Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 27 άτομα (2 μέλη και 25 επισκέπτες)

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.133
Κριτικές
191
Like
52.256
Πόντοι
41.443
σα να λεει αστο καλυτερα....
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Και πατωμα(στρωμα) και δεν πιανειs τιποτα (και καλυτερα) και εμφανιση .......(χωριs σχολια)
Τι στο καλο θελει και βαζει και αγγελια ???
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.133
Κριτικές
191
Like
52.256
Πόντοι
41.443
να που πηγαν μερικοι ομως και το σκεφτονται κι αλλοι παρα τα αρνητικα που γραφονται. τι να πεις,αβυσσος....
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.867
Like
28.784
Πόντοι
5.006
Και πατωμα(στρωμα) και δεν πιανειs τιποτα (και καλυτερα) και εμφανιση .......(χωριs σχολια)
Τι στο καλο θελει και βαζει και αγγελια ???
ελα ντε..εχει ομως καποιους που πανε δυστυχως.. :grin: πανε μονο για το μασαζ...
 

Maxitis

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Αυγ 2005
Μηνύματα
970
Κριτικές
67
Like
303
Πόντοι
5.855
Μπορει καποιοι να θελουν να δοκιμασουν τις "αντοχες" τους κατω απο αντιξοες συνθηκες !
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
ελα ντε..εχει ομως καποιους που πανε δυστυχως.. :grin: πανε μονο για το μασαζ...
Μα να ητανε καμμια  διπλωματουχοs να το κανει για παθησειs αιντε  να το καταλαβω......Αλλα απ την στιγμη που βαζει αγγελια για δηθεν λαδοτριψιμο σε τριτοκοσμικεs συνθηκεs με πελατεs ...."ανησυχουs"( κομψα) αυτο δεν το καταλαβαινω
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.867
Like
28.784
Πόντοι
5.006
Μα να ητανε καμμια  διπλωματουχοs να το κανει για παθησειs αιντε  να το καταλαβω......Αλλα απ την στιγμη που βαζει αγγελια για δηθεν λαδοτριψιμο σε τριτοκοσμικεs συνθηκεs με πελατεs ...."ανησυχουs"( κομψα) αυτο δεν το καταλαβαινω
γαμησε τα και ομως πανε τυπε μου..εχει κατι χελωνες σε κατι χωρους ουτε μπουντρουμι χειροτερα ακομα και ομως εκει..
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.133
Κριτικές
191
Like
52.256
Πόντοι
41.443
γαμησε τα και ομως πανε τυπε μου..εχει κατι χελωνες σε κατι χωρους ουτε μπουντρουμι χειροτερα ακομα και ομως εκει..


υπηρχε και μια καπου στα πατησια στο σπορτινγκ,χοντρελο και ειχε και λογαριασμο εδω,δε θυμαμαι νικ, που δεχοταν σε ενα υπογειο που βρωμαγε ελεγαν πετρελαιο κι ετσι κι ομως ειχε γινει ηρωιδα κι αυτη
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.867
Like
28.784
Πόντοι
5.006
υπηρχε και μια καπου στα πατησια στο σπορτινγκ,χοντρελο και ειχε και λογαριασμο εδω,δε θυμαμαι νικ, που δεχοταν σε ενα υπογειο που βρωμαγε ελεγαν πετρελαιο κι ετσι κι ομως ειχε γινει ηρωιδα κι αυτη
πηγες στο αλλο? ;)
 

masseurathens

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2013
Μηνύματα
65
Like
2
Πόντοι
0
Αν δε γίνει από κάποιον/κάποιους το κασκαντεριλίκι, δεν θα μαθαίνουμε τίποτα. Οπότε...
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.133
Κριτικές
191
Like
52.256
Πόντοι
41.443


οχι ακομα. πηρα τηλεφωνο μια φορα τοτε και δεν ταιριαξαν οι ωρες μας και αναβληθηκε. μαλλον την αλλη βδομαδα τωρα. ειναι και λιγο μακρια απο την  εδρα μου
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.412
Κριτικές
15
Like
6.091
Πόντοι
1.496
Μην μας κρατας σε αγωνια.... ελεγα να ξεκινησω να παω σε λιγο !!
[/quoteΓουστα ειναι αυτα.Αν πληκτρολογησεις το τηλεφωνο στην αναζητηση εχει αρκετες φωτογραφιες της.Παχουλη φαινεται αλλα εγω δεν εχω προβλημα μ αυτο.]Επειδη μενω κοντα στη διευθυνση που αναφερει η αγγελια ενδιαφερομαι και γω να την επισκεφτω.Μονο που ρωταω αυτους που ηδη εχουν κανει επισκεψη.Αν ειναι μονο μασαζ και δε μπορεις να κανεις απολυτως τιποτα μαζι της δε ξερω αν αξιζει το κοπο.Οπως εχει ηδη αναφερθει ψαχνει για εργασια ως καθαριστρια που εχει δουλεψει παλιοτερα σε σουβλατζιδικα.Δε βρισκει τιποτα και τα κονομαει μ αυτο το τροπο.Επειδη ομως ειπωθηκε οτι το μασαζ το εχει διδαχθει απο τον αντρα της.Πρωην;Νυν;Αυτος ειναι και ο λογος που δε θελει να προχωρησει παραπανω και θελει χρηματα ανωδυνα;
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.133
Κριτικές
491
Like
37.464
Πόντοι
41.447
..Και μη μου κολλάς: "αν εννοεις εμενα, "ημανε" γκλομπαλ μπουρδελειτορ πολυ πριν πάρω την Κλεοπατρα  Grin
Και πριν απο αυτην εχω μπαζωσει πολυ χειροτερες  Help Me Please"

ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΟΜΟΛΟΓΙΑ, ΣΕΛ 4465 ΣΤΟ THREAD "ΗΜΕΡΗΣΙΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΓΙΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ".....

ισα μωρη πετουγια ανατολΔΕΝγαμει!!! :2funny: :2funny: :2funny:

αντιγραφω παλαιοτερο επικο ποστ της ΥΠΕΡΗΡΩΑ ανατολ , του ΜΕΓΑ μπαζογαμια :2funny:


.H ΤΙΜΩΡΙΑ (ΣΟΒΑΤΙΣΜΑ) ΤΗΣ ΓΙΑΓΙΑΣ...

Έχοντας μια αρρωστημένη όρεξη για grannies, κατευθύνθηκα στο συγκεκριμένο κατάστημα μετά από την πληροφόρηση των συναγωνιστών...στον 4ο όροφο ήταν η Ναταλία, Ουκρανοgilf με πλατινέ μαλλί, που την είχα πάρει πριν 2,5 χρόνια στο Γ Σεπτ 59...έτσι κατηφόρισα στον 1ο, όπου βρήκα το gilf Έλενα από Ρωσία..γύρω στα 60...είπα να δοκιμάσω...απ την αρχή τα πράγματα δεν πήγαιναν καλά...Η γιαγιά ήταν παντελώς άσχετη από μασάζ και σκέτο κομοδίνο...όταν άρχισε να χαϊδεύει το κρίσιμο σημείο, άρχισα να τη χουφτώνω...καμιά αντίδραση...της είπα ότι θέλω να προχωρήσουμε...μου τον έπαιζε εντελώς άτεχνα και μου έκανε άθλια πίπα με χέρι...πάνω στο τέταρτο εκνευρίστηκα και της είπα να φύγει και να έρθει άλλη κοπέλα..φοβούμενη μήπως με χάσει άρχισε να τρίβεται πάνω μου και να βογγάει..μου είπε ότι μπορούσα να την κάνω ό,τι θέλω αρκεί να έμενε...της τον έχωσα αλλά ήταν σα να γαμούσα πτώμα...τσαντισμένος για τα καλά έβγαλα το προφυλακτικό και της τον έχωσα στο στόμα αναγκάζοντάς την να με τσιμπουκώνει χωρίς χέρια...αυτό το βίαιο τσιμπούκι με κάβλωσε και συνεχίστηκε για κανένα τέταρτο...η γιαγιά άρχισε να τρίβει τον πούτσο μου σ όλο της το πρόσωπο...της έδωσα και 2-3 πουτσοσκάμπιλα...στο τέλος τον τοποθέτησα στο μέτωπο και άρχισα να τη χύνω, εωσότου της πλημμύρισα το πρόσωπο...δε δυσανασχέτησε καθόλου...χρησιμοποιώντας το πουτσοκέφαλο σαν πινέλο της τα άλειψα σε όλη τη μούρη...ένιωσα φοβερή ικανοποίηση για την τιμωρία στην οποία την υπέβαλλα...το χύσιμο ήταν άκρως καυλωτικό...50 ευρώ..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom