Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (2 μέλη και 4 επισκέπτες)

heland13

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2011
Μηνύματα
313
Κριτικές
5
Like
16
Πόντοι
1

ntinos69

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
1.024
Κριτικές
10
Like
14
Πόντοι
1.240

ermis1964

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
646
Κριτικές
22
Like
244
Πόντοι
2.955

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715

ermis1964

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
646
Κριτικές
22
Like
244
Πόντοι
2.955

mutsodringo

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2013
Μηνύματα
227
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
1
Συναντηση με την εν λογω Ρωσιδα Αναστασια  Πολυ ευγενικη στο τηλεφωνο,μου ειπε οτι κανει μασαζ και "ελευθερη σχεση" στο σπιτι της,με 50 ευρω.σε ερωτηση μου για το ποσες εκτονωσεις μου ειπε μπορω και 2 αν θελω σε μια ωρα.Το σπιτι της ειναι 500 μετρα περιπου απο το μετρο Αττικης,προς τα Πατησια.
Aνοιγει την πορτα μια ψηλη 1.75 περιπου,ομορφη ξανθια κοπελα.Χαιρετιομαστε,φιλιομαστε και ανοιγει την ρομπα της και μου δειχνει το "εμπορευμα",ενα ωραιο σωμα,με λευκη επιδερμιδα σε μαυρα εσωρουχα και λευκο διαφανο νυχτικο.Ρωτησε αν μου αρεσει κι αφου συμφωνησα,περασαμε στο δωματιο να ξεντυθω για μπανιο.Εκεινη την ωρα ευγενικα μου ζητησε και τα λεφτα.Το μπανιο καθαρο μεν αλλα μικρο και λιγο ακαταστατο.
Ξανα στο δωματιο,με ρωτησε αν θελω να ξεκινησουμε με μασαζ και της ειπα να το αφησουμε για μετα.αρχισε το χαιδεμα και τα φιλια(με γλωσσα αλλα δεν ειχαν διαρκεια μεγαλη) και φιλωντας με στο σωμα κατεβηκε και ξεκινησε πιπα χωρις προφυλακτικο.καλη η τεχνικη της και εγλυφε ολη την περιοχη.αφεθηκα να με τελειωσει ετσι και οταν ηρθε η ωρα,τραβηχτηκε αργα και τελειωσα στο χερι της.Εφερε μαντηλακια και σκουπιστηκαμε και ξεκινησε το μασαζ το οποιο δεν με ενθουσιασε ιδιαιτερα.το προσπαθουσε,με χερια και αγκωνες αλλα δεν μπορω να πω οτι αξιζε τιποτα.Διαρκεια 15 λεπτα περιπου.
Ξεκινησαμε παλι φιλια και χαδια,δεχτηκε περιποιηση απο μενα (ειναι πολυ καθαρη) και ξεκινησε παλι πιπα.Παρα τις προσπαθειες της ομως δεν υπηρξε δυνατη ανορθωση και παλι και μετα απο ωρα τα παρατησαμε.
Καναμε ενα τσιγαρο συζητωντας πριν φυγω.Μου ειπε οτι 10 μερες εχει που εβαλε αγγελια και δεν εχει ξανακανει αυτη τη δουλεια.Αληθεια ή ψεμματα δεν ξερω.
Γενικα δεν περασα ασχημα.αν εκανε και καλο μασαζ και μεγαλυτερης διαρκειας,θα ημουνα πολυ ευχαριστημενος.Το 50αρικο παντως δεν το εκλαψα.
 

greta15

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2013
Μηνύματα
438
Κριτικές
20
Like
1.258
Πόντοι
991
Συναντηση με την εν λογω Ρωσιδα Αναστασια   Πολυ ευγενικη στο τηλεφωνο,μου ειπε οτι κανει μασαζ και "ελευθερη σχεση" στο σπιτι της,με 50 ευρω.σε ερωτηση μου για το ποσες εκτονωσεις μου ειπε μπορω και 2 αν θελω σε μια ωρα.Το σπιτι της ειναι 500 μετρα περιπου απο το μετρο Αττικης,προς τα Πατησια.
Aνοιγει την πορτα μια ψηλη 1.75 περιπου,ομορφη ξανθια κοπελα.Χαιρετιομαστε,φιλιομαστε και ανοιγει την ρομπα της και μου δειχνει το "εμπορευμα",ενα ωραιο σωμα,με λευκη επιδερμιδα σε μαυρα εσωρουχα και λευκο διαφανο νυχτικο.Ρωτησε αν μου αρεσει κι αφου συμφωνησα,περασαμε στο δωματιο να ξεντυθω για μπανιο.Εκεινη την ωρα ευγενικα μου ζητησε και τα λεφτα.Το μπανιο καθαρο μεν αλλα μικρο και λιγο ακαταστατο.
Ξανα στο δωματιο,με ρωτησε αν θελω να ξεκινησουμε με μασαζ και της ειπα να το αφησουμε για μετα.αρχισε το χαιδεμα και τα φιλια(με γλωσσα αλλα δεν ειχαν διαρκεια μεγαλη) και φιλωντας με στο σωμα κατεβηκε και ξεκινησε πιπα χωρις προφυλακτικο.καλη η τεχνικη της και εγλυφε ολη την περιοχη.αφεθηκα να με τελειωσει ετσι και οταν ηρθε η ωρα,τραβηχτηκε αργα και τελειωσα στο χερι της.Εφερε μαντηλακια και σκουπιστηκαμε και ξεκινησε το μασαζ το οποιο δεν με ενθουσιασε ιδιαιτερα.το προσπαθουσε,με χερια και αγκωνες αλλα δεν μπορω να πω οτι αξιζε τιποτα.Διαρκεια 15 λεπτα περιπου.
Ξεκινησαμε παλι φιλια και χαδια,δεχτηκε περιποιηση απο μενα (ειναι πολυ καθαρη) και ξεκινησε παλι πιπα.Παρα τις προσπαθειες της ομως δεν υπηρξε δυνατη ανορθωση και παλι και μετα απο ωρα τα παρατησαμε.
Καναμε ενα τσιγαρο συζητωντας πριν φυγω.Μου ειπε οτι 10 μερες εχει που εβαλε αγγελια και δεν εχει ξανακανει αυτη τη δουλεια.Αληθεια ή ψεμματα δεν ξερω.
Γενικα δεν περασα ασχημα.αν εκανε και καλο μασαζ και μεγαλυτερης διαρκειας,θα ημουνα πολυ ευχαριστημενος.Το 50αρικο παντως δεν το εκλαψα.
:thumbsup: :thumbsup:
ηλικια 30 που λεει παπανω φαινεται παρακατω?
σεξ δεν εχει το μενου ?
 

greta15

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2013
Μηνύματα
438
Κριτικές
20
Like
1.258
Πόντοι
991
Ναι καπου εκει στα 30 δειχνει! Σεξ εχει 2 εκτονωσεις στην ωρα αν μπορεις!
:thumbsup: :thumbsup:
πηρα τηλ για σημερα δεν δουλευει σημερα μου ειπε...αυριο ολη την μερα....
πολυ ευγενικη στο τηλ με σπαστα ελληνικα αλλα μου ακουστικε για μεγαλυτερη.....
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
:thumbsup: :thumbsup:
πηρα τηλ για σημερα δεν δουλευει σημερα μου ειπε...αυριο ολη την μερα....
πολυ ευγενικη στο τηλ με σπαστα ελληνικα αλλα μου ακουστικε για μεγαλυτερη.....
εγω πηρα και δεν απανταει...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom