Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (2 μέλη και 16 επισκέπτες)

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Ξέρετε τη δουλειά και τη κονόμα έχει κάνει αυτό το μπάζο αυτές τις μέρες με την απλή αναφορά του crazy και την ενασχόληση τη δικιά μας σε αυτό το λινκ χρυσές δουλειές και τη προσφέρει μια πεομάλαξη
Ναι οκ ισως να είναι μπάζο και να κονομάει όπως λες, αλλά προς τι τόση εμπάθεια; Από τη δική σου τσέπη τα ξοδεύουμε; Εκτός και αν στερούμε πελατεία από κάποια δικιά σου μασατζου. Διότι κριτικάροντας άσχημα με τόσο σθένος, μας προϊδεάζεις για κάτι τέτοιο. Κανονικά θα πρέπει να είμαστε και ευχαριστημένοι που χάρη στον Crazy Ivan βρέθηκε μια πιτσιρίκα που προσφέρει καλές υπηρεσίες σε λογικές τιμές κι ας μην είναι η μουνάρα που θα θέλαμε όλοι. Εδώ πάμε και σκάμε 60ευρα σε γριές για μια φραπεδιά. Ας κονομήσει και καμμιά άλλη, δεν πειράζει.
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
O crazy Ivan είναι ο ορισμός του κασκαντέρ...... :2funny: βεβαίως,έχει συγκεκριμένες προτιμήσεις σε μικρούς σωματότυπους,αλλά οι πληροφορίες του είναι πάντοτε ακριβείς και τσεκαρισμένες.......από κει και πέρα,η ευθύνη είναι δική μας......
 

Naruto-Sasuke

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.607
Κριτικές
1
Like
27
Πόντοι
16
Ναι οκ ισως να είναι μπάζο και να κονομάει όπως λες, αλλά προς τι τόση εμπάθεια; Από τη δική σου τσέπη τα ξοδεύουμε; Εκτός και αν στερούμε πελατεία από κάποια δικιά σου μασατζου. Διότι κριτικάροντας άσχημα με τόσο σθένος, μας προϊδεάζεις για κάτι τέτοιο. Κανονικά θα πρέπει να είμαστε και ευχαριστημένοι που χάρη στον Crazy Ivan βρέθηκε μια πιτσιρίκα που προσφέρει καλές υπηρεσίες σε λογικές τιμές κι ας μην είναι η μουνάρα που θα θέλαμε όλοι. Εδώ πάμε και σκάμε 60ευρα σε γριές για μια φραπεδιά. Ας κονομήσει και καμμιά άλλη, δεν πειράζει.
Το να κραξεις μια κοπελα επειδη π.χ. μυριζε ασχημα,ειχε γαμησετα συμπεριφορα,αλλα ελεγε στο τηλεφωνο και στο τελος αλλα εκανε,ηταν βρωμιαρα η και εγω δεν ξερω τι αλλο ειναι δεκτο.
Το να κραζεις μια κοπελα επειδη βγαζει καποια εξτρα χρηματα προσφεροντας ακριβως αυτο που περιμενεις ειναι για εμενα κουλο..
Συμφωνω σε οτι λες αδελφε και μερικες φορες αναρωτιεμαι κιολας αν αξιζει να λες καποιες πληροφοριες για την οποιαδηποτε κοπελα.
Καλα κανουν ορισμενοι και τα καλα τα κρατανε για παρτη τους τελικα,παλιοτερα στραβωνα αλλα τελικα καλα κανουν. ;)
 

adakos

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.724
Κριτικές
9
Like
1.845
Πόντοι
3.145
χερακι απλωσες?..χεχεχεχε!!


θα απλώσουν gourou....και σίγουρα λεω  εγω.. χωρίς να είμαι  μάντης  η πυρηνικός φυσικός!!
μια γυναίκα που στον παίζει..  και χύνεις στα χέρια της  ...θα δώσει ++++++

σχετικά τώρα  με το ακριβή , φθηνή, έξυπνη η χαζή, πατσαβούρα  η  όμορφη..

νομίζω ότι είναι απλά τα πράγματα...

τα μασάζ  όπως ξέρουν όλοι  εχουν 50-60 ευρώ την ωρα....(με φραπέ κυρίως μέσα)...ΑΝ βάλεις  και μεζέ..πλησιάζεις το 100αρι..
και οι περισσότερες μασάζ δεν ξέρουν...και προσπαθούν μ' ενα λαδοτρόψιμο να σε καβλώσουν  να χυσεις στο 30λεπτο...και τον πούλό...
πολύ λίγες είναι αυτές που ξέρουν και μπορούν να κάνουνε μασάζ της προκοπής καλό και ποιοτικό....

η μικρή λοιπόν ...ξέρει  να κάνει μασάζ  και αυτό πουλάει  στην ουσία....απλώς επειδή επίσης ξέρει ότι κανείς δεν θέλει να μείνει με το κατάρτι  ορθιο.. του τον παίζει και μαζεύει 40αρια  και 50αρια..

εμφανισιακά  είναι κάτω του μετρίου....αν πούλαγε  σεξ...και φουλ πακέτο με  50 η 60 ευρώ....δεν θα ΕΠΙΑΝΕ!!!
αρα  πουλάει αυτό που μπορεί....ΚΑΙ απευθύνεται στους  μασσαζόπληκτους.

τώρα το αν θα δώσει  και κάτι ακόμα...πίπα  , σεξ  κ.λ.π...εκτιμώ  πως  ναι

θα το κάνει..   ΑΦΟΥ ΜΠΗΚΕ ΣΤΟ ΧΟΡΟ...ΘΑ ΧΟΡΕΨΕΙ!!!
 

kgrod

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2012
Μηνύματα
92
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Το να κραξεις μια κοπελα επειδη π.χ. μυριζε ασχημα,ειχε γαμησετα συμπεριφορα,αλλα ελεγε στο τηλεφωνο και στο τελος αλλα εκανε,ηταν βρωμιαρα η και εγω δεν ξερω τι αλλο ειναι δεκτο.
Το να κραζεις μια κοπελα επειδη βγαζει καποια εξτρα χρηματα προσφεροντας ακριβως αυτο που περιμενεις ειναι για εμενα κουλο..
Συμφωνω σε οτι λες αδελφε και μερικες φορες αναρωτιεμαι κιολας αν αξιζει να λες καποιες πληροφοριες για την οποιαδηποτε κοπελα.
Καλα κανουν ορισμενοι και τα καλα τα κρατανε για παρτη τους τελικα,παλιοτερα στραβωνα αλλα τελικα καλα κανουν. ;)


ναι ρε φιλε ειναι πολυ καλη η συγκεκριμενη μαλακια προσεξτε μην της βαλετε κανα χερι και παρεξηγηθει.......ρεπατεκαλαρε?????οποιαδηποτε γραφετε εδω μεσα αυτοματως καιγεται και υποτιθετε οτι σκοπος του φορουμ ειναι η αλληλοβοηθεια και ενημερωση και οχι να παιζουμε το παιχνιδι καθε κουτοπονηρης........για μενα προκειτε περι κουτοπονηρου μπαζου καμια εμπαθεια και κανενα κραξιμο
 

sfakiot

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2014
Μηνύματα
663
Κριτικές
1
Like
353
Πόντοι
26
χερακι απλωσες?..χεχεχεχε!!

Χερακι δεν απλωσα αλλα για να σου πω την αληθεια δεν σε προδιαθετει για να απλωσεις χερι, τουλαχιστον εμενα. Αυτο που απολαμβανεις ειναι μια ηρεμια και απολαυση χωρς να κανεις τιποτα
 

sfakiot

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2014
Μηνύματα
663
Κριτικές
1
Like
353
Πόντοι
26
Συνηθως αδελφε το νεο αιμα η το καινουργιο αν θες καλυτερα μας εξιταρει.
Το αν ειναι μπαζο η οχι αυτο ειναι στην κριση του καθενος μας,σε αλλους μπορει να τους αρεσει σε αλλους οχι.
Εισαι γνωστης της φασης ομως οτι πας σου κανει μασαζακι και σε εκτονωνει,τωρα αν κανει κατι παραπανω δεν το γνωριζω προσωπικα.
Κανεις δεν ειπε οτι προσπαθει να φαει λεφτα η συγκεκριμενη η οτι αλλα σου λεει στο τηλεφωνο και αλλα προσφερει.
Τωρα το αν σε συμφερει να δωσεις χρηματα για ενα μασαζ και μια εκτονωση και παλι ειναι στην κριση του καθενος.
Οντως εχει πεσει διαφημηση στην κοπελα αλλα και σε ποιαν δεν εχει πεσει στο φιναλε εδω μεσα?Αυτος ειναι και ο σκοπος ετσι ωστε να μαθαινουμε πληροφοριες και να κρινουμε αν θα συναντηθουμε με την οποιαδηποτε κοπελα.
Δυστηχως η ευτηχως πολλες του επαγγελματος η οχι κανουν χρυσες δουλειες.
Εγω προσωπικα θα ηθελα σε καποια φαση να την συναντησω την συγκεκριμενη κοπελα μονο και μονο για την εξταση της φασης και το μασαζ.. το γνωριζω ομως οτι με αυτα τα λεφτα και ισως ενα 20αρικακι παραπανω γαμαω κιολας αλλα δεν γαμιεται πες με κασκαντερ πες με οτι θες θα το κανω μονο και μονο για την καυλα. :grin:

:kneel: :kneel: :kneel: :kneel:
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
O crazy Ivan είναι ο ορισμός του κασκαντέρ...... :2funny: βεβαίως,έχει συγκεκριμένες προτιμήσεις σε μικρούς σωματότυπους,αλλά οι πληροφορίες του είναι πάντοτε ακριβείς και τσεκαρισμένες.......από κει και πέρα,η ευθύνη είναι δική μας......

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Αν και καθιστός ορθώς ομίλησες!!
 

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.019
Like
975
Πόντοι
96
ρε παιδια ελεος με την τυπισσα.τα παντα ολα κανει με λιγα παραπανω αλλα πολυ απλα σε τρεναρει οσο μπορει για να σε κρατησει.αντε με το καθε μπαζακι που με 3 ωρες δουλειας την ημερα θελει να βγαζει μηνιατικο.σου λεει θα κανω 2-3μασαζ την ημερα θα τους τραβαω και μια μαλακια και θα βγαζω κανα 1000αρι ευρω το μηνα στο χαλαρο μαυρα ολα......ειναι κουτοπονηρη και τεμπελα......τι φοβαστε δηλαδη μην καψετε την σουπερ μουναρα?ενα μπαζο ειναι που στο δρομο ουτε που γυρνας να την κοιταξεις........τι στο διαολο δηλαδη ρε μαγκες δεν θα χωνομαστε ουτε στα μπαζα τωρα?????? :headbang:

μπορεί να είναι και έτσι αλλά αυτή την κατάσταση, καλή ή κακή , εμείς την συντηρούμε...

και τα λεφτά δεν τα παίρνουν από κανέναν με το ζόρι , θέλουμε και τα δίνουμε

αν κάποιος πιστεύει ότι υπεραμοίβονται ( και εγώ το πιστεύω)  , μπορεί να τούς κάνει αντιπρόταση...φερ ΄ειπείν, 25€ το ημερομίσθιο, 1 ώρα δούλεψες , σού δίνω 25/8= 3,125 € , αν δεχτεί δεχτηκε, αν δεν δεχτεί , έφυγα, απλά  πράγματα. 
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
θα απλώσουν gourou....και σίγουρα λεω  εγω.. χωρίς να είμαι  μάντης  η πυρηνικός φυσικός!!
μια γυναίκα που στον παίζει..  και χύνεις στα χέρια της  ...θα δώσει ++++++

σχετικά τώρα  με το ακριβή , φθηνή, έξυπνη η χαζή, πατσαβούρα  η  όμορφη..

νομίζω ότι είναι απλά τα πράγματα...

τα μασάζ  όπως ξέρουν όλοι  εχουν 50-60 ευρώ την ωρα....(με φραπέ κυρίως μέσα)...ΑΝ βάλεις  και μεζέ..πλησιάζεις το 100αρι..
και οι περισσότερες μασάζ δεν ξέρουν...και προσπαθούν μ' ενα λαδοτρόψιμο να σε καβλώσουν  να χυσεις στο 30λεπτο...και τον πούλό...
πολύ λίγες είναι αυτές που ξέρουν και μπορούν να κάνουνε μασάζ της προκοπής καλό και ποιοτικό....

η μικρή λοιπόν ...ξέρει  να κάνει μασάζ  και αυτό πουλάει  στην ουσία....απλώς επειδή επίσης ξέρει ότι κανείς δεν θέλει να μείνει με το κατάρτι  ορθιο.. του τον παίζει και μαζεύει 40αρια  και 50αρια..

εμφανισιακά  είναι κάτω του μετρίου....αν πούλαγε  σεξ...και φουλ πακέτο με  50 η 60 ευρώ....δεν θα ΕΠΙΑΝΕ!!!
αρα  πουλάει αυτό που μπορεί....ΚΑΙ απευθύνεται στους  μασσαζόπληκτους.

τώρα το αν θα δώσει  και κάτι ακόμα...πίπα  , σεξ  κ.λ.π...εκτιμώ  πως  ναι

θα το κάνει..   ΑΦΟΥ ΜΠΗΚΕ ΣΤΟ ΧΟΡΟ...ΘΑ ΧΟΡΕΨΕΙ!!!
σωστα μιλας...συμφωνω... :hi:
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
Χερακι δεν απλωσα αλλα για να σου πω την αληθεια δεν σε προδιαθετει για να απλωσεις χερι, τουλαχιστον εμενα. Αυτο που απολαμβανεις ειναι μια ηρεμια και απολαυση χωρς να κανεις τιποτα
:hi: :thumbsup:
 

Steven_1

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.659
Κριτικές
3
Like
19
Πόντοι
16

Fitzpatrick

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
149
Κριτικές
1
Like
14
Πόντοι
1
μου ειπα να την παρω τηλ οταν ειναι να παω και να μου πει..γυρω στα 30 ρωσιδα..
 

Fitzpatrick

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
149
Κριτικές
1
Like
14
Πόντοι
1
guru τρελε μου!!Που να χαθηκα???Ξερεις τωρα..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom