Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.447
Κριτικές
17
Like
2.537
Πόντοι
2.756
ποια?? μαλλον για αλλη μιλανε, οχι για την δικη σου εμπειρια, φιλε...
δεν πιστευω τα παιδια να ηξεραν και να μην το εβγαζαν... για αλλη λενε...διαβασε παραπανω :hi:

α!!! μαλλον πρεπει να γινει update η σελιδα! :)
 

Συνημμένα

  • 233.jpg
    233.jpg
    189,7 KB · Εμφανίσεις: 33

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.447
Κριτικές
17
Like
2.537
Πόντοι
2.756
αλλα αν ειναι η δικη σου, γιατι μας τα βγαζεις σιγα σιγα? το πρωι δεν ελεγες τιποτα... ;)
 

ingr2

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2006
Μηνύματα
188
Like
0
Πόντοι
1
Επειδή βλέπω να υπάρχει κάποιο θέμα με τη Βίκυ, θα ήθελα να παραθέσω τη δική μου εμπειρία.
Είμαι λάτρης του καλού μασάζ, και σήμερα δεν υπάρχουν πολλές κοπέλες που να το κατέχουν.
Τώρα αν υπάρξει και κάτι επιπλέον δεν θα πω όχι. Αλλά το καλό μασάζ είναι βασικό.
Στην πραγματικότητα, νεαρή κοπέλα που να το κατέχει και να το κάνει, μόνο τη Φαίδρα ξέρω.
Η Βίκυ λοιπόν είναι γεματούλα (τα έχει τα κιλάκια της), όχι όμως κάτι το αποκρουστικό ή αντιαισθητικό.
Δεν κάνει πασαλίματα, γνωρίζει πολύ καλά μασάζ (το ξέρω γιατί μασάζ γνωρίζω και κάνω κι εγώ), ακούει το σώμα σου και βάζει την κατάλληλη δύναμη στα κατάλληλα σημεία.
Στο τέλος και χωρίς να το ζητήσω με κέρασε μαεστρικό φραπεδάκι. Πραγματικά ήθελα να κοιμηθώ.
Την συνάντησα 2-3 φορές πριν το καλοκαίρι που είχα ανάγκη από καλό τρίψιμο. Έμεινα πολύ ευχαριστημένος όλες τις φορές.
Τώρα, αν περιμένετε να σκάσει η Μέγκαν Φοξ, να σας κοιτάει λάγνα, να σας μιλάει καυλωτικά, να σας κάνει το καλύτερο μασαζάκι ever,
να σας πιπώσει και να σας παρακαλάει να τη πηδήξετε, μαλλόν πρέπει να πάτε αλλού.
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36
ποια?? μαλλον για αλλη μιλανε, οχι για την δικη σου εμπειρια, φιλε...
δεν πιστευω τα παιδια να ηξεραν και να μην το εβγαζαν... για αλλη λενε...διαβασε παραπανω :hi:

α!!! μαλλον πρεπει να γινει update η σελιδα! :)
έτσι είναι για άλλη λέμε
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36
λοιπον...το 90%των μασεζ,κατοικον,ηταν,η θα γινουν βιζιτες.το μασαζ ειναι προσχημα,για πολλους και διαφορους λογους,που δεν μας ενδιαφερουν.απλα ακολουθουν,ακομα,την τακτικη,που ειχαν τα καταστηματα,πριν καποια χρονια.που λεγανε,με την πρωτη φορα,οχι,αλλα την 2η, η την 3η φορα που θα ερθεις, ισως.και αυτο εξιταρει την φαντασια,και ετσι κανανε μια καλη μπαζα,χωρις να ακουμπησεις ουτε το μικρο δακτυλακι.
:thumbsup:
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
Επειδή βλέπω να υπάρχει κάποιο θέμα με τη Βίκυ, θα ήθελα να παραθέσω τη δική μου εμπειρία.
Είμαι λάτρης του καλού μασάζ, και σήμερα δεν υπάρχουν πολλές κοπέλες που να το κατέχουν.
Τώρα αν υπάρξει και κάτι επιπλέον δεν θα πω όχι. Αλλά το καλό μασάζ είναι βασικό.
Στην πραγματικότητα, νεαρή κοπέλα που να το κατέχει και να το κάνει, μόνο τη Φαίδρα ξέρω.
Η Βίκυ λοιπόν είναι γεματούλα (τα έχει τα κιλάκια της), όχι όμως κάτι το αποκρουστικό ή αντιαισθητικό.
Δεν κάνει πασαλίματα, γνωρίζει πολύ καλά μασάζ (το ξέρω γιατί μασάζ γνωρίζω και κάνω κι εγώ), ακούει το σώμα σου και βάζει την κατάλληλη δύναμη στα κατάλληλα σημεία.
Στο τέλος και χωρίς να το ζητήσω με κέρασε μαεστρικό φραπεδάκι. Πραγματικά ήθελα να κοιμηθώ.
Την συνάντησα 2-3 φορές πριν το καλοκαίρι που είχα ανάγκη από καλό τρίψιμο. Έμεινα πολύ ευχαριστημένος όλες τις φορές.
Τώρα, αν περιμένετε να σκάσει η Μέγκαν Φοξ, να σας κοιτάει λάγνα, να σας μιλάει καυλωτικά, να σας κάνει το καλύτερο μασαζάκι ever,
να σας πιπώσει και να σας παρακαλάει να τη πηδήξετε, μαλλόν πρέπει να πάτε αλλού.

Εκλεισα με βικυ σε μια ωρα
αυριο θα ενημερωσω την κοινοτητα :hi:
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Κάποιος φίλος που ρώτησε για Βίκη,  ναι κάνει καλό μασάζ και καλό φραπέ. Αν δεν βαριέσαι και ψάξεις καμμιά 30αρια σελίδες παραπίσω θα βρεις καλές αναφορές και από άλλα μέλη.

Για να λέμε και του στραβού(του μαλάκα) το δίκιο, το link της αγγελίας που έβαλε πριν ο djonotan, αν κρίνω από το τηλέφωνο, είναι της Βίκης. Αλλά είναι παλιό, από την εποχή που δούλευε σε γνωστή εταιρεία που προσφέρει μασαζ κατ'οίκον.
Από τότε που έγινε ανεξάρτητη, οι τιμές μειώθηκαν.

Αλλά ρε συ djonotan, γράφεις ότι πήγες με την Ναταλία. Όσοι έχουν πάει έδωσαν το πολύ μέχρι 50€ και πήραν φραπεδάκι στο τέλος.
Εσύ πως κατάφερες να δώσεις 60€ χωρίς να γίνει "κάτι πονηρό";;
Μετά φταίμε εμείς που σε λέμε μαλάκα;
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Εκλεισα με βικυ σε μια ωρα
αυριο θα ενημερωσω την κοινοτητα :hi:
Είτε είσαι πολύ τυχερός, ή έχει αναδουλειές το Βικάκι. Όποτε έπαιρνα εγώ τηλέφωνο το ραντεβού κλεινόταν για την επόμενη μέρα
 

placebo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2008
Μηνύματα
398
Κριτικές
1
Like
1.667
Πόντοι
201
Τελικά είναι λυπηρό με τόσα εκατομμυρια κατοίκους στην Αθήνα να ασχολούμαστε μόνο με δύο άσχημες...μασατζούδες.
Αλλες δεν υπάρχουν ρε γαμώτο??
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom