Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 27 άτομα (2 μέλη και 25 επισκέπτες)

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.938
Κριτικές
8
Like
2.981
Πόντοι
506
­Έχει σταματήσει να εργάζεται τελεία ή έχει σταματήσει να εργάζεται με αυτόν τον τρόπο?
Εμένα μου είπε ότι σταματάει με αυτόν τον τρόπο, χωρίς να διευκρινίσει αν εννοεί ότι σταματάει τελείως. Στο «μαγαζί» δεν είναι ποια?
εχει σταματησει να εργαζεται με αυτον τον τροπο μου ειπε.σιγουρα δηλαδη σταματησε τα κατ οικον.για το μαγαζι δε ξερω να σου πω,ας ενημερωσει καποιος που ξερει αν μπορου με τη βρουμε στο μαγαζι
 

Julious

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2006
Μηνύματα
282
Like
290
Πόντοι
21
Αγαπητοι φιλοι, συναδελφοι και αρρωστοι πουτανογαργαλιαρηδες…

Το εκανα λοιπον το κασκαντεριλικι…
Θελω να σας πω εξ αρχης ότι ποτε δεν ημουν fan του μασαζ, και υστερα από χθες, μαλλον μασαζ δεν ξαναπαιρνω
Ειμαι όμως fan των γυναικων γενικα και ιδιως των γυναικων που κυκλοφορουν εδώ μεσα στο  γνωστο σουβλατζιδικο της γειτονιας «bourdela.com» … και επειδη ακριβως ειμαι ετσι , γι’αυτό δεν θα σταματησω ποτε τα κασκαντεριλικια και τις δοκιμες….
Παμε λοιπον…
Χαρκτηριστικο της γυναικας που μου εκανε εντυπωση-ας αρχισω με αυτό…
Χαρακτηρίζεται λοιπον από διαταραχές της αντίληψης της πραγματικότητας
Εχει ακουστικές ψευδαισθήσεις, λιγότερο συχνά οπτικές , παρανοϊκές ιδέες  (καποιος από το bourdela.com μας παρακολουθει, κτλ-πολύ κουραστικα πραγματα, …)  και αποδιοργανωμένη ομιλία και σκέψη , γεγονός που της δημιουργεί σοβαρά προβλήματα στην κοινωνική της αλληλεπίδραση.  Εχει έντονη εσωστρέφεια και γενική αποδιοργάνωση του Εγώ της. Πιστευω όμως ότι δεν είναι κατι το σοβαρο. Απλως μια παθολογική κατάσταση κατά την οποία διαταράσσεται η πνευματική ισορροπία και η λογική της .
Με λιγα λογια – επισκεψη στο Corral de locos (καντε google search και βλεπετε τι είναι…) :rockon: :rockon:

Ραντεβου σε χοτελι των Βορειων Π. κατά τις 8…Κλεισμενη η κορασιδα και πριν και μετα και από ότι μου ειπε ηταν κλεισμενη μεχρι τις 11 το βραδυ!!! Σας το ειπα μαγκες ότι πολλοι είναι οι  κασκαντερ από εδώ μεσα.
Ανοιγω την πορτα και βλεπω ακριβως το φατσακι που ολοι βλεπουμε στο φατσοβιβλιο όμως το σωμα εχει μπολικα κιλακια παραπανω. (μου θυμισε μια άλλη μασατζου που σχεδον δεν χωραγε να μπει από την πορτα με φωτο τελειως διαφορετικες-σε πμ μονο σας λεω ποια!)
Αφηνει στο τραπεζακι λαδια ξυδια αλατια πιπερια σαν να ειμασταν ετοιμοι να κανουμε κοντοσουβλι, και επισης στο πατωμα αφηνει και το γνωστο κασετοφωνακι. Το κασετοφωνακι το αφηνε στο πατωμα με τροπο καλο όμως…εσκυβε σιγα σιγα για να σηκωθει λιγο το φορεματακι-νυχτικο και να δω λιγο από κατω…τι να δω ο κακομοιρης, τελως παντων της λεω για ξανακανε αυτό παλι με το κασετοφωνακι γιατι  θελω να σε δω καλυτερα. Δεν επιασε το υπονοουμενο αλλα δεν πειραζει, καλη της ωρα. Της λεω εξ αρχης ότι εμενα δεν με ενδιαφερει το μασαζ καθολου και καλο θα ηταν να αρχισουμε ο,τι είναι να αρχισουμε από τωρα γιατι μιας και παντρεμενος πρεπει να παω σπιτι να μαγειρεψω την μαγειριτσα για το Πασχα. Μου λεει ότι πρεπει να χαλαρωσω πρωτα και να την αφησω να ολοκληρωσει την συνεδρεια. Ενταξει, αρχισε η συνεδρεια και μετα από 10 λεπτα κηρυγμα (παραλιες-αμμους-γοργονες-φυλλα-αεριδες νοτιαδες και βοριαδες  και λοιπες μαλακιες)της ειπα δεν κανουμε ένα διαλλειματακι  και να το γυρισουμε το τιμονι αλλιως προς την ανασκελη συνεδρεια?. Λοιπον μαγκες, για να μην σας κουραζω…
Φιλι-ΟΧΙ
Πιπα-Αερατη με μπολικο βορια και όχι γοργονας(ουτε στο αμαξι δεν μου εχουν κανει τετοια πιπα) Ξερετε τωρα, μπαινει στο στομα της αλλα δεν το καταλαβαινεις γιατι δεν ακουμπαει πουθενα.
Νινακι-από ότι ειδα για λιγο είναι ξυρισμενο-μπορει και να κανω και λαθος.
Κοκκινο στριγκακι-μην το ξεχασω…
Χυσιμο στα σεντονια για να μην το ακουμπησει και παθει τιποτα ανεμογκαστρια και τρεχει μετα…και αυτό ηταν η συνεδρεια της γοργονας…Κοστος 40ε (δε γαμιεται-ένα μελανι εκτυπωτη την σημερον ημερα είναι).
Δεν κανω σχολιασμο για το αν περασα καλα η όχι, αυτό μπορει και  ο πιο νεουρας να το καταλαβει αμεσως. Ισως για αλλους να είναι ομορφη η ακομα και υπεροχη η συνεδρεια…Το εχω πει και παλαιοτερα – μπορει εγω να μην την εκανα τουρμπο και να μην ηταν αυτό που περιμενα. Αλλωστε εχει συμβει και στο παρελθον σε πολλους φιλους-κασκαντερ από εδώ. Εχει συμβει και θα συμβει (με τα μυαλα που κουβαλαω ο μαλακας) ξανα.!!!

ΥΓ  Σημαντικο συλλεκτικο κομματι τελειως καλτ-η επαγγελματκη της καρτουλα !!!

Και παλι λεω σε ολους μας να ειμαστε καλα να γαμαμε , να δοκιμαζουμε τα παντα όλα!!!
Καλημερα σε ολους !!!

Με αγαπη Zadren!!! ;)
ΧαΧαΧα!!!Μπράβο ρε φίλε!
 

Busyman

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2014
Μηνύματα
54
Like
16
Πόντοι
0
ΧαΧαΧα!!!Μπράβο ρε φίλε!

Πέρασμα το καλοκάιρι με την εν λόγω κυρία. Δεν έχω να προσθέσω τίποτα περισσότερο από αυτά που έχουν ήδη αναφερθεί. Οι περιγραφές που έχουν δοθεί είναι ακριβέστατες. Το μόνο που θα συμπληρώσω είναι ότι έλαβα προσφορά στο κινητό μου με μύνημα από αυτή, όπου προσφέρθηκε να με εξυπηρετήσει στην με μία φίλη της νεράιδα (ετσι έγραφε και μην γελάτε) στην ίδια τιμή.!!!! ακόμα γελάω :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
Πέρασμα το καλοκάιρι με την εν λόγω κυρία. Δεν έχω να προσθέσω τίποτα περισσότερο από αυτά που έχουν ήδη αναφερθεί. Οι περιγραφές που έχουν δοθεί είναι ακριβέστατες. Το μόνο που θα συμπληρώσω είναι ότι έλαβα προσφορά στο κινητό μου με μύνημα από αυτή, όπου προσφέρθηκε να με εξυπηρετήσει στην με μία φίλη της νεράιδα (ετσι έγραφε και μην γελάτε) στην ίδια τιμή.!!!! ακόμα γελάω :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
για τη χοντρη τη χρυσαυγη λες;
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36
Πέρασμα το καλοκάιρι με την εν λόγω κυρία. Δεν έχω να προσθέσω τίποτα περισσότερο από αυτά που έχουν ήδη αναφερθεί. Οι περιγραφές που έχουν δοθεί είναι ακριβέστατες. Το μόνο που θα συμπληρώσω είναι ότι έλαβα προσφορά στο κινητό μου με μύνημα από αυτή, όπου προσφέρθηκε να με εξυπηρετήσει στην με μία φίλη της νεράιδα (ετσι έγραφε και μην γελάτε) στην ίδια τιμή.!!!! ακόμα γελάω :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
:2funny:να φανταστείς η άλλη νεράϊδα είναι περισσότερο παχιά με 6ρι στήθος.... :2funny:
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36
Τελικά, με όσα διαβάζω εδώ μέσα, ένα έχω καταλάβει. Ποτέ των ποτών, από τη δύση να σηκωθεί ο ήλιος, δεν υπάρχει περίπτωση το πάνω αντρικό κεφάλι να είναι ισχυρότερο από το κάτω...
Τι σκατά έχουμε εκεί μέσα ποτέ δεν θα το καταλάβω....
:2funny: :thumbsup:
 

MpourdeliarisMitsos

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2014
Μηνύματα
204
Like
0
Πόντοι
1
Θυμίζω κάποιες ακόμη κριτικές για το Δρακουμέλ από Sfakiot & rogue . Και για το διπλό με τη νεραϊδα
:kneel:  :kneel:  :kneel:

Συναντηση με Δρακουλα ακα Χρυσαυγη (αν πατε μερικες σελιδες πισω θα καταλαβετε περι ποιας το αναγνωσμα)

Βρεθηκαμε στον Πριαμο. Πρεπει να εχει πεσει αναδουλεια πολυ. Την πηρα τηλεφωνο και μου ελεγε να βρεθουμε μετα απο 4 ωρες γιατι ειχε δουλειες. Μολις της ειπα πως δεν μπορουσα και ας το καναμε αλλη ημερα τις ξεχασε και ετσι κλεισαμε ραντεβου στον Πριαμο. Ηρθε σχετικα στην ωρα της, 10 λεπτακια καθυστερηση αλλα μαλλον οφειλετο στην κινηση.
Πρωτη εντυπωση μου φανηκε κοντη. Δεν ξερω γιατι την περιμενα ψηλη αλλα αυτη ειναι γυρω στο 1,65 το παρα πολυ. Πατημενα τα 40 σιγουρα, με μεγαλα βυζια και μεγαλο κωλο, φωνη που νιαουριζε, κατι που δεν μου αρεσει, αλλα ειναι το στυλ της. Εφερε και το κασετοφωνακι για το οποιο ειχε μιλησει ο Γκουρου. Απο την αρχη εψαξε "αισθησιακή" ταινια στα καναλια της τηλεορασης και αφου ξαπλωσα αρχισε το παραμυθι που λεει για την παραλια και την γοργονα... Υποτιθεται πως το μασαζ της ειναι ρεικι αλλα δεν. Βεβαια εχει αλλα καλα, σε χαιδευει παντου με αποτελεσμα να σε εχει καυλωμενο την περισσοτερη ωρα της συνεδριας. Καποια στιγμη κι ενω πλεον καταλαβαινα πωε θα ερχονταν η ωρα να γυρισω μπρουμητα την εννιωσα να μου χαιδευει και μετα να μου γλυφει τον κωλο! Δεν ειχα ζητησει τιποτα απλα εγινε... Τελος παντων μετα γυρισα ανασκελα με τον πουτσο ορθιο. Αρχισε αμεσως να τον χαιδευει και να τον γλυφει. Ειχα καυλωσει και την τραβηξα προς εμενα για ενα γλωσσοφιλο  αλλα δεν ηθελε. Αντιθετα γυρισε σε σταση 69 και μου τον εγλυψε παλι. Εγω δεν εφτανα να την γλυψω, κωλοδακτυλο δεν με αφησε γιατι δεν της αρεσε αλλα της γαμησα το μουνακι με τα δαχτυλα μου. Καποια στιγμη τον εβγαλε απο το στομα και αρχισε να μου το παιζει κι ετσι την εχυσα στο στηθος.

Γενικα η εμπειρια ειναι μαλλον cult και θα ελεγα για ειδικα γουστα με μπαμπασικα "κοριτσακια" μιας καποιας ηλικειας. Δεν σου μενει αξεχαστη η εμπειρια λογω απολαυσης ή καβλας αλλα λογω ιδαιτερότητος. Θα δοκιμασω αλλη μια φορα το διπλό, και με την φιλη της και μετα μαλλον δεν. Βεβαια το κατω κεφαλι σκεφτεται λιγο διαφορετικα και ισως με οδηγησει παλι σε περιεργες ατραπους αλλα θα δουμε.

Till next time...

και μετά πήρε το duo

Καλημερα συναγωνιστες

Λοιπόν είμαι μερακλής ή ανώμαλος. Δεύτερη συνεδρία με δράκουλα Χρυσαυγή, αυτή την φορά για να δοκιμάσω το τετράχερο μασάζ…
Ραντεβού σε ξενοδοχείο στο κέντρο. Μου λέει θα έρθει πρώτα αυτή και μετά από δέκα λεπτά η φιλη της. Για να ταιριάζει με το παραμύθι σκεφτομαι από μεσα μου.

Τελος παντων αρχιζουμε με την ιδια ακριβως διήγηση και μετα από κανενα τεταρτο χτυπαει η πορτα. Εγω ειμαι μπρουμητα και δεν βλεπω, ευτυχως, και μπαινει η «νεραιδα» νουμερο δυο. Γδυνεται και αρχιζει και αυτή τα χαδια σε ολο το κορμι. Χωρις να ξερει και αυτή καλο μασαζ, τουλαχιστον κανει λιγο καλυτερο από την Χρυσαυγη.

Καποια στιγμη μου λενε να γυρισω. Τι το ηθελα! Η δευτερη νεαριδα είναι εξ ισου ή και πιο κοντη από την Χρυσαυγη, με μεγαλο βυζι αλλα και μεγαλη κοιλια. Γυρω στα 45+, μετριοτατη φατσα αλλα μαλλον πιο πολύ ορεξη για σεξ.

Ευτυχως που με ειχαν καραχαιδεψει από πριν και ημουν ορθος κι ετοιμος γι αγωνα γιατι αλλιως δεν θα γινοταν τιποτε αφου ειχα δει το φως το αληθινο. Με εγλυψαν και οι δυο, προς απογοητευση μου δεν επαιξαν μεταξυ του και στο τελος με καβαλησε η Χρυσαυγη ενώ η νεραιδα Β μου χαιδευε τα αρχιδια.
Παρολα το 50 ετη που κουβαλω στην πλατη καταφερα και κρατησα και στύση και τελειωσα. Ομολογω πως ειχα κλειστα τα ματια…

Τελικο συμπερασμα: Το δις εξαμαρτείν ουκ ανδρος σοφου. 

και ο συναγωνιστής rogue
Συνάντηση με Χρυσαυγη.

Τηλέφωνο κατά τις 12 το μεσημέρι και μετά την απαραίτητη "ανακρισούλα" (πως με βρήκες κλπ) ραντεβού κάποιες ώρες αργότερα σε ξενοδοχείο στο κέντρο.

Από την σελίδα της στο FB ήξερα περίπου τι θα έρθει αλλά οι περιγραφές των φίλων εδώ με είχαν προϊδεάσει για το χειρότερο "μνημόνιο". 2funny

Σκάω μύτη στο χοτέλι παίρνω δωμάτιο ενημερώνω την κορασίδα κανω το μπανάκι μου και αναμένω.

Πρώτη εντύπωση, μέτρια. Σίγουρα πάντως (και για τα γούστα μου) δεν είναι και δράκουλας. Έχω γνωρίσει και σίγουρα έχω  fuck1 (αν θυμάμαι καλά γιατί είμαι λίγο επιρρεπής στο ποτό  Vomit) πολύ χειρότερα. Headbaning! Σχετικά κοντή, ξανθιά, μπαμπάτσικη με βυζάρες και πολύ ευγενική.

Κουβαλάει και αυτό το κασετόφωνο (το οποίο by the way τραβάει και κάποια κολλήματα κατά τη διάρκεια της "συνεδρίας").  2funny Έψαξε μόνη της και χωρίς πολλά πολλά για τσόντα στην τηλεόραση δίνοντας το στίγμα της.

Στα του μασάζ. Λέει ότι είναι μάστερ ρεΐκι αλλά διατηρώ σοβαρές επιφυλάξεις  2funny. Όχι ότι εγώ είμαι μάστερ για να κρίνω αλλά κρίνοντας από αυτό που κάνει θα μπορούσα στην τελική και να είμαι και να μην το γνωρίζω. Dancing Smiley

Χαϊδολογήματα και τζουτζουμουτζουνιές (άγνωστη λέξη) για την θάλασσα και τα ψαρικά της. uglystupid: Uglystupid

Θετικό όμως ότι σε χαϊδεύει παντού και σε κρατάει σε "εγρήγορση". Μετά από περίπου 30-35 λεπτά (ίσως και λίγο παραπάνω) αερομασάζ και πασαλείμματος με αιθέρια έλαια με γύρισε από μπροστά όπου βλέποντας ότι  Erection ξεκινάει τρομπόνι γυρνώντας σε στάση 69 επιθυμώντας εμφανώς να ασχοληθώ με τη φραουλίτσα της  2funny.

Ασχολήθηκα και εγώ ο κακομοίρης μιας και η πίπα της ήταν κομματάκι αέρας. Η χαλάρωση όμως μετά από 8ωρο στο γραφείο και οι βυζάρες με είχαν καβλώσει και αποφάσισα να πάω all the way το κασκαντερηλίκι.

Την γυρνάω και της λέω ότι είναι ώρα να της στίψω την φράουλα  2funny και μου απαντάει μόνο αν έχεις προφυλακτικό. Δεν μου άρεσε αυτό για να είμαι ειλικρινής (δεν είναι δυνατόν να έρχεσαι κυρά μου χωρίς πυρομαχικά) αλλά έκανα την καρδιά μου πέτρα και έβγαλα ένα από την τσάντα μου 2funny.

Στα του "αγώνα". Προφανής η προσπάθεια να αποφύγει την βαθιά διείσδυση σπρώχνοντας με τα πόδια της αλλά δεν τα κατάφερε. Κραυγές αρκετές και μικρή εναλλαγή στάσεων. Κατάθεση, προς απογοήτευση της νομίζω, στις βυζάρες της που είναι και το πιο δυνατό της σημείο.

Overall...

Μασάζ, εντάξει όλοι ξέρουμε ότι δεν την καλούμε για το μασάζ. Μην δουλευόμαστε και μεταξύ μας.

Λοιπά, μέτρια αλλά πρόθυμη αερόπιπα, καθαρή και αν μπορέσει θα αποφύγει το σεξ.

Πάντα όμως ευγενική ακόμα και αν κάνει κάτι που δεν θέλει.

Προτείνεται όπως είπαν οι προηγούμενοι για την καλτίλα και μόνο.

Κόστος 45€.

Πάντως ψήνομαι κι εγώ να την συναντήσω.  :2funny:  :2funny:
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36
Θυμίζω κάποιες ακόμη κριτικές για το Δρακουμέλ από Sfakiot & rogue . Και για το διπλό με τη νεραϊδα
:kneel:  :kneel:  :kneel:

και μετά πήρε το duo

και ο συναγωνιστής rogue
Πάντως ψήνομαι κι εγώ να την συναντήσω.  :2funny:   :2funny:
..."αξέχαστη" εμπειρία.... :2funny: :2funny:
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.265
Κριτικές
4
Like
1.970
Πόντοι
266
...Δοκιμή σήμερα...
Βουλγάρα, 30άρα, Ναταλία. Μαύρα μαλλιά, πράσινα όμορφα μάτια, ωραίο κορμί...πραγματικά καλό μουνί...στα του αγώνα λίγο τυπική, όχι φιλιά στο στόμα, όλα με προφυλακτικό. Βυζί 3άρι...καλούτσικη πίπα, καλό στήσιμο στα 4,
ευχαριστήθηκα γλυφομούνι και γλύψιμο ποδιών που τα είχε περιποιημένα. Κόστος 50 ευρώ κάπου στο Ν. Κόσμο...για μασάζ ούτε κουβέντα...
 

MpourdeliarisMitsos

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2014
Μηνύματα
204
Like
0
Πόντοι
1
...Δοκιμή σήμερα...
Βουλγάρα, 30άρα, Ναταλία. Μαύρα μαλλιά, πράσινα όμορφα μάτια, ωραίο κορμί...πραγματικά καλό μουνί...στα του αγώνα λίγο τυπική, όχι φιλιά στο στόμα, όλα με προφυλακτικό. Βυζί 3άρι...καλούτσικη πίπα, καλό στήσιμο στα 4,
ευχαριστήθηκα γλυφομούνι και γλύψιμο ποδιών που τα είχε περιποιημένα. Κόστος 50 ευρώ κάπου στο Ν. Κόσμο...για μασάζ ούτε κουβέντα...


αυτή είναι η αγγελία ?
 

roninanka

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2010
Μηνύματα
70
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
0
...Δοκιμή σήμερα...
Βουλγάρα, 30άρα, Ναταλία. Μαύρα μαλλιά, πράσινα όμορφα μάτια, ωραίο κορμί...πραγματικά καλό μουνί...στα του αγώνα λίγο τυπική, όχι φιλιά στο στόμα, όλα με προφυλακτικό. Βυζί 3άρι...καλούτσικη πίπα, καλό στήσιμο στα 4,
ευχαριστήθηκα γλυφομούνι και γλύψιμο ποδιών που τα είχε περιποιημένα. Κόστος 50 ευρώ κάπου στο Ν. Κόσμο...για μασάζ ούτε κουβέντα...

Άντε να κινηθεί κάτι.
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
...Δοκιμή σήμερα...
Βουλγάρα, 30άρα, Ναταλία. Μαύρα μαλλιά, πράσινα όμορφα μάτια, ωραίο κορμί...πραγματικά καλό μουνί...στα του αγώνα λίγο τυπική, όχι φιλιά στο στόμα, όλα με προφυλακτικό. Βυζί 3άρι...καλούτσικη πίπα, καλό στήσιμο στα 4,
ευχαριστήθηκα γλυφομούνι και γλύψιμο ποδιών που τα είχε περιποιημένα. Κόστος 50 ευρώ κάπου στο Ν. Κόσμο...για μασάζ ούτε κουβέντα...


α μου το χαλας
εγω θελω κ καλο μασαζ ;)
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.265
Κριτικές
4
Like
1.970
Πόντοι
266
α μου το χαλας
εγω θελω κ καλο μασαζ ;)

...δεν ζήτησα, φίλε...μπορεί και να κάνει...άλλωστε δεν είναι πρωτάρα...λογικά πρέπει ναχει δουλέψει ή σε μασατζίδικο ή σε studio...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom