Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 26 άτομα (4 μέλη και 22 επισκέπτες)

olympicoparis

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2024
Μηνύματα
14
Like
24
Πόντοι
0
Φίλε που δίνεις ψεύτικες διευθύνσεις φίλων σου , παίρνω παραπάνω για την διαφήμιση. Όχι 40 Γιούρα μόνο.
Άλλο τσίρκο από δω..αυτά τα δυο τα φυντάνια dm pap ιδιοκτήτη του silk και xrestoszaxa του empire μήπως πρέπει να πάρουν ένα ωραίο ban από δω μεσα να καθαρίσει ο τόπος ; Ήρεμα το λεω
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.883
Like
9.478
Πόντοι
1.056
Άλλο τσίρκο από δω..αυτά τα δυο τα φυντάνια dm pap ιδιοκτήτη του silk και xrestoszaxa του empire μήπως πρέπει να πάρουν ένα ωραίο ban από δω μεσα να καθαρίσει ο τόπος ; Ήρεμα το λεω
Γιατί νομίζεις ότι σφάζομαι τελευταίες μέρες με τον xrestoszaxa που κανονικα θα επρεπε να λέγετε xrestosXEZA
Είναι πολλά τα λεφτά και μεγάλα τα συμφέρονται φίλε olympico ,για να τα παρατήσουν τόσο απλά
 

dm_pap

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2022
Μηνύματα
110
Like
298
Πόντοι
21
Γιατί νομίζεις ότι σφάζομαι τελευταίες μέρες με τον xrestoszaxa που κανονικα θα επρεπε να λέγετε xrestosXEZA
Είναι πολλά τα λεφτά και μεγάλα τα συμφέρονται φίλε olympico ,για να τα παρατήσουν τόσο απλά
Πού να δεις τα συμφέροντα αυτουνού που απαντάς....
Εδώ είναι πολλά τα λεφτά και εκεί είναι πολλά τα γραφεία.
Δε τα αφήνεις έτσι στο έλεος, εννοείται θέλεις να βγάλεις από το δρόμο σου οτιδήποτε τα ενοχλεί.
Περαστικά στους πονεμένους, τόσο πολύ έχει πέσει η δουλειά συνάδελφε ..

@Περαματιώτης δεν αναφέρομαι σε εσένα,εσύ σίγουρα δεν έχεις συμφέροντα
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.883
Like
9.478
Πόντοι
1.056
Πού να δεις τα συμφέροντα αυτουνού που απαντάς....
Εδώ είναι πολλά τα λεφτά και εκεί είναι πολλά τα γραφεία.
Δε τα αφήνεις έτσι στο έλεος, εννοείται θέλεις να βγάλεις από το δρόμο σου οτιδήποτε τα ενοχλεί.
Περαστικά στους πονεμένους, τόσο πολύ έχει πέσει η δουλειά συνάδελφε ..

@Περαματιώτης δεν αναφέρομαι σε εσένα,εσύ σίγουρα δεν έχεις συμφέροντα
Στoν olympiko αναφέρεσαι ή στον προμότορα του empire?

Κοίτα, όσον αφορά εμένα, δεν με ενοχλουν οι προμότοτορες αρκεί αυτά που γράφουν να ανταποκρίνονται στην πραγματικότητα.
Εχει καποιος μαγαζι; Οκ ρε φίλε μπες διαφήμισέ το, γράψε σωστά πράγματα, δείξε σεβασμό στον κόσμο εδώ που είναι οι πελάτες σου ώστε όταν το επισκεφτούμε να μην κλαίμε τα λεφτά μας και ολα καλα.
Μέχρι αυτό το σημείο είναι όλα θεμιτά
 

dm_pap

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2022
Μηνύματα
110
Like
298
Πόντοι
21
Στoν olympiko αναφέρεσαι ή στον προμότορα του empire?

Κοίτα, όσον αφορά εμένα, δεν με ενοχλουν οι προμότοτορες αρκεί αυτά που γράφουν να ανταποκρίνονται στην πραγματικότητα
Αυτό...
Τα είπες όλα δε χρειάζεται κάτι άλλο.
Ο προμοτορας του empire διαφημίζει/κακο διαφήμιζει το συγκεκριμένο γραφείο .

Δεν κατηγορεί όμως ψευδώς τα υπόλοιπα γραφεία που είναι γύρω του για να υπάρχει μόνο το δικό του.Θες πιστεύεις αυτά που γράφει θες δεν τα πιστεύεις.
Μη κάνουμε ότι δεν βλέπουμε ότι συγκεκριμένα γραφεία είναι στο απυρόβλητο...και μόνο για αυτά πρέπει να γράφουμε γιατί αλλιώς θα θιχτεί το μεγάλο αφεντικό και θα μας κλάσει τα παπάρια....
Να καθαρίσει το τοπίο,να μείνουν τέσσερις άνθρωποι εδώ μέσα να μιλάνε για τέσσερα γράφεια εε...;
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.883
Like
9.478
Πόντοι
1.056
Αυτό...
Τα είπες όλα δε χρειάζεται κάτι άλλο.
Ο προμοτορας του empire διαφημίζει/κακο διαφήμιζει το συγκεκριμένο γραφείο .

Δεν κατηγορεί όμως ψευδώς τα υπόλοιπα γραφεία
κατηγορεί όμως όλα τα μέλη εδώ που γράφουν ότι πήγαν από το μαγαζακι του και δεν πήραν τις υπηρεσίες που διαφημίζει
 

dm_pap

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2022
Μηνύματα
110
Like
298
Πόντοι
21
κατηγορεί όμως όλα τα μέλη εδώ που γράφουν ότι πήγαν από το μαγαζακι του και δεν πήραν τις υπηρεσίες που διαφημίζει
Το γνωρίζω και το ξέρω....
Νομίζω ότι καταλαβαίνεις το μνμ που θέλω να περάσω: Τα συμφέροντα είναι πολλά και από παντού...δεν είναι το πρόβλημα μόνο ένας.Πολλα αφεντικά είναι εδώ μέσα,που παριστάνουν τους δήθεν αγανακτισμένους πελάτες.
Αυτό....και σε χαιρετώ!!
 

Xrestoszaxa

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2022
Μηνύματα
418
Like
755
Πόντοι
81
Παίζει να είμαι ο μόνος που δεν κατηγόρησε ούτε έβγαλε κανέναν τρελό ή ψεύτη όταν παραθέτει κρητική είτε για το Empire , είτε για οπουδήποτε. Ωστόσο το να λες ψευδώς ότι εγώ είμαι προμοτορας του Empire μετά του galaxy μετά του Grace κλπ γραφεία ή μαγαζιά που εγώ γράφω καταντάει βαρετό. Από πόσους τα παίρνω ? Όλοι εμένα έβαλαν για προμοταρισμα ? Συνέλθετε εδώ μέσα γιατί προκειμένου να πείτε κάτι λέτε και ότι να ναι.
 

Xrestoszaxa

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2022
Μηνύματα
418
Like
755
Πόντοι
81
Το γνωρίζω και το ξέρω....
Νομίζω ότι καταλαβαίνεις το μνμ που θέλω να περάσω: Τα συμφέροντα είναι πολλά και από παντού...δεν είναι το πρόβλημα μόνο ένας.Πολλα αφεντικά είναι εδώ μέσα,που παριστάνουν τους δήθεν αγανακτισμένους πελάτες.
Αυτό....και σε χαιρετώ!!
Παίζει να είμαι ο μόνος που δεν κατηγόρησε ούτε έβγαλε κανέναν τρελό ή ψεύτη όταν παραθέτει κρητική είτε για το Empire , είτε για οπουδήποτε. Ωστόσο το να λες ψευδώς ότι εγώ είμαι προμοτορας του Empire μετά του galaxy μετά του Grace κλπ γραφεία ή μαγαζιά που εγώ γράφω καταντάει βαρετό. Από πόσους τα παίρνω ? Όλοι εμένα έβαλαν για προμοταρισμα ? Συνέλθετε εδώ μέσα γιατί προκειμένου να πείτε κάτι λέτε και ότι να ναι.
Το γνωρίζω και το ξέρω....
Νομίζω ότι καταλαβαίνεις το μνμ που θέλω να περάσω: Τα συμφέροντα είναι πολλά και από παντού...δεν είναι το πρόβλημα μόνο ένας.Πολλα αφεντικά είναι εδώ μέσα,που παριστάνουν τους δήθεν αγανακτισμένους πελάτες.
Αυτό....και σε χαιρετώ!!
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.417
Κριτικές
96
Like
12.006
Πόντοι
25.015
Καλησπερα παιδες. Δεν εχω ιδεα για το τι παιζει αθηνα για μασαζ στο σπιτι. Απλα να ρωτησο κατι θελω. Μπαινω χθες σε εναν ταξιτζη κοντα στην ηλικια μου κτλπ και αρχιζουμε την κουβεντα. σε μια φαση αφου μ εχει πριξει τις μπαλες για το ποσο καλα ειναι τα dating apps και να ασχοληθω μαζι τους του λεω ρε φιλε εγω παω σε πουτανες, ουτε η αλλη να μ ζαλιζει τα παπαρια ουτε αν θα μ κατσει και ολο αυτο το παιχνιδι, να γαμαω ησυχα και ωραια του λεω. και γυρναει και μου λεει υπαρχει λεει ενα μασαζ κατ οικον ετσι λεει να το γραψω και θα μ το βγαλει που ερχονται γκομενες σπιτι σου και της γαμας. googlaro και εγω λοιπον και μου βγαζει ενα σαιτ οντως αλλα μεσα εχει μια στηλη Θεραπευτριες και οι μισες εκει μεσα ειναι μουναρες που σιγουρα ειναι φεικ. Τι παιζει τελικα? Εχει κανεις να προτεινει κατι καλο? οταν λεω καλο, δοκιμασμενο και ομορφο κοριτσι. επισης απο τιμες τι παιζει. Πρεπει να εισαι συστημενος για να γινει η φαση η μιλας απο την αρχη? Ευχαριστω.
 

dsq

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2011
Μηνύματα
152
Like
427
Πόντοι
21
Καλησπέρα σας ! Τα φώτα σας, Ένα μιλφακι με καρέ ξανθό μαλλί και ένα τατουάζ στο μπράτσο με τριαντάφυλλα δεν θυμάμαι το όνομα και από πιο γραφείο το πήρα μήπως μπορεί να βοηθήσει κάποιος γνώστης;
 

Panos 1978

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2022
Μηνύματα
1.774
Κριτικές
13
Like
5.909
Πόντοι
2.046
Χαχαχαχαχα.....ούτε καν .
Αυστηρά μασάζ σε επαγγελματικό κρεβάτι που έχει πάντα μαζί τής.
Πού ακόμα και εάν διαφωνείς θα αναγκαστείς να ξαπλώσεις εκεί γιατί διαφορετικά θα αρπαχτεις μαζί της..
Ρίχνει σφαλιάρες ;
 

Panos 1978

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2022
Μηνύματα
1.774
Κριτικές
13
Like
5.909
Πόντοι
2.046
συνάντηση με λένα Osmose, 25 χρονών μέτρια εμφάνιση, assexual ντύσιμο επίσης μέτριο μασάζ.
1,5 ώρα, στο τέλος μου λέει ότι κάνω εκτόνωση με χέρι, δεν προχωράει σε τίποτα άλλο εκτός από χέρι, δεν τελείωσα πλήρωσα 125€ και έφυγε αμέσως.
Eτσι όπως ήμουν καυλωμένος αμέσως κλείνω Ίννα από art μασάζ, κοπέλα γύρω στα 30 με 35 χρονών μένει ντουμπάι λέει πάρα πολύ καλό μασάζ καταπληκτικό μασάζ ωραία εμφανισιακά ξανθιά, στο τέλος μου λέει ότι κάνει η έξτρα body 2 body και χρεώνει 250 ευρώ ενώ άμα θέλεις full sex χρεώνει 400 ευρώ, χέρι μόνο χρεώνει 150€, δεν δέχτηκα, πλήρωσα μόνο το μασάζ που ήτανε 90€ για μιάμιση ώρα αλλά μου ζήτησε και 20 ευρώ για να πάρει ταξί οπότε πλήρωσα 110 ευρώ total.
Tώρα επειδή έμεινα με το π***** στο χέρι περιμένω μία άλλη κοπέλα που λέει ότι είναι φοιτήτρια που έχει δύο τρεις αγγελίες σε μία ιστοσελίδα εδώ με έχει στήσει τρεις ώρες ακόμα δεν έχει φτάσει δεν ξέρω αν θα έρθει. Eχει και νήμα εδώ η κοπέλα με έχει στήσει κανονικά μου λέει έχει κίνηση πολύ...
Aμα έρθει θα σας πω εντυπώσεις.
Τυπε μου.. τι ήττα ήταν αυτή ; Έπαιρνες 2 ωρες @Anna24 ...
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.883
Like
9.478
Πόντοι
1.056
Καλησπέρα σας ! Τα φώτα σας, Ένα μιλφακι με καρέ ξανθό μαλλί και ένα τατουάζ στο μπράτσο με τριαντάφυλλα δεν θυμάμαι το όνομα και από πιο γραφείο το πήρα μήπως μπορεί να βοηθήσει κάποιος γνώστης;
:jerking2::jerking2::jerking2:
 

dertilis

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2008
Μηνύματα
66
Like
130
Πόντοι
0
Ξέρει κανείς τι παίζει εδώ?
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Lalito

olympicoparis

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2024
Μηνύματα
14
Like
24
Πόντοι
0
Ξέρει κανείς τι παίζει εδώ?
Παίζει massage με happy end έχω πάρει Νικολέττα πέρασα καλα .
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Lalito

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom