Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 52 άτομα (4 μέλη και 48 επισκέπτες)

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Καλημερα σε ολους εδω θα ηθελα να προσεξετε αυτα που θα προσπαθησω να σας το περασω ετσι οπως το βλεπω εγω χωρις καμια παρεξηγηση. ευχαριστω. Καθε ανθρωπος εχει την ομορφια του τα προσοντα που του εχει δωσει η μητερα και ο πατερας την γνωση που αποκταει με την θελειση του τις πραξεις που αποφασιζει ο ιδιος να τις κανει. Και πολλεσ φορεσ η αναγες η περιπτωσεισ και η καταστασεισ μας οδυγουν οστε να ξεπερναμε τον εαυτο μας. Εδω και πολυ καιρο παρακολουθω το θαψημο τις καθε κοπελας και ειναι αδικο. Την Κατερινα, την  Βικυ-Στεφανια, την Ολγα, την Ελπιδα, την Ναταλια. Η καθε κοπελα εχει τα δικα τις προβληματα της καθημερινοτητας για αυτο και δουλευει σε αυτο το τομεα.
Εσει ομως θα πρεπε να σεβεστε αυτες τις κοπελες που σας εκξυπηρετουν η καθε μια με το δικο τις τροπο και οχι να τις κατσαδιαζετε γιατι κακα τα ψεματα ολες ερχονται περιποιημενες και χαμογελαστες και οτι ωρα ζητατε εσεις για να περασετε εσεις καλα να νιωθετε μια ζεστη θετικη ενεργια και ευχαριστηση απο χαλαρωση. Και μετα απο την καλοπεραση ο  καθενας απο εσας βγαινει εδω και τα λεει ολα τι εκανε την δεν εκανε τι φοραει τι βγαζει τι δεν βγαζει. Εχετε σκεφτει οτι αυτα ειναι πρωσοπικα πραγματα μεταξη της κοπελας και τον πελατι. Ο καθενα θα περει να σεβετε αυτες τις στηγμες. Μονο αν το εχει ζητησει η ιδια κοπελα να γραψετε κατι τοτε οκ. Αλλα χωρις λογο δεν κατσαδιαζουμε κανεναν. Τιποτα κακο δεν σας κανει καμια απο εδω μονο καλο και με το παραπανω.
Καλα να εισαστε και να περνατε παντα καλα και θετικα. Ευχαριστω.  Τα σεβη μου σε σας.
Εσυ ποιά από όλες αυτές που αναφέρεις είσαι; Ή μήπως σε βάλανε για δικηγόρο τους;
Αν κάποια εχει πρόβλημα να βγει και να μιλήσει η ίδια.
Εξάλλου αν δεν γουστάρουν αυτό που κάνουν μπορούν πολύ απλά να σταματήσουν και να βρουν ένα άλλο επάγγελμα. Στο εργοστάσιο που δουλεύω ζητάνε καθαρίστριες. 8ωρη εργασία με ένσημα και μισθό 400€ καθαρά.
Κάνε την διαίρεση και βρες πόσο είναι το ωρομίσθιο. 2€ την ώρα. Όχι 50€ ή 60€ που παίρνετε εσείς για 45 λεπτά της ώρας. Και μην νομίζεις ότι εκεί δεν θα έχεις κριτική για την δουλειά που θα κάνεις. Για τόλμα να μην κάνεις κάτι σωστά, θα ακούσεις τα εξ'αμάξης από τον προσωπάρχη. Ναι θα ακούσεις κριτική για μια δουλειά που θα σου αποφέρει 2€ την ώρα.
Πόσο μάλλον όταν ο άλλος σε πληρώνει 50€ δηλαδή 2 ή ακόμα και 3 μεροκάματα και δεν σέβεσαι τα λεφτά του. Επομένως καλά κάνει ο κάθε πελάτης που θα βγει να σε κριτικάρει και να σε κράξει ή να σε επαινέσει(ανάλογα την περίπτωση) ώστε να προστατεύσει τους άλλους από την ίδια παγίδα. Αυτό λέγεται φιλότιμο ωστόσο δεν ξέρω αν καταλαβαίνεις την έννοια αυτής της λέξης γιατί μπορεί να μην υπάρχει καν στο λεξιλόγιο της χώρας σου

Εδω θα θάβουμε όσο γουστάρουμε και αν δεν σας αρέσει υπάρχει και η προοπτική αλλαγής καριέρας. Αν ενδιαφέρεσαι για καθαρίστρια στείλε μου πμ. Αλλά σιγά να μην θες. Έχετε μάθει όλες οι μπαζόλες να κουνάτε έναν πούτσο για 10 λεπτά και να κονομάτε.

Καλά κάνετε, αλλα μην το παίζετε και θιγμένες όταν σας κράζουν διότι όταν κάποιος πληρώνει ένα σκασμό λεφτά απαιτεί και το καλύτερο. Όταν δεν το έχει θα παραπονεθεί.

ΥΓ: όταν πρωτογράφτηκες μου έστειλες π.μ. με καμμιά 10αριά ερωτηματικά. Ήθελες κάτι να μου πεις;
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
Εσυ ποιά από όλες αυτές που αναφέρεις είσαι; Ή μήπως σε βάλανε για δικηγόρο τους;
Αν κάποια εχει πρόβλημα να βγει και να μιλήσει η ίδια.
Εξάλλου αν δεν γουστάρουν αυτό που κάνουν μπορούν πολύ απλά να σταματήσουν και να βρουν ένα άλλο επάγγελμα. Στο εργοστάσιο που δουλεύω ζητάνε καθαρίστριες. 8ωρη εργασία με ένσημα και μισθό 400€ καθαρά.
Κάνε την διαίρεση και βρες πόσο είναι το ωρομίσθιο. 2€ την ώρα. Όχι 50€ ή 60€ που παίρνετε εσείς για 45 λεπτά της ώρας. Και μην νομίζεις ότι εκεί δεν θα έχεις κριτική για την δουλειά που θα κάνεις. Για τόλμα να μην κάνεις κάτι σωστά, θα ακούσεις τα εξ'αμάξης από τον προσωπάρχη. Ναι θα ακούσεις κριτική για μια δουλειά που θα σου αποφέρει 2€ την ώρα.
Πόσο μάλλον όταν ο άλλος σε πληρώνει 50€ δηλαδή 2 ή ακόμα και 3 μεροκάματα και δεν σέβεσαι τα λεφτά του. Επομένως καλά κάνει ο κάθε πελάτης που θα βγει να σε κριτικάρει και να σε κράξει ή να σε επαινέσει(ανάλογα την περίπτωση) ώστε να προστατεύσει τους άλλους από την ίδια παγίδα. Αυτό λέγεται φιλότιμο ωστόσο δεν ξέρω αν καταλαβαίνεις την έννοια αυτής της λέξης γιατί μπορεί να μην υπάρχει καν στο λεξιλόγιο της χώρας σου

Εδω θα θάβουμε όσο γουστάρουμε και αν δεν σας αρέσει υπάρχει και η προοπτική αλλαγής καριέρας. Αν ενδιαφέρεσαι για καθαρίστρια στείλε μου πμ. Αλλά σιγά να μην θες. Έχετε μάθει όλες οι μπαζόλες να κουνάτε έναν πούτσο για 10 λεπτά και να κονομάτε.

Καλά κάνετε, αλλα μην το παίζετε και θιγμένες όταν σας κράζουν διότι όταν κάποιος πληρώνει ένα σκασμό λεφτά απαιτεί και το καλύτερο. Όταν δεν το έχει θα παραπονεθεί.

ΥΓ: όταν πρωτογράφτηκες μου έστειλες π.μ. με καμμιά 10αριά ερωτηματικά. Ήθελες κάτι να μου πεις;


:thumbsup: :thumbsup:
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.115
Κριτικές
8
Like
3.025
Πόντοι
736
Εσυ ποιά από όλες αυτές που αναφέρεις είσαι; Ή μήπως σε βάλανε για δικηγόρο τους;
Αν κάποια εχει πρόβλημα να βγει και να μιλήσει η ίδια.
Εξάλλου αν δεν γουστάρουν αυτό που κάνουν μπορούν πολύ απλά να σταματήσουν και να βρουν ένα άλλο επάγγελμα. Στο εργοστάσιο που δουλεύω ζητάνε καθαρίστριες. 8ωρη εργασία με ένσημα και μισθό 400€ καθαρά.
Κάνε την διαίρεση και βρες πόσο είναι το ωρομίσθιο. 2€ την ώρα. Όχι 50€ ή 60€ που παίρνετε εσείς για 45 λεπτά της ώρας. Και μην νομίζεις ότι εκεί δεν θα έχεις κριτική για την δουλειά που θα κάνεις. Για τόλμα να μην κάνεις κάτι σωστά, θα ακούσεις τα εξ'αμάξης από τον προσωπάρχη. Ναι θα ακούσεις κριτική για μια δουλειά που θα σου αποφέρει 2€ την ώρα.
Πόσο μάλλον όταν ο άλλος σε πληρώνει 50€ δηλαδή 2 ή ακόμα και 3 μεροκάματα και δεν σέβεσαι τα λεφτά του. Επομένως καλά κάνει ο κάθε πελάτης που θα βγει να σε κριτικάρει και να σε κράξει ή να σε επαινέσει(ανάλογα την περίπτωση) ώστε να προστατεύσει τους άλλους από την ίδια παγίδα. Αυτό λέγεται φιλότιμο ωστόσο δεν ξέρω αν καταλαβαίνεις την έννοια αυτής της λέξης γιατί μπορεί να μην υπάρχει καν στο λεξιλόγιο της χώρας σου

Εδω θα θάβουμε όσο γουστάρουμε και αν δεν σας αρέσει υπάρχει και η προοπτική αλλαγής καριέρας. Αν ενδιαφέρεσαι για καθαρίστρια στείλε μου πμ. Αλλά σιγά να μην θες. Έχετε μάθει όλες οι μπαζόλες να κουνάτε έναν πούτσο για 10 λεπτά και να κονομάτε.

Καλά κάνετε, αλλα μην το παίζετε και θιγμένες όταν σας κράζουν διότι όταν κάποιος πληρώνει ένα σκασμό λεφτά απαιτεί και το καλύτερο. Όταν δεν το έχει θα παραπονεθεί.

ΥΓ: όταν πρωτογράφτηκες μου έστειλες π.μ. με καμμιά 10αριά ερωτηματικά. Ήθελες κάτι να μου πεις;
Αρχηγος  :rockon: :rockon: συμφωνω και επαυξανω  :rockon: στις μερες μας πρεπει να υπαρχει σωστη κριση στο οτιδηποτε αλλιως δεν εχουμε καμια ελπιδα  ;)
 

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.268
Κριτικές
14
Like
321
Πόντοι
2.287
Καλησπέρα . Ευχαριστώ για τις οποίες απαντήσεις που είχα ρωτήσει πιο πριν . Σχετικά με το μασάζ.
Θα ήθελα να ξεκινήσω. Επειδή θελω προσωρινά και όχι πολύ ώρα δουλειάς. Θα ήθελα μέχρι 2-3 τη βδομάδα με σταθερά όπως το σκέφτηκα . Μασάζ και 200 περίπου για 1 ώρα .ευχαριστώ για τη φιλοξενία
Με αυτη δοκιμασε κανενας?
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.115
Κριτικές
8
Like
3.025
Πόντοι
736
Με αυτη δοκιμασε κανενας?
αν κρινω απο τα κουλα που μου ελεγε δε νομιζω  :2funny: ηθελε καμια 150αρα χωρις να ξερει μασαζ, μονο για καμια φραπεδια, αντε και καμια πιπα αν ειχε κεφια  :jerking: :2funny:
 

afentis the one

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2015
Μηνύματα
40
Like
4
Πόντοι
0
Με αυτη δοκιμασε κανενας?
Μάλλον είναι κάποιο ηλίθιο πού παίζει.Οτι ηθελε ζητούσε,μασάζ δέν ήξερε καί από συνενόηση τσιμέντο.Ελεγε μάλιστα ότι είχε συναντηθεί καί με συμφορουμίτες.Αν την συνάντησε κάποιος ας πεί εντυπώσεις καί σχόλια.
 

afentis the one

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2015
Μηνύματα
40
Like
4
Πόντοι
0
Καλημερα σε ολους εδω θα ηθελα να προσεξετε αυτα που θα προσπαθησω να σας το περασω ετσι οπως το βλεπω εγω χωρις καμια παρεξηγηση. ευχαριστω. Καθε ανθρωπος εχει την ομορφια του τα προσοντα που του εχει δωσει η μητερα και ο πατερας την γνωση που αποκταει με την θελειση του τις πραξεις που αποφασιζει ο ιδιος να τις κανει. Και πολλεσ φορεσ η αναγες η περιπτωσεισ και η καταστασεισ μας οδυγουν οστε να ξεπερναμε τον εαυτο μας. Εδω και πολυ καιρο παρακολουθω το θαψημο τις καθε κοπελας και ειναι αδικο. Την Κατερινα, την  Βικυ-Στεφανια, την Ολγα, την Ελπιδα, την Ναταλια. Η καθε κοπελα εχει τα δικα τις προβληματα της καθημερινοτητας για αυτο και δουλευει σε αυτο το τομεα.
Εσει ομως θα πρεπε να σεβεστε αυτες τις κοπελες που σας εκξυπηρετουν η καθε μια με το δικο τις τροπο και οχι να τις κατσαδιαζετε γιατι κακα τα ψεματα ολες ερχονται περιποιημενες και χαμογελαστες και οτι ωρα ζητατε εσεις για να περασετε εσεις καλα να νιωθετε μια ζεστη θετικη ενεργια και ευχαριστηση απο χαλαρωση. Και μετα απο την καλοπεραση ο  καθενας απο εσας βγαινει εδω και τα λεει ολα τι εκανε την δεν εκανε τι φοραει τι βγαζει τι δεν βγαζει. Εχετε σκεφτει οτι αυτα ειναι πρωσοπικα πραγματα μεταξη της κοπελας και τον πελατι. Ο καθενα θα περει να σεβετε αυτες τις στηγμες. Μονο αν το εχει ζητησει η ιδια κοπελα να γραψετε κατι τοτε οκ. Αλλα χωρις λογο δεν κατσαδιαζουμε κανεναν. Τιποτα κακο δεν σας κανει καμια απο εδω μονο καλο και με το παραπανω.
Καλα να εισαστε και να περνατε παντα καλα και θετικα. Ευχαριστω.  Τα σεβη μου σε σας.
Ο "σύλλογος παροχής υπηρεσιών μασάζ καί όχι μόνο" προσέλαβε δικηγόρο γιά προάσπιση της τιμής τών μελών του... :cheesy:
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Διάβασα κι εγω το κατεβατό αυτής της κοπέλλας,και τα διάφορα σχόλια........συμφωνώ ότι πρέπει να σεβονται τον πελάτη,συμφωνώ ότι πρέπει να είναι καθαρές και περιποιημένες,αλλά σε 2 σημεία εχω αντίρρηση......το οικονομικό μην το συζητάτε,συγκρίνετε ανόμοια πράγματα.Αυτή τη δουλειά δεν μπορεί να την κάνει ο καθένας,είναι πολύ σκληρή δουλειά,έχει και κινδύνους κάποιες φορές,εν πάσει περιπτώσει και εδώ λειτουργούν οι νόμοι τις αγοράς σχετικά με τις τιμες....
Το άλλο που θέλω να σχολιάσω είναι οι περιγραφές,οι κριτικές,κλπ.Πάντοτε πίστευα ότι δεν είναι σωστό να αναφέρονται δημόσια λεπτομέρειες για το τι γίνεται μέσα σε ένα δωμάτιο.Είναι πολύ προσωπικά θέματα,αρκεί νομίζω μία γενικόλογη κριτική και ίσως 1-2 λεπτομέρειες,αλλά μέχρι εκεί.Είναι φυσικό οι κοπέλλες να μην συμπεριφέρονται το ίδιο σε όλους τους πελάτες......Οσοι είναι έμπειροι στο χώρο γνωρίζουν άλλωστε ότι οι μισες και βάλε κριτικές είναι ψεύτικες,και σε όσες είναι πραγματικές αποκρύβονται πολλές φορές γαργαλιστικές λεπτομέρειες σχετικά με τα γούστα και τις "ιδιαιτερότητες" των πελατών....
Ας κρατήσουμε λοιπόν την συζήτηση στο επίπεδο της αλληλοενημέρωσης και από κει και πέρα,όποιος θέλει ψάχνει και βρίσκει....ούτε φωτογραφίες χρειάζονται,ούτε πολλές λεπτομέρειες......
 

SYGRU29

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2012
Μηνύματα
1.429
Like
0
Πόντοι
16
Διάβασα κι εγω το κατεβατό αυτής της κοπέλλας,και τα διάφορα σχόλια........συμφωνώ ότι πρέπει να σεβονται τον πελάτη,συμφωνώ ότι πρέπει να είναι καθαρές και περιποιημένες,αλλά σε 2 σημεία εχω αντίρρηση......το οικονομικό μην το συζητάτε,συγκρίνετε ανόμοια πράγματα.Αυτή τη δουλειά δεν μπορεί να την κάνει ο καθένας,είναι πολύ σκληρή δουλειά,έχει και κινδύνους κάποιες φορές,εν πάσει περιπτώσει και εδώ λειτουργούν οι νόμοι τις αγοράς σχετικά με τις τιμες....
Το άλλο που θέλω να σχολιάσω είναι οι περιγραφές,οι κριτικές,κλπ.Πάντοτε πίστευα ότι δεν είναι σωστό να αναφέρονται δημόσια λεπτομέρειες για το τι γίνεται μέσα σε ένα δωμάτιο.Είναι πολύ προσωπικά θέματα,αρκεί νομίζω μία γενικόλογη κριτική και ίσως 1-2 λεπτομέρειες,αλλά μέχρι εκεί.Είναι φυσικό οι κοπέλλες να μην συμπεριφέρονται το ίδιο σε όλους τους πελάτες......Οσοι είναι έμπειροι στο χώρο γνωρίζουν άλλωστε ότι οι μισες και βάλε κριτικές είναι ψεύτικες,και σε όσες είναι πραγματικές αποκρύβονται πολλές φορές γαργαλιστικές λεπτομέρειες σχετικά με τα γούστα και τις "ιδιαιτερότητες" των πελατών....
Ας κρατήσουμε λοιπόν την συζήτηση στο επίπεδο της αλληλοενημέρωσης και από κει και πέρα,όποιος θέλει ψάχνει και βρίσκει....ούτε φωτογραφίες χρειάζονται,ούτε πολλές λεπτομέρειες......
  :thumbsup:πολη σωστα
 

jonotan3

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
228
Like
16
Πόντοι
1
Διάβασα κι εγω το κατεβατό αυτής της κοπέλλας,και τα διάφορα σχόλια........συμφωνώ ότι πρέπει να σεβονται τον πελάτη,συμφωνώ ότι πρέπει να είναι καθαρές και περιποιημένες,αλλά σε 2 σημεία εχω αντίρρηση......το οικονομικό μην το συζητάτε,συγκρίνετε ανόμοια πράγματα.Αυτή τη δουλειά δεν μπορεί να την κάνει ο καθένας,είναι πολύ σκληρή δουλειά,έχει και κινδύνους κάποιες φορές,εν πάσει περιπτώσει και εδώ λειτουργούν οι νόμοι τις αγοράς σχετικά με τις τιμες....
Το άλλο που θέλω να σχολιάσω είναι οι περιγραφές,οι κριτικές,κλπ.Πάντοτε πίστευα ότι δεν είναι σωστό να αναφέρονται δημόσια λεπτομέρειες για το τι γίνεται μέσα σε ένα δωμάτιο.Είναι πολύ προσωπικά θέματα,αρκεί νομίζω μία γενικόλογη κριτική και ίσως 1-2 λεπτομέρειες,αλλά μέχρι εκεί.Είναι φυσικό οι κοπέλλες να μην συμπεριφέρονται το ίδιο σε όλους τους πελάτες......Οσοι είναι έμπειροι στο χώρο γνωρίζουν άλλωστε ότι οι μισες και βάλε κριτικές είναι ψεύτικες,και σε όσες είναι πραγματικές αποκρύβονται πολλές φορές γαργαλιστικές λεπτομέρειες σχετικά με τα γούστα και τις "ιδιαιτερότητες" των πελατών....
Ας κρατήσουμε λοιπόν την συζήτηση στο επίπεδο της αλληλοενημέρωσης και από κει και πέρα,όποιος θέλει ψάχνει και βρίσκει....ούτε φωτογραφίες χρειάζονται,ούτε πολλές λεπτομέρειες......

:) :) :) Σοφά λόγια!
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36
Διάβασα κι εγω το κατεβατό αυτής της κοπέλλας,και τα διάφορα σχόλια........συμφωνώ ότι πρέπει να σεβονται τον πελάτη,συμφωνώ ότι πρέπει να είναι καθαρές και περιποιημένες,αλλά σε 2 σημεία εχω αντίρρηση......το οικονομικό μην το συζητάτε,συγκρίνετε ανόμοια πράγματα.Αυτή τη δουλειά δεν μπορεί να την κάνει ο καθένας,είναι πολύ σκληρή δουλειά,έχει και κινδύνους κάποιες φορές,εν πάσει περιπτώσει και εδώ λειτουργούν οι νόμοι τις αγοράς σχετικά με τις τιμες....
Το άλλο που θέλω να σχολιάσω είναι οι περιγραφές,οι κριτικές,κλπ.Πάντοτε πίστευα ότι δεν είναι σωστό να αναφέρονται δημόσια λεπτομέρειες για το τι γίνεται μέσα σε ένα δωμάτιο.Είναι πολύ προσωπικά θέματα,αρκεί νομίζω μία γενικόλογη κριτική και ίσως 1-2 λεπτομέρειες,αλλά μέχρι εκεί.Είναι φυσικό οι κοπέλλες να μην συμπεριφέρονται το ίδιο σε όλους τους πελάτες......Οσοι είναι έμπειροι στο χώρο γνωρίζουν άλλωστε ότι οι μισες και βάλε κριτικές είναι ψεύτικες,και σε όσες είναι πραγματικές αποκρύβονται πολλές φορές γαργαλιστικές λεπτομέρειες σχετικά με τα γούστα και τις "ιδιαιτερότητες" των πελατών....
Ας κρατήσουμε λοιπόν την συζήτηση στο επίπεδο της αλληλοενημέρωσης και από κει και πέρα,όποιος θέλει ψάχνει και βρίσκει....ούτε φωτογραφίες χρειάζονται,ούτε πολλές λεπτομέρειες......
:thumbsup:
 

ststory

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
136
Like
12
Πόντοι
1
Διάβασα κι εγω το κατεβατό αυτής της κοπέλλας,και τα διάφορα σχόλια........συμφωνώ ότι πρέπει να σεβονται τον πελάτη,συμφωνώ ότι πρέπει να είναι καθαρές και περιποιημένες,αλλά σε 2 σημεία εχω αντίρρηση......το οικονομικό μην το συζητάτε,συγκρίνετε ανόμοια πράγματα.Αυτή τη δουλειά δεν μπορεί να την κάνει ο καθένας,είναι πολύ σκληρή δουλειά,έχει και κινδύνους κάποιες φορές,εν πάσει περιπτώσει και εδώ λειτουργούν οι νόμοι τις αγοράς σχετικά με τις τιμες....
Το άλλο που θέλω να σχολιάσω είναι οι περιγραφές,οι κριτικές,κλπ.Πάντοτε πίστευα ότι δεν είναι σωστό να αναφέρονται δημόσια λεπτομέρειες για το τι γίνεται μέσα σε ένα δωμάτιο.Είναι πολύ προσωπικά θέματα,αρκεί νομίζω μία γενικόλογη κριτική και ίσως 1-2 λεπτομέρειες,αλλά μέχρι εκεί.Είναι φυσικό οι κοπέλλες να μην συμπεριφέρονται το ίδιο σε όλους τους πελάτες......Οσοι είναι έμπειροι στο χώρο γνωρίζουν άλλωστε ότι οι μισες και βάλε κριτικές είναι ψεύτικες,και σε όσες είναι πραγματικές αποκρύβονται πολλές φορές γαργαλιστικές λεπτομέρειες σχετικά με τα γούστα και τις "ιδιαιτερότητες" των πελατών....
Ας κρατήσουμε λοιπόν την συζήτηση στο επίπεδο της αλληλοενημέρωσης και από κει και πέρα,όποιος θέλει ψάχνει και βρίσκει....ούτε φωτογραφίες χρειάζονται,ούτε πολλές λεπτομέρειες......

Θα διαφωνησω μαζι σου πληρως στο θεμα των τιμων. Η δουλεια ειναι σκληρη αλλα ειναι θεμα ΕΠΙΛΟΓΗΣ. Το οτι εχουν τα κοτσια και την ψυχολογια να το κανουν και προτιμουν να τραβανε μαλακιες ή να πηδιουνται μιση ωρα για να παρουν 50-300€ αντι να δουλεψουν στα everest και να φτιαχνουν καφεδες ολη μερα για 20€ δε σημαινει οτι ειναι και θυματα οπως προσπαθουν να πλασαρουν τους εαυτους τους. Το να μιλησουμε για τις κοπελες στο μεταξουργειο που για 2-3€ πηδιουνται με οτι υπαρχει και δεν υπαρχει χωρις δικαιωμα επιλογης ειναι μια αλλη κουβεντα και αλλα δεδομενα. Και επαναλαμβανω για να μην παρεξηγηθω οτι μπορει η καθεμια να κοστολογει τον εαυτο της οσο θελει. Αλλα δε μπορει και μην δεχεται κριτικη. Γιατι εκει ειναι το θεμα μας. Η κριτικη θα αποτρεψει καποιους απο το να σπαταλησουν τις δυο μερες δουλειας και τον κοπο τους σε καποια που θα τα παρει σε μιση ωρα και δε θα τα σεβαστει κιολας.
Απο εκει και περα εχεις δικιο απολυτο στο οτι και αυτες ειναι λογικο με εναν πελατη να τους βγαινει να κανουν κατι παραπανω απο τις παρεχομενες "υπηρεσιες" τους και με καποιον αλλον οχι. Και στην τελικη ειναι δικαιωμα τους.
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
Θα διαφωνησω μαζι σου πληρως στο θεμα των τιμων. Η δουλεια ειναι σκληρη αλλα ειναι θεμα ΕΠΙΛΟΓΗΣ. Το οτι εχουν τα κοτσια και την ψυχολογια να το κανουν και προτιμουν να τραβανε μαλακιες ή να πηδιουνται μιση ωρα για να παρουν 50-300€ αντι να δουλεψουν στα everest και να φτιαχνουν καφεδες ολη μερα για 20€ δε σημαινει οτι ειναι και θυματα οπως προσπαθουν να πλασαρουν τους εαυτους τους. Το να μιλησουμε για τις κοπελες στο μεταξουργειο που για 2-3€ πηδιουνται με οτι υπαρχει και δεν υπαρχει χωρις δικαιωμα επιλογης ειναι μια αλλη κουβεντα και αλλα δεδομενα. Και επαναλαμβανω για να μην παρεξηγηθω οτι μπορει η καθεμια να κοστολογει τον εαυτο της οσο θελει. Αλλα δε μπορει και μην δεχεται κριτικη. Γιατι εκει ειναι το θεμα μας. Η κριτικη θα αποτρεψει καποιους απο το να σπαταλησουν τις δυο μερες δουλειας και τον κοπο τους σε καποια που θα τα παρει σε μιση ωρα και δε θα τα σεβαστει κιολας.
Απο εκει και περα εχεις δικιο απολυτο στο οτι και αυτες ειναι λογικο με εναν πελατη να τους βγαινει να κανουν κατι παραπανω απο τις παρεχομενες "υπηρεσιες" τους και με καποιον αλλον οχι. Και στην τελικη ειναι δικαιωμα τους.

θσ συμφωνησω φιλε
σ αυτον τον "δυσκολο" χωρο κ μεις κ οι κοπελες εχουν τα δικια τους
το θεμα ειναι να υπαρχει ισοροπια
 

jonotan3

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
228
Like
16
Πόντοι
1
θσ συμφωνησω φιλε
σ αυτον τον "δυσκολο" χωρο κ μεις κ οι κοπελες εχουν τα δικια τους
το θεμα ειναι να υπαρχει ισοροπια
Καλημέρα και εγώ θα συμφωνήσω πολύ παρεξηγημένο το επάγγελμα των κοριτσιών και υπάρχει και κίνδυνος.  :)
 

ststory

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
136
Like
12
Πόντοι
1
Καλημέρα και εγώ θα συμφωνήσω πολύ παρεξηγημένο το επάγγελμα των κοριτσιών και υπάρχει και κίνδυνος.  :)

Παιδια δεν υπαρχει κινδυνος στον αστυνομικο, στον πυροσβεστη, στο σερβιτορο που περναει ολη μερα το δρομο, στον ντελιβερα που ειναι συνεχεια με ενα μηχανακι της κακιας ωρας, στον ταξιτζι που δε ξερει ποτε θα του την πεσουν να τον ληστεψουν, σε αυτον που δουλευει στα πετρελαια τιγκα στον καρκινο ή στον υπαλληλο της ΔΕΗ ή της οικοδομης; Ολοι αυτο αμοιβονται με 50€ την ωρα; ή αν σου φερει τα σουβλακια παγωμενα ο ντελιβερας δε θα πεις "το μαλακα αργησε και θα τα φαω κρυα". Ολοι αυτοι λοιπον πρεπει να αμοιβονται με 3-5€ την ωρα και να ακουνε και ολα τα παραπονα και αυτη που ερχεται να σου κανει μασαζ και να σου τραβηξει μια μαλακια να παρει τα 50, τα 60, τα 100 και να μην τολμας να μιλησεις κιολας. Πλακα κανουμε; Ναι, εχει κινδυνο να πεσει σε εναν ανωμαλο, σε ληστη σε οτιδηποτε. Οχι πολυ μεγαλυτερο απο ολους αυτους που ανεφερα παραπανω ομως.
 
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
330
Like
182
Πόντοι
1
ποιο επαγγελμα? καθε κοπελα παιρνει ενα μπουκαλι λαδι και συνηθως κακης ποιοτητας και βαφτιζει τον εαυτο της φυσιοθεραπευτρια.
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612

stef33

Νέο Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Παρακολουθώ το post καιρό μαθαίνοντας από εσάς αλλά με αφορμή τις τελευταίες δημοσιεύσεις περί δικαιωμάτων κλπ θα ήθελα να  γράψω τα εξής,
πιστεύω η κάθε κοπέλα κανει το επάγγελμα που κάνει, εννοώ αν θα δουλεύει στα έβερεστ ή αλλού γιατί το έχει διαλέξει για κάποιο λόγο (εκτός αν συντρέχουν λόγοι βίας),επειδή είμαι γιατρός και έχω ασθενείς που κάνουν όλα τα επαγγέλματα αλλά ξέρω και κοπέλες από Ρωσσία, Ουκρανία και ανατολικά όταν μιλήσεις με μία κοπέλα που είναι στη νύχτα θα σου πεί το κάνω επειδή μου δίνουν καλά λεφτά δεν το βλέπω κακό και θα το κάνω για κάποιο καιρό ,εαν μιλήσεις με μία κοπέλα στα έβερεστ θα σου προβάλλει το ηθικό κομμάτι,το ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ μπορεί να γκρινιάζουμε για κάτι αλλά είναι επιλογή μας και τελειώνοντας θέλω να πώ το κάθε επάγγελμα έχει τα κακά και τα καλά,μπορεί οι πελάτες να σχολιάζουν μεταξύ τους αλλά αυτό λειτουργεί και σαν διαφήμιση ,επίσης βγάνει μαύρο χρήμα ξέρω κοπέλα σε στούντιο που γυρίζει με ΤΤ αυτά δεν μπορεί να τα έχει μία κοπέλα στα έβερεστ με 600 ευρώ το μηνα, ότι διαλεγεις κάνεις στη ζωή σου, ΣΥΜΦΩΝΩ όμως οτι δουλειά αν κάνει κάποια πρέπει να τη ΣΕΒΟΜΑΣΤΕ σαν γυναίκα και σαν άνθρωπο και να είμαστε ΚΥΡΙΟΙ.
 

jonotan3

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
228
Like
16
Πόντοι
1
Υπάρχει το επάγγελμα φυσιοθεραευτης και υπάρχει βοηθός του φυσιοθεραευτη που κάνει μασαζ. Έτσι δεν είναι.  :orchestra:
 

sfakiot

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2014
Μηνύματα
663
Κριτικές
1
Like
353
Πόντοι
26
:hi:
Σας ενημερωνω ότι για προσωπικούς λογους θα αποχωρησω από το ''ρεπορταζ''γενικως.Ευχομαι ολοψυχα να ειστε ολοι καλα.


                                    :hi: :'(

Ας ελπισουμε να λυθουν γρηγορα οι λογοι. Θα μας λειψεις!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom