Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 60 άτομα (5 μέλη και 55 επισκέπτες)

sfakiot

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2014
Μηνύματα
663
Κριτικές
1
Like
353
Πόντοι
26
ευχαριστώ για το καλωσόρισμα και κάποια στιγμή θα έπρεπε νομίζω να γνωριστούμε να τα πούμε και από κοντά ,πιστεύω θα είχε γέλιο η παρέα, βέβαια είναι δύσκολο λογω χρόνου αλλά όχι ακατόρθωτο, εγώ παθολόγος είμαι ,αχρείαστος να είμαι αλλά ότι θέλετε να ρωτήσετε ελεύθερα στο pm ,στο mail ή τηλ .

Καλως ηρθες γιατρε!
 

jonotan3

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
228
Like
16
Πόντοι
1
ρε παιδια η ναταλια κ η στεφανια ειναι οι πιο τιμιες αυτη τη στιγμη στην αγορα.σου λενε με 35 ευρω θα σου κανω το καλυτερο μασαζ και θα στον παιξω.τωρα αν εσυ δεν θες μην παρεις.
καλησπερα. καμια πληροφορια
 

petroulas

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2011
Μηνύματα
168
Κριτικές
2
Like
52
Πόντοι
1
ρε παιδια η ναταλια κ η στεφανια ειναι οι πιο τιμιες αυτη τη στιγμη στην αγορα.σου λενε με 35 ευρω θα σου κανω το καλυτερο μασαζ και θα στον παιξω.τωρα αν εσυ δεν θες μην παρεις.
θυμισε μου ποια ειναι η ναταλια
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612

γιγαντα ivan
Ποια ειναι καλητερη
βικυ η ναταλια?
Thanks
 

massazakias

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2015
Μηνύματα
32
Like
0
Πόντοι
0
καλημερα σε ολους.... εχει συμβει σε καποιον να του ζητηθει να κανει μασσαζ με μαγιω και ειδικα μηπως εχει δεχθει??μου το ζητησε μια και φυσικα την εδιωξα της πληρωσα βεβαια ενα ταχι..  το γραφουν στα σαιτ οι περισσοτεροι αλλα ποτε μεχρι τωρα δεν μου το ζητησαν  ,μηπως αρχιζουν να το πεζουν επιστημονισες οι λαδοκορες?
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
καλημερα σε ολους.... εχει συμβει σε καποιον να του ζητηθει να κανει μασσαζ με μαγιω και ειδικα μηπως εχει δεχθει??μου το ζητησε μια και φυσικα την εδιωξα της πληρωσα βεβαια ενα ταχι..  το γραφουν στα σαιτ οι περισσοτεροι αλλα ποτε μεχρι τωρα δεν μου το ζητησαν  ,μηπως αρχιζουν να το πεζουν επιστημονισες οι λαδοκορες?

Σε κυριλε μασαζ το χω ακουσει
αλλα κ τωρα στο outcall? >:(
 

Steven_1

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.659
Κριτικές
3
Like
19
Πόντοι
16
καλημερα σε ολους.... εχει συμβει σε καποιον να του ζητηθει να κανει μασσαζ με μαγιω και ειδικα μηπως εχει δεχθει??μου το ζητησε μια και φυσικα την εδιωξα της πληρωσα βεβαια ενα ταχι..  το γραφουν στα σαιτ οι περισσοτεροι αλλα ποτε μεχρι τωρα δεν μου το ζητησαν  ,μηπως αρχιζουν να το πεζουν επιστημονισες οι λαδοκορες?

Την καλυτερη δουλεια εκανες. Μακρια
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
γιγαντα ivan
Ποια ειναι καλητερη
βικυ η ναταλια?
Thanks

μόνο Βίκυ έχω δοκιμάσει, οπότε για την άλλη δεν ξέρω

πήγαινε πρώτα Βίκυ και αν δεν μείνεις ευχαριστημένος μου λες ;)

 

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.938
Κριτικές
8
Like
2.981
Πόντοι
506
εχει δοκιμασει κανεις τωρα προσφατα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom