Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 29 άτομα (8 μέλη και 21 επισκέπτες)

greta15

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2013
Μηνύματα
438
Κριτικές
20
Like
1.258
Πόντοι
991
συνάντηση χτες με την κύρια είναι ένα καλό μιλφ πού με 50€ για μια ώρα γαμας όσο θές κ δεν τα κλες αλλά όχι μασάζ δεν ξέρει..
ηλικια εκει στα 30 την εκανες ? γιατι στο τηλ εμενα μου ακουστηκε παραπανω......
απο εμφανιση σωμα-προσωπο? ;)
 

nikos55

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2010
Μηνύματα
242
Like
423
Πόντοι
21
ηλικια εκει στα 30 την εκανες ? γιατι στο τηλ εμενα μου ακουστηκε παραπανω......
απο εμφανιση σωμα-προσωπο? ;)
παιδιά δε είναι 30χρ καμία 40 κ είναι κάνει καλό κρεβάτι ακα φίλοι με βιζηα μικρά.σόρρυ που δεν μπορώ να απατησο σε όλος
 

sersegas

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2006
Μηνύματα
853
Κριτικές
10
Like
248
Πόντοι
2.277
παιδιά δε είναι 30χρ καμία 40 κ είναι κάνει καλό κρεβάτι ακα φίλοι με βιζηα μικρά.σόρρυ που δεν μπορώ να απατησο σε όλος

οταν λες "ακα φιλοι" , μηπως εννοεις "ακα πιπα και φιλί"?αν ναι καλως , γιατι αλλιως σε βλεπω συντομα  :priest: :zombie:
 

Νικοςςς

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2011
Μηνύματα
67
Κριτικές
1
Like
62
Πόντοι
0

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715

ntinos69

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
1.024
Κριτικές
10
Like
14
Πόντοι
1.240
Συναντηση με την εν λογω Ρωσιδα Αναστασια  Π
Γενικα δεν περασα ασχημα.αν εκανε και καλο μασαζ και μεγαλυτερης διαρκειας,θα ημουνα πολυ ευχαριστημενος.Το 50αρικο παντως δεν το εκλαψα.

τιποτα το ιδαιτερο
δεν εινα ομορφη
περιεργο σωμα
σιγουρα δεν τα κλαις
 

NickGeek

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
1.370
Κριτικές
6
Like
668
Πόντοι
96
τιποτα το ιδαιτερο
δεν εινα ομορφη
περιεργο σωμα
σιγουρα δεν τα κλαις

Είναι κάπως ψηλή 1,73 ειδικά για τις διαστάσεις του κρεβατιού
Όμορφη μονο ντυμένη/φτιαγμένη βράδυ θα την έλεγες αφού γυμνή δεν τη βοηθάει το ύψος.
Οι ρόγες μεγαλώνουν με προσεκτικό άγγιγμα
Κάνει οτι ζητήσεις, σε λογικά πλαίσια φαντάζομαι και είναι πρόσχαρη
Ο χώρος όπως φαντάζεται κανείς ένα διαμέρισμα που δεν έχει ανακαινιστεί ποτέ σε μια καραμανλική πολυκατοικεία τέλη 60 αρχές 70.
Το μασάζ όπως είπανε όλοι οι υπόλοιποι δεν το έχει οπότε συναγωνίζεται στην κατηγορία 2 πιστολιές στο 50αρικό όπου υπάρχουν καλύτερες προτάσεις για όσους δεν θεωρούν το ξενοδοχείο έξοδο. Για αυτούς που υπολογίζουν και το ξενοδοχείο (λογικό) είναι πιο οικονομική.
Και εγω δεν μετάνιωσα αλλά δεν νομίζω να ξαναπάω. Για κάποιος όμως ίσως γίνει στανταράκι.
 

Lucky_Luke68

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2014
Μηνύματα
92
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
0
Είναι κάπως ψηλή 1,73 ειδικά για τις διαστάσεις του κρεβατιού
Όμορφη μονο ντυμένη/φτιαγμένη βράδυ θα την έλεγες αφού γυμνή δεν τη βοηθάει το ύψος.
Οι ρόγες μεγαλώνουν με προσεκτικό άγγιγμα
Κάνει οτι ζητήσεις, σε λογικά πλαίσια φαντάζομαι και είναι πρόσχαρη
Ο χώρος όπως φαντάζεται κανείς ένα διαμέρισμα που δεν έχει ανακαινιστεί ποτέ σε μια καραμανλική πολυκατοικεία τέλη 60 αρχές 70.
Το μασάζ όπως είπανε όλοι οι υπόλοιποι δεν το έχει οπότε συναγωνίζεται στην κατηγορία 2 πιστολιές στο 50αρικό όπου υπάρχουν καλύτερες προτάσεις για όσους δεν θεωρούν το ξενοδοχείο έξοδο. Για αυτούς που υπολογίζουν και το ξενοδοχείο (λογικό) είναι πιο οικονομική.
Και εγω δεν μετάνιωσα αλλά δεν νομίζω να ξαναπάω. Για κάποιος όμως ίσως γίνει στανταράκι.

οταν τα διαβαζω αυτα συναγωνιστες, σκεφτομαι ωρες-ωρες, μηπως θα επρεπε να βαζαμε κι εμεις καμια αγγελια, ξερουμε-δεν ξερουμε απο μασαζ, ολο και κανενα κολπο θα ξερουμε να βολεψουμε κακογαμημενες παντρεμενες  ...  μιλφονια ξεχασμενα απο την ηδονη... πολυασχολες μαμαδες χαμενες στο τρεχαλητο....

Απο το να κουβαλας κασονια στη λαχαναγορα μεσα στα χαραματα, κανε το "καλο" και ζητα κι εσυ ενα 50αρικο  :2funny:
 

NickGeek

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
1.370
Κριτικές
6
Like
668
Πόντοι
96
οταν τα διαβαζω αυτα συναγωνιστες, σκεφτομαι ωρες-ωρες, μηπως θα επρεπε να βαζαμε κι εμεις καμια αγγελια, ξερουμε-δεν ξερουμε απο μασαζ, ολο και κανενα κολπο θα ξερουμε να βολεψουμε κακογαμημενες παντρεμενες  ...  μιλφονια ξεχασμενα απο την ηδονη... πολυασχολες μαμαδες χαμενες στο τρεχαλητο....

Απο το να κουβαλας κασονια στη λαχαναγορα μεσα στα χαραματα, κανε το "καλο" και ζητα κι εσυ ενα 50αρικο  :2funny:

Πάνω κάτω έτσι όπως τα λες είναι. Στις αγγελίες βάζουν οτι να ναι.
Τώρα βέβαια αυτό συμβαίνει και σε άλλες περιπτώσεις. Κάποιες φορές καλώ για interview και αυτά που ισχυρίζονται οτι ξέρουν και κάνουν δεν έχουν καμία σχέση με την πραγματικότητα και ας έχουν 2-3 πτυχία. Και για αυτούς το ίδιο ισχύει αλλά σε αυτή την περίπτωση άμα τους προσλάβεις δεν γλιτώνεις με 1 50αρικο μόνο.....
 

Lucky_Luke68

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2014
Μηνύματα
92
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
0
και σκεψου να σου ερθει για συνεντευξη,
η αιθερια μασατζου που απολαυσες εχθες....

:kissass:
 

steeve

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
2.370
Κριτικές
2
Like
1.421
Πόντοι
216
τιποτα το ιδαιτερο
δεν εινα ομορφη
περιεργο σωμα
σιγουρα δεν τα κλαις

Eτσι ε ? και εφαγα ακυρο χθεs εγω γιατι ηταν booked , δηλαδη γλυτωσα ?? χαχαχα !!!
Απο τα 4 παραπανω τα 3 ειναι αρνητικα τοτε για πoιο λογο να παω ρε σειs ?? :think: :think:

Μαλλον επειδη δεν θα κλαιω για τα 3 προηγουμενα ....??? :2funny: :2funny:
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470
το εχουμε πει και πιο πισω...κάποιος προσπαθει να της κανει κακο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom