Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (2 μέλη και 22 επισκέπτες)

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.133
Κριτικές
491
Like
37.464
Πόντοι
41.447

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.261
Κριτικές
4
Like
1.940
Πόντοι
266
και συνεχιζω με ΕΠΙΚΑ ΜΠΑΖΩΜΑΤΑ του ΘΕΟΥ ΑΝΑΤΟΛΔΕΝΓΑΜΕΙ! :2funny:
:rockon: :rockon: :rockon:

..Είναι βέβαιο φιλαράκο ότι, όπως ομολογείς, έχεις μπαζώσει χειρότερες ακόμη και απ τις δικές μου...ίσως μάλιστα και περισσότερες...Με μια διαφορά: ότι εγώ δεν τόπαιξα ποτέ μοντελοπνίχτης και δήθεν επιλεκτικός...ενώ εσύ, τάχα μου, παρουσιάζεσαι εδώ μέσα ως γαμών εκλεκτές παρουσίες (αλλά το μπάζωμα πάει σύννεφο)...
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.133
Κριτικές
491
Like
37.464
Πόντοι
41.447
..Είναι βέβαιο φιλαράκο ότι, όπως ομολογείς, έχεις μπαζώσει χειρότερες ακόμη και απ τις δικές μου...ίσως μάλιστα και περισσότερες...Με μια διαφορά: ότι εγώ δεν τόπαιξα ποτέ μοντελοπνίχτης και δήθεν επιλεκτικός...ενώ εσύ, τάχα μου, παρουσιάζεσαι εδώ μέσα ως γαμών εκλεκτές παρουσίες (αλλά το μπάζωμα πάει σύννεφο)...

Διαβασε τι γραφεις ρε
Πως ειναι δυνατον να ομολογω οτι εχω μπαζωσει κ παραλληλα ναπαριστανω τον εκλεκτικο μονο εσυ το καταλαβαινεις
Το μονο σιγουρο ειναι πως εχεις παει με κατι απιθανες χοντρες σαπιες γριες
ΕΙΣΑΙ ΗΡΩΑΣ,ΕΙΣΑΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ,ΕΙΣΑΙ ΥΠΕΡΚΑΛΤ ΦΥΣΙΟΓΝΩΜΙΑ ΚΑΙ ΣΕ ΕΧΟΥΜΕ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΑΝΑΓΚΗ τοσο εσενα οσο κ τις εμπειριες σου!!!
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.261
Κριτικές
4
Like
1.940
Πόντοι
266
Το μονο σιγουρο ειναι πως εχεις παει με κατι απιθανες χοντρες σαπιες γριες
ΕΙΣΑΙ ΗΡΩΑΣ,ΕΙΣΑΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ,ΕΙΣΑΙ ΥΠΕΡΚΑΛΤ ΦΥΣΙΟΓΝΩΜΙΑ ΚΑΙ ΣΕ ΕΧΟΥΜΕ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΑΝΑΓΚΗ τοσο εσενα οσο κ τις εμπειριες σου!!!

..Τα ίδια ισχύουν και για σένα, αγαπητέ...επομένως, και για να τελειώνουμε, δεν μπορείς να ειρωνεύεσαι κάποιον για πράματα που τα κάνεις κι εσύ ο ίδιος...
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.133
Κριτικές
491
Like
37.464
Πόντοι
41.447
..Τα ίδια ισχύουν και για σένα, αγαπητέ...επομένως, και για να τελειώνουμε, δεν μπορείς να ειρωνεύεσαι κάποιον για πράματα που τα κάνεις κι εσύ ο ίδιος...

Ειμαι πολυ μικρος ακομα για να σε φτασω κ πολυ φοβαμαι πως οσο κ να προσπαθησω δεν θα τα καταφερω... :-
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
κανει μασαζ και σεξ ολα μεσα στα 50 ευρα

μου θυμιζει μια μπαζοαδυνατη που εβαζε αγγελιες πριν 2-3 χρονια δεν ειμαι σιγουρος ομως ..
μελαχρινη,με μαλλι μεχρι τους ωμους.ειχε αναφερθει και παλιοτερα...μαλλον ειναι η ιδια.
 

vyzaras

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2011
Μηνύματα
947
Like
0
Πόντοι
6
Kαλησπέρα παίδες, είμαι καινούριος έψαξα λίγο αλλά είναι πολλές οι σελίδες για να
το ψάξω κι άλλο... Ξέρει κανένας τίποτα για εδώ?  [URL unfurl="true"]http://sexyaggelies.com/aggelies-apo-gynaikes/aisthisiako-masaz_i1408[/url]
Έχει χώρο δικό της στην αλεξάνδρας.Κοροιδία,γιατί εκτός οτι σου κάνει ανάκριση,τι,πως,που,μετά σου λέει και 80 ευρώ για το τίποτα.
 

Moonweed29abc

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2014
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Μου είπε 60 νομίζω με μία εκτόνωση... Από κοντά την έχει δει κανείς?
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.652
Like
5.449
Πόντοι
2.306
Μου είπε 60 νομίζω με μία εκτόνωση... Από κοντά την έχει δει κανείς?
Μην πας φιλε! Η γνωστη Τζενη. Πολλοι την εχουν πατησει και εγω μαζι! Τουλαχιστον της εδωσα 40αρι. Φολα η κυρια.
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.867
Like
28.784
Πόντοι
5.006
Μου είπε 60 νομίζω με μία εκτόνωση... Από κοντά την έχει δει κανείς?
αστο φιλε μου τζαμπα ο κοπος μην πας...60 δωσε αλλου για να παρεις αυτο που θελεις σε σχετικα με αυτα που θα δωσεις στην μανταμ που λες...
 

XRHTOSPETRAS75

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2012
Μηνύματα
225
Like
177
Πόντοι
1
κανει μασαζ και σεξ ολα μεσα στα 50 ευρα

μου θυμιζει μια μπαζοαδυνατη που εβαζε αγγελιες πριν 2-3 χρονια δεν ειμαι σιγουρος ομως ..
η η γνωστή ελπίδα η Χριστίνα το πραγματικό της όνομα ειναι Αιμιλία εχει αγγελίες παντού ειναι μπάζο κάνει τα πάντα και δεν την ενδιαφέρει η προφύλαξη  όποτε μακριά και τα λεφτά πετάς και ειναι επικίνδυνη
 

heland13

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2011
Μηνύματα
313
Κριτικές
5
Like
16
Πόντοι
1
:s&m_3:
η η γνωστή ελπίδα η Χριστίνα το πραγματικό της όνομα ειναι Αιμιλία εχει αγγελίες παντού ειναι μπάζο κάνει τα πάντα και δεν την ενδιαφέρει η προφύλαξη  όποτε μακριά και τα λεφτά πετάς και ειναι επικίνδυνη

Σωστός  :thumbsup:
 

kokkinofotoulis

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2007
Μηνύματα
118
Like
18
Πόντοι
1
καλησπερα στο forum.επειδη βρισκομαι αθηνα σε ξενοδοχειο θελω να ρωτησω για τα εξης σιτε. kai υπαρχει καποια που με το αναλογο αντιτιμο  να κανει κατι παραπανω?λογω υποχρεωσεων δεν εχω χρονο να ψαχτω για μασαζ εκτος ξενοδοχειου.οσοι συναδερφοι μπορουν να βοηθησουν ουσιαστικα παρακαλω ας στειλουν π.μ η ας με κατευθυνουν εδω.αν εχουν να προτεινουν και κατι αλλο ας μου στειλουνοικονομικο θεμα δεν υπαρχει.ευχαριστω.
 

vyzaras

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2011
Μηνύματα
947
Like
0
Πόντοι
6
καλησπερα στο forum.επειδη βρισκομαι αθηνα σε ξενοδοχειο θελω να ρωτησω για τα εξης σιτε. kai υπαρχει καποια που με το αναλογο αντιτιμο  να κανει κατι παραπανω?λογω υποχρεωσεων δεν εχω χρονο να ψαχτω για μασαζ εκτος ξενοδοχειου.οσοι συναδερφοι μπορουν να βοηθησουν ουσιαστικα παρακαλω ας στειλουν π.μ η ας με κατευθυνουν εδω.αν εχουν να προτεινουν και κατι αλλο ας μου στειλουνοικονομικο θεμα δεν υπαρχει.ευχαριστω.
Και τα δύο είναι στα δεν.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom