Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (1 μέλη και 19 επισκέπτες)

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.118
Κριτικές
491
Like
37.364
Πόντοι
41.447

Η Άννα είναι μια νεαρή Ελληνίδα κοπέλα στο 1.75, με κόκκινα βαμμένα μαλλιά, λίγα επιπλέον κιλά, ανύπαρκτο στήθος και απεριποίητα άκρα. Σχετικά όμορφη, γούστα είναι αυτά και φωνή λίγο μάγκικη, ξενερωτική. Εμφανίστηκε πολύ «σφιγμένη», σαν να είχε το μυαλό της αλλού.

Το μασάζ της είναι περισσότερο χάδια, παρά μασάζ. Στο κυρίως μέρος, ξεκινήσαμε με ένα ωραίο 69, όπου μου ήρθαν ευωδίες από την πίσω τρύπα της. Τραβήχτηκα και την άφησα να μου κάνει πίπα, ακάποτη πάντα. Στο πήδημα είχε καλή συμμετοχή, το μοναδικό θετικό στη συνάντηση μας.

Προσοχή, όποιος τη συναντήσει, να ξέρει ότι θα του λέει τιμές του στυλ 20 γι αυτό, 30 για το άλλο και τέτοια. Εσείς θα της αντιπροτείνετε τι θέλετε και μια τιμή. Αν δεχθεί έχει καλώς, αλλιώς πάμε γι άλλα.

Συμπερασματικά, εγώ δεν θα ξαναπάρω. Η κοπέλα είχε το μυαλό της αλλού, ήταν πολύ μαγκωμένη. Δεν είμαι ψυχολόγος, να γαμήσω θέλω.

Το τηλέφωνο της αγγελίας θα το βρείτε αν πατήσετε το πράσινο κουμπί δεξιά.

ευχαριστουμε πολυ καλη ενημερωση!
παλι εκανες τον κασκαντερ....και σωζεις ενα σωρο κοσμο
κλασσικη ελλεηνιδα απλυτη, ημαρτον που παει σε πελατη με απλυτο κωλο η σαβουρα????
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715

Η Άννα είναι μια νεαρή Ελληνίδα κοπέλα στο 1.75, με κόκκινα βαμμένα μαλλιά, λίγα επιπλέον κιλά, ανύπαρκτο στήθος και απεριποίητα άκρα. Σχετικά όμορφη, γούστα είναι αυτά και φωνή λίγο μάγκικη, ξενερωτική. Εμφανίστηκε πολύ «σφιγμένη», σαν να είχε το μυαλό της αλλού.

Το μασάζ της είναι περισσότερο χάδια, παρά μασάζ. Στο κυρίως μέρος, ξεκινήσαμε με ένα ωραίο 69, όπου μου ήρθαν ευωδίες από την πίσω τρύπα της. Τραβήχτηκα και την άφησα να μου κάνει πίπα, ακάποτη πάντα. Στο πήδημα είχε καλή συμμετοχή, το μοναδικό θετικό στη συνάντηση μας.

Προσοχή, όποιος τη συναντήσει, να ξέρει ότι θα του λέει τιμές του στυλ 20 γι αυτό, 30 για το άλλο και τέτοια. Εσείς θα της αντιπροτείνετε τι θέλετε και μια τιμή. Αν δεχθεί έχει καλώς, αλλιώς πάμε γι άλλα.

Συμπερασματικά, εγώ δεν θα ξαναπάρω. Η κοπέλα είχε το μυαλό της αλλού, ήταν πολύ μαγκωμένη. Δεν είμαι ψυχολόγος, να γαμήσω θέλω.

Το τηλέφωνο της αγγελίας θα το βρείτε αν πατήσετε το πράσινο κουμπί δεξιά.
ρωσε,ποσο σου πηγε η προικα?...σε ξενοδοχειο η φαση?...
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
ξέρεις ότι το κασκαντεριλίκι μου αρέσει ;)

spunky το μαλλί πήγε 60 ευρώ. Μου πέταξε κάτι για 80, αλλά της το έκοψα.

Ξέχασα να αναφέρω ότι η αγγελία είναι παλιά, αλλά την είχα στο κινητό, ήθελα να τη δοκιμάσω, οπότε το επιχείρησα.

Καλημέρα σε όλους
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
ξέρεις ότι το κασκαντεριλίκι μου αρέσει ;)

spunky το μαλλί πήγε 60 ευρώ. Μου πέταξε κάτι για 80, αλλά της το έκοψα.

Ξέχασα να αναφέρω ότι η αγγελία είναι παλιά, αλλά την είχα στο κινητό, ήθελα να τη δοκιμάσω, οπότε το επιχείρησα.

Καλημέρα σε όλους
αν την εφερες σπιτι,ειναι οικονομικη λυση...γιατι με ξενοδοχειο ξεφευγουμε.το μονο που την σωζει,απο οτι καταλαβα,ειναι οτι πηδιεται καλα?
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.249
Κριτικές
4
Like
1.895
Πόντοι
266
..Ωραία...δίνετε τα 60άρια για άπλυτους κώλους...και μετά αναρωτιέστε γιατί χαλάει η πιάτσα...
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.118
Κριτικές
491
Like
37.364
Πόντοι
41.447
..Ωραία...δίνετε τα 60άρια για άπλυτους κώλους...και μετά αναρωτιέστε γιατί χαλάει η πιάτσα...

καλα ανατολ εσυ μην μιλας ΚΑΘΟΛΟΥ πανω σε αυτο το θεμα γιατι γνωριζω οτι έχεις παρει ολες τις σαπιες χοντρες γριες με μεγαλα βυζια και τις εχεις πληρωσει κιολας
οποτε τουμπεκιασου
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
σε ξενοδοχείο πήγαμε, τα οποία γενικά τα αποφεύγει, όπως μου είπε. Το καλό είναι ότι πήρα φθηνό δωμάτιο, κάτω από 20 ευρώ ;)

όσο για σένα ανατολ, ξεχνάς ότι μου ζητούσες το τηλέφωνο από το μπάζο την Ντίνα;

 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
σε ξενοδοχείο πήγαμε, τα οποία γενικά τα αποφεύγει, όπως μου είπε. Το καλό είναι ότι πήρα φθηνό δωμάτιο, κάτω από 20 ευρώ ;)

όσο για σένα ανατολ, ξεχνάς ότι μου ζητούσες το τηλέφωνο από το μπάζο την Ντίνα;
ρωσε,δεν μου απαντησες...πηδιεται σκληρα,η χαλαρα πραγματα,και οχι εδω,ποναω,και τετοια?...
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
ρωσε,δεν μου απαντησες...πηδιεται σκληρα,η χαλαρα πραγματα,και οχι εδω,ποναω,και τετοια?...

ναι ρε σπάνκυ, σόρυ. Καλή είναι στο πήδημα, με καλές φωνούλες, όχι ψεύτικα. Γενικά, λόγω του ξενερώματος που είχα φάει νωρίτερα, απλά ήθελα να χύσω και να φύγουμε. Δεν την πίεσα, αν και είχα όρεξη πριν τη δω, αλλά η κωλίλα τα χάλασε όλα :)

 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
ναι ρε σπάνκυ, σόρυ. Καλή είναι στο πήδημα, με καλές φωνούλες, όχι ψεύτικα. Γενικά, λόγω του ξενερώματος που είχα φάει νωρίτερα, απλά ήθελα να χύσω και να φύγουμε. Δεν την πίεσα, αν και είχα όρεξη πριν τη δω, αλλά η κωλίλα τα χάλασε όλα :)
κλαιω... :2funny: :2funny: :2funny:...βεβαια επειδη προσεξα ποιο καλα την αγγελια της,θα δεις οτι δεξια εχει στην φωτο ενα στερεογραμμα,που ειναι ψυχεδελικα αυτα ολα...με οτι συνεπαγεται αυτο...ποιο πολυ κολλησα με αυτο που ειπες..οτι ηταν αφηρημενη,στον κοσμο της... :-
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.249
Κριτικές
4
Like
1.895
Πόντοι
266
σε ξενοδοχείο πήγαμε, τα οποία γενικά τα αποφεύγει, όπως μου είπε. Το καλό είναι ότι πήρα φθηνό δωμάτιο, κάτω από 20 ευρώ ;)

όσο για σένα ανατολ, ξεχνάς ότι μου ζητούσες το τηλέφωνο από το μπάζο την Ντίνα;

Αυτή τουλάχιστον ήταν καθαρή, ρε...
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.249
Κριτικές
4
Like
1.895
Πόντοι
266
καλα ανατολ εσυ μην μιλας ΚΑΘΟΛΟΥ πανω σε αυτο το θεμα γιατι γνωριζω οτι έχεις παρει ολες τις σαπιες χοντρες γριες με μεγαλα βυζια και τις εχεις πληρωσει κιολας
οποτε τουμπεκιασου

Που το γνωρίζεις, ρε? Μας παρακολουθείς?
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.118
Κριτικές
491
Like
37.364
Πόντοι
41.447
Που το γνωρίζεις, ρε? Μας παρακολουθείς?

τα μισα τα εχεις γραψει μονος σου και τα υπολοιπα...εχω τις πηγες μου....  :sunglasses: http://[URL unfurl="true"]www.b4print.com/Smileys/sarcasmics/spy.gif[/img[/URL]]
[url=http://[URL unfurl="true"]www.desismileys.com/][img]http://www.desismileys.com/smileys/desismileys_0481.gif[/url[/URL]]
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.249
Κριτικές
4
Like
1.895
Πόντοι
266
τα μισα τα εχεις γραψει μονος σου και τα υπολοιπα...εχω τις πηγες μου....  :sunglasses: http://[URL unfurl="true"]www.b4print.com/Smileys/sarcasmics/spy.gif[/img[/URL]]
[url=http://[URL unfurl="true"]www.desismileys.com/][img]http://www.desismileys.com/smileys/desismileys_0481.gif[/url[/URL]]

Και πού να δεις πόσα ΔΕΝ ξέρεις...θες κανένα τηλεφωνάκι νεαρής βυζαρούς??
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
ναι ρε σπάνκυ, σόρυ. Καλή είναι στο πήδημα, με καλές φωνούλες, όχι ψεύτικα. Γενικά, λόγω του ξενερώματος που είχα φάει νωρίτερα, απλά ήθελα να χύσω και να φύγουμε. Δεν την πίεσα, αν και είχα όρεξη πριν τη δω, αλλά η κωλίλα(ς) τα χάλασε όλα :)
:S :tooth:
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.209
Κριτικές
1
Like
1.902
Πόντοι
366
κλασσικη ελλεηνιδα απλυτη, ημαρτον που παει σε πελατη με απλυτο κωλο η σαβουρα????

Ε τι να κάνουμε.

Δεν είναι όλοι σαν εσένα (και τον κλώνο σου τον Έκτορα) που τον έχουν πάντα ξυρισμένο, πλυμένο και παρφουμαρισμένο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom