Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

sfakiot

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2014
Μηνύματα
663
Κριτικές
1
Like
353
Πόντοι
26
εχει καποιος συναγωνιστης παρει εστω φραπε απο το athensmassage?

Εγω πολυ παλια με μια που εχει φυγει πλεον αλλα μετα απο αρκετη προσπαθεια και συνεδριες. Ουσιαστικα γιναμε φιλοι και γι αυτο το εκανε. Τωρα δεν ξερω καμμια που να το κανει δυστυχως αλλα αν υπαρχει θα ηθελα να ξερω κι εγω
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
δεν προκειται ποτε,να μιλησει κανεις,για αυτο που ρωτατε και οι δυο...οι λογοι γνωστοι.
 

bordeliar

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2015
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Καλημερα παιδια! Σκεφτομαι για ενα μασαζακι σημερα και θα ηθελα τα φωτα σας! Ιδανικος συνδυασμος για μενα θα ηταν ενα πολυ καλο μασαζ και μια τελεια πιπα.. :rolleyes: Γνωριζει κανεις αν υπαρχει κατι τετοιο? Αν κανει και b2b ακομα καλυτερα. Να πηγαινει ομως σε ξενοδοχειο
 

sfakiot

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2014
Μηνύματα
663
Κριτικές
1
Like
353
Πόντοι
26
Εγώ είχα με την Όλγα, αλλά έχει φύγει. Εσύ με ποιά είχες κάνει που έχει φύγει τώρα; Για να δω αν την είχα πάρει. Εάν δε μπορείς εδώ να απαντήσεις απαντησέ μου private. Thanks. Με αρκετές έφθασα στο τσακ να πάρω γι αυτό ρωτάω.

Εχεις private
 

ermis1964

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
646
Κριτικές
22
Like
244
Πόντοι
2.955

Maxitis

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Αυγ 2005
Μηνύματα
970
Κριτικές
67
Like
303
Πόντοι
5.855
Εχουν γράψει συναγωνιστές γιά τήν κυρία.Ψιλοάθλιος χώρος μέ στρώμα στό πάτωμα,μασάζ πού πονάει καί εκτόνωση μέ τό χέρι.Γενικά δέν λέει.

Εκεινη ειναι σαν την φωτο που εχει η οχι;
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.412
Κριτικές
15
Like
6.091
Πόντοι
1.496
Εχουν γράψει συναγωνιστές γιά τήν κυρία.Ψιλοάθλιος χώρος μέ στρώμα στό πάτωμα,μασάζ πού πονάει καί εκτόνωση μέ τό χέρι.Γενικά δέν λέει.
3 φορες παλαιοτερα που προσπαθησα να την επισκεφθω,δε τα καταφερα,δεν ευκαιρουσε.Βλεπω οτι εχει προσθεσει δυνατοτητα μειωμενης διαρκειας με 15 ευρω,μπηκε στο κλιμα φαινεται.Επισης ειδα οτι γραφει μονο Παρασκευη.Θα βρηκε δουλεια τις υπολοιπες μερες σε σουβλατζιδικο που εψαχνε.Τωρα τελευταια ειχε βαλει και επιπλεον αγγελια για μασαζ 4 χερια 100 ευρω με τον αντρα της τον φυσικοθεραπευτη,αλλα φαινεται δε βρεθηκαν αρκετοι ενδιαφερομενοι και ειπε να αλλαξει ροτα.
 

Maxitis

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Αυγ 2005
Μηνύματα
970
Κριτικές
67
Like
303
Πόντοι
5.855
3 φορες παλαιοτερα που προσπαθησα να την επισκεφθω,δε τα καταφερα,δεν ευκαιρουσε.Βλεπω οτι εχει προσθεσει δυνατοτητα μειωμενης διαρκειας με 15 ευρω,μπηκε στο κλιμα φαινεται.Επισης ειδα οτι γραφει μονο Παρασκευη.Θα βρηκε δουλεια τις υπολοιπες μερες σε σουβλατζιδικο που εψαχνε.Τωρα τελευταια ειχε βαλει και επιπλεον αγγελια για μασαζ 4 χερια 100 ευρω με τον αντρα της τον φυσικοθεραπευτη,αλλα φαινεται δε βρεθηκαν αρκετοι ενδιαφερομενοι και ειπε να αλλαξει ροτα.

Ωραιος ! Βαζεις ιδεες τωρα... Θα της πουμε να κερναει κ κανα σουβλακι στην συναντηση !
 

thanos530

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
99
Like
61
Πόντοι
0
3 φορες παλαιοτερα που προσπαθησα να την επισκεφθω,δε τα καταφερα,δεν ευκαιρουσε.Βλεπω οτι εχει προσθεσει δυνατοτητα μειωμενης διαρκειας με 15 ευρω,μπηκε στο κλιμα φαινεται.Επισης ειδα οτι γραφει μονο Παρασκευη.Θα βρηκε δουλεια τις υπολοιπες μερες σε σουβλατζιδικο που εψαχνε.Τωρα τελευταια ειχε βαλει και επιπλεον αγγελια για μασαζ 4 χερια 100 ευρω με τον αντρα της τον φυσικοθεραπευτη,αλλα φαινεται δε βρεθηκαν αρκετοι ενδιαφερομενοι και ειπε να αλλαξει ροτα.

Σωστα

 

Th54321

Νέο Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2015
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Φίλοι μου θέλω μια βοήθεια με τις γνώσεις σας, θα είμαι Αθήνα την άλλη εβδομάδα και θέλω ενα ωραίο μασαζάκι απο ένα ευχάριστο και όμορφο μωράκι.
Έχετε να προτείνετε κάποια; Δεν θέλω να καταξοδευτώ με πρακτορεία αφού δε θέλω να γαμήσω μόνο εμα μασαζάκι σε ξενοδοχείο και Καμια μαλακία ή κλαρινέτο αν παίζει δε θα με χαλάσει!!
Περιοχή Φάληρο.
Έχετε κάποια δοκιμασμένη;;
 

SPORT200

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Οκτ 2008
Μηνύματα
1.018
Κριτικές
20
Like
264
Πόντοι
3.225
Φίλοι μου θέλω μια βοήθεια με τις γνώσεις σας, θα είμαι Αθήνα την άλλη εβδομάδα και θέλω ενα ωραίο μασαζάκι απο ένα ευχάριστο και όμορφο μωράκι.
Έχετε να προτείνετε κάποια; Δεν θέλω να καταξοδευτώ με πρακτορεία αφού δε θέλω να γαμήσω μόνο εμα μασαζάκι σε ξενοδοχείο και Καμια μαλακία ή κλαρινέτο αν παίζει δε θα με χαλάσει!!
Περιοχή Φάληρο.
Έχετε κάποια δοκιμασμένη;;

φιλε μου με ενα μηνυμα,μην περιμενεισ κ πολλα.αν εχεισ αλλο λογαριασμο,που να φαινεται το "ποιον σου",τοτε καλυτερα να γραψεισ,απο εκει...δεν "
 

Th54321

Νέο Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2015
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Δυστυχώς τώρα έκανα τον λογαριασμό, είμαι καινούριος..
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265

Τιμές :
1 ώρα 30 ευρώ
1:30 ώρα 40 ευρώ
2 ώρες 50 ευρώ


ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΕΙΤΕ ΣΕ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ, ΕΙΤΕ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ.

Ραντεβού μέχρι 9-10 το βράδυ, ανάλογα και την περιοχή. Τη βολεύει στο κέντρο.

Η Βίκυ είναι μια νεαρή Ελληνίδα, κάτω από 25, στο 1.70 ύψος, με κάποια περιττά κιλά και με γλυκό πρόσωπο. Από τη συζήτηση μαζί της θα καταλάβετε ότι είναι μορφωμένη.

ΤΟ ΜΑΣΑΖ Η ΚΟΠΕΛΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΦΟΡΩΝΤΑΣ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΤΗΣ ΚΑΙ Η ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΕΠΑΦΗ ΜΑΖΙ ΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΗΣ.  Η ποιότητα του μασάζ αγγίζει το τέλειο.

Η συνεδρία ολοκληρώνεται με μια αριστοτεχνική – σούπερ αισθησιακή φραπεδιά.

Δεν κοιτάζει το ρολόϊ. Φερθείτε της με ευγένεια και θα σας αποζημιώσει.
 

taper

Μέγας
Εγγρ.
10 Φεβ 2008
Μηνύματα
279
Κριτικές
20
Like
516
Πόντοι
4.440

Τιμές :
1 ώρα 30 ευρώ
1:30 ώρα 40 ευρώ
2 ώρες 50 ευρώ


ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΕΙΤΕ ΣΕ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ, ΕΙΤΕ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ.

Ραντεβού μέχρι 9-10 το βράδυ, ανάλογα και την περιοχή. Τη βολεύει στο κέντρο.

Η Βίκυ είναι μια νεαρή Ελληνίδα, κάτω από 25, στο 1.70 ύψος, με κάποια περιττά κιλά και με γλυκό πρόσωπο. Από τη συζήτηση μαζί της θα καταλάβετε ότι είναι μορφωμένη.

ΤΟ ΜΑΣΑΖ Η ΚΟΠΕΛΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΦΟΡΩΝΤΑΣ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΤΗΣ ΚΑΙ Η ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΕΠΑΦΗ ΜΑΖΙ ΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΗΣ.  Η ποιότητα του μασάζ αγγίζει την τέλειο.

Η συνεδρία ολοκληρώνεται με μια αριστοτεχνική – σούπερ αισθησιακή φραπεδιά.

Δεν κοιτάζει το ρολόϊ. Φερθείτε της με ευγένεια και θα σας αποζημιώσει.
1 ΩΡΑ =30ευρω + εκτόνωση και με καλο μασαζ ειναι εξαιρετικά ενδιαφέρουσα περίπτωση... ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom