athanos

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2006
Μηνύματα
154
Like
20
Πόντοι
1
Καλησπερα σε ολους.

Μασαζ με την Στεφανια / Βικυ.

Ο.τι εχει γραφτει για την κοπελα ειναι σωστο... Ειναι ηρεμη και επαγγελματιας.
Ηρθε και με βρηκε στο ξενοδοχειο, παραγγειλαμε κατι γιατι ηταν αργα και ηθελε να φαει. Τα ειπαμε λιγακι με την ανεση μας και χαλαρα με εβαλε να ξαπλωσω.

Ειχα κανει μπανιο, εκανε και αυτη γιατι οπως μου ειπε ηταν ολη μερα στους δρομους για δουλεια και ηθελε να ηρεμησει λιγο... μετα το μπανιο εβαλε μια μακο μπλουζα και ενα σορτσακι που ειχε μαζι της.

Το μασαζ της ειναι πραγματικα ΑΡΙΣΤΟ, θα το ηθελα λιγο πιο δυνατο, αλλα δεν της ειπα τιποτα γιατι ειχε πολυ καλη πιεση και επαφη. Μπρουμητα πρεπει να με κρατησε γυρω στα 60++ λεπτα και μετα με γυρισε. Ολα με ηρεμη φωνη απαλη και εχοντας διωξει πραγματικα ολο το στρες και την κουραση της ημερας.
Συνεχησε το μασαζ και εκανε μια μικρη παυση πριν ασχοληθει με τα πιο αποκρυφα (μονο αποκρυφα δεν ηταν εκεινη τη στιγμη, αλλα τελος παντων). Το χαδι της και ο τροπος που το κανει ειναι πολυ "σωστος". Με τελειωσε μετα απο 1,5 ωρα γεματη.

Δεν γδυθηκε, δεν εκανε τιποτα αλλο περα απο τα αναμενομενα ΑΛΛΑ πραγματικα τα εκανε ολα ΑΨΟΓΑ.

Κοστος 70€ γιατι ειχε παει αργα και επρεπε να παρει ταξι αλλα και γιατι γουσταρα να της τα δωσω.

Αυτα απο μενα,
Καλη συνεχεια

Να 'σαι καλα για το review! Η κοπελα ακουγεται να ειναι ακριβως αυτο που θελω: ωραιο μασαζακι με ωραιο happy ending χωρις σεξ σε λογικη τιμη. Επειδη ενδιαφερομαι θα ηθελα να κανω μερικες ερωτησεις... Της ζητησες να γδυθει και σου εριξε ακυρο ή δεν το ζητησες καθολου; Επισης χουφτωμα κατα την ωρα του μασαζ ή του φραπε επαιζε σαν επιλογη;
 

kokkinofotoulis

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2007
Μηνύματα
118
Like
18
Πόντοι
1
Καλημερα σε ολο το φορουμ.ειμαι καινουριος στην πολη κ ενδιαφερομαι για μασαζ κατ οικον διαβαζω εδω μεσα για μια στεφανια κ μια κατερινα οποιος μπορει να δωσει πληροφοριες ας στειλει π.μ κ επισης απο τα σαιτ athensmassage yourmassage massageme spamassage υπαρχει καποια θεραπευτρια που προχωραει σε φραπε???αν μπορειτε να βοηθησετε με π.μ σας ειμαι ευγνωμων.ευχαριστω.
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Καλησπέρα όπως σας είπα  ότι θα σας ενημερώσω  από Δευτέρα. Λοιπόν το ραντεβού έγινε  στο χώρο μου η κοπελα ήρθε στήν  ώρα που είχαμε κανονίσει. Το έκλεισα για 1.30 λεπτά αλλά κράτησε 2.00 ώρες  το μασαζ τις εξερετικο δεν είναι απλή μασατζου έχει γνώσεις  πάνω σε αυτό προσφέρει  και άλλη υπηρεσία για αυτό και κράτησε 2 ωρες(τίποτα πονηρό) όλα φυσιολογικά. Και κόστος ήταν 60 ευρώ. Ποια είναι δεν μπορώ να σας πω γιατί  με την κουβέντα μου ανέφερε  κάποια πράγματα  και το κατάλαβα ότι δεν θέλει  να εμφανίζεται το όνομα της. Εμένα προσωπικά  μου άρεσε θα την ξανά πάρω ευχαριστώ για τις πληροφορίες.
P.S. Τελικά  η αρνητική και άσχημη πληροφοριση σας για την συγκεκριμένη κοπέλα μου βγήκαν σε καλό.
:dancing: :dancing:
:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
Εδώ είτε γράφουμε κριτικές σωστές για να ξέρουν και να μαθαίνουν και οι άλλοι, ή αν δεν έχουμε τίποτα να πούμε το βουλώνουμε και καθόμαστε στα αυγά μας.
Με τις μαλακίες που γράφεις περιμένεις να σε πάρουμε στα σοβαρά;
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.447
Κριτικές
17
Like
2.541
Πόντοι
2.756
και εγω απορω ολοι αυτοι οι δρακουμελ αλλο επαγγελμα απο μασατζουδες δεν πανε να κανουνε να μας αφησουν να παιρνουμε καμια αξιολογη φραπεδια? ελεος πια  :rockon:
φιλε μου, με ολο το σεβασμο ξερουν οτι εχουμε αρρωστια επανω μας... :2funny: :2funny:
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Καλημερα σε ολο το φορουμ.ειμαι καινουριος στην πολη κ ενδιαφερομαι για μασαζ κατ οικον διαβαζω εδω μεσα για μια στεφανια κ μια κατερινα οποιος μπορει να δωσει πληροφοριες ας στειλει π.μ κ επισης απο τα σαιτ athensmassage yourmassage massageme spamassage υπαρχει καποια θεραπευτρια που προχωραει σε φραπε???αν μπορειτε να βοηθησετε με π.μ σας ειμαι ευγνωμων.ευχαριστω.
Ψάχνωντας έρχεται η γνώση. Όλα όσα ρωτάς είναι πολλάκις απαντημένα μερικές σελίδες πιο πίσω
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36
Καλημερα σε ολο το φορουμ.ειμαι καινουριος στην πολη κ ενδιαφερομαι για μασαζ κατ οικον διαβαζω εδω μεσα για μια στεφανια κ μια κατερινα οποιος μπορει να δωσει πληροφοριες ας στειλει π.μ κ επισης απο τα σαιτ athensmassage yourmassage massageme spamassage υπαρχει καποια θεραπευτρια που προχωραει σε φραπε???αν μπορειτε να βοηθησετε με π.μ σας ειμαι ευγνωμων.ευχαριστω.
από τα site που αναφέρεις μην περιμένεις τίποτε....
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36
Καλησπερα σε ολους.

Μασαζ με την Στεφανια / Βικυ.

Ο.τι εχει γραφτει για την κοπελα ειναι σωστο... Ειναι ηρεμη και επαγγελματιας.
Ηρθε και με βρηκε στο ξενοδοχειο, παραγγειλαμε κατι γιατι ηταν αργα και ηθελε να φαει. Τα ειπαμε λιγακι με την ανεση μας και χαλαρα με εβαλε να ξαπλωσω.

Ειχα κανει μπανιο, εκανε και αυτη γιατι οπως μου ειπε ηταν ολη μερα στους δρομους για δουλεια και ηθελε να ηρεμησει λιγο... μετα το μπανιο εβαλε μια μακο μπλουζα και ενα σορτσακι που ειχε μαζι της.

Το μασαζ της ειναι πραγματικα ΑΡΙΣΤΟ, θα το ηθελα λιγο πιο δυνατο, αλλα δεν της ειπα τιποτα γιατι ειχε πολυ καλη πιεση και επαφη. Μπρουμητα πρεπει να με κρατησε γυρω στα 60++ λεπτα και μετα με γυρισε. Ολα με ηρεμη φωνη απαλη και εχοντας διωξει πραγματικα ολο το στρες και την κουραση της ημερας.
Συνεχησε το μασαζ και εκανε μια μικρη παυση πριν ασχοληθει με τα πιο αποκρυφα (μονο αποκρυφα δεν ηταν εκεινη τη στιγμη, αλλα τελος παντων). Το χαδι της και ο τροπος που το κανει ειναι πολυ "σωστος". Με τελειωσε μετα απο 1,5 ωρα γεματη.

Δεν γδυθηκε, δεν εκανε τιποτα αλλο περα απο τα αναμενομενα ΑΛΛΑ πραγματικα τα εκανε ολα ΑΨΟΓΑ.

Κοστος 70€ γιατι ειχε παει αργα και επρεπε να παρει ταξι αλλα και γιατι γουσταρα να της τα δωσω.

Αυτα απο μενα,
Καλη συνεχεια
:thumbsup:
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36
Καλησπέρα όπως σας είπα  ότι θα σας ενημερώσω  από Δευτέρα. Λοιπόν το ραντεβού έγινε  στο χώρο μου η κοπελα ήρθε στήν  ώρα που είχαμε κανονίσει. Το έκλεισα για 1.30 λεπτά αλλά κράτησε 2.00 ώρες  το μασαζ τις εξερετικο δεν είναι απλή μασατζου έχει γνώσεις  πάνω σε αυτό προσφέρει  και άλλη υπηρεσία για αυτό και κράτησε 2 ωρες(τίποτα πονηρό) όλα φυσιολογικά. Και κόστος ήταν 60 ευρώ. Ποια είναι δεν μπορώ να σας πω γιατί  με την κουβέντα μου ανέφερε  κάποια πράγματα  και το κατάλαβα ότι δεν θέλει  να εμφανίζεται το όνομα της. Εμένα προσωπικά  μου άρεσε θα την ξανά πάρω ευχαριστώ για τις πληροφορίες.
P.S. Τελικά  η αρνητική και άσχημη πληροφοριση σας για την συγκεκριμένη κοπέλα μου βγήκαν σε καλό.
:dancing: :dancing:
...η κριτική χωρίς να αναφέρεις την θεραπεύτρια δεν μας ενημερώνει....
 

tsiribomb

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
141
Like
20
Πόντοι
1
:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
Εδώ είτε γράφουμε κριτικές σωστές για να ξέρουν και να μαθαίνουν και οι άλλοι, ή αν δεν έχουμε τίποτα να πούμε το βουλώνουμε και καθόμαστε στα αυγά μας.
Με τις μαλακίες που γράφεις περιμένεις να σε πάρουμε στα σοβαρά;
:rockon: :rockon: :rockon:
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.447
Κριτικές
17
Like
2.541
Πόντοι
2.756
Καλησπέρα όπως σας είπα  ότι θα σας ενημερώσω  από Δευτέρα. Λοιπόν το ραντεβού έγινε  στο χώρο μου η κοπελα ήρθε στήν  ώρα που είχαμε κανονίσει. Το έκλεισα για 1.30 λεπτά αλλά κράτησε 2.00 ώρες  το μασαζ τις εξερετικο δεν είναι απλή μασατζου έχει γνώσεις  πάνω σε αυτό προσφέρει  και άλλη υπηρεσία για αυτό και κράτησε 2 ωρες(τίποτα πονηρό) όλα φυσιολογικά. Και κόστος ήταν 60 ευρώ. Ποια είναι δεν μπορώ να σας πω γιατί  με την κουβέντα μου ανέφερε  κάποια πράγματα  και το κατάλαβα ότι δεν θέλει  να εμφανίζεται το όνομα της. Εμένα προσωπικά  μου άρεσε θα την ξανά πάρω ευχαριστώ για τις πληροφορίες.
P.S. Τελικά  η αρνητική και άσχημη πληροφοριση σας για την συγκεκριμένη κοπέλα μου βγήκαν σε καλό.
:dancing: :dancing:
δηλαδη ρε φιλε πως ειναι δυνατον να εχουμε κανει κριτικη για την...αυτην τελος παντων πες την οπως θες και να μην μπορεις να μας πεις ποια ειναι? Το λινκ της εμεις που στο διαολο το βρηκαμε? Ο Λεβεντης μας το εδωσε για ανταλλαγη ψηφων? Τι μαλακιες ειναι αυτες που γραφονται? Σε δουλεια να βρισκομαστε αλλα πρεπει να απαντηθει για να μην ξαναγινει τετοια παπαρια.

Εδω φιλε κανουμε κριτικες ΜΟΝΟ με ονομα και λινκ αγγελιας .  Η συγκεκριμενη πουτανα μαλλον δεν υπαρχει(εγω ειμαι σιγουρος οτι ειναι μετεκλογικη φαντασιωση). Κατι ακομη...η φραση "τιποτα το πονηρο" εδω λεγεται "δεν τη γαμησα" η "δεν με γαμησε" και τα δυο τα χρησιμοποιουμε, αναλογα την πουτανα η οπως θελεις πεστην τελος παντων.
Κανονικα δεν επερεπε να γραψεις τιποτα αφου δεν υπαρχει κατι τετοιο εδω μεσα, απλα επειδη σου θυμισα χτες για κατι που ειπες την Παρασκευη, επρεπε ΚΑΤΙ να γραψεις. Οκ, αλλα οχι ετσι.
Και κατι αλλο...Εμενα προσωπικα με πειραξε η εκφραση "Τελικά  η αρνητική και άσχημη πληροφοριση σας για την συγκεκριμένη κοπέλα μου βγήκαν σε καλό" Σε συμβουλευω τοτε να μην διαβαζεις κριτικες(αληθεια για κανε παραθεση την κριτικη για την ανωνυμη να δουμε )
 

tsiribomb

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
141
Like
20
Πόντοι
1
Βλέπω οτι το μπάζο ανεβάζει τιμές σιγα-σιγα, 70 ο ενας 60 ο αλλος... :headbang:
Αν ειναι αλήθεια τοτε υπάρχει μεγάλη απογνωση στον κόσμο δυστυχως...
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
40€ χρεώνει η Βίκη για μιαμιση  ωρα μασαζ. Τα υπόλοιπα 30€ για ταξι μου φαίνονται πολλά. Εκτός αν ισχύει άλλη χρέωση λόγω τελευταίου ραντεβού αλλα και πάλι δεν μου φαίνεται λογικό κάτι τέτοιο.
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36
Βλέπω οτι το μπάζο ανεβάζει τιμές σιγα-σιγα, 70 ο ενας 60 ο αλλος... :headbang:
Αν ειναι αλήθεια τοτε υπάρχει μεγάλη απογνωση στον κόσμο δυστυχως...
..άμα πέσει η "ζήτηση" να δούμε που θα πάνε οι τιμές...
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36
40€ χρεώνει η Βίκη για μιαμιση  ωρα μασαζ. Τα υπόλοιπα 30€ για ταξι μου φαίνονται πολλά. Εκτός αν ισχύει άλλη χρέωση λόγω τελευταίου ραντεβού αλλα και πάλι δεν μου φαίνεται λογικό κάτι τέτοιο.
..εκτός αν και έχει ιδιαίτερο τιμολόγιο για μετασονύχτια ραντεβού και εκτός "περιμετρικής" ζώνης..... :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom