Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 44 άτομα (13 μέλη και 31 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Καλησπέρα σε όλους.Χθεσινό γεγονός.Πήρα τηλ αυτήν www.xe.gr/health/MASER%7Cad-187395378.html]http://www.xe.gr/health/MASER%7Cad-187395378.html.Με[/URL] το που το σηκώνει και πριν προλάβω να πω τίποτα μου λέει"Άντε γαμηθείτε με τις εκτονώσεις και τις μαλακίες!" και μου το κλείνει!!Άλαλα τα χείλη των ασεβών!!!!Άλλη μία παρθένα κόρη που αναγκάστηκε να πέσει στο βούρκο της βιοπάλης και εμείς,οι άπληστοι,δεν σεβόμαστε τον τίμιο ιδρώτα της!!Ρε, θα τρελαθούμε τελείως!!

μηπως πηρες λαθος νουμερο;


αν πιρες σωστα και σου ειπε ετσι χαλαρωσε,μην νευριαζεις,να περνεις ολο το βραδυ με επανακλιση και να ρευεσαι.
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
επειδή, κάποιος φίλος με πμ μου ζήτησε τηλέφωνο της Βίκυς, έψαξα και βρήκα την αγγελία της


με την ευκαιρία, να πω και κάποια πράγματα. Πριν λίγες μέρες κάποιος, με λίγα μηνύματα, έγραψε απαξιωτικά σχόλια για την κοπέλα. Προφανώς, κάποια ανταγωνίστρια αποφάσισε να της κάνει κακό, στα πλαίσια του ανταγωνισμού που υπάρχει. Νταξ...

Η κοπέλα, μαζί με τη Φαίδρα, κάνει απλά ΚΟΡΥΦΑΙΟ ΜΑΣΑΖ. Μπορεί να μην προχωράει πέρα από φραπέ, αλλά γι αυτό έχουμε ελεύθερη αγορά, για να ψωνίζουμε όπου θέλουμε.

Όποιος θέλει κορυφαίο μασάζ, μαζί με ένα ωραίο τελείωμα, πάει, αλλιώς προσπερνάει και πάει παρακάτω.

Αυτά...
 

ermis1964

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
646
Κριτικές
22
Like
244
Πόντοι
2.955
επειδή, κάποιος φίλος με πμ μου ζήτησε τηλέφωνο της Βίκυς, έψαξα και βρήκα την αγγελία της


με την ευκαιρία, να πω και κάποια πράγματα. Πριν λίγες μέρες κάποιος, με λίγα μηνύματα, έγραψε απαξιωτικά σχόλια για την κοπέλα. Προφανώς, κάποια ανταγωνίστρια αποφάσισε να της κάνει κακό, στα πλαίσια του ανταγωνισμού που υπάρχει. Νταξ...

Η κοπέλα, μαζί με τη Φαίδρα, κάνει απλά ΚΟΡΥΦΑΙΟ ΜΑΣΑΖ. Μπορεί να μην προχωράει πέρα από φραπέ, αλλά γι αυτό έχουμε ελεύθερη αγορά, για να ψωνίζουμε όπου θέλουμε.

Όποιος θέλει κορυφαίο μασάζ, μαζί με ένα ωραίο τελείωμα, πάει, αλλιώς προσπερνάει και πάει παρακάτω.

Αυτά...
  :thumbsup:
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
επειδή, κάποιος φίλος με πμ μου ζήτησε τηλέφωνο της Βίκυς, έψαξα και βρήκα την αγγελία της


με την ευκαιρία, να πω και κάποια πράγματα. Πριν λίγες μέρες κάποιος, με λίγα μηνύματα, έγραψε απαξιωτικά σχόλια για την κοπέλα. Προφανώς, κάποια ανταγωνίστρια αποφάσισε να της κάνει κακό, στα πλαίσια του ανταγωνισμού που υπάρχει. Νταξ...

Η κοπέλα, μαζί με τη Φαίδρα, κάνει απλά ΚΟΡΥΦΑΙΟ ΜΑΣΑΖ. Μπορεί να μην προχωράει πέρα από φραπέ, αλλά γι αυτό έχουμε ελεύθερη αγορά, για να ψωνίζουμε όπου θέλουμε.

Όποιος θέλει κορυφαίο μασάζ, μαζί με ένα ωραίο τελείωμα, πάει, αλλιώς προσπερνάει και πάει παρακάτω.

Αυτά...


φιλε ivan κ μενα με πμ συναγωνιστης μου ειπε καλα λογια κ στο καπακι διαβαζω στο νημα ασχημα.
αλλα επειδη σε εμπιστευομαι τοσα χρονια που σε βλεπω στο site θα παω με βικυ
οταν διαβαζω κατι απο εγκυρο συναδελφο οπως εσυ δεν υπαρχει θεμα
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Jimy,επειδή κι εγώ συνευρέθει με την Βίκη (και μάλιστα 2 φορές) μετά την αντικειμενική κριτική του Ivan, μπορώ να  σου πω να δοκιμάσεις άφοβα. Επειδή κάποια εμπαθής κακοήθης και ζηλιάρα ανταγωνίστρια παρουσιάζεται σαν άντρας πελάτης και γράφει μαλακίες (στον sosths αναφέρομαι), δεν σημαίνει ότι ισχύουν κιόλας.
Τουλάχιστον εμείς τα παλαιότερα μέλη μπορούμε να ξεχωρίσουμε την εμπάθεια και την ζηλια μιας μασατζους που εχει πεσμενο τζίρο, από μια αντικειμενικά κακή κριτική κάποιου μέλους.
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.115
Κριτικές
8
Like
3.025
Πόντοι
736
Jimy,επειδή κι εγώ συνευρέθει με την Βίκη (και μάλιστα 2 φορές) μετά την αντικειμενική κριτική του Ivan, μπορώ να  σου πω να δοκιμάσεις άφοβα. Επειδή κάποια εμπαθής κακοήθης και ζηλιάρα ανταγωνίστρια παρουσιάζεται σαν άντρας πελάτης και γράφει μαλακίες (στον sosths αναφέρομαι), δεν σημαίνει ότι ισχύουν κιόλας.
Τουλάχιστον εμείς τα παλαιότερα μέλη μπορούμε να ξεχωρίσουμε την εμπάθεια και την ζηλια μιας μασατζους που εχει πεσμενο τζίρο, από μια αντικειμενικά κακή κριτική κάποιου μέλους.
[/quote} το καλο πρεπει να αναγνωριζεται, εστω και αν υπαρχουν δυσκολιες και κακοηθειες  :rockon:
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
Jimy,επειδή κι εγώ συνευρέθει με την Βίκη (και μάλιστα 2 φορές) μετά την αντικειμενική κριτική του Ivan, μπορώ να  σου πω να δοκιμάσεις άφοβα. Επειδή κάποια εμπαθής κακοήθης και ζηλιάρα ανταγωνίστρια παρουσιάζεται σαν άντρας πελάτης και γράφει μαλακίες (στον sosths αναφέρομαι), δεν σημαίνει ότι ισχύουν κιόλας.
Τουλάχιστον εμείς τα παλαιότερα μέλη μπορούμε να ξεχωρίσουμε την εμπάθεια και την ζηλια μιας μασατζους που εχει πεσμενο τζίρο, από μια αντικειμενικά κακή κριτική κάποιου μέλους.

Σ ευχαριστω φιλε
Μπαινει στα υποψιν
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36
Jimy,επειδή κι εγώ συνευρέθει με την Βίκη (και μάλιστα 2 φορές) μετά την αντικειμενική κριτική του Ivan, μπορώ να  σου πω να δοκιμάσεις άφοβα. Επειδή κάποια εμπαθής κακοήθης και ζηλιάρα ανταγωνίστρια παρουσιάζεται σαν άντρας πελάτης και γράφει μαλακίες (στον sosths αναφέρομαι), δεν σημαίνει ότι ισχύουν κιόλας.
Τουλάχιστον εμείς τα παλαιότερα μέλη μπορούμε να ξεχωρίσουμε την εμπάθεια και την ζηλια μιας μασατζους που εχει πεσμενο τζίρο, από μια αντικειμενικά κακή κριτική κάποιου μέλους.
:thumbsup:
 

nordalta

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.282
Like
384
Πόντοι
36
Ε, αφού μας προέκυψε μανουαλικός προμότορας, θα είναι και μανουαλική η μίζα χα χα χα χα
η πλακα ειναι οτι δηλωνει και αποφοιτος τει ... και εχει δουλεψει σε σπα σε μεγαλα ξενοδοχεια
πραγματικα στην ελλαδα εισαι οτι δηλωσεις....
 

Επισκέπτης
Επειδή κάποια εμπαθής κακοήθης και ζηλιάρα ανταγωνίστρια παρουσιάζεται σαν άντρας πελάτης και γράφει μαλακίες (στον sosths αναφέρομαι), δεν σημαίνει ότι ισχύουν κιόλας.

σωστα αλλα εγο το ιπεθεσα απο την αγκελια που εβαλα.μονο μια αντιζιλος μπαζολα θα αντιδρουσε αρνιτικα.


 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
ρε τι γινεται :2funny:
 

thiras

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.187
Like
242
Πόντοι
36
Jimy,επειδή κι εγώ συνευρέθει με την Βίκη (και μάλιστα 2 φορές) μετά την αντικειμενική κριτική του Ivan, μπορώ να  σου πω να δοκιμάσεις άφοβα. Επειδή κάποια εμπαθής κακοήθης και ζηλιάρα ανταγωνίστρια παρουσιάζεται σαν άντρας πελάτης και γράφει μαλακίες (στον sosths αναφέρομαι), δεν σημαίνει ότι ισχύουν κιόλας.
Τουλάχιστον εμείς τα παλαιότερα μέλη μπορούμε να ξεχωρίσουμε την εμπάθεια και την ζηλια μιας μασατζους που εχει πεσμενο τζίρο, από μια αντικειμενικά κακή κριτική κάποιου μέλους.

φωτό της υπάρχει πουθενἀ???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom