Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (2 μέλη και 3 επισκέπτες)

dinos7272

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2013
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
Μην τρώγεστε. Το θέμα είναι αν οι κοπέλες είναι καλές. Από κορμί καλές φαίνονται. Αν έχει κάποιος άποψη ας μας την πει
Petroy εχεις pm
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Μην τρώγεστε. Το θέμα είναι αν οι κοπέλες είναι καλές. Από κορμί καλές φαίνονται. Αν έχει κάποιος άποψη ας μας την πει
Petroy εχεις pm
Περιμένεις απο τον προμότορα αντικειμενική άποψη;
 

dinos7272

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2013
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
Είμαι παλιός στο χώρο, αν και λόγω έλλειψης χρόνου δεν γράφω. Ποτέ δεν έχεις εμπιστοσύνη κάποιον που έχει συμφέρον από αυτό που θα σου πει, χωρίς πάντως να αποκλείεται να έχει και καλά κομμάτια (εξάλλου κάποτε έλεγε ο ίδιος ότι οι κοπέλες δεν είναι Σέρβες, αλλά Αλβανίδες και τώρα πάλι πλασάρονται για Σέρβες---Λίγο με ενδιαφέρει αυτό). Εγώ ζήτησα τη γνώμη των υπολοίπων. Δεν συμφωνείς ότι από σώμα σκίζουν?
 

tziobani7

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2013
Μηνύματα
71
Like
0
Πόντοι
0
ΠΑΝΤΩΣ  ΟΠΟΙΟΣ ΦΙΛΟΣ ΘΕΛΕΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΑΝΟΙΞΟΥΜΕ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΠΟΙΟΥΣ ΘΕΩΡΩ ΕΓΩ ΝΤΑΒΑΔΕΣ ΠΡΟΜΟΤΟΡΕΣ Η ΟΠΩΣ ΑΛΛΙΩΣ ΘΕΛΕΙ ΠΟΙΟΙ ΚΑΝΟΥΝ ΚΟΝΤΡΕΣ ΑΠΟ ΑΛΛΑ ΜΑΓΑΖΙΑ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΤΕΤΟΙΑ ΕΧΩ ΚΟΥΡΑΣΤΕΙ ΝΑ ΤΑ ΛΕΩ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΘΑ ΛΕΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΗ ΓΝΩΜΗ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΕΓΩ ΟΥΤΕ ΚΟΡΟΙΔΕΥΩ ΑΠΛΑ ΛΕΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΟΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΤΑ ΔΙΝΕΙ ΑΛΛΙΩΣ ΔΙΝΕΙ 20 ΕΥΡΩ ΑΛΛΟΙ ΔΙΝΟΥΝ 500 ΕΥΡΩ ΓΙΑ ΜΟΝΤΕΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ   
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
ΠΑΝΤΩΣ  ΟΠΟΙΟΣ ΦΙΛΟΣ ΘΕΛΕΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΑΝΟΙΞΟΥΜΕ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΠΟΙΟΥΣ ΘΕΩΡΩ ΕΓΩ ΝΤΑΒΑΔΕΣ ΠΡΟΜΟΤΟΡΕΣ Η ΟΠΩΣ ΑΛΛΙΩΣ ΘΕΛΕΙ ΠΟΙΟΙ ΚΑΝΟΥΝ ΚΟΝΤΡΕΣ ΑΠΟ ΑΛΛΑ ΜΑΓΑΖΙΑ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΤΕΤΟΙΑ ΕΧΩ ΚΟΥΡΑΣΤΕΙ ΝΑ ΤΑ ΛΕΩ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΘΑ ΛΕΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΗ ΓΝΩΜΗ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΕΓΩ ΟΥΤΕ ΚΟΡΟΙΔΕΥΩ ΑΠΛΑ ΛΕΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΟΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΤΑ ΔΙΝΕΙ ΑΛΛΙΩΣ ΔΙΝΕΙ 20 ΕΥΡΩ ΑΛΛΟΙ ΔΙΝΟΥΝ 500 ΕΥΡΩ ΓΙΑ ΜΟΝΤΕΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ   
γραφε με μικρα.
 

gasper

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2013
Μηνύματα
1.996
Like
1.018
Πόντοι
96
Έχουν www.mylist.gr/agelies/%CE%BE%CE%B5%CE%BD%CE%B9%CE%B1-%CE%BC%CE%B1%CF%83%CE%B1%CE%B6/]εδώ [/url] αγγελία..

100 € ζητούν τα Σερβάκια...

Όσα λείπουν από το σόι της καθεμιάς στην πατρίδα της, τα ζητά από τους πτωχευμένους Έλληνες για να γαμηθεί!!
..τουλαχιστον οι φωτογραφιες τους ειναι αληθινες? Τις εχεις συναντησει?..
 

daredevil12345

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2013
Μηνύματα
998
Κριτικές
5
Like
34
Πόντοι
6
ο dare?!?!?!?!?!....παρτουζα τις εχει παρει και τις 3!!!!!

και τις 3 σε μια  :2funny: :2funny: :2funny:

εσυ ολο κακιες πετας για μενα ... :s&m_3:

ετσι και αλλιως παρτουζα με 3 δεν θα μπορουσα να κανω γιατι θα μπερδευα τα ονόματα τους  :2funny: :2funny: :s&m_2:
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
η μία είναι η Χριστίνα με τα τατουαζ απο Αχιλλέως και Νταιμοντς Γλυφάδας η επονομαζόμενη Σέρβα... (Αλβανίδα και λεσβία στην πραγματικότητα)
δυναμικό και πιεστικό σέρβις με παντελή απουσία θηλυκότητας και αισθησιασμου... ποιές είναι μαζί της δεν ξέρω... έχει γκομενιλίκι με την Βίκυ από το κρυφό της Λίζας, πρώην Ματζαγριωτάκη... μπορεί ναναι και η Λϊζα στο κόλπο είναι πολύ φίλες με το Χριστινάκι...
τώρα θα με κράξει ο Πέτρου αλλά το αστείο με τις δήθεν Σέρβες που τις παίρναμε με 50 και 60 να τις πληρώνουμε 100+ ΔΕΝ ΛΕΕΙ...
 

ntinos69

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
1.024
Κριτικές
10
Like
14
Πόντοι
1.240
η μία είναι η Χριστίνα με τα τατουαζ απο Αχιλλέως και Νταιμοντς Γλυφάδας η επονομαζόμενη Σέρβα... (Αλβανίδα και λεσβία στην πραγματικότητα)
δυναμικό και πιεστικό σέρβις με παντελή απουσία θηλυκότητας και αισθησιασμου... ποιές είναι μαζί της δεν ξέρω... έχει γκομενιλίκι με την Βίκυ από το κρυφό της Λίζας, πρώην Ματζαγριωτάκη... μπορεί ναναι και η Λϊζα στο κόλπο είναι πολύ φίλες με το Χριστινάκι...
τώρα θα με κράξει ο Πέτρου αλλά το αστείο με τις δήθεν Σέρβες που τις παίρναμε με 50 και 60 να τις πληρώνουμε 100+ ΔΕΝ ΛΕΕΙ...

τετοια γλυφοκωλαδα ομως σαν το χριστινακι δυσκολα εβρισκες
γενικα του 60ευρου
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
και τις 3 σε μια  :2funny: :2funny: :2funny:

εσυ ολο κακιες πετας για μενα ... :s&m_3:

ετσι και αλλιως παρτουζα με 3 δεν θα μπορουσα να κανω γιατι θα μπερδευα τα ονόματα τους  :2funny: :2funny: :s&m_2:
ααααααααχαχαχαχαχαχαχααχαχαχααχαχαχααχα!!!..αυτο το ειχα ξεχασει.....
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
τετοια γλυφοκωλαδα ομως σαν το χριστινακι δυσκολα εβρισκες
γενικα του 60ευρου
θα έκανε οτιδήποτε για να σε κάνει να χύσεις γρήγορα...
αφού παιδί μου δεν σε άφηνε να την γαμήσεις... ήθελε αυτή να κουνιέται...
λεσβίες τι ψάχνεις...
 

daredevil12345

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2013
Μηνύματα
998
Κριτικές
5
Like
34
Πόντοι
6
η μία είναι η Χριστίνα με τα τατουαζ απο Αχιλλέως και Νταιμοντς Γλυφάδας η επονομαζόμενη Σέρβα... (Αλβανίδα και λεσβία στην πραγματικότητα)
δυναμικό και πιεστικό σέρβις με παντελή απουσία θηλυκότητας και αισθησιασμου... ποιές είναι μαζί της δεν ξέρω... έχει γκομενιλίκι με την Βίκυ από το κρυφό της Λίζας, πρώην Ματζαγριωτάκη... μπορεί ναναι και η Λϊζα στο κόλπο είναι πολύ φίλες με το Χριστινάκι...
τώρα θα με κράξει ο Πέτρου αλλά το αστείο με τις δήθεν Σέρβες που τις παίρναμε με 50 και 60 να τις πληρώνουμε 100+ ΔΕΝ ΛΕΕΙ...

ποια ΛΙζα λες ... που ηταν νεα σμυρνη ?
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
μία είναι η Λίζα... Φραντζή και μετα Αχιλλέως και μετά Καλλιθέα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom