Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (1 μέλη και 13 επισκέπτες)

SPL

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.883
Κριτικές
19
Like
3.127
Πόντοι
7.195

καλημερα καλημερα και σε σενα αδελφε και στον φιλο ΑΝΤΖΕΛΟ που δεν χανει ευκαιρια να με κοροιδεψει .... αδελφικα παντα.
καφε δεν εχω προλαβει ακομα να απολαυσω γιατι τρεχω στου Σαββατου τα μαζεματα.
να εχετε μια πολυ ωραια ημερα με την ευχη επι πλεον να ειναι λιαν "κρεβαταπλ" !!!!
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.261
Κριτικές
4
Like
1.940
Πόντοι
266
..Και μη μου κολλάς: "αν εννοεις εμενα, "ημανε" γκλομπαλ μπουρδελειτορ πολυ πριν πάρω την Κλεοπατρα  Grin
Και πριν απο αυτην εχω μπαζωσει πολυ χειροτερες  Help Me Please"

ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΟΜΟΛΟΓΙΑ, ΣΕΛ 4465 ΣΤΟ THREAD "ΗΜΕΡΗΣΙΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΓΙΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ".....
 

SPL

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.883
Κριτικές
19
Like
3.127
Πόντοι
7.195
..Και μη μου κολλάς: "αν εννοεις εμενα, "ημανε" γκλομπαλ μπουρδελειτορ πολυ πριν πάρω την Κλεοπατρα  Grin
Και πριν απο αυτην εχω μπαζωσει πολυ χειροτερες  Help Me Please"

ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΟΜΟΛΟΓΙΑ, ΣΕΛ 4465 ΣΤΟ THREAD "ΗΜΕΡΗΣΙΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΓΙΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ".....
ααααααααααα μικρε gami δεν καρφωνουμε φιλους .....

:s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2:
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.133
Κριτικές
491
Like
37.464
Πόντοι
41.447
ααααααααααα μικρε gami δεν καρφωνουμε φιλους .....

:s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2:

αστον γιατι αμα παραθεσω εδω με στοιχεια τι υπερμπαζα, χοντρες λιπωδεις ελεηνες εχει μπαζωσει θα πεσουν τα τσιμεντα!
δεν τον παρεξηγω, απλα απορω!!!
ΕΙΝΑΙ ΗΡΩΑΣ! :rockon:
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
εμπειριες ειναι ολα μωρε
σιγα τι εγινε? :huh:
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.412
Κριτικές
15
Like
6.091
Πόντοι
1.496
Το τηλ της χτυπαει καθε 5 λεπτα την ωρα που κανει μασαζ και σπαει νευρα, ο χωρος χάλια τελειως και κανει μασαζ με τις γροθιες το οποιο πιο πολυ ποναει παρα χαλαρωνει
Μηπως μπορεις να γινεις λιγο πιο αναλυτικος;Ειναι αυστηρα μασαζ;Ειναι οπως τα ειπε και ο φιλος προηγουμενως οτι δε βγαζει ρουχα και δεν αφηνει να πιανεις;Βαζει πετσετα στα επιμαχα σημεια η μπορω να ειμαι τελειως γυμνος;
 

masseurathens

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2013
Μηνύματα
65
Like
2
Πόντοι
0
Μηπως μπορεις να γινεις λιγο πιο αναλυτικος;Ειναι αυστηρα μασαζ;Ειναι οπως τα ειπε και ο φιλος προηγουμενως οτι δε βγαζει ρουχα και δεν αφηνει να πιανεις;Βαζει πετσετα στα επιμαχα σημεια η μπορω να ειμαι τελειως γυμνος;

Αρκετά καλό μασάζ, τελείως γυμνός, στρώμα στο πάτωμα, διαμέρισμα άδειο στο υπόγειο, νιώθεις ότι είσαι στο Prison Break. Δεν βγάζει ρούχα (και καλύτερα), δεν πιάνεις τίποτα.
 

Maxitis

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Αυγ 2005
Μηνύματα
970
Κριτικές
67
Like
303
Πόντοι
5.855
Αρκετά καλό μασάζ, τελείως γυμνός, στρώμα στο πάτωμα, διαμέρισμα άδειο στο υπόγειο, νιώθεις ότι είσαι στο Prison Break. Δεν βγάζει ρούχα (και καλύτερα), δεν πιάνεις τίποτα.

Απο εμφανιση βλεπετε;;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom