Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 48 άτομα (8 μέλη και 40 επισκέπτες)

GEORG81

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2014
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Λοιπόν πέρασμα εχτές από την συγκεκριμένη κυρία... κοντά στα 37-41 την υπολογίζω... μέτρια εμφάνιση γενικος, ξανθιά, 1,60 κατι, μεγάλο στήθος, λίγα κιλάκια παραπάνω (λιγα) τίποτα το ιδιαίτερο γενικά.... επί του θέματος τώρα... ξεκίνημα με μασάζ και μόνο μασάζ, δε λέω καλό...όταν πέρασε η ώρα και μου είπε ότι τώρα μπορώ να σηκωθώ της έκανα νύξη για το αν μπορεί να υπάρξη συνέχεια ώστε να περιποιηθεί και τον μικρο μας φίλο... απάντησε ευγενικά ότι εδώ κάνει μόνο μασάζ... αυτά Κύριοι..
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
Λοιπόν πέρασμα εχτές από την συγκεκριμένη κυρία... κοντά στα 37-41 την υπολογίζω... μέτρια εμφάνιση γενικος, ξανθιά, 1,60 κατι, μεγάλο στήθος, λίγα κιλάκια παραπάνω (λιγα) τίποτα το ιδιαίτερο γενικά.... επί του θέματος τώρα... ξεκίνημα με μασάζ και μόνο μασάζ, δε λέω καλό...όταν πέρασε η ώρα και μου είπε ότι τώρα μπορώ να σηκωθώ της έκανα νύξη για το αν μπορεί να υπάρξη συνέχεια ώστε να περιποιηθεί και τον μικρο μας φίλο... απάντησε ευγενικά ότι εδώ κάνει μόνο μασάζ... αυτά Κύριοι..

:headbang: :headbang: :headbang:
 

pelopidas4

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.174
Like
0
Πόντοι
16
που ειναι ο ειδικος? αυτη   
δεν ειναι το ουκρανακι με τις βυζαρες και τα ατελειωτα προβληματα? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


τα ξεπερασε ολα και ξαναβγηκε φαινεται. :grin: :grin: :grin: :grin:

η ηλικία της είναι πράγματι στα 22 ή είναι μούφα ? από πρόγραμμα ξέρουμε κάτι ?
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Ποιος μπορεί να μου στείλει σε πμ το τηλέφωνο, της Βικης που έχει αναφερθεί μερικές σελίδες πιο πίσω?
Έκανα μαλακία και δεν το αποθήκευσα τότε που είχα κλείσει ραντεβού μαζί της.
 

takisarg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
723
Like
1.551
Πόντοι
206
Ποιος μπορεί να μου στείλει σε πμ το τηλέφωνο, της Βικης που έχει αναφερθεί μερικές σελίδες πιο πίσω?
Έκανα μαλακία και δεν το αποθήκευσα τότε που είχα κλείσει ραντεβού μαζί της.
Και γιατί με πμ παρε την αγγελία φίλε. Μετά περιμένουμε εντυπώσεις.

 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Και γιατί με πμ παρε την αγγελία φίλε. Μετά περιμένουμε εντυπώσεις.

έχω πάει μαζί της... υπάρχει και κριτική μου 3-4 σελίδες πιο πίσω... αλλά δεν αποθήκευσα το τηλέφωνό της στο κινητό μου για ευνόητους λόγους και η αγγελία από το mylist δεν υφίσταται πλέον.
Σε ευχαριστώ πάντως και εσένα και τους άλλους 3 φίλους που έστειλαν  πμ.
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
επειδή κι εμένα μου έστειλαν κάποια πμ και αντίστοιχα, όπως ο Terry, δεν είχα αποθηκεύσει το τηλ, τώρα που έχουμε πάλι το τηλ αποθηκεύστε το ;)

 

b0b

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2010
Μηνύματα
1.204
Κριτικές
1
Like
1.649
Πόντοι
216
Καλή η Βίκυ/Στεφανια αλλα 2 φορές δεν ξεπεράσαμε την φραπεδια.
 

GPnotios

Νέο Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2015
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλη την παρέα κι ευχαριστώ που με δεχτήκατε στις σελίδες σας.
Είμαι φρέσκο μέλος, αν και έχω ρίξει ματιές πολλές φορές.
Για διάφορους λόγους είμαι λάτρης του μασάζ στο χώρο μου κι όταν λέω χώρο μου αναφέρομαι σε ξενοδοχεία στην περιοχή Λεωφόρου Συγγρού και νοτίων προαστίων γενικά, οπότε κάθε πληροφορία είτε με δημοσίευση, είτε με π.μ., δεκτή κι ευχαριστώ εκ των προτέρων.

 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
Καλησπέρα σε όλη την παρέα κι ευχαριστώ που με δεχτήκατε στις σελίδες σας.
Είμαι φρέσκο μέλος, αν και έχω ρίξει ματιές πολλές φορές.
Για διάφορους λόγους είμαι λάτρης του μασάζ στο χώρο μου κι όταν λέω χώρο μου αναφέρομαι σε ξενοδοχεία στην περιοχή Λεωφόρου Συγγρού και νοτίων προαστίων γενικά, οπότε κάθε πληροφορία είτε με δημοσίευση, είτε με π.μ., δεκτή κι ευχαριστώ εκ των προτέρων.
χρειαζεσαι χρονο,να κοιταξεις καλα,και να διαβασεις,τι εχουν γραψει τα υπολοιπα μελη,ετσι ωστε να βρεις αυτο που ψαχνεις.
 

peter75

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2011
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Βρε Ivan πολύ πολύ παλια είχες πει ότι με την 2η-3ή επίσκεψη Αθηνά-Νανά Ν. ψυχικό με τζάκι είχες κέρασμα  :jerking:. Άλλοι ανταπάντησαν ότι παίζει αποκλειστικά και  μόνο επαγγελματικό μασάζ. Αλλοι λένε ότι πήραν τα 3 τους και το σκυλομετάνιωσαν (γιατι άλλη κατάληξη είχαν στο μυαλό τους, κανείς βέβαια δεν αμφισβήτησε τον επαγγελματισμο της στις υπηρεσίες μασάζ) και άλλοι με διάφορα τεχνάσματα κάτι αποκόμισαν . Εν τέλει κάποιος μπορεί να μας πει τι παίζει? Μασάζ και μόνο σε τακτικούς πελάτες με "χημεία" υπάρχει πιο ιδιαίτερη μεταχείριση?Πολλά αντικρουόμενα δεδομένα. Για ένα μασαζάκι επαγγελματικό με happy ending παλεύουμε όχι αέναη διαπραγμάτευση με troica/Brussels group....
 

GPnotios

Νέο Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2015
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
χρειαζεσαι χρονο,να κοιταξεις καλα,και να διαβασεις,τι εχουν γραψει τα υπολοιπα μελη,ετσι ωστε να βρεις αυτο που ψαχνεις.

Ναι, κατανοητό, αυτό κάνω άλλωστε μόλις έχω τον κατάλληλο χρόνο, απλά είπα να κάνω γνωστή και την παρουσία μου...
Ευχαριστώ για την απάντηση !
 

georgelost

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2010
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
αν θα μπορουσε καποιοσ να μοθ στειλει ενα pm κανενα τηλεφωνο απο καμια αξιολογη παρουσια για μασαζ αποψε θα το εκτιμουσα ιδιαιτερως!ευχαριστω!
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
Ναι, κατανοητό, αυτό κάνω άλλωστε μόλις έχω τον κατάλληλο χρόνο, απλά είπα να κάνω γνωστή και την παρουσία μου...
Ευχαριστώ για την απάντηση !
καλως ηρθες,και επισημα,στο σαιτ..
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Βρε Ivan πολύ πολύ παλια είχες πει ότι με την 2η-3ή επίσκεψη Αθηνά-Νανά Ν. ψυχικό με τζάκι είχες κέρασμα  :jerking:. Άλλοι ανταπάντησαν ότι παίζει αποκλειστικά και  μόνο επαγγελματικό μασάζ. Αλλοι λένε ότι πήραν τα 3 τους και το σκυλομετάνιωσαν (γιατι άλλη κατάληξη είχαν στο μυαλό τους, κανείς βέβαια δεν αμφισβήτησε τον επαγγελματισμο της στις υπηρεσίες μασάζ) και άλλοι με διάφορα τεχνάσματα κάτι αποκόμισαν . Εν τέλει κάποιος μπορεί να μας πει τι παίζει? Μασάζ και μόνο σε τακτικούς πελάτες με "χημεία" υπάρχει πιο ιδιαίτερη μεταχείριση?Πολλά αντικρουόμενα δεδομένα. Για ένα μασαζάκι επαγγελματικό με happy ending παλεύουμε όχι αέναη διαπραγμάτευση με troica/Brussels group....

ΠΟΤΕ, ΜΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΘΗΝΑ, ΓΙΑΤΙ ΠΟΛΥ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΠΗΡΑ ΠΟΤΕ ΦΡΑΠΕ

μάλλον με μπερδεύεις με κάποιον άλλο, οπότε λίγο προσοχή στα γραπτά σου ;)

 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
Βρε Ivan πολύ πολύ παλια είχες πει ότι με την 2η-3ή επίσκεψη Αθηνά-Νανά Ν. ψυχικό με τζάκι είχες κέρασμα  :jerking:. Άλλοι ανταπάντησαν ότι παίζει αποκλειστικά και  μόνο επαγγελματικό μασάζ. Αλλοι λένε ότι πήραν τα 3 τους και το σκυλομετάνιωσαν (γιατι άλλη κατάληξη είχαν στο μυαλό τους, κανείς βέβαια δεν αμφισβήτησε τον επαγγελματισμο της στις υπηρεσίες μασάζ) και άλλοι με διάφορα τεχνάσματα κάτι αποκόμισαν . Εν τέλει κάποιος μπορεί να μας πει τι παίζει? Μασάζ και μόνο σε τακτικούς πελάτες με "χημεία" υπάρχει πιο ιδιαίτερη μεταχείριση?Πολλά αντικρουόμενα δεδομένα. Για ένα μασαζάκι επαγγελματικό με happy ending παλεύουμε όχι αέναη διαπραγμάτευση με troica/Brussels group....
να θυμασαι οτι  οι κοπελες,δεν κανουν τα ιδια σε ολους.εξαρταται απο πολλους παραγοντες.μπορει η συγκεκριμενη,να παω εγω 10 φορες,και να μου λεει οτι δεν κανει τιποτα,και να πας εσυ καπακι,την ιδια μερα,και με την πρωτη,να παρεις φραπεδια.γιαυτο ειναι καλο,ΠΡΙΝ γραφτει κατι στο σαιτ,να ειναι τσεκαρισμενο οτι γινεται ΠΑΝΤΑ,και οχι αναλογως της περιπτωσης.πολλες φορες εχουν δημηουργηθει,λαθος εντυπωσεις,σε μας οπως και στις κοπελες,με αποτελεμσατα αρνητικα και στις δυο πλευρες.
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.389
Κριτικές
19
Like
9.830
Πόντοι
9.095
τα γαμομασσαζ ειναι οπου σε πιασουν... γκουρου κοιμησου! :sleeping:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom