Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (1 μέλη και 16 επισκέπτες)

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Τρελό-Ιβαν, μπράβο.. άξιο scouting.... Θα τιμηθεί με την πρώτη ευκαιρία
 

moras123

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
399
Κριτικές
9
Like
9
Πόντοι
1
Απο την στιγμή που πάει και σε χοτελ  ειναι 150%
βέβαιο ότι κανει και αλλα  ισως οχι φουλ προγραμμα

ΑΛΛΑ με το ανάλογο αντιτιμο κανει και αλλα

 

gasper

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2013
Μηνύματα
1.996
Like
1.018
Πόντοι
96

Τιμές :
1 ώρα 30 ευρώ
1:30 ώρα 40 ευρώ
2 ώρες 50 ευρώ


ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΕΙΤΕ ΣΕ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ, ΕΙΤΕ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ.

Ραντεβού μέχρι 9-10 το βράδυ, ανάλογα και την περιοχή. Τη βολεύει στο κέντρο.

Η Βίκυ είναι μια νεαρή Ελληνίδα, κάτω από 25, στο 1.70 ύψος, με κάποια περιττά κιλά και με γλυκό πρόσωπο. Από τη συζήτηση μαζί της θα καταλάβετε ότι είναι μορφωμένη.

ΤΟ ΜΑΣΑΖ Η ΚΟΠΕΛΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΦΟΡΩΝΤΑΣ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΤΗΣ ΚΑΙ Η ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΕΠΑΦΗ ΜΑΖΙ ΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΗΣ.  Η ποιότητα του μασάζ αγγίζει το τέλειο.

Η συνεδρία ολοκληρώνεται με μια αριστοτεχνική – σούπερ αισθησιακή φραπεδιά.

Δεν κοιτάζει το ρολόϊ. Φερθείτε της με ευγένεια και θα σας αποζημιώσει.
..παντως η φωτογραφια της στο viber ειναι ..αστα να πανε....
 

SPORT200

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Οκτ 2008
Μηνύματα
1.018
Κριτικές
20
Like
264
Πόντοι
3.225

Τιμές :
1 ώρα 30 ευρώ
1:30 ώρα 40 ευρώ
2 ώρες 50 ευρώ


ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΕΙΤΕ ΣΕ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ, ΕΙΤΕ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ.

Ραντεβού μέχρι 9-10 το βράδυ, ανάλογα και την περιοχή. Τη βολεύει στο κέντρο.

Η Βίκυ είναι μια νεαρή Ελληνίδα, κάτω από 25, στο 1.70 ύψος, με κάποια περιττά κιλά και με γλυκό πρόσωπο. Από τη συζήτηση μαζί της θα καταλάβετε ότι είναι μορφωμένη.

ΤΟ ΜΑΣΑΖ Η ΚΟΠΕΛΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΦΟΡΩΝΤΑΣ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΤΗΣ ΚΑΙ Η ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΕΠΑΦΗ ΜΑΖΙ ΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΗΣ.  Η ποιότητα του μασάζ αγγίζει το τέλειο.

Η συνεδρία ολοκληρώνεται με μια αριστοτεχνική – σούπερ αισθησιακή φραπεδιά.

Δεν κοιτάζει το ρολόϊ. Φερθείτε της με ευγένεια και θα σας αποζημιώσει.

οντωσ καλο ακουγεται...θα προσπαθησω να κανω μια δοκιμουλα

να θυμηθω και τα νιατα μου... ;) ;) ;)
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.389
Κριτικές
19
Like
9.830
Πόντοι
9.095
καψωνη δεν εισαι καλα σημερα,πανε μια αστερα ακουμπα ενα μωβ στο τραπεζακι κατω απο ενα ποτηρι σαμπανιας κ περιμενε.....
 

XRHTOSPETRAS75

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2012
Μηνύματα
225
Like
179
Πόντοι
1
1 ΩΡΑ =30ευρω + εκτόνωση και με καλο μασαζ ειναι εξαιρετικά ενδιαφέρουσα περίπτωση... ;)
ρε crazy η κοπέλα καλό μασαζ δεν κάνει μια μέτρια φραπεδιά κάνει και όλη την ώρα κοίταγε τον τοίχο να την ακουμπήσεις ούτε λόγος εμφάνιση χάλια για ποιο λόγο να ξαναπάς μαζί της αφού με τα ίδια λεφτά περίπου υπάρχουν πολύ πιο εμφανισίμες με παραπάνω υπηρεσίες
 

Maxitis

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Αυγ 2005
Μηνύματα
970
Κριτικές
67
Like
303
Πόντοι
5.855
ρε crazy η κοπέλα καλό μασαζ δεν κάνει μια μέτρια φραπεδιά κάνει και όλη την ώρα κοίταγε τον τοίχο να την ακουμπήσεις ούτε λόγος εμφάνιση χάλια για ποιο λόγο να ξαναπάς μαζί της αφού με τα ίδια λεφτά περίπου υπάρχουν πολύ πιο εμφανισίμες με παραπάνω υπηρεσίες

Δωσε εναλλακτικες προτασεις ....
 

kostasvts

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
680
Κριτικές
2
Like
34
Πόντοι
6
ρε crazy η κοπέλα καλό μασαζ δεν κάνει μια μέτρια φραπεδιά κάνει και όλη την ώρα κοίταγε τον τοίχο να την ακουμπήσεις ούτε λόγος εμφάνιση χάλια για ποιο λόγο να ξαναπάς μαζί της αφού με τα ίδια λεφτά περίπου υπάρχουν πολύ πιο εμφανισίμες με παραπάνω υπηρεσίες

Αληθεια??Να μην την κλεισω??
Ψαχνω για ΚΑΛΟ μασαζ
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
ρε crazy η κοπέλα καλό μασαζ δεν κάνει μια μέτρια φραπεδιά κάνει και όλη την ώρα κοίταγε τον τοίχο να την ακουμπήσεις ούτε λόγος εμφάνιση χάλια για ποιο λόγο να ξαναπάς μαζί της αφού με τα ίδια λεφτά περίπου υπάρχουν πολύ πιο εμφανισίμες με παραπάνω υπηρεσίες

ο καθένας λέει τη γνώμη του. Το μασάζ της, για εμένα ήταν κορυφαίο, όπως και ο φραπές που κέρασε.

Εσύ έχεις άλλη άποψη

όποιος άλλος δοκιμάσει, ας ενημέρωσει, απλά και όμορφα

και κάτι άσχετο...όταν δοκίμασες, γιατί δεν ενημέρωσες;




 

XRHTOSPETRAS75

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2012
Μηνύματα
225
Like
179
Πόντοι
1
ο καθένας λέει τη γνώμη του. Το μασάζ της, για εμένα ήταν κορυφαίο, όπως και ο φραπές που κέρασε.

Εσύ έχεις άλλη άποψη

όποιος άλλος δοκιμάσει, ας ενημέρωσει, απλά και όμορφα

και κάτι άσχετο...όταν δοκίμασες, γιατί δεν ενημέρωσες;έχεις δίκιο φιλαράκι που λες ότι δεν ενημέρωσα συνήθως ενημερώνω και λέω τη γνώμη μου για κοπέλες που αναφέρονται και αν έχω δοκιμάσει λέω τη γνώμη μου και συστήνω και κάποιες που έχω δοκιμάσει και έχω μείνει ευχαριστημένος με πμ άλλοι συνάδελφοι με ξέρουν δεν είμαι μονοφαγάς αυτός είναι άλλωστε και ο λόγος ύπαρξης του λινκ να αποφεύγουμε τις κακοτοπιές και να πηγαίνουμε εκεί που πρέπει (απλώς για τη κοπέλα που αναφέραμε παραπάνω εγώ δεν θα τη ξανά έπαιρνα για ένα ανύπαρκτο μασαζ χωρίς άλλες υπηρεσίες και με χάλια εμφάνιση και άμα την ακουμπάς να σου λέει εγώ είμαι επαγγελματιας το έχω σπουδάσει το αντικείμενο εγώ επαγγελματικό μασαζ κάνω μόνο στον φυσιοθεραπευτή μου πουθενά άλλου οι κοπέλες αυτές ειναι μόνο για χάιδεμα και τις υπηρεσίες του δεύτερου γύρου αν σου κάνουν δυνατό μασαζ μπορεί να σου κάνουν ζημιά
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom