Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

SLIM SHADY

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.586
Κριτικές
8
Like
8.870
Πόντοι
1.336
Απο ποιοτητα μασαζ Αρινα-deluxe ή Ζωη- σιλκ;
 

The_Curber

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2024
Μηνύματα
17
Like
12
Πόντοι
0
Προς Μυστεσ: Κανένα νέα από τα κορίτσια του Βελβετ;
 

antouanb1982

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2022
Μηνύματα
41
Like
48
Πόντοι
0
Θέλω να πάρω από deluxe
Μου έστειλε πολλές
Βικτώρια
Έλενα
Φενια
Τζοάννα
Σισσυ
Σύλβια
Τζούλια
Σοφια
Μαρία
Όλγα
Ειρήνη

Ποια να πάρω
Ποιες οι καλύτερες

Τζούλια:
Φωτογραφία κοντά στην πραγματικότητα. 35-40 Ρωσίδα αλλά μιλάει καλά Ελληνικά. Καλό χαλαρωτικό μασάζ με τίμιο φραπέ στο τέλος.
 

ambe77

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2024
Μηνύματα
124
Like
314
Πόντοι
21
Απο ποιοτητα μασαζ Αρινα-deluxe ή Ζωη- σιλκ;
σχεδόν τα ίδια κυβικά με καλύτερη την ζωή στο 2ο μέρος
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Προς Μυστεσ: Κανένα νέα από τα κορίτσια του Βελβετ;
υπάρχει το βελβετ ακόμη ?????
 

a.step

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.582
Κριτικές
7
Like
3.116
Πόντοι
736
σχεδόν τα ίδια κυβικά με καλύτερη την ζωή στο 2ο μέρος
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


υπάρχει το βελβετ ακόμη ?????
ειχαν πει οτι θα ξαναξεκινησουν
εγω να ρωτησω, εχει δοκιμασει κανεις τιποτα απο το athens home massage? οσες φορες εχω παρει ειναι στα δεν
απο royal ή αρτ , εχετε καμμια εικονα?
 

greek0588

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2017
Μηνύματα
140
Like
321
Πόντοι
21
Συνάντηση με Όλγα από Deluxe πριν από περίπου 1 μήνα. Στάνταρ 50αρα, συμπαθητική κι ευχάριστη σαν χαρακτήρας. Με ρώτησε εάν θα κάνω χωρίς εσώρουχο και της είπα ναι χωρίς να αναφέρουμε εκείνη τη στιγμή για εξτρά. Με ρώτησε πού είμαι περισσότερο ταλαιπωρημένος ώστε να εστιάσει το μασάζ εκεί που πρέπει. Συμπαθητικο μασάζ θα έλεγα. Γυρίζω ανάσκελα και ξεκινά το μασάζ κι εννοείται ότι σύντομα το κατάρτι έστεκε περήφανο. Εκεί με ρώτησε για εξτρά και της απάντησα καταφατικά. Πρώτη φορά που έχυσα τόσο γρήγορα με φραπέ. Καθώς τον εστιβε είχε ακουμπήσει και τα τεράστια βυζιά πάνω του και με είχε τελειώσει σε χρόνο dt. Όχι κάτι το ιδιαίτερο σαν εμφάνιση αλλά ευχάριστος άνθρωπος. Μου έδωσε την εντύπωση ότι δεν κάνει έξτρα πολύ εύκολα. Μόνο αν της το βγάλει κάποιος.
 

baddick

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2010
Μηνύματα
170
Κριτικές
3
Like
100
Πόντοι
1
Καλησπέρα ένα luminous massage τι λέει ? Το έχω δει στο insta έχει κανένας φίλος εμπειρία ? Καινούριο ? Η παρακλάδι από τα γνωστά ?
 

antkar81

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.677
Κριτικές
24
Like
4.339
Πόντοι
2.846
Συνάντηση με Όλγα από Deluxe πριν από περίπου 1 μήνα. Στάνταρ 50αρα, συμπαθητική κι ευχάριστη σαν χαρακτήρας. Με ρώτησε εάν θα κάνω χωρίς εσώρουχο και της είπα ναι χωρίς να αναφέρουμε εκείνη τη στιγμή για εξτρά. Με ρώτησε πού είμαι περισσότερο ταλαιπωρημένος ώστε να εστιάσει το μασάζ εκεί που πρέπει. Συμπαθητικο μασάζ θα έλεγα. Γυρίζω ανάσκελα και ξεκινά το μασάζ κι εννοείται ότι σύντομα το κατάρτι έστεκε περήφανο. Εκεί με ρώτησε για εξτρά και της απάντησα καταφατικά. Πρώτη φορά που έχυσα τόσο γρήγορα με φραπέ. Καθώς τον εστιβε είχε ακουμπήσει και τα τεράστια βυζιά πάνω του και με είχε τελειώσει σε χρόνο dt. Όχι κάτι το ιδιαίτερο σαν εμφάνιση αλλά ευχάριστος άνθρωπος. Μου έδωσε την εντύπωση ότι δεν κάνει έξτρα πολύ εύκολα. Μόνο αν της το βγάλει κάποιος.
Έβγαλε μπλούζα;
 

mariosr125

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2014
Μηνύματα
187
Κριτικές
3
Like
368
Πόντοι
21
Συγνώμη φίλε μου που ρωτάω και αν θες μου απαντάς το Silk σου έδωσε τη Ζωή διαθέσιμη για ραντεβού?
για καθίστε ρ μυστες μηλαμε γ την ζωή του σιλκ μια ψηλή μελαχρινή η γνωστή σε όλους μας ζωή ;;;
Η ζωή απο οτι θυμάμαι έφτανε μεχρι φραπέ συν 30 γιατί το σχολιο που διαβασα πιο πανω :πολύ καλύτερη η Ζωή στο δεύτερο γύρο …..τι εννοείτε αν μηλαμε γ την κλασική ζωή τ σιλκ φτανει μεχρι φραπέ σιγα τ αυγά δλδ γ δευερο γυρο
 

dm_pap

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2022
Μηνύματα
107
Like
290
Πόντοι
21
για καθίστε ρ μυστες μηλαμε γ την ζωή του σιλκ μια ψηλή μελαχρινή η γνωστή σε όλους μας ζωή ;;;
Η ζωή απο οτι θυμάμαι έφτανε μεχρι φραπέ συν 30 γιατί το σχολιο που διαβασα πιο πανω :πολύ καλύτερη η Ζωή στο δεύτερο γύρο …..τι εννοείτε αν μηλαμε γ την κλασική ζωή τ σιλκ φτανει μεχρι φραπέ σιγα τ αυγά δλδ γ δευερο γυρο
Φίλε μου συγνώμη...σε εμένα απευθύνεται το ερώτημα σου? γιατί εγώ είχα άλλη απορία...
Παρ όλα αυτά, αφού μου δίνεις το λόγο μπορώ να σου πω ότι καταλαβαίνω την λογική για αυτο που γράφτηκε ..."έχεις πάρει φραπέ από τη Ζωή και δεν σου άρεσε;".....η μάλλον να στο πω αλλιώς όλες τον ίδιο φραπέ δίνουν με την ίδια καύλα?το ίδιο καλαμάκι με την ίδια καύλα... ακόμα και σεξ, όλες το ίδιο κάνουν?
Πάω τώρα και στο δικό μου ερώτημα προς το μυστη που την βρήκε διαθέσιμη...η τελευταία ενημέρωση που είχα εγώ από το Silk είναι ότι η Ζωή απουσιάζει λόγω βαριάς τενοντοπαθειας στα χέρια, χτύπαγε 8 ραντεβού ημερισιως επειδή είναι "σιγά τα αυγά " μάλλον....
Αυτά...
Καλή ημέρα να έχετε όλοι + ηρεμία με τις αναρτήσεις,δεν το έχει ανάγκη πια η συγκεκριμένη ,ας ασχοληθούμε και με καμία άλλη :wink:
 

mariosr125

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2014
Μηνύματα
187
Κριτικές
3
Like
368
Πόντοι
21
Φίλε μου συγνώμη...σε εμένα απευθύνεται το ερώτημα σου? γιατί εγώ είχα άλλη απορία...
Παρ όλα αυτά, αφού μου δίνεις το λόγο μπορώ να σου πω ότι καταλαβαίνω την λογική για αυτο που γράφτηκε ..."έχεις πάρει φραπέ από τη Ζωή και δεν σου άρεσε;".....η μάλλον να στο πω αλλιώς όλες τον ίδιο φραπέ δίνουν με την ίδια καύλα?το ίδιο καλαμάκι με την ίδια καύλα... ακόμα και σεξ, όλες το ίδιο κάνουν?
Πάω τώρα και στο δικό μου ερώτημα προς το μυστη που την βρήκε διαθέσιμη...η τελευταία ενημέρωση που είχα εγώ από το Silk είναι ότι η Ζωή απουσιάζει λόγω βαριάς τενοντοπαθειας στα χέρια, χτύπαγε 8 ραντεβού ημερισιως επειδή είναι "σιγά τα αυγά " μάλλον....
Αυτά...
Καλή ημέρα να έχετε όλοι + ηρεμία με τις αναρτήσεις,δεν το έχει ανάγκη πια η συγκεκριμένη ,ας ασχοληθούμε και με καμία άλλη :wink:
Καλημερα φιλε μ ναι εχεις δικιο σε αυτα που λες συμφωνω επίσης οτι εχω μήνες και εγω ν δει σε ενημερωση γτ λείπει …. Απλα ν σ πω την αληθεια μ οταν καμια φορα διαβάζω σχόλια οπως πολυ καλητερη η ζωή στο δευτερο γυρο οπως κ ν το κανεις σου παει και το μυαλο οτι μπορει κ ν φουλάρει εκτος απο το φραπέ … δλδ εγω τρ αν δεν ειχα κανει 3ραντεβου μαζι της και διαβάζοντας αυτο το σχολιο θ ελεγα εδω ειμαστε αυτη παει φουλ

Γιαυτο και σχολίασα φιλικά πάντα
Καλη σου μερα φιλε
 
  • Like
Αντιδράσεις: dm_pap

SLIM SHADY

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.586
Κριτικές
8
Like
8.870
Πόντοι
1.336
Συνάντηση με Όλγα από Deluxe πριν από περίπου 1 μήνα. Στάνταρ 50αρα, συμπαθητική κι ευχάριστη σαν χαρακτήρας. Με ρώτησε εάν θα κάνω χωρίς εσώρουχο και της είπα ναι χωρίς να αναφέρουμε εκείνη τη στιγμή για εξτρά. Με ρώτησε πού είμαι περισσότερο ταλαιπωρημένος ώστε να εστιάσει το μασάζ εκεί που πρέπει. Συμπαθητικο μασάζ θα έλεγα. Γυρίζω ανάσκελα και ξεκινά το μασάζ κι εννοείται ότι σύντομα το κατάρτι έστεκε περήφανο. Εκεί με ρώτησε για εξτρά και της απάντησα καταφατικά. Πρώτη φορά που έχυσα τόσο γρήγορα με φραπέ. Καθώς τον εστιβε είχε ακουμπήσει και τα τεράστια βυζιά πάνω του και με είχε τελειώσει σε χρόνο dt. Όχι κάτι το ιδιαίτερο σαν εμφάνιση αλλά ευχάριστος άνθρωπος. Μου έδωσε την εντύπωση ότι δεν κάνει έξτρα πολύ εύκολα. Μόνο αν της το βγάλει κάποιος.
Έτσι ακριβώς, σε μένα για παράδειγμα δεν κάνει έξτρα
 
  • Like
Αντιδράσεις: ambe77

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom