Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 38 άτομα (8 μέλη και 30 επισκέπτες)

JS

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2011
Μηνύματα
64
Like
32
Πόντοι
0
έχει γραφτεί παλαιότερα για την Αθηνά. Περιοχή Ελληνορώσων, κοντά στο μετρό Κατεχάκη.
Εχω πάει μερικές φορές. Πολύ καλό μασάζ αλλά μέχρι εκεί.
Κάποιοι εδώ που είναι γνωστό οτι έχουν το χρυσό πούτσο θα πουν οτι εκτός απο μασάζ κεράστηκαν και φραπέ ή κλαρίνο. Δεν έχει σημασία αν είναι αλήθεια ή οχι. Πηγαινε συνηδητοποιημένος οτι θα σου κάνει ενα πολύ καλο μασάζ και μην περιμένεις κάτι άλλο και θα φύγεις μάλλον ικανοποιημένος. Αν γίνεις συνδρομητής ενδεχομένος να κεραστείς και τίποτα μετά από κάποιες καταθέσεις.
Δεν νομίζω να ξέχασα κάτι σημαντικό. Έχει υπολογίσιμα βυζιά αλλά είναι για κοίταγμα μόνο οπότε...



Καλησπερα στους κυριους.Θα σας πω την δικη μου ιστορια με την αθηνα.Οταν πηγα για πρωτη φορα μου ειπε''αν ψαχνεις για χαδια δεν υπαρχει περιπτωση''.Εντουτοις επειδη δεν εγκαταλειπω ποτε ανεβηκα στο δωματιο,καθωτι μεζονετα,και απολαυσα ενα αρκετα καλο μασαζ με πετσετα.Την δευτερη φορα ειπα μολις βγω απο τον μπανιο να μην ξαπλωσω κατευθειαν και μολις ερθει να της μιλησω λιγο γυμνος για να δω αντιδρασεις.Μολις ηρθε εκανα οτι σκουπιζομαι ακομα, ειπαμε 2 κουβεντες,εγω γυμνος και ολα καλα στο πρωτο σταδιο.Ξαπλωσα εβαλε πετσετα και ξεκινησε.Πριν ομως μπει στο δωματιο εγω ειχα προσεξει καπου χωμενα σε μια γωνια κατι χαρτια.(οπως εχουν τα μασατζιδικα για να σκουπιζεσαι μετα, και βεβαια οχι απο τα λαδια).Οταν με γυρισε μπροστα και ειχανε μεινει περιπου 10 λεπτα της ειπα να μου κανει σε ενα μερος που μ αρεσει μασαζ,δειχνοντας της πως θελω στο δικο της σωμα.Κωδικος δεκτος.Μολις ξεκινησε να μου κανει εκει που ηθελα,ξεκινησα και εγω την δικη μου δουλεια :cum:.Μετα τον εβγαλα απο την πετσετα και εκανε ενα επιφωνημα ΑΑΑ χαριτωμενο οχι πανικου,της εβαλα χερι στα μεγαλα της βυζια τα οποια εχουν μεγαλη ρογα,και στον συμπαθητικο κωλο της.Μου τον επαιξε και ολα καλα.Πηγα και αλλες φορες και γενικα πιστευω οτι αν της κερδισεις την εμπιστοσυνη 1000% χουφτωνεις ανετα και στον παιζει.Τωρα για σεξ δεν ξερω και δεν το επιδιωξα κιολας.Καλο βραδυ συναδελφοι.
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.652
Like
5.449
Πόντοι
2.306
Καλησπερα στους κυριους.Θα σας πω την δικη μου ιστορια με την αθηνα.Οταν πηγα για πρωτη φορα μου ειπε''αν ψαχνεις για χαδια δεν υπαρχει περιπτωση''.Εντουτοις επειδη δεν εγκαταλειπω ποτε ανεβηκα στο δωματιο,καθωτι μεζονετα,και απολαυσα ενα αρκετα καλο μασαζ με πετσετα.Την δευτερη φορα ειπα μολις βγω απο τον μπανιο να μην ξαπλωσω κατευθειαν και μολις ερθει να της μιλησω λιγο γυμνος για να δω αντιδρασεις.Μολις ηρθε εκανα οτι σκουπιζομαι ακομα, ειπαμε 2 κουβεντες,εγω γυμνος και ολα καλα στο πρωτο σταδιο.Ξαπλωσα εβαλε πετσετα και ξεκινησε.Πριν ομως μπει στο δωματιο εγω ειχα προσεξει καπου χωμενα σε μια γωνια κατι χαρτια.(οπως εχουν τα μασατζιδικα για να σκουπιζεσαι μετα, και βεβαια οχι απο τα λαδια).Οταν με γυρισε μπροστα και ειχανε μεινει περιπου 10 λεπτα της ειπα να μου κανει σε ενα μερος που μ αρεσει μασαζ,δειχνοντας της πως θελω στο δικο της σωμα.Κωδικος δεκτος.Μολις ξεκινησε να μου κανει εκει που ηθελα,ξεκινησα και εγω την δικη μου δουλεια :cum:.Μετα τον εβγαλα απο την πετσετα και εκανε ενα επιφωνημα ΑΑΑ χαριτωμενο οχι πανικου,της εβαλα χερι στα μεγαλα της βυζια τα οποια εχουν μεγαλη ρογα,και στον συμπαθητικο κωλο της.Μου τον επαιξε και ολα καλα.Πηγα και αλλες φορες και γενικα πιστευω οτι αν της κερδισεις την εμπιστοσυνη 1000% χουφτωνεις ανετα και στον παιζει.Τωρα για σεξ δεν ξερω και δεν το επιδιωξα κιολας.Καλο βραδυ συναδελφοι.
Εχει αγγελια καπου η Αθηνα;
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.505
Κριτικές
21
Like
6.898
Πόντοι
8.345
Ποσο το κοστος ? και τι προσφερει
περασα μια  βολτα απο εκει,,στο τηλεφωνο ολιγον σπασαρχιδα,δεν ακουσα την οδο και μου εβαλε  χερι :idiot:τον αριθμο δεν μου τον ειπε απο το τηλεφωνο,την ξαναπηρα οταν εφτασα στον δρομο για να μου το πει και μου λεει ξαναπαρε για να σου ανοιξω :(φτανω ,ξαναπερνω και μου λεει σου ανοιγω,η πορτα δεν εκανε τον ηχο που κανει οταν πατανε να σου ανοιξουν,αλλα ενα ανεπαισθητο σαν να την κουναγε αερας..τσαντιστηκε γιατι ηρθε και μου ανοιξε-ωραια αρχη λεω...
ηλικια μεχρι 35,κοντη,βυζι 2αρι με σαμπρελα στην κοιλια,γενικα δεν θα της εριχνες δευτερη ματια εξω..το κρεβατι στρωμενο νε κουβερτα μονο,χνουδωτη :2funny:,λεω εδω ειμαστε...τα λεφτα προκαταβολικα μου λεει :2funny: εκει την σιχτιρισα και εφυγα..μαυρο στην πατσαβουρα :S
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.961
Like
28.985
Πόντοι
5.006
περασα μια  βολτα απο εκει,,στο τηλεφωνο ολιγον σπασαρχιδα,δεν ακουσα την οδο και μου εβαλε  χερι :idiot:τον αριθμο δεν μου τον ειπε απο το τηλεφωνο,την ξαναπηρα οταν εφτασα στον δρομο για να μου το πει και μου λεει ξαναπαρε για να σου ανοιξω :(φτανω ,ξαναπερνω και μου λεει σου ανοιγω,η πορτα δεν εκανε τον ηχο που κανει οταν πατανε να σου ανοιξουν,αλλα ενα ανεπαισθητο σαν να την κουναγε αερας..τσαντιστηκε γιατι ηρθε και μου ανοιξε-ωραια αρχη λεω...
ηλικια μεχρι 35,κοντη,βυζι 2αρι με σαμπρελα στην κοιλια,γενικα δεν θα της εριχνες δευτερη ματια εξω..το κρεβατι στρωμενο νε κουβερτα μονο,χνουδωτη :2funny:,λεω εδω ειμαστε...τα λεφτα προκαταβολικα μου λεει :2funny: εκει την σιχτιρισα και εφυγα..μαυρο στην πατσαβουρα :S
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :thumbsup:
 

sfakiot

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2014
Μηνύματα
663
Κριτικές
1
Like
353
Πόντοι
26
Αν μπεις στο mylist.gr θεραπεις κ μασαζ στη σελιδα 3 "αρχαιοελληνικο μασαζ ΝΑΝΑ" το φραπεδακι
αν εισαι ΟΚ τη 2η φορα το κερναει...

Στην αγγελια λέει Βορεια Προαστεια. Που ειναι, μπορεις να μου πεις παρακαλω? Να δω αν αξιζει το ταξιδι απο Γλυφαδα...
 

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.268
Κριτικές
14
Like
321
Πόντοι
2.287
Στην αγγελια λέει Βορεια Προαστεια. Που ειναι, μπορεις να μου πεις παρακαλω? Να δω αν αξιζει το ταξιδι απο Γλυφαδα...
Εκει μου εχει πει κ εμενα, αλλα εγω την πηρα 3 φορες σπιτι μου με 60 αντι 40
 

gasper

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2013
Μηνύματα
1.996
Like
1.018
Πόντοι
96
Συνάντηση νωρίς το απόγευμα με τη μικρή, είχα καιρό να εκτονωθώ κ λίγο τα πιπίνια τριγύρω , λίγο οι νυχτερινές έξοδοι με συναγωνιστές κ λίγο πως σήμερα τα σχολεία αργούσαν σκέφτηκα να τηλεφωνήσω στη μικρή για μια συνεδρία μασάζ..

Πριν απ΄όλα όμως να ευχαριστήσω τους συναγωνιστές για τα καλά λόγια που μου γράφουν στα πμ κ για τη βοήθεια που τους έχω προσφέρει..
Αυτός είναι ο σκοπός του forum.. να μην είμαστε μόνο "αναγνώστες"..
Έχω λάβει πολλά πμ σχετικά με τη μικρή, με ρωτάτε διάφορα , θα ενημερώσω δημόσια έτσι ώστε να σας λυθούν οι απορίες..

Λοιπόν πρόκειται κατ αρχήν για Ελληνίδα 20 ετών , 1,73 , 63 κιλά , ξανθιά με πλούσια μαλλιά , στήθος 4άρι με θηλές ροζ κ μεγάλες, ηβική περιοχή επιμελημένα τριχωτή, αθώο πρόσωπο κ καθαρό, χνούδι ξανθό χαμηλά στην πλάτη, μακριά λεπτά δάχτυλα που εξερευνούν αισθησιακά τις ευαίσθητες περιοχές μου, μένει κάπου στα βόρεια προάστια με τους γονείς της, η γνωριμία έγινε από fb , αρέσκεται να κάνει μασάζ , χωρίς να έχει σπουδάσει ή διαβάσει εκτεταμένα. Συναντιόμαστε σε σταθμό του μετρό κ την πηγαίνω σε δικό μου πρόσθετο χώρο, στο τέλος την επιστρέφω κ πάλι στο σταθμό.

Η πρώτη συνεδρία ήταν αναγνωριστική , η επίμαχη περιοχή έμεινε σχετικά μακριά από το πεδίο δράσης της , δεν την πίεσα κ εγώ , στη συνέχεια όμως μιλήσαμε αρκετά μέσω fb κ την έπεισα πως ο άντρας θέλει μια ανακούφιση στο τέλος, χωρίς να συντρέχει τίποτε πονηρό, απλώς είναι μια ανάγκη που δημιουργείται στον άντρα κατά τη διάρκεια του μασάζ..

Κατάφερα με την εμπειρία μου αλλά κ με χαρακτήρα καθαρά ατομικής ανάγκης να την πείσω, έτσι στη δεύτερη συνεδρία η κατάσταση ήταν πολύ βελτιωμένη σχετικά με τις υπηρεσίες της .. τελειώσαμε με μάλαξη της επίμαχης περιοχής χωρίς να ανοίξει ρουθούνι κ χωρίς να το καταλάβουμε πως φτάσαμε μέχρι εκεί..

Σήμερα όμως ήταν κάτι το διαφορετικό, όχι μη βιαστείτε στην εξαγωγή γρήγορων συμπερασμάτων , δεν έφαγα μπριζόλα, αλλά με τρέλανε κυριολεκτικά ο τρόπος κ η αθωότητα με την οποία προσέγγισε την πούτσ@ μου..
Να πω οτι σήμερα γδύθηκε τελείως , φορούσε μαύρη δαντέλα στρινγκ κ απόλαυσα αρχικά την θέα ενός φρέσκου 20χρονου αιδοίου..
Επειδή όμως είμαι αχόρταγος , κάποια στιγμή δεν μπόρεσα να κρατηθώ κ τη ρώτησα .

- μπορώ να χαϊδέψω λίγο με τα δάχτυλά μου τα ενδότερα? κ τι νομίζετε οτι απάντησε?
- ναι βυθίστε τα μέσα μου αν θέλετε , έχω κάνει μπάνιο... :rockon:
δεν αντέχεται τόση καύλα...

Δυο πράγματα με καυλώνουν αφάνταστα στην πιτσιρίκα αυτή..
Το πρώτο είναι οτι μου μιλάει στον  πληθυντικό, σας αρέσει κύριε Α..., σας πονάω κύριε Α... κ διάφορα άλλα..
Το δεύτερο είναι οτι εκφράζεται με μια απίστευτη αθωώτητα, ηρεμία κ νηφαλιότητα που με απογειώνει.. σα να μην συμβαίνει τίποτα, προχωρώντας προς το τέλος της συνεδρίας κ ενώ ήμουν κατακαυλωμένος μου λέει:

- να σας τραβήξω μέχρι πάνω το πετσί σας? σας αρέσει?
- ναι της απαντώ
- δε πονάτε ?
- οχι ελεύθερα της απαντώ..
κ τι έκανε επειδή δυσκολευόταν ή φοβόταν μη με πονέσει.. έβαλε κάθετα το μεσαίο δάχτυλο του δεξιού της χεριού πάνω στη βάλανο να τη σπρώξει προς τα κάτω για να την καλύψει από την πόσθη, την οποία λέει πετσί.. ένοιωσα ανείπωτη καύλα νοιώθοντας το νύχι της στην ουρήθρα μου.. κ όλα αυτά γίνονται τελείως ανέκφραστα από εκείνη, ούτε συμμετέχει , ούτε προσποιείται με διάφορες μαλακίες που κάνουν οι περισσότερες,, παίδες έχυσα σαν κάπρος, η παλάμη της γέμισε χύσια ,, κράτησε τουλάχιστον ένα λεπτό την πούτσ@ μου στην παλάμη της κ μου λέει τελειώνοντας ,, είχατε πολύ σπέρμα κύριε Α....

Απερίγραπτη καύλα καθόλου επιτηδευμένη... η αποθέωση του Μη επαγγελματία, του απόλυτα ερασιτέχνη, κ όλα αυτά με 30 €...

Καθώς την επέστρεφα στο σταθμό τη ρώτησα αν την ενδιαφέρει να κάνει μια επιλεκτική διεύρυνση του πελατολογίου της.. αρνήθηκε προς το παρόν , αλλά άφησε υποσχέσεις για το μέλλον,, θα ενημερώσω σχετικά τους φίλους συναγωνιστές...
.. στην Βικυ αναφερεσαι?
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Συνάδελδε καλησπερα.Μπορεις να δωσεις καμια πληροφορια για την βικυ που την βρισκουμαι.Σ ευχαριστω πολυ.

αν έκανες τον κόπο να διαβάσεις πιο πίσω θα έβλεπες που αναφερόμαστε...

τέλος πάντων, πάρε το έτοιμο στο πιάτο


 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715

JS

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2011
Μηνύματα
64
Like
32
Πόντοι
0
αν έκανες τον κόπο να διαβάσεις πιο πίσω θα έβλεπες που αναφερόμαστε...

τέλος πάντων, πάρε το έτοιμο στο πιάτο

Αγαπητε φιλε σ ευχαριστω.Διαβαζα μεχρι που πονεσαν τα ματια μου.Εφτασα στην σελιδα 369 και κλαταρα.Εχεις κανει μαζι της?Ειναι η κοπελα που λεει ο συναδελφος alepoudelis?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom