Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 51 άτομα (11 μέλη και 40 επισκέπτες)

antonis_gou300

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2015
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0

antonis_gou300

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2015
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
συγνωμη..δν τ ειχα δει. ξερει κανεισ κατι για τισ αγγελειες?
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
συγνωμη..δν τ ειχα δει. ξερει κανεισ κατι για τισ αγγελειες?
Μισό γιατί με τέτοιες χαζές δικαιολογίες τα παίρνω. Τι πάει να πει δεν το είχες δει; Δηλαδή θα πρέπει να το δεις ή να στο πει κάποιος ότι σε ένα ελληνικό φόρουμ πρέπει να γράφεις με ελληνικά; Είναι αυτονόητο.

Δεύτερον έχεις ποστάρει την ίδια ερώτηση 5 φορές. Στο θέμα που αφορά μασαζ Αθήνας, της Θεσσαλονίκης, σε πιάτσες με τραβέλια, σε πιάτσες με πουτάνες στη Θεσσαλονίκη και δεν θυμάμαι που αλλού.
Μια φορά ρωτάμε στο θέμα το οποίο μας ενδιαφέρει και αν κάποιος ξέρει θα σου απαντήσει. Αν είσαι ανυπόμονος, κλείσε ραντεβού να μάθεις και έλα μετά να ενημερώσεις και τους υπόλοιπους.
Εκτός αν είσαι η ίδια η πουτάνα της αγγελίας ή ο νταβατζής της και ψαρεύεις κριτικές από πελάτες.

 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.447
Κριτικές
17
Like
2.541
Πόντοι
2.756
τυπε απο φωνη κ διαθεση σκιζει παντως.
ριξε το 50αρι να μαθεις τι λεει κ απο κορμι.
Παιδια,αντρες,φιλοι,εχθροι,συναδελφοι,πορνογαργαλιαρηδες και μη.....μολις εκανα το ντεριλικι..!!!!!!!ΜΑΚΡΙΑ και μονο μακρια...προσοχη αυτη ειναι ο πραγματικος δρακουλας,οχι η χρυσα!!!! :vomit: :vomit: :vomit:
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.447
Κριτικές
17
Like
2.541
Πόντοι
2.756
Αφου συνελθω,η κριτικη .....σε λιγο φιλοι μου...δωστε μου χρονο please....... :vomit:
 

takisarg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
723
Like
1.551
Πόντοι
206
Φίλε το χουμε πει τόσες φορές για αυτή, μακριά και εδώ και στο νήμα με τις Ανεξάρτητες Gall Girl με μια αναζήτηση θα το έβλεπες εύκολα, όπως το είδα και γω και απόφυγα. Δώσε όμως αν θέλεις περισσότερες λεπτομέρειες για να μαθαίνουν οι νέοι.
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.447
Κριτικές
17
Like
2.541
Πόντοι
2.756
]

Ο Μικρός Ερευνητής, οπως και πολοι αλλοι εδω εχουν δικιο, αλλα το κατω κεφαλι δεν ακουει ρε γαμωτο :jerking: :jerking: :jerking:

Συναντηση χτες σουρουπο (τοτε που το βουλωνουν οι κοτες) σε κεντρικο χοτελι, Αθηνα.
Η κοπελα (?τρομαρα της) υπερβολικα αδυνατη, υπερβολικα ασχημα, υπερβολικα ΌΛΑ!!! Κανονικα δεν επρεπε να παιζει με αγγελια, καλυτερα Ομονοια μερια, μακρια από εμας…
Η συναντηση δεν κρατησε πανω από 10λεπτα (και παρα πολλα ηταν) δεν ηταν δυνατον να κανω τιποτα, την ρωτησα όμως για το προγραμμα της ετσι, για να γραψω 2 λογια σε εσας. Δεν μου ειπε για ακα , χυσιμο στομα +10 (50 είναι το προγραμμα ωρας) κανει και 2ωρο (καινουργια μοδα) στα 100ε. Μου ειπε μασαζ και τετοιες μαλακιες.
Ματια απλανη στο θεο να ζηταμε και οι ΔΥΟ βοηθεια, κορμι μπλιαχ, χαλαρο προς νερουλο , βυζι (ποιο βυζι?) το δικο μου σκαλες ανωτερο και οσο για τον κωλο…αφηστε το να το δουν αλλοι που δεν ξερουν,όχι εσεις…

Αν υπηρχε η κατασταση βαθμολογιας μεταξυ Δρακουμελ  (Χρυσα) και της συγκεκριμενης(ουτε ονομα δεν ζητησα να μου πει) θα εβαζα 10 στην Χρ και τιποτα σε αυτην εδώ…

Τρελλα πραγματα, εχουν ξεφυγει (και πιο πολύ εμεις πολες φορες) αρχισε να αραδιαζει 5 κινητα στο κρεββατι  πριν της πω ότι εχω περιοδο και καλο θα ηταν να το αναβαλλουμε για άλλη φορα…

Αυτά τα λιγα φιλοι μου…
ΥΓ1  στη φωτο δεν είναι αυτή φυσικα αλλα στο περιπου…σαν σωματοτυπος και Παρα μα παρα πολύ ασχημη…

ΥΓ2  ΚΑΜΙΑ μα ΚΑΜΙΑ σχεση η φωτο της αγγελιας με την πραγματικοτητα. ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ!!!!!!

ΤΕΛΟΣ

 

Συνημμένα

  • th.jpg
    th.jpg
    27,2 KB · Εμφανίσεις: 23
  • 44.jpg
    44.jpg
    383,2 KB · Εμφανίσεις: 36

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.447
Κριτικές
17
Like
2.541
Πόντοι
2.756
Καλησπέρα το σκ θα κλείσω ραντεβού με μια μασατζου από εδώ. Θα σας πληροφορήσω από Δευτέρα. Καλό βράδυ σε όλους   :)
Αληθεια, τι εγινε με το ραντεβου? Μας εχεις ενημερωσει? :hi:
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
ωραια ενημερωση zadren!
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.447
Κριτικές
17
Like
2.541
Πόντοι
2.756
τουλαχιστον να προστατεψουμε αλλους συναδελφους και φιλους απο εδω μεσα  ;) ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom