Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.133
Κριτικές
191
Like
52.253
Πόντοι
41.443

The Lover

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.826
Like
415
Πόντοι
36
Συναντηση με την εν λογω Ρωσιδα Αναστασια   Πολυ ευγενικη στο τηλεφωνο,μου ειπε οτι κανει μασαζ και "ελευθερη σχεση" στο σπιτι της,με 50 ευρω.σε ερωτηση μου για το ποσες εκτονωσεις μου ειπε μπορω και 2 αν θελω σε μια ωρα.Το σπιτι της ειναι 500 μετρα περιπου απο το μετρο Αττικης,προς τα Πατησια.
Aνοιγει την πορτα μια ψηλη 1.75 περιπου,ομορφη ξανθια κοπελα.Χαιρετιομαστε,φιλιομαστε και ανοιγει την ρομπα της και μου δειχνει το "εμπορευμα",ενα ωραιο σωμα,με λευκη επιδερμιδα σε μαυρα εσωρουχα και λευκο διαφανο νυχτικο.Ρωτησε αν μου αρεσει κι αφου συμφωνησα,περασαμε στο δωματιο να ξεντυθω για μπανιο.Εκεινη την ωρα ευγενικα μου ζητησε και τα λεφτα.Το μπανιο καθαρο μεν αλλα μικρο και λιγο ακαταστατο.
Ξανα στο δωματιο,με ρωτησε αν θελω να ξεκινησουμε με μασαζ και της ειπα να το αφησουμε για μετα.αρχισε το χαιδεμα και τα φιλια(με γλωσσα αλλα δεν ειχαν διαρκεια μεγαλη) και φιλωντας με στο σωμα κατεβηκε και ξεκινησε πιπα χωρις προφυλακτικο.καλη η τεχνικη της και εγλυφε ολη την περιοχη.αφεθηκα να με τελειωσει ετσι και οταν ηρθε η ωρα,τραβηχτηκε αργα και τελειωσα στο χερι της.Εφερε μαντηλακια και σκουπιστηκαμε και ξεκινησε το μασαζ το οποιο δεν με ενθουσιασε ιδιαιτερα.το προσπαθουσε,με χερια και αγκωνες αλλα δεν μπορω να πω οτι αξιζε τιποτα.Διαρκεια 15 λεπτα περιπου.
Ξεκινησαμε παλι φιλια και χαδια,δεχτηκε περιποιηση απο μενα (ειναι πολυ καθαρη) και ξεκινησε παλι πιπα.Παρα τις προσπαθειες της ομως δεν υπηρξε δυνατη ανορθωση και παλι και μετα απο ωρα τα παρατησαμε.
Καναμε ενα τσιγαρο συζητωντας πριν φυγω.Μου ειπε οτι 10 μερες εχει που εβαλε αγγελια και δεν εχει ξανακανει αυτη τη δουλεια.Αληθεια ή ψεμματα δεν ξερω.
Γενικα δεν περασα ασχημα.αν εκανε και καλο μασαζ και μεγαλυτερης διαρκειας,θα ημουνα πολυ ευχαριστημενος.Το 50αρικο παντως δεν το εκλαψα.


αλήθεια λέει, ίσως και λιγότερο από 10 ήμερες....!!!
 

Συνημμένα

  • aaa.JPG
    aaa.JPG
    16,1 KB · Εμφανίσεις: 40

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.133
Κριτικές
191
Like
52.253
Πόντοι
41.443

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Η Εύα είναι απο το παλίο μεσογειων 208. Μην ασχολειστε, έκτος και αν θέλετε να μπλεξετε με χάλια πηρεσιες και πόλλα έξτρα. Συνεχεία αλλάζει τηλ για να βρίσκει καινούργια κοροιδα
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
Η Εύα είναι απο το παλίο μεσογειων 208. Μην ασχολειστε, έκτος και αν θέλετε να μπλεξετε με χάλια πηρεσιες και πόλλα έξτρα. Συνεχεία αλλάζει τηλ για να βρίσκει καινούργια κοροιδα
ρωσε μεσα εισαι...μολις το εγραφα...μεσογειων ειναι.... οντως η ευα.
 

nikos55

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2010
Μηνύματα
242
Like
423
Πόντοι
21
αλήθεια λέει, ίσως και λιγότερο από 10 ήμερες....!!!
συνάντηση χτες με την κύρια είναι ένα καλό μιλφ πού με 50€ για μια ώρα γαμας όσο θές κ δεν τα κλες αλλά όχι μασάζ δεν ξέρει..
 

aero111

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2014
Μηνύματα
615
Κριτικές
6
Like
477
Πόντοι
26

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
καλημερα καλη εβδομαδα σε ολους επειδη δεν βρηκα κατι στις πιο πισω σελιδες ξερουμε κατι γι αυτα εδω                   
γραφειο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom