Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 32 άτομα (4 μέλη και 28 επισκέπτες)

mutsodringo

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2013
Μηνύματα
227
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
1
..μονο μασαζ?....κανεις λαθος φιλος...τα παντα ολα η τυπισσα..απλως ειναι πονηρακιας,και ψιλομαλακω αν την αφησεις ελευθερη...θελει μαζεμα απο την αρχη,και σκληρη αμυνα...2 πιστολιες,ακα τσιμπουκι,και χυσιμο στις βυζαρες...60 ευρω...φατσα δρακουμελ ομως....καποια περιοδο επαιζε και ενα πιτσιρικι μαζι της..μονο πορτα ομως...
πριν το Πασχα ειχε βαλει την ιδια αγγελια(χωρις τη φωτο της) με 40 ευρω για ενα κανονακι ομως!
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715

ΚΑΒΛΑΡΧΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
4.813
Κριτικές
7
Like
57
Πόντοι
16
ρε συ,αυτη παλιοτερα εβαζε,και την μουρη της στην αγγελια..καποιος θα της ειχε πει,οτι θα μαζεψει κοσμο...αφου το ΜΟΝΟ προσον που εχει ειναι τα θηρια μπροστα.. :tits: :tits:....ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ.... :S

Το  ξερεις  οτι  πριν καποια  χρονια  δουλεψε  για  δυο  ,  τρεις  μερες  στο  ελλης  3;
Εφυγε  μου  ειπε  γιατι  δεν  της  αρεσε...... :fuck2: :fuck2: :fuck2: αυτη  ειναι  θεραπευτρια........ :pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1:
 

kostas2012

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2012
Μηνύματα
82
Like
1
Πόντοι
0
50 ευρω στο χωρο της νεα σμυρνη  (κοντα μεγ αλεξανδρου) προσωπο χαλια ,μασαζ καλο , σεξ καλο ,κωλο δεν δινει..50 πλας φαινεται .....
 

agathoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2013
Μηνύματα
279
Like
0
Πόντοι
1
50 ευρω στο χωρο της νεα σμυρνη   (κοντα μεγ αλεξανδρου) προσωπο χαλια ,μασαζ καλο , σεξ καλο ,κωλο δεν δινει..50 πλας φαινεται .....

ολες οι υπηρεσιες στην βαθμιδα  αξιολογησης 'καλο' + προσωπο χαλια  αρα τελικο συμπερασμα οθτε απ'εξω μην περναμε
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.062
Κριτικές
191
Like
51.807
Πόντοι
41.443
ρε συ,αυτη παλιοτερα εβαζε,και την μουρη της στην αγγελια..καποιος θα της ειχε πει,οτι θα μαζεψει κοσμο...αφου το ΜΟΝΟ προσον που εχει ειναι τα θηρια μπροστα.. :tits: :tits:....ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ.... :S


ειπα να σου τις υπενθυμισω αφου ξερω οτι εισαι λατρης των  :tits: :tits: :tits: :tits: κι ετσι εψαξα λιγο

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
να τη δουν κι οσοι δεν την ξερουν.
εγω την ειχα αποκαλεσει θηλυκο μητσοτακη  :2funny: :2funny:

 πισω οψη

  και φυσικα το καλο της σημειο  :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses:
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
ειπα να σου τις υπενθυμισω αφου ξερω οτι εισαι λατρης των  :tits: :tits: :tits: :tits: κι ετσι εψαξα λιγο

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
να τη δουν κι οσοι δεν την ξερουν.
εγω την ειχα αποκαλεσει θηλυκο μητσοτακη  :2funny: :2funny:

 πισω οψη

  και φυσικα το καλο της σημειο  :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses:
peter,την εχω δει Live,και μου εφυγε η μαγκια....ο μπολτ,γατακι μπροστα μου... :badair:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom