Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 34 άτομα (4 μέλη και 30 επισκέπτες)

Join.f

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2019
Μηνύματα
1.630
Κριτικές
51
Like
5.374
Πόντοι
7.636
Ξέρει κανείς τι παίζει εδώ?
Mακρια κυριως απο νικολεττα
Αλλα συμφωνειτε αλλα κανει
Μεγαλο αρπακτικο
 

ambe77

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2024
Μηνύματα
128
Like
326
Πόντοι
21
Ξέρει κανείς τι παίζει εδώ?
Από φραπέ με καλαμάκι μέχρι και Φούλ , αλλά τιμές στον θεό ζητάνε μέτριες κοπέλες τα μαλλιά της κεφαλής τους
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.652
Like
5.437
Πόντοι
2.306
Έχει πάρει κανείς τώρα τελευταία από joy? Έχει μία φωτό με μια ωραία πιτσιρίκα αλλά δεν ξέρω όνομα
 

feragamo

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
31 Οκτ 2015
Μηνύματα
2.504
Κριτικές
99
Like
25.620
Πόντοι
26.236
Έχει πάρει από senses πρόσφατα κάποιος ? Εχει 1-2 καλά καινουρια νομίζω .
 

Xristosti

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2019
Μηνύματα
26
Like
62
Πόντοι
0
Έχει κανείς κανένα νέο από Μίλανα σε πιο γραφείο βρίσκεται πλέον ??
 

peresvet

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2022
Μηνύματα
47
Like
52
Πόντοι
0
Πριν λίγες μέρες χαλάρωσα με την Βαλέρια μιλφ Ρωσίδα από deluxe. Η μαρίνα είναι μια όμορφη για τα γούστα μου γυναίκα με πολύ καλά ελληνικά και αξιόλογο σώμα. Μασάζ χαλαρωτικό με ιδανικό τελείωμα. Στο κόστος συνεδριας προσθέτω +20 για την φραπεδιά που μου πρόσφερε.
 

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
5.973
Κριτικές
32
Like
25.758
Πόντοι
8.346
....το λοιπον μαγκες, παλαιμαχοι του αθληματος θα χρειαστω την βοηθεια σας! Εχει να προτεινει καποιος γραφειο ή κοπελα για 1,5 ή 2 ωρες μασαζ με Νουρου μεσα και εαν ερθει η ορεξη και happy ending (φραπε ή καλαμακι). Προυποθεση να ΚΑΝΕΙ μασαζ, να ειναι μικρη (οχι η θειαμ' η Γιωργαινα) και να στελνουν-στελνει φωτο για να ξερω τι θα περιμενω. Αυταααα!!!
Οποιος μπορει να βοηθησει ας στειλει ενα πμ εαν δν θελει να τα πει δημοσια!
:hi:

ΥΓ. κ για να προλαβω καποιους που θα μου πουν στειλε μνμ η παρε τηλεφωνο, εστειλα ηδη μηνυματα σε 4-5 γραφεια, το ενα με "καλημερισε" και με χαιρετησε και τα υπολοιπα δν μου απαντησαν καν!
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.106
Like
3.106
Πόντοι
456
Πριν λίγες μέρες χαλάρωσα με την Βαλέρια μιλφ Ρωσίδα από deluxe. Η μαρίνα είναι μια όμορφη για τα γούστα μου γυναίκα με πολύ καλά ελληνικά και αξιόλογο σώμα. Μασάζ χαλαρωτικό με ιδανικό τελείωμα. Στο κόστος συνεδριας προσθέτω +20 για την φραπεδιά που μου πρόσφερε.
Παλιά εκεί αλλά από τια ωραιότερες που υπάρχουν ,θα την ξανάπερνα αλλά μου φάνηκε λίγο ψυχρή και με τουπέ!
 

socos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.456
Κριτικές
7
Like
3.073
Πόντοι
736
....το λοιπον μαγκες, παλαιμαχοι του αθληματος θα χρειαστω την βοηθεια σας! Εχει να προτεινει καποιος γραφειο ή κοπελα για 1,5 ή 2 ωρες μασαζ με Νουρου μεσα και εαν ερθει η ορεξη και happy ending (φραπε ή καλαμακι). Προυποθεση να ΚΑΝΕΙ μασαζ, να ειναι μικρη (οχι η θειαμ' η Γιωργαινα) και να στελνουν-στελνει φωτο για να ξερω τι θα περιμενω. Αυταααα!!!
Οποιος μπορει να βοηθησει ας στειλει ενα πμ εαν δν θελει να τα πει δημοσια!
:hi:

ΥΓ. κ για να προλαβω καποιους που θα μου πουν στειλε μνμ η παρε τηλεφωνο, εστειλα ηδη μηνυματα σε 4-5 γραφεια, το ενα με "καλημερισε" και με χαιρετησε και τα υπολοιπα δν μου απαντησαν καν!
Πολύ δύσκολος συνδυασμός να κάνει μασάζ και νουρού και φραπέ.
Χάδια + νουρού παίζει.
Μασάζ και τέλος παίζει.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Odin_

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
5.973
Κριτικές
32
Like
25.758
Πόντοι
8.346
....το λοιπον μαγκες, παλαιμαχοι του αθληματος θα χρειαστω την βοηθεια σας! Εχει να προτεινει καποιος γραφειο ή κοπελα για 1,5 ή 2 ωρες μασαζ με Νουρου μεσα και εαν ερθει η ορεξη και happy ending (φραπε ή καλαμακι). Προυποθεση να ΚΑΝΕΙ μασαζ, να ειναι μικρη (οχι η θειαμ' η Γιωργαινα) και να στελνουν-στελνει φωτο για να ξερω τι θα περιμενω. Αυταααα!!!
Οποιος μπορει να βοηθησει ας στειλει ενα πμ εαν δν θελει να τα πει δημοσια!
:hi:

ΥΓ. κ για να προλαβω καποιους που θα μου πουν στειλε μνμ η παρε τηλεφωνο, εστειλα ηδη μηνυματα σε 4-5 γραφεια, το ενα με "καλημερισε" και με χαιρετησε και τα υπολοιπα δν μου απαντησαν καν!
...εδω εχει κανεις γνωση κ αποψη?!?!!?
 

gpap@13

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Νοε 2018
Μηνύματα
2.979
Κριτικές
7
Like
9.091
Πόντοι
1.336
...εδω εχει κανεις γνωση κ αποψη?!?!!?
Ενδιαφέρον φαίνεται το Χριστινάκι...αρκεί να μην είναι μουφα οι φωτογραφίες βέβαια...
 

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
5.973
Κριτικές
32
Like
25.758
Πόντοι
8.346
Ενδιαφέρον φαίνεται το Χριστινάκι...αρκεί να μην είναι μουφα οι φωτογραφίες βέβαια...
...γι αυτο ρωταω τα αλανια εδω μεσα, μηπως εχει κανενας του γνωση του τι παιζει! :wink::wink::wink:
 

dm_pap

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2022
Μηνύματα
110
Like
298
Πόντοι
21
...εδω εχει κανεις γνωση κ αποψη?!?!!?
Φίλε μου εμένα μου θυμίζει ενα βιζιτακι που ήταν παλιά στο Athens girls network ..., με όνομα Νεφέλη,δηλωνε Ελληνίδα και τότε, αλλά δεν είναι... Ρουμάνα μεγαλωμένη εδώ, άπιαστα ελληνικά.Μικρη σε ηλικία όντως εάν είναι αυτή, χαρισματική θα έλεγα σε όλα....χάθηκε εκ τότε.
Όταν την αναζήτησα μου είπαν δουλεύει σαν ανεξάρτητη και ζητάει 300€/1 h...Εάν είναι αυτή , επαναλαμβάνω γιατί εδώ μέσα βαράνε :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom