Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 29 άτομα (2 μέλη και 27 επισκέπτες)

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.447
Κριτικές
17
Like
2.541
Πόντοι
2.756
Θυμίζω κάποιες ακόμη κριτικές για το Δρακουμέλ από Sfakiot & rogue . Και για το διπλό με τη νεραϊδα
:kneel:  :kneel:  :kneel:

και μετά πήρε το duo

και ο συναγωνιστής rogue
Πάντως ψήνομαι κι εγώ να την συναντήσω.  :2funny:   :2funny:
Ααα, φιλε μην περιμενεις αλλο....τραβα θα περιμενω απ'εξω απο χοτελι μηπως θελεις ανεμοσκαλα να κατεβεις... :2funny: :2funny:
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.447
Κριτικές
17
Like
2.541
Πόντοι
2.756
Θυμίζω κάποιες ακόμη κριτικές για το Δρακουμέλ από Sfakiot & rogue . Και για το διπλό με τη νεραϊδα
:kneel:  :kneel:  :kneel:

και μετά πήρε το duo

και ο συναγωνιστής rogue
Πάντως ψήνομαι κι εγώ να την συναντήσω.  :2funny:   :2funny:
χωρις πλακα...ο,τι σου κανει κλικ να το κανεις φιλε μου...ετσι και εγω προχθες ασχετως του αποτελεσματος...σαν εμπειρια οκ... ;) ;)
 

jonotan3

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
228
Like
16
Πόντοι
1
Καλησπέρα το σκ θα κλείσω ραντεβού με μια μασατζου από εδώ. Θα σας πληροφορήσω από Δευτέρα. Καλό βράδυ σε όλους  :)
 

Ελπιδα

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2015
Μηνύματα
78
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδια!! Παρακολουθώ που και που αυτα που γράφονται και ειδα οτι με ψάχνατε...
Εχω σταματήσει να δουλεύω παιδια, λιγο ξαφνικά βεβαια γιατι προέκυψαν κάποια θεματα... η αλήθεια ειναι πως δεν ξερω αν θα συνεχίσω... Οπως και να εχει σίγουρα θα ενημερώσω!!
Το προφιλ μου δεν το διαγράφω... οποιος θελει κατι να ρωτήσει ας μου στείλει πμ.. στο φορουμ δεν θα απαντήσω!!

:) :)
 

jonotan3

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
228
Like
16
Πόντοι
1
Καλησπέρα παιδια!! Παρακολουθώ που και που αυτα που γράφονται και ειδα οτι με ψάχνατε...
Εχω σταματήσει να δουλεύω παιδια, λιγο ξαφνικά βεβαια γιατι προέκυψαν κάποια θεματα... η αλήθεια ειναι πως δεν ξερω αν θα συνεχίσω... Οπως και να εχει σίγουρα θα ενημερώσω!!
Το προφιλ μου δεν το διαγράφω... οποιος θελει κατι να ρωτήσει ας μου στείλει πμ.. στο φορουμ δεν θα απαντήσω!!

:) :)
Καλησπέρα  καλη συνεχια σε ότι κάνεις στη ζωη σου. :dancing:
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.447
Κριτικές
17
Like
2.541
Πόντοι
2.756
Καλησπέρα το σκ θα κλείσω ραντεβού με μια μασατζου από εδώ. Θα σας πληροφορήσω από Δευτέρα. Καλό βράδυ σε όλους   :)
ωχ!!! τη βλεπω τη κασκαντεροδουλεια...την δευτερα παιδια ολοι εδω :rockon: :rockon:, γιατι σνιφ σνιφ....ξερετε τωρα εσεις... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36
...Δοκιμή σήμερα...
Βουλγάρα, 30άρα, Ναταλία. Μαύρα μαλλιά, πράσινα όμορφα μάτια, ωραίο κορμί...πραγματικά καλό μουνί...στα του αγώνα λίγο τυπική, όχι φιλιά στο στόμα, όλα με προφυλακτικό. Βυζί 3άρι...καλούτσικη πίπα, καλό στήσιμο στα 4,
ευχαριστήθηκα γλυφομούνι και γλύψιμο ποδιών που τα είχε περιποιημένα. Κόστος 50 ευρώ κάπου στο Ν. Κόσμο...για μασάζ ούτε κουβέντα...
έχει δικό της χώρο;;;
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36
μπερδεμενη ιστορια.βιζιτα ειναι.καμια σχεση,με μασαζ.ποτε λεει 100,και ποτε 80.35αρα,ρωσιδα. :dunno:
στην ιστοσελίδα της έχει την παρακάτω περιγραφή:
Name: Angela
Hight: 1.70m
Weight: 65kg
Hair: Blonde
Eye Color: Green
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom