Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.599
Κριτικές
31
Like
4.076
Πόντοι
5.595
?????????? τι εκανε ???????? δεν ειχα ακουσει κατι εγω λεω μιλφ . ρωσσικο . ηλικια 45+
A ok, αν ηταν μιλφ δεν γνωριζω. Θυμαμαι που κατι γραφοταν για μια Αννα του vip, νεαρη, μπαζακι.
 

a.step

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.582
Κριτικές
7
Like
3.116
Πόντοι
736
Θυμήθηκα και την γιώτα από vip, που δεν ήταν πολύ ωραία αλλά σε τελείωνε εύκολα 2 φορές σε μια ώρα
 
  • Ουάου
Αντιδράσεις: ambe77

olympicoparis

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2024
Μηνύματα
14
Like
22
Πόντοι
0
Silk massage έστειλα μνμ απάντησε μετά από δέκα αιώνες άκρη δεν έβγαλα χαμένος χρόνος κακή συμπεριφορά γραφείο της πλακας και δεν ξανακαλω .Πηρα Μασαουα Νικολέττα πήγα να πουλήσω το σπιτι μου αλλά πέρασα καλα τουλάχιστο.
 

dm_pap

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2022
Μηνύματα
107
Like
290
Πόντοι
21
Silk massage έστειλα μνμ απάντησε μετά από δέκα αιώνες άκρη δεν έβγαλα χαμένος χρόνος κακή συμπεριφορά γραφείο της πλακας και δεν ξανακαλω .Πηρα Μασαουα Νικολέττα πήγα να πουλήσω το σπιτι μου αλλά πέρασα καλα τουλάχιστο.
Έκανες χθες το βράδυ εγγραφή για να μας ενημερώσεις με το καλημέρα για την άσχημη συμπεριφορά του silk??
Για πες μας λίγο τις εμπειρίες σου από τα υπόλοιπα γραφεία ; Και για το ραντεβού σου με τη Νικολέτα πως πήγε?:think:
Στοχευμένο και με μένος μήνυμα....πέρα για πέρα αναληθή!!!Το τηλεφωνικό κέντρο του Silk όπως και του Deluxe είναι από τα καλύτερα,και έχει αναφερθεί ουκ ολίγες φορές εδώ μέσα.Δεν μας παρακολουθείς και πέφτεις σε γκάφες.
 
Τελευταία τροποποίηση:

papgeorgios

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2022
Μηνύματα
47
Like
286
Πόντοι
20
Η τηλεφωνητρια του silk ειναι ευγενεστατη και απανταει αμεσα στις κλησεις.
Εχει γραφτει αρκετες φορες στο παρον site.
Αποριας αξιον να γραφονται τετοιες ανακριβειες απο μελη αμφιβολου προελευσης.
 

olympicoparis

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2024
Μηνύματα
14
Like
22
Πόντοι
0
Έκανες χθες το βράδυ εγγραφή για να μας ενημερώσεις με το καλημέρα για την άσχημη συμπεριφορά του silk??
Για πες μας λίγο τις εμπειρίες σου από τα υπόλοιπα γραφεία ; Και για το ραντεβού σου με τη Νικολέτα πως πήγε?:think:
Στοχευμένο και με μένος μήνυμα....πέρα για πέρα αναληθή!!!Το τηλεφωνικό κέντρο του Silk όπως και του Deluxe είναι από τα καλύτερα,και έχει αναφερθεί ουκ ολίγες φορές εδώ μέσα.Δεν μας παρακολουθείς και πέφτεις σε γκάφες.
Κάλε ποσα κεσεδάκια από γιαούρτι πρεπει να φας ;διάβασα το ιστορικακι σου και μάλιστα σε ξεμπροστιάζει και άλλο μέλος στο παρελθόν ότι εσυ εχεις το silk μην κανείς την ανήξερη τώρα και το παίζεις ιστορία μην γράψω και αλλά τσόπανισα .
 

dm_pap

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2022
Μηνύματα
107
Like
290
Πόντοι
21
Κάλε ποσα κεσεδάκια από γιαούρτι πρεπει να φας ;διάβασα το ιστορικακι σου και μάλιστα σε ξεμπροστιάζει και άλλο μέλος στο παρελθόν ότι εσυ εχεις το silk μην κανείς την ανήξερη τώρα και το παίζεις ιστορία μην γράψω και αλλά τσόπανισα .
Αααα μπράβο...
Τώρα εκδηλώθηκες και τα λες σωστά...
Παμε από την αρχή τώρα να γράψουμε τη σωστή ανάρτηση.
Παιδιά καλησπέρα δεν είμαι καινούργιος στο φόρουμ,αλλά είπα να κάνω ένα ψεύτικο προφίλ για να κατηγορήσω για πολλοστή φορά το σιλκ γιατί τραβάω ζόρι με αυτόν η με αυτήν που το έχει.Γιατι δε θέλω να υπάρχει , γιατί με ενοχλεί...
Έτσι ναι....να το δεχτούμε.
Και κάτι άλλο : Απειλές αλλού ,δε σε φοβάμαι!!!
 

olympicoparis

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2024
Μηνύματα
14
Like
22
Πόντοι
0
Αααα μπράβο...
Τώρα εκδηλώθηκες και τα λες σωστά...
Παμε από την αρχή τώρα να γράψουμε τη σωστή ανάρτηση.
Παιδιά καλησπέρα δεν είμαι καινούργιος στο φόρουμ,αλλά είπα να κάνω ένα ψεύτικο προφίλ για να κατηγορήσω για πολλοστή φορά το σιλκ γιατί τραβάω ζόρι με αυτόν η με αυτήν που το έχει.Γιατι δε θέλω να υπάρχει , γιατί με ενοχλεί...
Έτσι ναι....να το δεχτούμε.
Και κάτι άλλο : Απειλές αλλού ,δε σε φοβάμαι!!!
Δεν αποιλω κανέναν Κυρα Σωσω..είπα ότι δεν εξυπηρετήθηκα από το σιλκ και πήρα μασαουα και περασα καλα. Από το ιστορικό όταν κάποιος λέει για σιλκ που είναι στα δεν πέφτεις να τον φας οπως εκανες και μαζι μου όποτε τώρα ποιος εκδηλώνετε και ποιος όχι άσε να το κρίνει κανας άλλος.δεν ήξερα πως για να γράψω μια κριτική στα γκροπ εδω πρέπει να έχω ιστορικό από το 50 πχ. Όποτε έχεις το σιλκ εισαι προμοτορακι του σιλκ και ψαρεύεις πελάτες από δω μέσα με τροπο καθοδηγεις το κοσμάκι και βγαίνεις και ζητάς και τα ρέστα.
 

dm_pap

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2022
Μηνύματα
107
Like
290
Πόντοι
21
Δεν αποιλω κανέναν Κυρα Σωσω..είπα ότι δεν εξυπηρετήθηκα από το σιλκ και πήρα μασαουα και περασα καλα. Από το ιστορικό όταν κάποιος λέει για σιλκ που είναι στα δεν πέφτεις να τον φας οπως εκανες και μαζι μου όποτε τώρα ποιος εκδηλώνετε και ποιος όχι άσε να το κρίνει κανας άλλος.δεν ήξερα πως για να γράψω μια κριτική στα γκροπ εδω πρέπει να έχω ιστορικό από το 50 πχ. Όποτε έχεις το σιλκ εισαι προμοτορακι του σιλκ και ψαρεύεις πελάτες από δω μέσα με τροπο καθοδηγεις το κοσμάκι και βγαίνεις και ζητάς και τα ρέστα.
Διατήρησε την ψυχραιμία σου....επίσης σου επισημαίνω ότι όπως είχες εσυ δικαίωμα να εκφράσεις την γνώμη σου έτσι είχα και εγώ δικαίωμα να εκφράσω την δική μου.
Τον ίδιο πόλεμο βίωσε και το empire όταν άνοιξε γιατί σας έφταιγε η αφεντικινα και την κραζάτε εδώ μέσα ,τον ίδιο πόλεμο βίωσε και η Τεα ...και άλλα γραφεία βέβαια που τα θεωρείτε της πλάκας γιατί πρέπει να έχει το μονοπώλιο συγκεκριμένη αλυσίδα. Εάν βρεθεί κάποιος να σας το χαλάσει είναι αφεντικό, προμοτορας που καθοδηγεί και ψαρεύει,λες και οι πελάτες είναι χαζοί, έννοια σου και ξέρουν!!!Πολύ καλά ξέρουν.
Δε σε ενοχλώ,μου είσαι παντελώς αδιάφορος εσύ και η ομάδα σου...Μη με ενοχλείς!!

Η αγαπημένη σου Σωσω...για πολλούς Μητσαρας !!
 

olympicoparis

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2024
Μηνύματα
14
Like
22
Πόντοι
0
Διατήρησε την ψυχραιμία σου....επίσης σου επισημαίνω ότι όπως είχες εσυ δικαίωμα να εκφράσεις την γνώμη σου έτσι είχα και εγώ δικαίωμα να εκφράσω την δική μου.
Τον ίδιο πόλεμο βίωσε και το empire όταν άνοιξε γιατί σας έφταιγε η αφεντικινα και την κραζάτε εδώ μέσα ,τον ίδιο πόλεμο βίωσε και η Τεα ...και άλλα γραφεία βέβαια που τα θεωρείτε της πλάκας γιατί πρέπει να έχει το μονοπώλιο συγκεκριμένη αλυσίδα. Εάν βρεθεί κάποιος να σας το χαλάσει είναι αφεντικό, προμοτορας που καθοδηγεί και ψαρεύει,λες και οι πελάτες είναι χαζοί, έννοια σου και ξέρουν!!!Πολύ καλά ξέρουν.
Δε σε ενοχλώ,μου είσαι παντελώς αδιάφορος εσύ και η ομάδα σου...Μη με ενοχλείς!!

Η αγαπημένη σου Σωσω...για πολλούς Μητσαρας !!
Τρικυμία εν κρανίω
 

Xrestoszaxa

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2022
Μηνύματα
418
Like
755
Πόντοι
81

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.875
Like
9.418
Πόντοι
1.056
Φίλε που δίνεις ψεύτικες διευθύνσεις φίλων σου , παίρνω παραπάνω για την διαφήμιση. Όχι 40 Γιούρα μόνο.
Ε λοιπόν αφου το παραδέχεσαι ότι τα παίρνεις για να τους διαφημίζεις, τότε μην παρεξηγιέσαι που σε λεμε προμότορα. Καμμια δουλειά δεν είναι ντροπή στην τελική
 

SLIM SHADY

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.586
Κριτικές
8
Like
8.870
Πόντοι
1.336
Από οσμοσε λέει τίποτα η αλινα;
Η Βικτώρια από την φωτό που στέλνουν είσαι έτοιμος να χύσεις όμως από κοντά είναι ψυχρή.
Η Μαριάννα είναι πύραυλος μέτρια όλα όμως έχει μία τσαχπινια στο κρεβάτι
 
  • Like
Αντιδράσεις: Fuckus

natura

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2021
Μηνύματα
32
Κριτικές
4
Like
201
Πόντοι
280
Μαρία ρωσιδα ντελουξ. Ανετο μελαχρινό μιλφ με μεγάλο στήθος. Καλό μασάζ με χαλαρωτικό φραπε για τελειωμα.
 

Xrestoszaxa

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2022
Μηνύματα
418
Like
755
Πόντοι
81

pipikos28

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
15
Like
8
Πόντοι
0
Καλησπερα.Θελω να κανω μια ερωτηση αν το osmose massage κανρι μονο μασαζ η και happy ending;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom