Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 26 άτομα (8 μέλη και 18 επισκέπτες)

totos3

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2006
Μηνύματα
38
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
0
Καλημέρα
Αυτήν ρε παιδιά την ξέρει κανείς ;

(Aggeliki Massaz)
 

Διαγραμμένο μέλος 77983

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
788
Κριτικές
4
Like
703
Πόντοι
366

figa_lygourio

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2012
Μηνύματα
189
Like
13
Πόντοι
1
Στο σουβλατζίδικο δεν έβγαζε ούτε 25 την ημέρα,, σκέφτηκε έξυπνα όπως κ οι περισσότερες εδώ μέσα που έχουν κ δικό τους νήμα τις οποίες  προμοτάρουν κιόλας ορισμένοι..

προς το παρόν η συγκεκριμένη το κάνει σε light έκδοση.. ανάλογα με την ζήτηση θα επεκταθεί ή όχι σε περισσότερες υπηρεσίες..


Ξυπνήστε μάγκες!!
 

Maxitis

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Αυγ 2005
Μηνύματα
970
Κριτικές
67
Like
303
Πόντοι
5.855
Επιστρέφω με αναφορά και κριτική για το κασκαντειλίκι από εδώ
Η διευθυνση στην αγγελία ισχύει κανονικά Είναι ένα στενό δρομάκι κάθετο στην Αχαρνών. Παλιά πολυκατοικία, το διαμέρισμα υπόγειο με ό,τι συνεπάγεται αυτό για το χώρο και σε ημιτελή κατάσταση. Ακόμα στα βαψίματα είναι.
Η φωτογραφία της αγγελίας ξεγελάει πολύ από την Live εμφάνιση. Το μαλλί στο ίδιο μήκος και στυλ, το χρώμα πιο σκούρο και με μερικά κιλά παραπάνω.. Ελληνίδα, μετρίου αναστήματος με μεγάλο στήθος μεν, πεσμένο δε. Είναι ομιλητική και γενικά σε κάνει να νιώθεις άνετα.
Ο μασαζοχώρος είχε μέσα ενα στρώμα στο πάτωμα και μια καρέκλα για να αφήσεις τα ρούχα σου.
Πάμε στα του αγώνα. Το μασαζ παρα πολύ καλό. Την τέχνη την έχει μάθει από τον άντρα της που είναι φυσικοθεραπευτής. Στο τέλος ακολούθησε μια πολύ καλή φραπεδιά. Δεν αφήνει να την αγγίζεις, ούτε βγάζει ρούχα.
Συνολικός χρόνος 1 ώρα και 20 λεπτά (με την κουβεντούλα πριν και μετά το μασάζ) Κόστος 25€.

αλλος συναγωνιστης που να πηγε κ να δοκιμασε ;; Αλλες γνωμες ;;
 

SPL

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.883
Κριτικές
19
Like
3.127
Πόντοι
7.195

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.018
Like
975
Πόντοι
96


οσον  ΑΦΟΡΑ την κυρια αυτη 

googglarete to τηλεφωνο  να  δειτε τι βγαζει

να δεις τι κανει η κριση

πολύ λίγο με νοιάζει αν πριν κάνει μασάζ ήταν σουβλατζού ή νευροχειρουργός.
αλλά να δώσω 25 € για να κάνω μασάζ σε μια τρώγλη  πάνω σε στρώμα πεταμένο στο πάτωμα, ε, το σκέφτομαι, ακόμα κι αν κάνει καλό μασάζ όπως έγραψε κάποιος.
 

mutsodringo

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2013
Μηνύματα
227
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
1
δεν απάντησε ποτέ.

ειχε απαντησει καποτε αλλα δεν δινει πληροφοριες! στο Συνταγμα λεει βρισκεται και αν ειναι να παω να μου δωσει το κινητο για να μου πει που ακριβως!
 

sakarvats

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.408
Κριτικές
107
Like
7.901
Πόντοι
7.815

τυχερακια εχεις και γλυφοκωλι !!!! να δω απο ποιο παραθυρο θα την κοπανησεις !!!! αν καταφερεις να την κοπανησεις ....

Αυτή ΔΕΝ ΧΩΡΑΕΙ να περάσει από την πόρτα του δωματίου .. !!!

Τρομάρα της ...!!!

Τρομάρα κ δική μου, με το που την είδα την έστειλα όπως ήρθε ..

Αυτό εδώ κ κανα 2 χρόνια (την είχα παζαρέψει στο 50ευρώ για 2 φορές με πρωκτικό - υπόψην στοματικό ακά όπως μου είπε στο τηλ δεν κάνει ..)

Είχα πάρει τέτοια τρομάρα που μετά η Anastasia Ru που κάλεσα, μου φάνηκε μούναρος ...
 

Steven_1

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.659
Κριτικές
3
Like
19
Πόντοι
16
πολύ λίγο με νοιάζει αν πριν κάνει μασάζ ήταν σουβλατζού ή νευροχειρουργός.
αλλά να δώσω 25 € για να κάνω μασάζ σε μια τρώγλη  πάνω σε στρώμα πεταμένο στο πάτωμα, ε, το σκέφτομαι, ακόμα κι αν κάνει καλό μασάζ όπως έγραψε κάποιος.

Το τηλ της χτυπαει καθε 5 λεπτα την ωρα που κανει μασαζ και σπαει νευρα, ο χωρος χάλια τελειως και κανει μασαζ με τις γροθιες το οποιο πιο πολυ ποναει παρα χαλαρωνει
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715

joepapa

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
445
Like
0
Πόντοι
1
η δευτερη ειναι αυτη που φαινεται?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom