Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (3 μέλη και 15 επισκέπτες)

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Καλημέρα σε όλους. Τιμήθηκε η νεαρά Βίκυ και μπορώ να πω ότι ισχύουν τα λεγόμενα του Crazy Ivan και λίγα είπε. Πάρα πολύ καλό μασαζ και φραπεδιά από άλλο πλανήτη. Άκρως αισθησιακή. Μαεστρία.... ξεπερνάει και την Μαρίνα της Σολωμού.
Η κοπέλα ευγενικότατη ήρθε και στο ραντεβού 10 λεπτά νωρίτερα, δεν βιάζεται καθόλου. Η ευγένεια είναι το κλειδί για να περάσει κανείς καλά με την συγκεκριμένη.
Από εμφάνιση οκ, δεν είναι καμμιά μουνάρα, είναι μια απλή κοπέλα της διπλανής πόρτας που ίσως και να μην την προσέξεις αν την δεις στο δρόμο. Γύρω στα 22-25 χρονών ελαφρώς γεματούλα.
Για τα δικά μου δεδομένα, αξίζει και θα την επιλέξω ξανά.

ωραιος terry!

αρα 2 εχουμε θετικη αποψη και ενας αρνητικη

αν βγει αλλη μια θετικη κριτικη, μαλλον καποιος προσπαθησε να παραπλανησει τον κοσμο...
 

ex-saliv1

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2014
Μηνύματα
19
Like
4
Πόντοι
0
ωραιος terry!

αρα 2 εχουμε θετικη αποψη και ενας αρνητικη

αν βγει αλλη μια θετικη κριτικη, μαλλον καποιος προσπαθησε να παραπλανησει τον κοσμο...

ευχαριστω το ivan για τη κριτικη του
απο εμενα μια 3η θετικη κριτικη. απλα, ειναι vfm. παρουσιαστικα, δε λεει....δε γυρνας να τη κοιταξεις. δε σε αποτρεπει αλλα δε γυρνας..
ευγενικη, χαμογελά, πολυ καλη κοπελλα σιγουρα...
πιθανολογω παιζει και παραπανω, δε ξερω αν το κινητρο ειναι τα λεφτα ή το να σε εμπιστευτει. ισως μετα απο καμποσα ραντεβου..ισως να παιζουν ρολο και οι δυο παραμετροι που ανεφερα..δε ξερω. δε μπηκα στο πειρασμο. δε νομιζω να ξαναδοκιμασω γιατι δε με ενδιαφερει το κατι παραπανω. παντως, επαναλαμβανω, η κριτικη του ''τρομερου'' πολυ ..to the point!! αυτα
 

XRHTOSPETRAS75

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2012
Μηνύματα
225
Like
179
Πόντοι
1
Είμαι αρνητικός επειδή δεν ξαναδείνω 40 e σε μια χοντρή κοπέλα για να μου τον παίξει ?
 

b0b

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2010
Μηνύματα
1.204
Κριτικές
1
Like
1.649
Πόντοι
216
Πρέπει να τσεκαριστει σύντομα. Μήπως παιζει και τίποτα παραπάνω.
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Είμαι αρνητικός επειδή δεν ξαναδείνω 40 e σε μια χοντρή κοπέλα για να μου τον παίξει ?

κοίτα...η κριτική μου απευθύνεται σε όσους ενδιαφέρονται για ένα καπληκτικό μασάζ με τελειώμα. Άλλωστε κι εσύ ήξερες τις υπηρεσίες της κοπέλας εκ των προτέρων, αλλά τη διάλεξες τελικά, σωστά;

τώρα, για να λες αυτά που λες, μετά από 3 θετικότατες κριτικές, εγώ υποθέτω ότι μάλλον δεν συμπεριφέρθηκες καλά στην κοπέλα, με αποτέλεσμα να μην πάρεις καλό μασάζ.

τέλος, να αναφέρω, ότι εγώ δεν θα ξαναπάρω ή τουλάχιστον δεν θα ξαναπάρω σύντομα την κοπέλα, γιατί μου αρέσει να δοκιμάζω συνέχεια καινούργιες κοπέλες. Οι φίλοι μου εδώ, που με ξέρουν προσωπικά, γνωρίζουν ότι είμαι πορνοκασκαντέρ.

Αυτά...


:offtopic:
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
κοίτα...η κριτική μου απευθύνεται σε όσους ενδιαφέρονται για ένα καπληκτικό μασάζ με τελειώμα. Άλλωστε κι εσύ ήξερες τις υπηρεσίες της κοπέλας εκ των προτέρων, αλλά τη διάλεξες τελικά, σωστά;

τώρα, για να λες αυτά που λες, μετά από 3 θετικότατες κριτικές, εγώ υποθέτω ότι μάλλον δεν συμπεριφέρθηκες καλά στην κοπέλα, με αποτέλεσμα να μην πάρεις καλό μασάζ.

τέλος, να αναφέρω, ότι εγώ δεν θα ξαναπάρω ή τουλάχιστον δεν θα ξαναπάρω σύντομα την κοπέλα, γιατί μου αρέσει να δοκιμάζω συνέχεια καινούργιες κοπέλες. Οι φίλοι μου εδώ, που με ξέρουν προσωπικά, γνωρίζουν ότι είμαι πορνοκασκαντέρ.

Αυτά...


:offtopic:
...α ναι?...τοτε ετοιμασου... :grin: :grin: :grin:
 

XRHTOSPETRAS75

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2012
Μηνύματα
225
Like
179
Πόντοι
1
Και εγώ πορνοασκαντερ είμαι αλλά να παίρνω και κάτι παραπάνω και η κοπέλα να έχει και κάποια εμφάνιση
 

JS

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2011
Μηνύματα
64
Like
32
Πόντοι
0
Συνάντηση νωρίς το απόγευμα με τη μικρή, είχα καιρό να εκτονωθώ κ λίγο τα πιπίνια τριγύρω , λίγο οι νυχτερινές έξοδοι με συναγωνιστές κ λίγο πως σήμερα τα σχολεία αργούσαν σκέφτηκα να τηλεφωνήσω στη μικρή για μια συνεδρία μασάζ..

Πριν απ΄όλα όμως να ευχαριστήσω τους συναγωνιστές για τα καλά λόγια που μου γράφουν στα πμ κ για τη βοήθεια που τους έχω προσφέρει..
Αυτός είναι ο σκοπός του forum.. να μην είμαστε μόνο "αναγνώστες"..
Έχω λάβει πολλά πμ σχετικά με τη μικρή, με ρωτάτε διάφορα , θα ενημερώσω δημόσια έτσι ώστε να σας λυθούν οι απορίες..

Λοιπόν πρόκειται κατ αρχήν για Ελληνίδα 20 ετών , 1,73 , 63 κιλά , ξανθιά με πλούσια μαλλιά , στήθος 4άρι με θηλές ροζ κ μεγάλες, ηβική περιοχή επιμελημένα τριχωτή, αθώο πρόσωπο κ καθαρό, χνούδι ξανθό χαμηλά στην πλάτη, μακριά λεπτά δάχτυλα που εξερευνούν αισθησιακά τις ευαίσθητες περιοχές μου, μένει κάπου στα βόρεια προάστια με τους γονείς της, η γνωριμία έγινε από fb , αρέσκεται να κάνει μασάζ , χωρίς να έχει σπουδάσει ή διαβάσει εκτεταμένα. Συναντιόμαστε σε σταθμό του μετρό κ την πηγαίνω σε δικό μου πρόσθετο χώρο, στο τέλος την επιστρέφω κ πάλι στο σταθμό.

Η πρώτη συνεδρία ήταν αναγνωριστική , η επίμαχη περιοχή έμεινε σχετικά μακριά από το πεδίο δράσης της , δεν την πίεσα κ εγώ , στη συνέχεια όμως μιλήσαμε αρκετά μέσω fb κ την έπεισα πως ο άντρας θέλει μια ανακούφιση στο τέλος, χωρίς να συντρέχει τίποτε πονηρό, απλώς είναι μια ανάγκη που δημιουργείται στον άντρα κατά τη διάρκεια του μασάζ..

Κατάφερα με την εμπειρία μου αλλά κ με χαρακτήρα καθαρά ατομικής ανάγκης να την πείσω, έτσι στη δεύτερη συνεδρία η κατάσταση ήταν πολύ βελτιωμένη σχετικά με τις υπηρεσίες της .. τελειώσαμε με μάλαξη της επίμαχης περιοχής χωρίς να ανοίξει ρουθούνι κ χωρίς να το καταλάβουμε πως φτάσαμε μέχρι εκεί..

Σήμερα όμως ήταν κάτι το διαφορετικό, όχι μη βιαστείτε στην εξαγωγή γρήγορων συμπερασμάτων , δεν έφαγα μπριζόλα, αλλά με τρέλανε κυριολεκτικά ο τρόπος κ η αθωότητα με την οποία προσέγγισε την πούτσ@ μου..
Να πω οτι σήμερα γδύθηκε τελείως , φορούσε μαύρη δαντέλα στρινγκ κ απόλαυσα αρχικά την θέα ενός φρέσκου 20χρονου αιδοίου..
Επειδή όμως είμαι αχόρταγος , κάποια στιγμή δεν μπόρεσα να κρατηθώ κ τη ρώτησα .

- μπορώ να χαϊδέψω λίγο με τα δάχτυλά μου τα ενδότερα? κ τι νομίζετε οτι απάντησε?
- ναι βυθίστε τα μέσα μου αν θέλετε , έχω κάνει μπάνιο... :rockon:
δεν αντέχεται τόση καύλα...

Δυο πράγματα με καυλώνουν αφάνταστα στην πιτσιρίκα αυτή..
Το πρώτο είναι οτι μου μιλάει στον  πληθυντικό, σας αρέσει κύριε Α..., σας πονάω κύριε Α... κ διάφορα άλλα..
Το δεύτερο είναι οτι εκφράζεται με μια απίστευτη αθωώτητα, ηρεμία κ νηφαλιότητα που με απογειώνει.. σα να μην συμβαίνει τίποτα, προχωρώντας προς το τέλος της συνεδρίας κ ενώ ήμουν κατακαυλωμένος μου λέει:

- να σας τραβήξω μέχρι πάνω το πετσί σας? σας αρέσει?
- ναι της απαντώ
- δε πονάτε ?
- οχι ελεύθερα της απαντώ..
κ τι έκανε επειδή δυσκολευόταν ή φοβόταν μη με πονέσει.. έβαλε κάθετα το μεσαίο δάχτυλο του δεξιού της χεριού πάνω στη βάλανο να τη σπρώξει προς τα κάτω για να την καλύψει από την πόσθη, την οποία λέει πετσί.. ένοιωσα ανείπωτη καύλα νοιώθοντας το νύχι της στην ουρήθρα μου.. κ όλα αυτά γίνονται τελείως ανέκφραστα από εκείνη, ούτε συμμετέχει , ούτε προσποιείται με διάφορες μαλακίες που κάνουν οι περισσότερες,, παίδες έχυσα σαν κάπρος, η παλάμη της γέμισε χύσια ,, κράτησε τουλάχιστον ένα λεπτό την πούτσ@ μου στην παλάμη της κ μου λέει τελειώνοντας ,, είχατε πολύ σπέρμα κύριε Α....

Απερίγραπτη καύλα καθόλου επιτηδευμένη... η αποθέωση του Μη επαγγελματία, του απόλυτα ερασιτέχνη, κ όλα αυτά με 30 €...

Καθώς την επέστρεφα στο σταθμό τη ρώτησα αν την ενδιαφέρει να κάνει μια επιλεκτική διεύρυνση του πελατολογίου της.. αρνήθηκε προς το παρόν , αλλά άφησε υποσχέσεις για το μέλλον,, θα ενημερώσω σχετικά τους φίλους συναγωνιστές...
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ.ΕΠΕΙΔΗ ΑΡΡΩΣΤΗΣΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΤΗΣ ΚΟΠΕΛΑΣ,ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΑΣΑΖ ΜΑΖΙ ΤΗΣ.ΘΑ ΣΟΥ ΕΙΜΟΥΝΑ ΕΥΓΝΩΜΩΝ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ. :helpplea:

*θα σε παρακαλεσω να γραφεις με μικρα,οπως αναφερεται και στους κανονες του φορουμ.
 

georgekara

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2009
Μηνύματα
534
Like
228
Πόντοι
26
ωραιος terry!

αρα 2 εχουμε θετικη αποψη και ενας αρνητικη

αν βγει αλλη μια θετικη κριτικη, μαλλον καποιος προσπαθησε να παραπλανησει τον κοσμο...

λογικα η βικυ πρεπει να ειναι η στεφανια η χοντρουλα.να πω κ εγω πως για 35 ευρω 1 ωρα πραγματικο μασαζ και 50 ευρω 2 ωρες αξιζει ειτε με την ναταλια ειτε με την στεφανια.για καποιον που θελει κανονικο μασαζ σαν να πηγαινε σε σπα κ μετα να χαλαρωσει με εκτονωση ειναι vfm
 

sfakiot

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2014
Μηνύματα
663
Κριτικές
1
Like
353
Πόντοι
26
λογικα η βικυ πρεπει να ειναι η στεφανια η χοντρουλα.να πω κ εγω πως για 35 ευρω 1 ωρα πραγματικο μασαζ και 50 ευρω 2 ωρες αξιζει ειτε με την ναταλια ειτε με την στεφανια.για καποιον που θελει κανονικο μασαζ σαν να πηγαινε σε σπα κ μετα να χαλαρωσει με εκτονωση ειναι vfm

Οπως υποσχεθηκα κριτικη για την μικρα:

Βρεθηκαμε σπιτι μου. Απο το τηλεφωνο τα βρηκαμε αμεσως. Πολυ γλυκια στην συννενοηση και με δροσερη φωνη σε προδιαθετει για πολυ θετικα πραγματα. Απο κοντα ειναι ενα κοριτσι, οχι ασκημο ουτε και ομορφο, με λιγα παραπανω κιλα, με προβλημα μαλλον στους γλωτους οπου μαζευεται ο,τι τρωει. Ηξερα απο εδω πως δεν παιζει κοκο αλλα εμενα μου αρεσει το πολυ καλο μασζ και γι αυτο ειπα να δοκιμασω. Το μασαζ της οντος πολυ καλο, με απαλες και σταθερες κινησεις, με πολυ καλο ρυθμο και πιεση οση χρειαζεται. Εκανα μιαμιση ωρα και το καταευχαριστηθηκα. Στο τελος, και χωρις να ζητησω τιποτε εγω, βεβαια το πεος ηταν ορθιο και φωναζε..., μου προσεφερε μια φραπεδια απολυτα ικανοποιητικη. Πραγματικα ο,τι καλυτερο μπορει να περιμενει καποιος απο ενα χαλαρωτικο μασαζ, ξαπλωνεις και απολαμβανεις τα χαδια και την μαλαξη και στο τελος την εκτονωση. Αν δεν επρεπε να πληρωσω και να φυγει ανετα θα κοιμωμουν καμμια ωριτσα με το που τελειωσαμε.

Το κοστος για τον παραδεισσο αυτο της μιαμισης ωρας ηταν 40€. Σιγουρα θα ξανακανω μαζι της οταν θα θελω να με κανακευουν και να μην δουλευω εγω καθολου.
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
Οπως υποσχεθηκα κριτικη για την μικρα:

Βρεθηκαμε σπιτι μου. Απο το τηλεφωνο τα βρηκαμε αμεσως. Πολυ γλυκια στην συννενοηση και με δροσερη φωνη σε προδιαθετει για πολυ θετικα πραγματα. Απο κοντα ειναι ενα κοριτσι, οχι ασκημο ουτε και ομορφο, με λιγα παραπανω κιλα, με προβλημα μαλλον στους γλωτους οπου μαζευεται ο,τι τρωει. Ηξερα απο εδω πως δεν παιζει κοκο αλλα εμενα μου αρεσει το πολυ καλο μασζ και γι αυτο ειπα να δοκιμασω. Το μασαζ της οντος πολυ καλο, με απαλες και σταθερες κινησεις, με πολυ καλο ρυθμο και πιεση οση χρειαζεται. Εκανα μιαμιση ωρα και το καταευχαριστηθηκα. Στο τελος, και χωρις να ζητησω τιποτε εγω, βεβαια το πεος ηταν ορθιο και φωναζε..., μου προσεφερε μια φραπεδια απολυτα ικανοποιητικη. Πραγματικα ο,τι καλυτερο μπορει να περιμενει καποιος απο ενα χαλαρωτικο μασαζ, ξαπλωνεις και απολαμβανεις τα χαδια και την μαλαξη και στο τελος την εκτονωση. Αν δεν επρεπε να πληρωσω και να φυγει ανετα θα κοιμωμουν καμμια ωριτσα με το που τελειωσαμε.

Το κοστος για τον παραδεισσο αυτο της μιαμισης ωρας ηταν 40€. Σιγουρα θα ξανακανω μαζι της οταν θα θελω να με κανακευουν και να μην δουλευω εγω καθολου.
χερακι απλωσες?..χεχεχεχε!!
 

kgrod

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2012
Μηνύματα
92
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
χερακι απλωσες?..χεχεχεχε!!


ρε παιδια ελεος με την τυπισσα.τα παντα ολα κανει με λιγα παραπανω αλλα πολυ απλα σε τρεναρει οσο μπορει για να σε κρατησει.αντε με το καθε μπαζακι που με 3 ωρες δουλειας την ημερα θελει να βγαζει μηνιατικο.σου λεει θα κανω 2-3μασαζ την ημερα θα τους τραβαω και μια μαλακια και θα βγαζω κανα 1000αρι ευρω το μηνα στο χαλαρο μαυρα ολα......ειναι κουτοπονηρη και τεμπελα......τι φοβαστε δηλαδη μην καψετε την σουπερ μουναρα?ενα μπαζο ειναι που στο δρομο ουτε που γυρνας να την κοιταξεις........τι στο διαολο δηλαδη ρε μαγκες δεν θα χωνομαστε ουτε στα μπαζα τωρα?????? :headbang:
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
ρε παιδια ελεος με την τυπισσα.τα παντα ολα κανει με λιγα παραπανω αλλα πολυ απλα σε τρεναρει οσο μπορει για να σε κρατησει.αντε με το καθε μπαζακι που με 3 ωρες δουλειας την ημερα θελει να βγαζει μηνιατικο.σου λεει θα κανω 2-3μασαζ την ημερα θα τους τραβαω και μια μαλακια και θα βγαζω κανα 1000αρι ευρω το μηνα στο χαλαρο μαυρα ολα......ειναι κουτοπονηρη και τεμπελα......τι φοβαστε δηλαδη μην καψετε την σουπερ μουναρα?ενα μπαζο ειναι που στο δρομο ουτε που γυρνας να την κοιταξεις........τι στο διαολο δηλαδη ρε μαγκες δεν θα χωνομαστε ουτε στα μπαζα τωρα?????? :headbang:
νταξει αδερφε,μια ερωτηση εκανα....
 

tsiribomb

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
141
Like
20
Πόντοι
1
ρε παιδια ελεος με την τυπισσα.τα παντα ολα κανει με λιγα παραπανω αλλα πολυ απλα σε τρεναρει οσο μπορει για να σε κρατησει.αντε με το καθε μπαζακι που με 3 ωρες δουλειας την ημερα θελει να βγαζει μηνιατικο.σου λεει θα κανω 2-3μασαζ την ημερα θα τους τραβαω και μια μαλακια και θα βγαζω κανα 1000αρι ευρω το μηνα στο χαλαρο μαυρα ολα......ειναι κουτοπονηρη και τεμπελα......τι φοβαστε δηλαδη μην καψετε την σουπερ μουναρα?ενα μπαζο ειναι που στο δρομο ουτε που γυρνας να την κοιταξεις........τι στο διαολο δηλαδη ρε μαγκες δεν θα χωνομαστε ουτε στα μπαζα τωρα?????? :headbang:
Συμφωνώ με τον συνάδελφο... ειναι μπαζο απο εμφάνιση.. πολυ αξία της δώσαμε..
 

XRHTOSPETRAS75

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2012
Μηνύματα
225
Like
179
Πόντοι
1
Ξέρετε τη δουλειά και τη κονόμα έχει κάνει αυτό το μπάζο αυτές τις μέρες με την απλή αναφορά του crazy και την ενασχόληση τη δικιά μας σε αυτό το λινκ χρυσές δουλειές και τη προσφέρει μια πεομάλαξη
 

Naruto-Sasuke

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.607
Κριτικές
1
Like
27
Πόντοι
16
Ξέρετε τη δουλειά και τη κονόμα έχει κάνει αυτό το μπάζο αυτές τις μέρες με την απλή αναφορά του crazy και την ενασχόληση τη δικιά μας σε αυτό το λινκ χρυσές δουλειές και τη προσφέρει μια πεομάλαξη
Συνηθως αδελφε το νεο αιμα η το καινουργιο αν θες καλυτερα μας εξιταρει.
Το αν ειναι μπαζο η οχι αυτο ειναι στην κριση του καθενος μας,σε αλλους μπορει να τους αρεσει σε αλλους οχι.
Εισαι γνωστης της φασης ομως οτι πας σου κανει μασαζακι και σε εκτονωνει,τωρα αν κανει κατι παραπανω δεν το γνωριζω προσωπικα.
Κανεις δεν ειπε οτι προσπαθει να φαει λεφτα η συγκεκριμενη η οτι αλλα σου λεει στο τηλεφωνο και αλλα προσφερει.
Τωρα το αν σε συμφερει να δωσεις χρηματα για ενα μασαζ και μια εκτονωση και παλι ειναι στην κριση του καθενος.
Οντως εχει πεσει διαφημηση στην κοπελα αλλα και σε ποιαν δεν εχει πεσει στο φιναλε εδω μεσα?Αυτος ειναι και ο σκοπος ετσι ωστε να μαθαινουμε πληροφοριες και να κρινουμε αν θα συναντηθουμε με την οποιαδηποτε κοπελα.
Δυστηχως η ευτηχως πολλες του επαγγελματος η οχι κανουν χρυσες δουλειες.
Εγω προσωπικα θα ηθελα σε καποια φαση να την συναντησω την συγκεκριμενη κοπελα μονο και μονο για την εξταση της φασης και το μασαζ.. το γνωριζω ομως οτι με αυτα τα λεφτα και ισως ενα 20αρικακι παραπανω γαμαω κιολας αλλα δεν γαμιεται πες με κασκαντερ πες με οτι θες θα το κανω μονο και μονο για την καυλα. :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom